Skocz do zawartości

Rosjanki wprost o oczekiwaniach względem mężczyzn i kto ma płacić za randkę?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Feniks8x napisał:

Mało tego. Pewnie za tą cenę masz jeszcze fajnie wychuchane, wytatuowane opalone ciałko a często i silikonowe zderzaki możesz pomacać.

 

Niemiecki klient ma wymagania, jak to swego czasu tłumaczyły się zachodnie korpo dlaczego w Polsce i na wschód te same produkty mają dużo gorszą jakość. ;)

Paaaanie plastikowe zderzaki to standard. Wszystkie rasy świata. Co nie zechcesz.

I najważniejsze : brak znudzonych, pretensjonalnych, roszczeniowych p0lskich pysków 🥰

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, manygguh napisał:

Coś się zmieniło? Jak ją poznałeś? Jeszcze niedawno narzekałeś, że jak się nie jest Chadem, to dupa i zakładałeś temat o pójściu na divy, a tu proszę... 

Prawie 2 lata temu na necie ale u mnie się sprawy zjebały w życiu i jakoś się nie spotkaliśmy ale ostatnio sobie przypomniałem że mnie na insta obserwuje to napisałem :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

One by tylko chciały brać, brać i brać. 

Można dać przecież, a nawet zapłacić, ale pytanie, za co? 😆 To jest bardzo dobre pytanie. Za seks? A jestem zwolennikiem kontroli popędu i zagorzałym praktykiem wręcz. To, ja mam płacić, żeby "wyrzucić" z siebie taki potencjał energetyczny? Żyjemy w odwróconej rzeczywistości. Wróciłem do korzeni i czuję się potężny. Kontrola popędu u mężczyzny = lot po chodniku. Czujesz taką potęgę, że to nieprawdopodobne. Mam płacić, żeby się pozbyć napięcia? xD Ale ja nie mam napięcia, tylko przyjemność z utrzymywania napięcia. Wszystko widzę w żywych barwach. To one powinny płacić za coś takiego, za dostęp do tej nieskończonej oazy energetycznej. Jak mówię, przestawiony świat. Jak społeczeństwo i babki mówią daj hajs za seks to ja mówię nie i działam odwrotnie i na tym zyskuję. Temat bardzo, a to bardzo głęboki. Szczerze wierzę, że to nie mężczyzna powinien płacić za obecność kobiety, tylko odwrotnie. Większość kobiet, pewnie nawet wszystkie, jak zobaczą dobrego zawodnika to nawet szmatę na ryj nałożą i zrobią wszystko, nawet kasę oddadzą, żeby tylko z nim być. Prawdziwej mocy nie kupisz, tego się nie da przehandlować nawet. Potęga wewnętrzna = kobieta skacząca, jak małe dziecko, a nie żadna tam kasa. Zwykły substytut frajerstwa. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bassfreak said:

A ja was zaskoczę bo aktualnie spotykam się z Ukrainką i to jest taka skromna dziewczyna że masakra. 

Jak jej powiedziałem jakie są polki w dużej mierze to się za głowę złapała 👉

Kuzyn miał zamieszkać z Ukrainką, big love, odwiedziny u rodziny, te sprawy. Rok temu to było. No ale coś nie wyszło i pani już big love do kogoś innego. No ale pewnie przypadek. 🤔

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

Kuzyn miał zamieszkać z Ukrainką, big love, odwiedziny u rodziny, te sprawy. Rok temu to było. No ale coś nie wyszło i pani już big love do kogoś innego. No ale pewnie przypadek. 🤔

Już przestałem się triggerować na takie posty i nie wrzucam do jednego wora wszystkich, ktoś ostatnio nawet robił temat o zdrowym podejściu do forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

to się za głowę złapała

 

Dobrze, że tej głowy sobie nie urwała.

A może i niedobrze... :( 

Godzinę temu, bassfreak napisał:

czasem się jej boję jak na mnie patrzy

 

Może to Ivan transwestyta?

 

Łypie okiem, a w lewej kieszeni trzyma jednookiego węża,

który jest sprawcą wielu ciąż. Jako mąż i nie mąż....

