Skocz do zawartości

Kolejny kanał Szarpanka na YouTube został usunięty!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu postanowiłem sobie odszukać stare nagrania Szarpanka i co widzę? Że kanał Szarpanki z życiem ll także zniknął z platformy YouTube!

Dla pewności sprawdziłem w subskrypcjach, z innych kont i nadal to samo! Poza tym tu więcej info!

 

https://www.sprawa.org/

  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym wydaniu wiadomości "woda jest mokra".  Ta platforma chce zostać telewizją kablową nowej generacji. Nie może być tam żadnych treści dających do myślenia, czy kwestionujących komunizm(zwany aktualnie socjalizmem)

Wszystko co na prawo od lewicy to ban, jeśli nie dzisiaj i nie jutro to w stosownym czasie. Takich kanałów poleciały już tysiące. Nagle "nasi" się budzą jak proces trwa już dobrych kilka lat. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co  w tym dziwnego?

Przecież on mówi, albo przynajmniej mówił jak go widziałem kiedyś tam, takie rzeczy, że tylko bana wyłapać. ;) Filmy to teraz skrypty czeszą. Użyjesz np.: słowa covid/dupa/.... i bum, zasięgi ścięte, reklam nie ma albo i permaban za "naruszanie standardów społeczności".

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mówienie prawdy w dzisiejszym świecie jest się pomawianym, oczernianym i niszczonym bo uderza się w interesy systemu. Szarpanki podejmuje tematy, o których nie usłyszy się w mediach głównego ścieku. Wiem, że ma zapasowae kanały bo już wcześniej się zabezpieczył. Chyba się spodziewał takiej sytuacji skoro już raz mu usunęli kanał. Tak czy inaczej szkoda fantastycznym materiałów edukacyjnych z drugiej strony to walka z systemem i głupim społeczeństwem, które jemu służy i nie ma pojęcia, że sami sobie robią krzywdę zgłaszając człowieka, który chce im pomóc. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Iceman84PL napisał:

który chce im pomóc. 

Więc przydałoby się, żeby założył sobie własny kanał jak Marek, gdzie można wchodzić i słuchać. Powinien zrobić zrzutkę, albo poprosić Marka, żeby udostępnił swoje filmy Markowi na swojej stronie samiecTV

 

https://samiectv.com/2019/10/10/nobel-dla-pani-olgi-tokarczuk-jest-nieszczesciem-dla-polski-i-polakow-samiectv-pl/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mati248 napisał:

 

Fuuuj jaki pasztet xD

 

Na tej foci i tak się najpierw makijażystka, potem grafik opracowali by jako tako żydóweczka wyszła.

 

W każdym razie na https://discord.com/ jest serwer o tej samej nazwie Szarpanki TV profesora Szarpanki. :)

Niestety nie wiem jak zaproszenie dać, chyba tylko admin może ;(

Jak będę miał to wrzucę.

 

A na miejscu Szarpanek ja bym już sobie całkowicie odpuścił youtube. Znajdzie nowy lepszy serwis do wrzucania video.

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Iceman84PL napisał:

Za mówienie prawdy w dzisiejszym świecie jest się pomawianym, oczernianym i niszczonym bo uderza się w interesy systemu. Szarpanki podejmuje tematy, o których nie usłyszy się w mediach głównego ścieku. Wiem, że ma zapasowae kanały bo już wcześniej się zabezpieczył. Chyba się spodziewał takiej sytuacji skoro już raz mu usunęli kanał. Tak czy inaczej szkoda fantastycznym materiałów edukacyjnych z drugiej strony to walka z systemem i głupim społeczeństwem, które jemu służy i nie ma pojęcia, że sami sobie robią krzywdę zgłaszając człowieka, który chce im pomóc. 

Już Święty Antoni przewidział to co się będzie działo dzisiaj, mój cytat nr 1 na dzisiejsze czasy :

 

cfasfasfas.jpg

Edytowane przez bassfreak
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreakJak by to powiedział @Analcondapo prostu bazyl😁

@macNie dziw, że są usuwane kanały o tematyce damsko-meskiej i prawda na temat natury kobiecej skoro prezesem you tube jest tak nieatrakcyjna kobieta, która zapewne jest wkurzona jak słyszy o takich mężczyznach jak Szarpanki😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cst9191 napisał:

Ja jebe, przecież to TRANS! :D

 

Ma kwadratową szczenkę, dla mnie są brzydkie takie laski, które mają kwadratowy łeb. 

 

Co do szarpankiego to szkoda kanału, widać jaka w pl jest wolność słowa...

Miał zrobić stronę internetową, zrobił ją ? 

Edytowane przez mati248
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mac napisał:

To wszystko wyjaśnia. 

 

Susan Wojcicki – amerykańska ekonomistka, bizneswoman, od 2014 prezes - dyrektor generalna YouTube. Wikipedia

 

SusanWojcicki_655.png

Słyszałem jeszcze, że to Polka, która w dodatku pochodzi z prężnej jędrzejowskiej metropolii niedaleko mnie ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.