Skocz do zawartości

Moja ex chce mnie zniszczyć! Przyszło pismo z sądu!


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w totalnej rozsypce! Właśnie przyszło mi pismo z sądu, że będę miał sprawę za trzy tygodnie pod zarzutem rzekomo złośliwych wiadomości poprzez wysyłanie wulgarnych i obraźliwych wiadomości na portalu Facebook. Pisałem kiedyś temat na forum, że moja ex podała mnie do sądu. Miałem policję na chacie w sierpniu tamtego roku... Myślałem, że sprawa rozeszła się po kościach, a tu wredna s...a wytoczyła mi proces w postępowaniu zwyczajnym... Niestety była to sytuacja, w której będąc pod wpływem alkoholu napisałem do niej wiadomości, żeby się ode mnie odpie***ła i że jest wredną, wyrachowaną osobą itd. , ponieważ znajomy pokazał mi screeny jak obrabia mi tyłek...

Nie pamiętam dokładnej treści, ale na pewno nie było gróźb typu zabije Cię...

Nie wiem co dalej będzie... Sprawa jest 17 czerwca. Jeszcze naściemniała do tego, że ją nękam od rozstania, mimo że wcale takiej sytuacji nie było. Obawiam się, że odwali cyrk w sądzie i będzie walić ściemę w sądzie, że ją osobiście nachodzę... Pomóżcie 😭

Wiem, że odwaliłem straszną głupotę pisząc jej po pijaku w dosadny sposób, żeby dała mi spokój...

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, predator08 napisał:

ponieważ znajomy pokazał mi screeny jak obrabia mi tyłek...

 

12 minut temu, predator08 napisał:

żeby dała mi spokój...

Czyli niejako działałeś we wzburzeniu, gdyż to ona zaczęła.

Masz jakieś dowody, że Cię oczerniała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Brat Jan napisał:

 

Czyli niejako działałeś we wzburzeniu, gdyż to ona zaczęła.

Masz jakieś dowody, że Cię oczerniała?

Mam, ale podobno za słabe

7 minut temu, spacemarine napisał:

Poproś kolegę o screeny co pokazywał.

Już mam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dobry prawnik, tylko został, chyba że masz screeny z poprzednich rozmów jak Tobie ubliżała itd, to może mógłbyś mówić, że jakikolwiek kontakt  z nią sprawia że jesteś poddenerwowany. wielu mężczyzn którzy uwolnili się od kobiet z borderline czy innych heter na myśl o nich może wręcz rzygnąć, bo tak na nich wpłynęły. Nie jestem prawnikiem, ale warto pomyśleć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do paki raczej nie pójdziesz za nazwanie kogoś po imieniu.

 

Gdybym ja pozywał każda panią która coś mi powiedział to już że 4 by kraty przytulały.

 

Chuj, skurwysyny, ruchacz jedna pani życzyła mi również cyt. "Żeby Ci się chuj złamał od tego ruchania", mi się nie złamał, a ona ma już jakiegoś fagasa.

 

Nie płacz w poduszkę, weź to na klatę i życie toczy się dalej.

 

Wniosek: 

 

Nie pij wódy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stalking to uporczywe, długotrwałe itd....ja pierdziele...takie tematy rzucaja na wokande to co sie dziwic, że w upominawczym czekam po 10-11 mcy

Dobra. Miales wizyte o poranku.Zabezpieczyli sprzęt komputerowy?tel?coś więcej znalezli? Co było podczas spowiedzi? Rozumiem, że nie dopatrzyli sie znamion i niunia puścila temat sama.

Poka skan pisma. Usuń wsz dane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary...

Ja mam rozwód w trakcie od półtora roku, a dodadkowo sprawę o znęcanie, bicie, kradzież i uj wie co jeszcze. Założoną ponad pół roku po mojej wyprowadzce z własnego i tylko mojego domu. 

 

Dodam tylko że taki ze mnie przemocowiec że na pierwszy pozew rozwodowy (obydwa ja składałem), odpisała do sądu o oddalenie rozwodu bo ona mnie kocha, blablabla, to tylko przejściowe nieporozumienia w małżeństwie itp. 

 

Już mam prawnika od tej drugiej sprawy, mam nadzieję że uda się wyprostować te kłamstwa i później jej dojechać. 

 

Trzymaj się! 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, predator08 napisał:

Pomóżcie 😭

Czy pani leczyła się psychiatrycznie, nie wiem, stosowała jakieś leki?