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, bassfreak said:

Już przestałem się triggerować na takie posty i nie wrzucam do jednego wora wszystkich, ktoś ostatnio nawet robił temat o zdrowym podejściu do forum.

Nie no, na pewno myszka jest inna niż wszystkie. Trafiłeś himalajkę i tego się trzymajmy. :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, @bassfreakto dobry chłopak jest.

Bo jak nie to


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

wstajecie i idziecie i czekacie na moich kolegów, a jak do was przyjdą to mówicie ''Tak proszę pana, oczywiście proszę pana, to himalajka proszę pana, myszka inna niż wszystkie proszę pana, dziękuje bardzo, całuje rączki, oczywiście proszę pana."

"Czy napiją się panowie wódeczki?''

Tak zapytacie chamy pierdo****, ''Czy napiją się panowie wódeczki?''

I wódeczka musi być zimna i gęsta jak sok z pizdy.

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jak czasem się zastanowię to myślę że facetowi kobieta wystarczy tylko do tego by go zaspokoić , czasem się poprzytulac i to w zasadzie tyle. Reszte rzeczy możesz ogarnąć sobie sam.  Czy to na plejce sobię siąść i ciupac , wyjść na piwo z kolegami i pośmiać się. A jak jesteś z babą to co chwilę :  jedz ze mna tam albo tam albo czy w tym wygladam ladnie? Uwazasz ze jestem gruba? . Nie zrobisz czegoś po jej myśli to zaraz foch . Wiecznie jakiś problem 😀. Na poczatku wszystko fajnie , sa motyle. A potem przypierdolki o byle gówno 😂

40 minut temu, BlacKnight napisał:

Dajcie spokój, @bassfreakto dobry chłopak jest.

Bo jak nie to


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

wstajecie i idziecie i czekacie na moich kolegów, a jak do was przyjdą to mówicie ''Tak proszę pana, oczywiście proszę pana, to himalajka proszę pana, myszka inna niż wszystkie proszę pana, dziękuje bardzo, całuje rączki, oczywiście proszę pana."

"Czy napiją się panowie wódeczki?''

Tak zapytacie chamy pierdo****, ''Czy napiją się panowie wódeczki?''

I wódeczka musi być zimna i gęsta jak sok z pizdy.

Doobra @BlacKnight Przyprowadź mi tego managera bo bym sobie go poruchał troszeczkę 😂

Edytowane przez Arthur Morgan
Poprawa błędów
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, manygguh said:

Tak tam jest. Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan... tam płaci facet. Zawsze tak było, może w największych miastach "silne i niezależne"  z hajsem płacą czasami za siebie, a tak, to mężczyzna. 

 

Podział ról też jest wyraźny, femizmu jest tam mało na razie, raczej to margines i dotyczy największych miast jak Moskwa, Petersburg, Kijów, ale to i tak mało, w porównaniu z Zachodem. 

Im bardziej tradycyjne społeczeństwo, tym bardziej kobiety traktują mężczyznę jako źródło hajsu.

Bo na tym właśnie polega "tradycyjny podział ról".

Nie na "miłości", "pożądaniu", "szacunku" i takich tam dyrdymałach dla małych chłopców i dziewczynek, tylko na wymianie dupy na pieniądz.

Nie ma w tym nic dziwnego.

 

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patton napisał:

Mi więcej szczęścia daje robienie tego co lubię

 

Brawo brachu tak trzymaj😉

Dokładnie szczęście jest nawykiem cieszenia się i wdzięczności.

 

8 godzin temu, KolegiKolega napisał:

dziewice czyste zachodnią cywilizacją jeszcze nie zepsute!

 

Niestety i tam zgnilizna cywilizacji zachodniej dotarła.

Już nawet w krajach muzułmańskich ta zaraza zaczyna się rozwijać.

 

5 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Co w zamian te Rosjanki dają?

 

Jak to co to co zwykle może dać kobieta swoje ciało😁

 

5 godzin temu, Analconda napisał:

Słowianki to najgorszy sort...

 

Bez przesady nie jest najgorzej😄

 

4 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Nie pozostawia złudzeń co do współczesnych kobiet... One by tylko chciały brać, brać i brać. 

 

Dokładnie chcą coraz więcej a w zamian coraz mniej od siebie.

