Skocz do zawartości

Te baby na punkcie wzrostu są jakieś POWALONE


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa z ome.

ONA: 176 cm,

ON: Ok, to jaki ma być Twój facet?

ONA: Brunet, wysoki,

ON: Wysoki, czyli ile?

ONA: 185cm conajmniej,

ON: A 180? 

ONA: No może...

ON: A 179 to już nie?

ONA: No tylko 3 cm?! 

Serio, gdyby to był mem tobym nawet nie skisł tylko poszedł dalej, bo pomyślałbym że to fake. 

 

Nie wiem jak Wy, ale czuję niesmak związany z tą centymetromanią. Nieważne jak chłop wygląda, jakie ma ambicje WAŻNE ŻEBY BYŁ WYSOKI.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Boże. Pisałem dzisiaj w innym temacie to samo. Ugadany jestem z laska na poniedziałek. A ta tekst. Ile mam wzrostu bo nie wie jakie buty ma ubrać. To mówię , że mam 176. Ona 172. Więc płaskie. I cos tam pisaliśmy i wzroście. I najlepiej 10 cm różnicy by się czuć swobodnie. Nie wiem jak ona. Ale ja na pewno na ten spacer nie pójdę. Skoro taki tekst zapodaje. W takim razie ja musze pójść na spacer z laska, która ma 162 cm wzrostu biega maratony i ma wyćwiczona dupe na siłce. Na inną nie spojrzę i nie dotknie nawet moich zasobów. 

Laska 26 lat. Już ściana się zbliża i prime time już minął. Teraz będzie już tylko gorzej. A ja jestem facetem więc z wiekiem będę coraz to bardziej atrakcyjny. Mamy to szczęście. 

Typ będzie miał 190 cm wzrostu. Ale będzie łysy. Zawsze coś będzie nie tak. Skoro laska zwraca uwagę na takie pierdoły. To jest z nią coś nie tak i z jakiegoś powodu siedzi w internecie. Gdyby była taka zajebista i super. Dawno by dorwała typa. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, bierzecie na poważnie pierdolenie kobiety? Ich gadanie ma znaczenie tylko takie że gadają. Bardzo łatwo przełamać ich wymagania chyba że szukasz partnerki na całe życie wtedy bierz na poważnie ich gadanie. Jeśli myślisz tylko o zaliczeniu jej to nie bierz jej gadania na poważnie. Miałem koleżanki które mówiły że jestem dla nich tylko kolega albo że między nami nic nie będzie a i tak zdarzało się że szły do łóżka.

Jak to wyjaśnić? Shit test sprawdzający czy się zniechęcisz po głupim tekście o wymaganiach, czy masz kompleksy na tym punkcie.

O jej, ona powiedziała że lubi jak facet ma 2m wzrostu i 30cm knagę. I co? Biedny beciak beczy bo nie spełnia jej wymagań a alfa ma to w dupie i idzie po swoje.

Edytowane przez Jatezzx
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta centymetromania u kobiet to taka sama choroba jak u mężczyzn Chadaczka i Mokembioza czyli kompleksy😁

Powiem Ci na własnym przykładzie we wzroście 180 cm wielokrotnie od kobiet we wzroście 150-170cm słyszałem, że jestem karłem🤣

Dodatkowo, że mężczyzna przystojny zaczyna się od 185 cm. 

Uzasadniały to tym, że nie chcą się wstydzić jak ubiorą szpilki i będą wyższe? Po czy stwierdzałem, że kobieta w szpilkach to max 5 cm więcej może mieć, więc taka 150 cm będzie miała 155 cm😆 Do kobiet to jednak nie trafiało, leciały bluzgi i niezłe wiązanki w moją stronę a najlepsza to, że jesteś płytkim i niedojrzałym mężczyzną😂 Były jeszcze odpowiedzi typowe dla kobiet w stylu bo tak ona chce. Nie przekonasz kobiet dlatego trzeba mieć wywalone na to co ona chcą. Wpierw mężczyźni muszą się nauczyć wymagać od kobiet wtedy nie będą wybrzydzać bo obliczą potencjalne straty, które mogą ponieść. W chwili obecnej tylko z samego wyglądu to według kobiet mężczyzna musi być minimum 7/10 SMV, szczęka chada, 185cm wzrostu, 20 cm kiełbasy w spodniach😆😂🤣 Zadaj w drugą stronę pytanie co ona może dać od siebie? W najlepszym wypadku dostaniesz nienawistne spojrzenie, bluzgi w skrajnych może dojść z jej strony do agresji. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

176 to dobry wzrost dla kobiety - do tego dolicza się 20cm faceta.

