Skocz do zawartości

Rosjanki wprost o oczekiwaniach względem mężczyzn i kto ma płacić za randkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na forum wysyp dołujących tematów dodawanych przez mężczyzn, którzy potrzebują kobiety i seksu.

Dlatego postanowiłem dodać ten filmik by zobrazować młodym padawanom życia, którym jajca puchną z nadmiaru testosteronu

co to jest kobieta, czego chce, jak działa.

Autor filmiku przeprowadził rozmowę z kilkoma Rosjankami, które bez ogródek, mówią wprost cytat. "To mężczyzna powinien płacić za randkę" 

w przeciwnym wypadku nie będzie drugiego spotkania.

Pieniądze, których tak pożądają kobiety u mężczyzn reprezentują dla nich siłę i możliwość bytu, zaspokojenia potrzeb, bezpieczeństwa

o czym panie również wspominają.

Dodatkowo jedna z kobiet nawet nie wie skąd się u nich bierze takie parcie na pieniądze i twierdzi, że to wypływa z jej krwi.

Dlatego panowie nie ważne z jakiego rejonu świata pochodzi kobieta w każdym przypadku chce czegoś od mężczyzny a gdy nie 

reprezentujesz sobą atrybutów atrakcyjnych dla kobiet jak wygląd, status społeczny, pieniądze niestety możesz o nich zapomnieć.

Kobieta to nie efemeryczna istota karmiąca się romantyzmem i miłością tylko cwany gracz nastawiony na ugranie własnego interesu,

zaspokojenia potrzeb kosztem mężczyzny.

Młodzi edukujcie się a jak was swędzą jajka do divy zaspokoić potrzebę bo u tzw. normalnych kobiet seks będzie tylko w wersji demo

i aż do urodzenia potomka bo później to już tylko ewentualnie za profity gdzie cały biznes jest rozłożony na raty i o wiele drożej wychodzi.

Kobieta również nie da Ci szczęścia tylko same obowiązki, wyrzeczenia, straty i w konsekwencji kary za niesubordynację względem jej.

Gdy nie spełnisz zachcianek kobiet możesz być zniszczony, pomówiony, oczerniony przez nią i postawiony w złym świetle przed społeczeństwem.

Pamiętajcie i uważajcie o czym marzycie, czego pragniecie😉

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Kobieta również nie da Ci szczęścia

Mi więcej szczęścia daje robienie tego co lubię. Jak np wyjście, do lasu, podrapanie zwierzaka za uchem, czytanie, czy choćby sen.

Edytowane przez Patton
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że kobieta ma oczekiwania ?

 

A co wy chcecie darmowego frajera/woła do robót domowo-opiekuńczo-łóżkowych?

 

Ja się pytam dlaczego większość mężczyzn nie ma wymagań ani konsekwencji w ich egzekwowaniu ?

 

I pytanie numer dwa :

 

Co w zamian te Rosjanki dają?

 

Bo jak tyle co p0lki to niech spierdalają dalej "oczekiwać".

 

5 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Kobieta również nie da Ci szczęścia tylko same obowiązki, wyrzeczenia, straty i w konsekwencji kary (CO?) za niesubordynację względem jej.

 

Stary to zdanie zawiało totalnie samcem omega.

 

Kare to ona może dostać na TV, smartfon, moje zasoby i ruchanie jak się wkurwię.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę w sumie.

 

Im więcej wymagają, im więcej oczekują te niby zwykłe, szare myszki tym paradoksalnie będzie lepiej z divami/cichodajkami/utrzymankami. :) 

 

Rynek nigdy nie znosi próżni i zaczną się piojawiać masowo legalne biznesy typu agencje pomocy domowej/masażu/pokojówek etc.

 

Wiadomo co będzie pod przykrywką - płatne i tanie pozamałżeńskie usługi seksualne. A tansze niż teraz bo takie prawa rymku. im jest czegoś więcej, jest bardziej i łatwiej dostępne tym jest tańsze. I voilà, wychodzi sumarycznie na nasze. 👏

 

Same się 'przebranżowią' gdy zobaczą jak będzie na to wzięcie i ile można zarobić. ;)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Feniks8x napisał:

A tansze niż teraz bo takie prawa rymku. im jest czegoś więcej, jest bardziej i łatwiej dostępne tym jest tańsze.;)

Oczywiście. Seks w zachodnich Niemczech. To co na roksie masz u nas za 300+ tam masz za 30 euro a Frankfurt nawet 20 bo jest ich tyle że głowa mała.

 

PS. teraz przejrzałem ten dokmuent przewijając w 2 minuty. Boże ale te dziewuchy paskudne xP

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam jest. Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan... tam płaci facet. Zawsze tak było, może w największych miastach "silne i niezależne"  z hajsem płacą czasami za siebie, a tak, to mężczyzna. 