 

3 godziny temu, bassfreak napisał:

A ja was zaskoczę bo aktualnie spotykam się z Ukrainką i to jest taka skromna dziewczyna że masakra. 

 

Jest w twoim typie taka przy kości z dużym cycem😁?

 

 

 

55 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Tak naprawdę jak czasem się zastanowię to myślę że facetowi kobieta wystarczy tylko do tego by go zaspokoić , czasem się poprzytulac i to w zasadzie tyle.

 

Dokładnie tak i dlatego każdy powinien zadać sobie pytanie do czego tak naprawdę jest nam potrzebna kobieta?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

 

Świetny ostatni post, widać że zrozumiałeś w pełni tą zależność :) 

Również podobnie uważam, ale to trzeba widzieć w sobie wartość @mac

3 godziny temu, bassfreak napisał:

a co do mnie to mówi że jeszcze takiego ładnego chłopaka to nie widziała a nawet mojego wzrostu jest :D  (na Ukrainie nie mówi się przystojny).

Jak mnie widzi to cieszy się jak małe dziecko na widok pieska 🤣

 

To jest inny lvl niż polki

 

Brakuje mi czasów, kiedy to byłem w blue pillu 

 

Dobrze, że dostałem szczepionkę na ryj, było nie przyjemnie ale warto. Ufff jak tak czytam zakochanego bassfreaka, to ależ stałem się "zimny" ;) i widzę na podstawiu tych kilku zdań, czerwone flagersy.

 

W każdym razie, powodzenia w relacji @bassfreak naprawdę życzę Ci by to była ta jedyna oraz byś nie był urabiany fazą "bombardowaniem miłością".

 

 

-----------------

 

Co do tematu, to niech sobie oczekują i by na pierwszej randce Jambo jetem podlecieć, nie wiem kogo to interesuje.

 

Pierwsza "randka" czy tam spotkanie to dwie strony płacą za siebie lub jeśli babka jest biedna, czy nie pracuje jest studentką, to można w drodze wyjątku coś tam kupić bo korona nie spadnie. Warto dodać, że nie ma równości bo jak Ty nie masz na kawę to laska Ci nie kupi - powiem więcej staniesz się nie widzialnym i "nie zaradnym" :) 

Nie ma równości ale należy podchodzić do randki na równych zasadach, chodzi o szacunek. 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mężczyzna będzie głową to ok, może płacić za wierną, lojalną kobietę. Problem w tym, że np takie nasze witaminki chcą mieć równouprawnienie w przywilejach, ale jednocześnie gdy trzeba zapłacić lub coś zrobić to wtedy jest "jestem tylko biedną kobietą". 

 

Ponadto jak pokazuje życie, gdyby taka pani miała podstawionego modela, to by sama płaciła aby móc się z nim spotkać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bassfreak napisał:

A ja was zaskoczę bo aktualnie spotykam się z Ukrainką i to jest taka skromna dziewczyna że masakra. 

Jak jej powiedziałem jakie są polki w dużej mierze to się za głowę złapała

Kolego, po tym jak cię przemieli ta skromna dziewczyna wszystkim zapraszamy do opisania swojej wpadki historii w:

https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/193-świeżakownia-moja-historia/

 

Potem załóż temat pt. "Czy jednak warto iść na divy i za ile?"

Nie zapomnij też w między czasie podskoczyć do psychologa na terapię po kolejnej nieudanej randce.

 

Pewnie zaraz będzie że "programuję Cię na negatywne zakończenie"? Nie wierzysz Mi/Nam na słowo?

Lepiej przygotuj się na to co "przygotowała" Ci ta "skromna Ukrainka" bo to nie będzie nic przyjemnego...

