Skocz do zawartości

Dwóch gejów bożnych


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Każde małżeństwo ma swoje wzloty i upadki. U najpopularniejszej pary homoseksualistów w Polsce aktualnie panuje okres ponownego zakochania:)

 

Wspólne gotowanie obiadku, a później wiadomo co. Czyż to nie romantyczne?

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał Szrama Na pierwszy rzut oka Szkolna 17 wydaje się zjawiskiem patologicznym, dopiero z czasem człowiek dostrzega, że jest to po prostu inny wymiar, ponieważ dzieją się tam rzeczy odbiegające od jakiejkolwiek logiki.

Przykłady:

- Bezrobotny Krzysiek od ponad 25 lat był swego czasu właścicielem 3 samochodów

- Major - człowiek, który nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy (nie potrafi się nawet podpisać), co chwila dostaje jedzenie za darmo i zarabia po kilka kafli miesięcznie nagrywając to jak wpierdala ksznkę s cybulką z miski psa. Gdzie zdrowi psychicznie ludzie muszą na to ciężko pracować.

 

To co się dzieje na szkolnej jest po prostu zaprzeczeniem wszystkiego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek9494 poszli po całości tu tego.

 

 

 

 

23 minuty temu, Generał Szrama napisał:

Po co tracicie czas na te patologię? 

To jest mistrzostwo absurdu i groteski. Prawie wszystko niereżyserowane. 

 

Jeśli o mnie chodzi - jest to mój sposób na poprawę humoru.

 

@Dworzanin.Herzoga @Tomek9494 tego jeszcze nie widziałem: prezydent w dniu wywózki odpadów robi inspekcję i zabiera co ciekawsze odpady :D

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh coraz cieplej się robi, więc Knurowi wlaczaja sie instynkty rozrodcze. Tu i tam chciałby złapać, nawet zaloty w strone żony idą. Major się wzbrania, ale podejrzewam że poza kamerami i tak ulega swojemu partnerowi.

 

Jak to w każdym małżeństwie są lepsze i gorsze chwile. Przepraszam że tak powiedziałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Estranged napisał:

Jak to w każdym małżeństwie są lepsze i gorsze chwile. Przepraszam że tak powiedziałem.

Im większa kłótnia, tym później lepsze godzenie się :D

 

25 minut temu, Estranged napisał:

Ehh coraz cieplej się robi, więc Knurowi wlaczaja sie instynkty rozrodcze.

Trzeba zwracać uwagę szczególnie na:

-ilość chrumknięć;

-poziom cukru;

-poziom mleka tudzież maślanki we krwi :D

 

U Majora to tylko poziom toluenu można sprawdzać. Jak zarył łbem o posadzkę w chlewiku, to pojawił się u jego strup i sobie pomyślałem że jest to miejsce przez które odparowuje rozpuch i resztki mózgu.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomek9494 napisał:

Przykłady:

- Bezrobotny Krzysiek od ponad 25 lat był swego czasu właścicielem 3 samochodów

- Major - człowiek, który nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy (nie potrafi się nawet podpisać), co chwila dostaje jedzenie za darmo i zarabia po kilka kafli miesięcznie nagrywając to jak wpierdala ksznkę s cybulką z miski psa. Gdzie zdrowi psychicznie ludzie muszą na to ciężko pracować.

- kartel Losiów - bezdomni, ale mają domy

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.