Skocz do zawartości

Gdzie kupić dobrą męską koszulę na lato?


Zerwito

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia :D

 

Lato się zbliża i chciałbym odświeżyć garderobę na upalne dni. Szukam męskiej koszuli nie pod garnitur/do pracy - raczej na jakieś wieczorne wypady ze znajomymi. Podobny temat był na forum parę lat temu, ale tam poruszany był ogólny wątek koszul, więc pozwoliłem sobie założyć nowy. Zwracam się z prośbą o polecenie jakiegoś godnego uwagi sklepu stacjonarnego, (staram się nie kupować rzeczy przez internet), gdzie będę mógł znaleźć coś ciekawego. Mam trochę rzeczy z Wólczanki i jestem zadowolony, ale może macie jakieś inne dobre pomysły.

 

Szukam czegoś takiego:

 

-23391.webp

 

granatowa-koszula-w%C3%B3lczanka-40301.w

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu Bytom miał dobre w stosunku ceny do jakości, nie wiem jak teraz. 

 

Ogólnie to zależy mordo od budżetu oraz twojego Outlooku. Jak niższy, to Zara. Jak wyższy a np szukasz czegoś na imprezkę, to chociażby Polo Ralph. 

 

Jednak ogólnie polecam Ci Zare ze względu na jakość. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli chodzi o koszule cena/jakość - Wólczanka i Lambert i długo długo nic. To wygląda bardzo dobrze, zwłaszcza wzory które podaleś na gorze postu które są dopasowane, no i obie koszule które sam mam jak i wszystkie inne Wólczanki  - łatwe w prasowaniu . Później Vistula i Bytom. Ta ostatnia marka strasznie się skiepścila i ma z tych trzech w zasadzie najsłabsze promocje. Ale maja fajne polo (jak ktoś lubi) i czasami ciekawe wzory na t-shirtach. Tu wg mnie t-shirty Bytomia są najlepsze jeśli chodzi o stosunek cena/jakość
Z poza Polski fajne koszule ma Mango i Selected Homme na Zelando (opłaca sie także dlatego  ze sa długie terminy zwrotów).
Marynarki - Vistula, Mango, Selected Home ( ta ostatnia marka dodaje czasami w cenie samej marynarki spodnie w gratisie co jest bardzo okej, chociaz marynarki casual troche w stylu Bytomia z lat 90 tych ).
Ogolnie Polen, Polen uber alles :)

Edytowane przez Personal Best
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Personal Best napisał:

Moim zdaniem jeśli chodzi o koszule cena/jakość - Wólczanka i Lambert i długo długo nic. 

 

Koniecznie.

100% bawełny.

Najlepiej prasuje się i najmniej gniecie dwuskrętna twoply.

Oraz z wykończeniem easy care.

W pracy mam ścisły dess code.

Więc koszula+marynarka to minimum.

Po latach oraz samodzielnym prasowaniu napiszę jak @Personal Best.

Na polskim rynku Lambert two-ply lub easy care i długo, długo nic.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Personal Best said:

Wólczanka i Lambert

Ja zawsze celuje w Polskie marki. W powyższych latam i są super.

 

@Zerwito Bytom, mam kilka koszul i klasa, polecam. Super też jest Ochnik i Lancerto, mają podobny design jak w tych co wrzuciłeś. Mam kilka. 

Przekonaj się do lnu, jest bardziej casual niż bawełna. Mam kilkanaście lnianych i są super na lato. To tego chinosy i mokasyny i idealny zestaw na lato. 

Mam też kilka z massimo dutti i też są git. 

Zawsze jak kupię to oddaje do taliowania wtedy wszystko leży idealnie na mnie. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam wszystkim pięknie :) 

 

23 godziny temu, Zgredek napisał:

 

Jednak ogólnie polecam Ci Zare ze względu na jakość. 

 

 

Sprawdzę, mam niedaleko :P

 

23 godziny temu, Personal Best napisał:

Lambert

Sporo osób mi poleca, więc coś musi być na rzeczy :P

 

23 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

Koszule w kwiatki czy kurze łapki zdecydowanie bym sobie darował. Będziesz świetnie wyglądał w znacznie bardziej uniwersalnej, białej koszuli z kołnierzem button down i ciemnych dżinsach. Kluczem jest dobra sylwetka i odpowiednio dopasowana koszula.   

Widzę, że podobnie jak ja lubisz klasykę - mam kilka białych w tym Wólczanka. Chodzi mi tym razem o coś bardziej oryginalnego, jakiś rzadziej spotykany wzór :P 

 

6 godzin temu, PoProstuMarek napisał:

Ja zawsze celuje w Polskie marki. W powyższych latam i są super.

No to mnie przekonałeś :P Lambert będzie odwiedzony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko bracie, że mieszanie kolorów nie należy do łatwych zadań. Bardzo łatwo z klasycznej prostoty jest przejść we wtórną chujnie. 

 

Jeśli masz swój casual, to pamiętaj, że zmiana koszuli może doprowadzić do zmiany outfitu. Żebyś nie wyskoczył w koszuli dżinsowej i jasnych dzinsach wyglądający jaka smerf uciekający przed gargamelem. Rozwaga byku. Polecam też zerknąć sobie na instagramie na profile modowe. Nie kupuj reklamowanych ciuchów ale obczaj, co z czym dobrze featuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainspirowany tym tematem zakupiłem przez neta dwie koszule od Lavarda z motywami kwiatowymi od dawna mi się podobały ale musiałem dojrzeć do tego że one nie są pedalskie a nawet jeśli to mi się podobają i ja będę je nosił.

Zamówiłem dwie koszule w rozmiarze 41/176/182.

Przyszła:

1. 41/176/182

2. 40/176/182

Wypełniłem formularz reklamacyjny wysłałem koszule w poniedziałek rano we czwartek miałem koszule o odpowiednim rozmiarze już u siebie muszę pochwalić Lavarda że działa jak na markę premium przystało popełnili błąd i bez zająknięcia załatwili sprawę.

 

https://www.lavard.pl/meska-koszula-w-kwiaty-93089,3,2144,329427

 

https://www.lavard.pl/kolorowa-koszula-meska-w-kwiatki-93090,3,2144,329434

 

W sklepie on line cena śmiesznie niska nie kupisz za koszuli za tą cenę w pospolitych sieciówkach.

Jakość wykonania jest ok ale jest mało przewiewna więc jak nakładać w lato to na wieczór np. do klubu czy na randkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.