Skocz do zawartości

Kolejny kanał Szarpanka na YouTube został usunięty!!


Rekomendowane odpowiedzi

Co się wczoraj odjaniepawliło to głowa mała! Stałem z sąsiadem (nazwijmy go Tomasz) zza płota i rozmawiałem o duperelach, gdy nagle podbiegł do nas jego doberman z martwym kundelkiem w pysku. Martwy pies należał do sąsiada mieszkającego jakieś dwa domy dalej. Sąsiad pobladł bo ów sąsiad to taki trochę pojeb, i mówi do mnie:
- Kurwa! Co teraz robić?
- Chyba musisz iść do sąsiada i powiedzieć co się stało... 
- No, na pewno! Chromolę! Nie przyznam się, ale mam plan!
Tomasz zakradł się nocą na posesję sąsiada i przypiął jego martwego psa na łańcuch koło budy po czym wartko uciekł.
Kilka dni później spotkałem tego sąsiada od martwego kundla i zagadałem:
- Dzień dobry sąsiedzie, uszanowanko, co tam u Pana słychać dobrego?
A ten do mnie:
- A, nie uwierzysz co się odjebało, tylko nie myśl, że oszalałem! Kilka dni temu zdechł mi pies, zakopałem go za stodołą, a przedwczoraj rano znalazłem go przy budzie przypiętego łańcuchem...

Edytowane przez Qaikwow
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 13:22, predator08 napisał:

Dwa dni temu postanowiłem sobie odszukać stare nagrania Szarpanka i co widzę? Że kanał Szarpanki z życiem ll także zniknął z platformy YouTube!

Dla pewności sprawdziłem w subskrypcjach, z innych kont i nadal to samo! Poza tym tu więcej info!

 

https://www.sprawa.org/

Róbcie kopie (backup) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.