 

Zacznij od tego bo widać że masz już symptomy "oczu zarośniętych cipą":

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@mac

 

Świetny ostatni post, widać że zrozumiałeś w pełni tą zależność :) 

Również podobnie uważam, ale to trzeba widzieć w sobie wartość @mac

 

Jak wracasz do podstaw i wzmacniasz siłę woli to nawet zbieranie puszek, albo przewalanie jakiegoś gówna nie stanowi problemu. Moc to moc, czujesz to w sobie i nie definiuje cię status nałożony przez zjebane społeczeństwo. Definicja wartości tego zjebanego systemu to definicja, z którą się w ogóle nie utożsamiam i generalnie mnie pierdoli xD Im bardziej dochodzę do siebie, tym bardziej to odczuwam. Żyję wśród przerażonych, nieszczęśliwych ludzi, a sam utrwalam w sobie potęgę. Co za nieporozumienie xD I ci ludzie mi mają mówić, co mam robić, albo w czym się spełniać? Śmieszne. Od pewnego czasu nie dziwią mnie też odwieczne marzenia ludzi o lataniu. Jak masz pasję, właściwą energię to cię wznosi, dosłownie. Ekstaza na granicy religijnej, aż wylewa się z człowieka. Gdzie tutaj miejsce na jakieś roszczenia i codzienność, jak nadajesz na niedostępnych falach. Oczywiście wszystko w dużym skrócie myślowym. 

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Ja się kurwa nie dziwię że ludzie spierdalają z tego forum.

Prawdziwi ludzie spierdalają z tego forum bo nie mogą patrzeć jak niedojdy życiowe wciąż popełniają te same błędy.

 

Popatrz na dawnych i niedawnych użytkowników po x tys postów, jakie tematy zakładali, jakie porady dawali i co? Cały pot i krew poszedł w piach!

 

Mnie też to niebawem czeka.....:).....

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Dokładnie tak kobiety chcą mieć równouprawnienie takie elastyczne z względu na okoliczności.

Czyli tam gdzie im pasuje to tak a tam gdzie nie to chcą przywileje.

Dodatkowo dzisiaj mężczyzna nie jest już głową rodziny bo jego rolę przejęło państwo.

Dlatego kobiety nie szanują mężczyzn bo wiedzą, że i tak otrzymają pomoc bo prawo za nimi stoi.

17 minut temu, DOHC napisał:

gdyby taka pani miała podstawionego modela, to by sama płaciła aby móc się z nim spotkać.

 

Często takie kobiety nie mają o dziwo problemu z płaceniem ba w związku nawet potrafią brać kredyty i utrzymywać swojego modela.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bassfreak napisał:

Jak jej powiedziałem jakie są polki

Czyli odkryłeś karty i wprost pokazałeś jej sposób jak ma Ciebie owinąć wokół palca..

Wystarczy, że będzie się zachowywać inaczej niż to co jej mówiłeś o p0lkach.

 

8 godzin temu, Arthur Morgan napisał:

Tak naprawdę jak czasem się zastanowię to myślę że facetowi kobieta wystarczy tylko do tego by go zaspokoić , czasem się poprzytulac i to w zasadzie tyle. Reszte rzeczy możesz ogarnąć sobie sam.  Czy to na plejce sobię siąść i ciupac , wyjść na piwo z kolegami i pośmiać się. A jak jesteś z babą to co chwilę :  jedz ze mna tam albo tam albo czy w tym wygladam ladnie? Uwazasz ze jestem gruba? . Nie zrobisz czegoś po jej myśli to zaraz foch . Wiecznie jakiś problem 😀. Na poczatku wszystko fajnie , sa motyle. A potem przypierdolki o byle gówno

Święte słowa.

Każdy, kto był lub jest w długim związku dochodzi do podobnych  wniosków.

9 godzin temu, mac napisał:

Można dać przecież, a nawet zapłacić, ale pytanie, za co? 😆 To jest bardzo dobre pytanie. Za seks? A jestem zwolennikiem kontroli popędu i zagorzałym praktykiem wręcz. To, ja mam płacić, żeby "wyrzucić" z siebie taki potencjał energetyczny? Żyjemy w odwróconej rzeczywistości. Wróciłem do korzeni i czuję się potężny. Kontrola popędu u mężczyzny = lot po chodniku. Czujesz taką potęgę, że to nieprawdopodobne. Mam płacić, żeby się pozbyć napięcia? xD Ale ja nie mam napięcia, tylko przyjemność z utrzymywania napięcia. Wszystko widzę w żywych barwach. To one powinny płacić za coś takiego, za dostęp do tej nieskończonej oazy energetycznej. Jak mówię, przestawiony świat. Jak społeczeństwo i babki mówią daj hajs za seks to ja mówię nie i działam odwrotnie i na tym zyskuję. Temat bardzo, a to bardzo głęboki. Szczerze wierzę, że to nie mężczyzna powinien płacić za obecność kobiety, tylko odwrotnie. Większość kobiet, pewnie nawet wszystkie, jak zobaczą dobrego zawodnika to nawet szmatę na ryj nałożą i zrobią wszystko, nawet kasę oddadzą, żeby tylko z nim być. Prawdziwej mocy nie kupisz, tego się nie da przehandlować nawet. Potęga wewnętrzna = kobieta skacząca, jak małe dziecko, a nie żadna tam kasa. Zwykły substytut frajerstwa. 