 

Poza tym te jej wpisy z FB to może być słaby dowód, przecież łatwo je sfabrykować. Jeśli nie ma niczego innego, to już raczej wygrałeś.

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze brachu współczuje niestety tak się zachowują kobiety po rozstaniu gdy chcą zniszczyć mężczyznę.

Prawdopodobnie kobieta poczuła się urażona lub zrobiłeś jej negatywną opinię wśród znajomych dlatego się mści.

Do tego może to zrobić bo prawo jej na to pozwala.

Popełniłeś błąd pisząc jej te wiadomości, niestety ma dowód dodatkowo kobiety inaczej odczytują informacje

i w jej przekonaniu to mogą być groźby.

Na drugi raz pamiętaj pilnuj się i nie daj się ponieść emocjom bo kobiety tylko na to czekają by wykorzystać to przeciwko mężczyznom.

Przygotuj się na tą rozprawę psychicznie i merytorycznie.

Nie ma co panikować za w czasu prawdopodobnie będzie to rozprawa pojednawcza.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywalili mi art. 107 kw

 

Złośliwa panna twierdzi, że ją niby nękam od maja 2017 roku (czyli od rozstania), podczas gdy nic do niej pisałem do samego 2020 roku

 

Obawiam się, że może fabrykować dowody, gdyż jej braciszek potrafił robić tzw fejkowe screeny, więc naprawdę nie wiem co wymyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, predator08 napisał:

Obawiam się, że może fabrykować dowody

 

Niech sobie fabrykuje. Nawet fejki. Jeśli świadomie, umyślnie i celowo wprowadza kogoś w błąd, tutaj Sąd to będzie mieć problem.

Poszukaj sobie kogoś biegłego w OSINT. 

 

I zachowaj spokój :) 

Edytowane przez GriTo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To częste, że będzie Cię prowokować lub nawet atakować fizycznie, a potem oskarżać gdzie tylko popadnie.

 

Dlatego:

- zero kontaktów,

- idziesz do sądu sfotografować akta (wcześniej należy się umówić),

- składasz odpowiedź do sądu, załączasz wszystkie screeny co pisała (wszystko w dwóch egzemplarzach).

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, predator08 napisał:

Pomóżcie

ZAKŁADAJĄC, że piszesz prawdę.

 

Jedyną metodą będzie rozbieranie wszystkiego na kwarty podczas rozprawy.

Co rozumiem?

Np zdążyło się to i to...acha..zatem co pani wtedy zrobiła, jaką była pogoda, jak pani myśli po co on by miał to robić...itd

Nawet z dupy pytania które rozczłonkowują spójność zarzutu.

 

Kolejna sprawa.

Zastanów się czemu ona to robi?

Bardzo prosto, bo nie tęsknisz za nią i masz ją w dupie.

Ot tajemnica rozwiana.

 

8 minut temu, Gościu napisał:

załączasz wszystkie screeny co pisała (wszystko w dwóch egzemplarzach).

To polecam zrobić dopiero w procesie dowodowym a nie przygotowawczym!

NIE pokazuj potencjału armii.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, predator08 napisał:

Właśnie przyszło mi pismo z sądu, że będę miał sprawę za trzy tygodnie pod zarzutem rzekomo złośliwych wiadomości poprzez wysyłanie wulgarnych i obraźliwych wiadomości na portalu Facebook.

 Co to za postępowanie? Karne o zniesławienie/ zniewagę, czy cywilnie a o naruszenie dóbr osobistych? A może jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, predator08 said:

Przywalili mi art. 107 kw

 

Złośliwa panna twierdzi, że ją niby nękam od maja 2017 roku (czyli od rozstania), podczas gdy nic do niej pisałem do samego 2020 roku

 

Obawiam się, że może fabrykować dowody, gdyż jej braciszek potrafił robić tzw fejkowe screeny, więc naprawdę nie wiem co wymyśli...

Możesz iść w zaparte.  Wszystkiego zaprzeczasz, twierdzisz, że ktoś włamał ci się na konto (być może jej braciszek), do tego tworzysz historie, że żądała pieniędzy, że ci groziła pobiciem, itp.  Do tego dokładasz detale intymnego pożycia.  Niech się spowiada publicznie.  Chce smrodu, to niech ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ursus napisał:

Możesz iść w zaparte.  Wszystkiego zaprzeczasz, twierdzisz, że ktoś włamał ci się na konto (być może jej braciszek), do tego tworzysz historie, że żądała pieniędzy, że ci groziła pobiciem, itp.  Do tego dokładasz detale intymnego pożycia. 

Ma nie kitować bo pogorszy sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.