Kobieta 160 nie ma prawa wymagać gościa 190 sama będąc karłem 160.

Męskie profile na portalach randkowych które cieszą się największym powodzeniem to te które w opisie swojej osoby zawierają informacje o wzroście 182+

https://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/dating-app-tinder-bio-words-most-right-swipes-music-gym-6-foot-badoo-a8512541.html

 

94% kobiet odrzuci faceta jeśli nie spełnia ich preferencji dotyczących wzrostu.

https://www.researchgate.net/publication/236670565_The_height_of_choosiness_Mutual_mate_choice_for_stature_results_in_suboptimal_pair_formation_for_both_sexes

 

Kobiety są najszczęśliwsze gdy ich partner jest wyższy o 20cm

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0191886913000020

 

@Iceman84PL

Wzrost faceta mierzy się rano na boso.

Wzrost kobiety wieczorem w szpilkach.

Różnica powinna wynosić minimum 10cm.

Bez szpilek 20cm.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Martius777 napisał:

Każda rozmowa schodzi na pytanie o wzrost.

Jest to brutalna prawda, sam jestem karzełkiem i mi wstyd ale trzeba to przyjść na klatę…

Facet poniżej 180 to maleństwo, 185 jest w miarę akceptowalne 190, 195 to jest wzrost mężczyzny.

 

One mają racje z tym, że są do tego chamskie i obrażają - co też jest naturalne - pogarda do facetów o niskim smv (poniżej 7).

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gryczany napisał:

Jakoś nigdy żadna nie czepiała się, że nie mam mitycznych 185 cm. 
Olać i następną brać co nie będzie wybrzydzać ^^ 

Dziwne… ze mnie kobiety normalnie beke mają. Każda wybrzydza bo każda jest taka sama.

No… ruchają nawet goście 160. Tylko, że:

 

 Żeby być tak samo atrakcyjnym jak mężczyzna z 180cm wzrostu, mając 160 wzrostu trzeba zarabiać dodatkowo ~221,000$ rocznie.

 

https://faculty.chicagobooth.edu/guenter.hitsch/papers/Mate-Preferences.pdf

 

http://home.uchicago.edu/~hortacsu/onlinedating.pdf

 

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=895442

 

 

@Król Jarosław I 186 czyli jesteś na faktycznym minimum. Co już daje jakieś szanse na relacje DM jeśli spełniasz inne warunki…

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Dziwne… ze mnie kobiety normalnie beke mają. Każda wybrzydza bo każda jest taka sama.

Nie myśl, że próbuję jakiś kit wciskać :D
Serio nigdy nie miały dziewczyny problemów o to, że jestem szczupłym niskim facetem. Często za to słyszałem od dziewczyn na czacie czy na żywo, że bije ode mnie duża pewność siebie i zdecydowanie. 
 

Edytowane przez gryczany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Obliteraror said:

Mam 169 cm.

Żona ma 165 cm.

 

Od początku jak ubierała szpilki, była wyższa ode mnie o pół głowy.

 

I co? I nic. Wyjebane, jak mówi młodzież i jak mówię ja : )

To były inne czasy, OBLI. Nie można było sobie tak przebierać, nie było ig, tinderków itp. No i laski nie były tak zmanierowane. 

Edytowane przez manygguh
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PrzemAss napisał:

Bardzo dobrze. Czekam na czas jak 185 będzie mało i granica to będzie 190. Będzie przednia beka. Mam 197, tak wiem jestem egoista ale przynajmniej nie karakan. 

Poczekaj jeszcze trochę bo dla twojego wzrostu też skończy się czas sielanki xD

Już niedługo  >2m = incel

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.