Miałem i ja takie przebłyski świadomości, ale potem proza życia je kurzem przykryła. Zastanawiałem się nad tym, że płacę wysoką cenę typu czas i środki materialne za comiesięczne wysłuchiwanie żali bo okres, często i ślady w łazience + czasem brak podpasek i jej zdziwienie, że dostała okresu jakby to była jakaś nowość a nie comiesięczna sprawa. Z robieniem jedzenia się poprawiła, ale też na początku było cienko. Niestabilność emocjonalna, kocha, a za x czasu już się wkurwia bo coś tam coś tam. Przykładów można jeszcze podać dużo. Każdy kto mieszkał z kobietą sam wie.

@mac masz rację, że to one powinny wnosić więcej do związku, a nie tylko cipkę.

 

Gdyby nie dzieci jej wkład oceniałbym bardzo nisko.

Remonty, auto, rachunki, wszystko było na mojej głowie.

I za co? Za cipkę?

 

Teraz staram sie równoważyć.

Kapie z kranu? To twoja kuchnia, rób co chcesz...

Oczywiście kasę mamy osobno.

 

Odnośnie napięcia sexualnego i energii.

Czasem nie kończę sexu wytryskiem bo lubię czuć tą miłą przyjemność i moc, gdy stoi.:D

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Gdyby nie dzieci jej wkład oceniałbym bardzo nisko.

Remonty, auto, rachunki, wszystko było na mojej głowie.

 

Powtórzę się.

Gdyby wziąć dwie kartki A4.

I siąść na chłodno, bez stanu narkotycznego zalania hormonami.

Zrobić due deligence zysków i kosztów bycia w stałym związku z kobietą.

Takim wieloletnim, ze wspólnym mieszkaniem itd.

To uderzy jedna rzecz.

Uderzy z mocą jak meteoryt tunguski w 1908 w tajdze.

 

Skromne wpisy na kartce "co dostaję w zamian".

Znacznie liczniejsze wpisy na kartce "co muszę dawać od siebie".

 

Krótko.

Zwyczajnie się nie opłaca.

Stosunek nakładów na zysk jest bardzo niekorzystny.

Tak po ludzku.

Chyba, że to wygórowana opłata za "wyłączność" i ewentualnie "urodziłam twoje dzieci".

 

Stąd też kobiety tak naciskają na śluby, wspólne mieszkania etc.

Dla nich to korzystny deal.

Zwykły życiowy interes i sposób na wygodniejszą egzystencję z poczuciem zabezpieczenia.

 

A piszę to będąc wieloletnim mężem i ojcem dzieci.

Nie jestem przeciwnikiem małżeństwa czy długoterminowego LTR.

Natomiast gdy ktoś mnie zapyta po prostu czy się opłaca.

Opłaca nakład vs zysk (po okresie DEMO).

To krótko.

Nie opłaca się.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bassfreak napisał:

Jak jej powiedziałem jakie są polki

Kurła, po co jej podpowiadasz, jak się ma zachowywać 😆

13 godzin temu, bassfreak napisał:

Jak mnie widzi to cieszy się jak małe dziecko na widok pieska 🤣

 

To jest inny lvl niż polki

Inna niż wszystkie 😁

A tak serio ja też jestem z Ukrainką 3 lata i jak na razie jest dobrze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Brawo brachu tak trzymaj

Mówisz to do człowieka który jeśli np widzi ładną kobietę na zdjęciu, to jest on czasem w stanie bardziej zachwycić się krajobrazem który jest za nią.

