Skocz do zawartości

Reklama Atlasa


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz wyświetliła i się ta reklama Atlasa:

 

 

Chciałbym aby trafiła ona do różnej maści feministek, które drą ryja o "nierówne" wynagrodzenia i naturalnie liczę, że panie po obejrzeniu owej reklamy przerzucą się z prac biurowych na budowlankę. 

 

Dla kontrastu takie gówno, które pewnie już widzieliście:

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są ogólnie słabe m.in. w pracach intelektualnych, wymagających orientacji przestrzennej, sprawności ruchowej, itd.
Klasyczny problem odróżnienia lewej i prawej strony (podobno 75% kobiet), czy niewystarczająca siła do oddziaływania na materię, są wręcz niebezpieczne w niektórych zawodach.

 

Także ten pracowy blue pill to głupoty :D
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RealLife napisał:

Chciałbym aby trafiła ona do różnej maści feministek, które drą ryja o "nierówne" wynagrodzenia i naturalnie liczę, że panie po obejrzeniu owej reklamy przerzucą się z prac biurowych na budowlankę. 

One mają to w dupie te reklamy atlasa, a jak już obejrzą to jeszcze bardziej zakodują w swoim mózgu, że to kierat dla mężczyzn. Ta reklama jest szkodliwa, bo pokazuje że można się ostro zajechać a potem jest i tak fajnie bo zbijesz pionę z ziomalami z budowy XD I teraz każdy budowlaniec może się poczuć bohaterem we własnym domu. Bo się zajechał na budowie u dewelopera, często za śmieszne stawki. A jego myszka mogła pójść do korpo z klimą. Tymczasem zamiast na tę budowę to powinien walczyć z nierównouprawnieniem mężczyzn tak jak walczą feministki. No ale trzeba się poświęcać, dla idei, dla kobiet, dla spokoju, bo one przecież są pokrzywdzone, bo tak jest łatwiej, bo jesteśmy dżentelmenami ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Obliteraror napisał:

Atlasa

 

Panowie, obejrzałem Atlasa całego.

Prawdziwe życie. Zapierdol. 

Sam przez to przechodziłem.

 

Pańciom proponuję jeszcze robotę na statkach. 

Znam temat z autopsji.

Może będą tam pierd*lić, że okres mają i nie będą robić...

 

Życie... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia życiowego powiem, że najlepsza praca w życiu to w zespole z kobietą (przyjaciółką) fizyczna. Siedzieliśmy razem od rana do nocy, najlepszy zespół. Ona mnie kryła, ja ją. Idealne zgranie, ona kobieta inna energia, ja inna energia mężczyzna, pełne uzupełnienie różnych przypadłości. Doceniam równowagę w życiu, nie patologię i hipokryzję. Poza tym reklamy kieruje się do konkretnej grupy docelowej, więc na to też poprawka. Kobieta wejdzie w inne miejsca, mężczyzna wejdzie w inne. Kobieta coś innego zauważy. Mężczyzna coś innego. W niektórych zawodach takie zespoły to cenna sprawa moim zdaniem. Udoskonalenie percepcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mac napisał:

Z doświadczenia życiowego powiem, że najlepsza praca w życiu to w zespole z kobietą (przyjaciółką) fizyczna.

Dość często biorę laskę do roboty do pomocy, czasami jedziemy razem na wysypisko i mina wszystkich bezcenna, że jak to kobieta na wysypisku 😮 albo jak idzie w ujebanych ciuchach w biedronce :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.