 

Podział ról też jest wyraźny, femizmu jest tam mało na razie, raczej to margines i dotyczy największych miast jak Moskwa, Petersburg, Kijów, ale to i tak mało, w porównaniu z Zachodem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreakSpokojnie. Jeśli ona zamierza zostać tu dłużej, a pewnie tak, to wszystko przed nią i być może usłyszysz, że ona nie wie co czuje oraz za chwilę zobaczysz ją na mieście w towarzystwie jakiegoś kwadratoszczękowca o wyższym statusie niż Twój;)

 

Takie życie...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bassfreak napisał:

A ja was zaskoczę bo aktualnie spotykam się z Ukrainką i to jest taka skromna dziewczyna że masakra. 

Jak jej powiedziałem jakie są polki w dużej mierze to się za głowę złapała 👉

Co nie znaczy, że kiedyś, w ostatecznym rozrachunku nie dostaniesz rachunku do zapłacenia. Ciesz się chwilą...
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

@bassfreakSpokojnie. Jeśli ona zamierza zostać tu dłużej, a pewnie tak, to wszystko przed nią i być może usłyszysz, że ona nie wie co czuje oraz za chwilę zobaczysz ją na mieście w towarzystwie jakiegoś kwadratoszczękowca o wyższym statusie niż Twój;)

 

Takie życie...

3 lata już jest w polsce, a co do mnie to mówi że jeszcze takiego ładnego chłopaka to nie widziała a nawet mojego wzrostu jest :D  (na Ukrainie nie mówi się przystojny).

Jak mnie widzi to cieszy się jak małe dziecko na widok pieska 🤣

 

To jest inny lvl niż polki

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, bassfreak said:

A ja was zaskoczę bo aktualnie spotykam się z Ukrainką i to jest taka skromna dziewczyna że masakra. 

Jak jej powiedziałem jakie są polki w dużej mierze to się za głowę złapała 👉

Czy to ukraiński milf z ciałem jak klepsydra i dobrze wypasionym persem przykrocznym? Nie musisz odpowiadać ; ) Powodzenia i tak mordziaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miraculo napisał:

Czy to ukraiński milf 

Nope 6 lat młodsza nawet.

 

2 minuty temu, Miraculo napisał:

ciałem jak klepsydra

Blisko i taka przy kości jak lubię.

 

2 minuty temu, Miraculo napisał:

dobrze wypasionym persem przykrocznym?

To jest w fazie negocjacji 🤣

 

Ale uroda typowo ukraińska że zabija spojrzeniem, czasem się jej boję jak na mnie patrzy 🤣

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to woda na młyn uwolnienia się od odpowiedzialności za kobiety. Na mnie najlepiej działa minimalizm, bo wymusza też pewną dyscyplinę, racjonalne gospodarowanie. Powiedziałbym, że taki umiarkowany minimalizm, wdzięczność za małe bardzo dużo daje. Jeżeli kobieta wymaga ode mnie nie dość, że zarobków przekraczających 10 razy średnią krajową, a sama nie wnosi do gospodarstwa domowego nic to dla mnie to nie jest umiarkowany minimalizm, tylko rozrzutność zasobów i czysta głupota. 

 

Idę o krok dalej. Jeżeli kobieta wymaga za obecność pieniędzy to porównuję rozwiązania, to się dzieje podświadomie. Skoro ona potrzebuje pieniędzy za spotykanie się ze mną to można usługę wycenić, więc nie muszę przebywać z taką kobietą na co dzień, ergo ta kobieta to prostytutka z nieco większym zakresem obsługi, czytaj udaje dziewczynę w zamian za wynagrodzenie. Z jakiego powodu udaje? Bo stan konta warunkuje interakcję, a zatem mężczyzna z większym majątkiem przejmuje kobietę cyframi i tym samym staje się kolejnym udawanym chłopakiem. Czytaj, zaangażowanie emocjonalne nie ma sensu. Wszystko wynika z siebie. To nie miłość, tylko biznes. To nie związek, tylko układ. Życie to nie życie, tylko negocjacje biznesowe. 

 

Synergia kobiety i mężczyzny to coś pięknego, natomiast wymuszona, jednostronna to pewna forma zaburzenia i na pewno droga donikąd. Prawdziwa synergia to równy wkład energetyczny, a jak powtarzam od dawna najważniejszych w życiu rzeczy nie kupisz za pieniądze. Kobiety zdają się tego nie rozumieć, tylko czekają na gotowca i przegrywają i tak niewiele lat młodości, prawdziwego potencjału. 

 

Jak chcecie płacić za przewartościowany towar proszę bardzo. Są i tacy. 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

To co na roksie masz u nas za 300+ tam masz za 30 euro a Frankfurt nawet 20 bo jest ich tyle że głowa mała.

Mało tego. Pewnie za tą cenę masz jeszcze fajnie wychuchane, wytatuowane opalone ciałko a często i silikonowe zderzaki możesz pomacać.

 

Niemiecki klient ma wymagania, jak to swego czasu tłumaczyły się zachodnie korpo dlaczego w Polsce i na wschód te same produkty mają dużo gorszą jakość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, bassfreak said:

A ja was zaskoczę bo aktualnie spotykam się z Ukrainką i to jest taka skromna dziewczyna że masakra. 

Coś się zmieniło? Jak ją poznałeś? Jeszcze niedawno narzekałeś, że jak się nie jest Chadem, to dupa i zakładałeś temat o pójściu na divy, a tu proszę... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.