 

2 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Krótko.

Zwyczajnie się nie opłaca.

Stosunek nakładów na zysk jest bardzo niekorzystny.

Tak po ludzku.

Chyba, że to wygórowana opłata za "wyłączność" i ewentualnie "urodziłam twoje dzieci".

No to wychodzi na to że, w tych czasach bardziej opłaca się płacić haracz mafii niż brać ślub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bassfreak napisał:

Jak mnie widzi to cieszy się jak małe dziecko na widok pieska 🤣

 

To jest inny lvl niż polki

 

Cieszy się bo możesz dać lepsze życie niż chłopak na Ukrainie😉

Czy inny level niż Polki to zależy bo przebywając w środowisku Polskich kobiet stanie się taka sama jak one to kwestia czasu.

16 godzin temu, bassfreak napisał:

Jak jej powiedziałem jakie są polki w dużej mierze to się za głowę złapała 

 

Lepiej trzymać ją w błogiej niepewności bo podpowiadasz jej i dajesz rozwiązanie na tacy jak ma z tobą postępować by ugrać swój interes i potrzeby.

Wiedzę zachowaj dla siebie tudzież dla braci z forum😉

Godzinę temu, Patton napisał:

jest on czasem w stanie bardziej zachwycić się krajobrazem który jest za nią.

 

 

Kobieca uroda przemija i szybko człowiek się przyzwyczaja natomiast przyroda jest zaskakująca, zmienna gdzie nie wiesz czego możesz się spodziewać dlatego jest bardziej fascynująca.

2 godziny temu, Leniwiec napisał:

Inna niż wszystkie 😁

 

Na pewno nie na poziomie biologicznym bo wszystkie są takie same.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

Czasem nie kończę sexu wytryskiem bo lubię czuć tą miłą przyjemność i moc, gdy stoi.:D

Moim zdaniem bardzo dobrze robisz. Sam jeszcze do tego nie doszedłem, ale można czuć moc całymi dniami, spać krótko, mieć wysoki poziom energii. Pracuję nad tym od dłuższego czasu, pozytywne wyniki, praktycznie oduczyłem się tych erotycznych, niskich stanów, tylko ciągnę w górę całe napięcie, jakby to powiedzieć na poziom serca i głowy. W chuj dobrze się czuję. Takie uczucie, jakbym miał tyle energii, że nie mogę utrzymać i ona się ze mnie we wszystkich kierunkach wylewa. Generator. Testo musiało mi wyjebać ponad miarę, bo nawet głos mi się zmienił na ostrzejszy w ostatnich miesiącach. To nie jest żadne złudzenie, tylko fakt z życia. Jeżeli można coś takiego osiągnąć to gdzie jest w ogóle rubikon, gdzie jest koniec zajebistości? 😆 Mam płacić? To jakiś nieśmieszny żart, serio. 

 

Poszedłbym z tematem jeszcze dalej i powiedziałbym, że mężczyzna to ten, który kumuluje energię, zasoby, po prostu zbiera i przekłada na wartość wewnętrzną. Zbiera kwalifikacje, doświadczenia, metody działania, narzędzia, kolekcjonuje, utrwala w sobie. Wszystko na zasadzie magazynu, z którego nie wypuszczasz, tylko kumulujesz do takiej granicy, że już sama się rozrzuca, bo masz za dużo w sobie zajebistości. Rzucanie kasy kobietom to tak, jak szybka masturbacja do gównianego, obrzydliwego pornola. To jest ten sam poziom mentalny. Kurwa, tak późno do tego dochodzę, trzeba odkrywać koło na nowo cały czas. Może się mylę, ale to zaczyna się fajnie układać. Mam dobrą mentalność ogólnie i siłę woli, jestem w stanie dużo przetestować. Zobaczę, co z tego będzie dalej, może do końca roku, pełna kontrola popędu xD 

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Dokładnie tak i dlatego każdy powinien zadać sobie pytanie do czego tak naprawdę jest nam potrzebna kobieta?

 

Do seksu i rodzenia dzieci oraz założenia rodziny. Czyli stworzenia warunków do odchowania potomstwa. Tylko tyle i aż tyle. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.