Skocz do zawartości

Test PCR RT a Borelioza oraz pytanie o urlop na Cyprze


Samiec:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia. Może ktoś z was się orientuje jak to jest z tymi testami na koronę lecąc teraz w czerwcu z Polski na urlop na Cypr? Jaki dokładnie test trzeba mieć i ile te testy kosztują żeby bezproblemowo przekroczyć granicę i cieszyć się urlopem bez stresu? Czy może ktoś z was wybiera sie na urlop na Cypr? Chciałbym polecieć ale uniknąc kwarantanny i jakichkolwiek problemów związanych z tym dziadostwem.

 

No i druga sprawa. Czytałem że testy PCR RT działaja na zasadzie IGG IGM a ja kiedyś leczyłem się na boreliozę i od tego czasu zawsze mam jakiś mniejszy lub większy wskaźnik IGG oraz IGM. Jak to jest w takim przypadku może sie ktoś zna i może się wypowiedzieć? Jeśli te wskaźniki świadczą o zarażeniu to jak będzie można wytłuamczyć że to borelioza tak naprawdę? A może wskaźniki na boreliozę są inne? 

 

Wielkie dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.