Skocz do zawartości

Te baby na punkcie wzrostu są jakieś POWALONE


Rekomendowane odpowiedzi

@Analconda Masz duże skupienie uwagi na wygląd zamiast na to co jest naprawdę ważne. Nie wzrost, nie szczęka, nie kiełbaska decyduje o wartości danego człowieka. 

 

Jeśli stwierdzasz, że wzrost jest twoim problemem to staje się problemem. Po co ci to? 

 

Jeśli upierasz się nad tym, że jednie wzrost da ci szczęście to kupujesz specjalistyczne buty dodające centymetry (mają ukryte obcasy w środku)

 

Zapisz się może na jakiś męski sport aby nabrać pewności siebie?

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jatezzx napisał:

(Nie jestem chadem ale stawiałem na charakter i poczucie humoru bo kompleksy miałem).

Tylko, że charakter właściwie nie ma znaczenia. Liczy się kilka cech/ zachowań.

Dodatkowo charakter wynika z wyglądu więc im facet ma niższe smv tym więcej fobii i niepożądanych cech.

 

Po za tym kobiety odrzucą faceta właściwie zawsze jeśli ma niskie smv.

 

Wzrost jest tutaj decydujący ponieważ na to kobiety patrzą na początku. Poniżej 180 zaczyna się tragedia. 
 

2 minuty temu, Martius777 napisał:

Masz duże skupienie uwagi na wygląd zamiast na to co jest naprawdę ważne. Nie wzrost, nie szczęka, nie kiełbaska decyduje o wartości danego człowieka. 

O wartości mężczyzny decyduje jego powodzenie u kobiet. Którego nie ma jeśli facet ma niskie smv (dobór naturalny). Wyjątek to prywaciarze - wtedy wchodzi w grę dobór sztuczny.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

Kobieta 160 nie ma prawa wymagać gościa 190 sama będąc karłem 160.

Oczywiście, że ma - bo kto jej zabroni? Co najwyżej nikogo nie znajdzie albo dostanie masę zwrotnych tekstów, że chyba ją powaliło. Bo jaki inny feedback może dostać od życia?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Analconda napisał:

Nie są zaburzone. Kobieta 150 i 180 może mieć identyczne proporcje.

To jest shit test z twojej meskiej strony w jej kierunku, a shit test z natury nie musi być prawdziwy.

Każda baba jest przeczulona na punkcie: cycków, celulitu, płaskiego tyłka; tak samo jak większość facetów jest przeczulana na punkcie: wzrostu, rozmiaru penisa, łysienia. 

Rzuć pierwszej lepszej kobiecie tekstem, że ma celulit, a zobaczysz jakie są pewne siebie. Przestańcie traktować kobiety jak istoty boskie z magiczną tzipą to one przestaną was traktować jak podludzi bez mózgów. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lambert napisał:

To jest shit test z twojej meskiej strony w jej kierunku, a shit test z natury nie musi być prawdziwy.

 

To gdzie są maleństwa 160, 70 z kobietami 188 w szpilkach? Nie ma bo kobiety takimi gardzą.

(Miliarderów nie podawaj bo kobiety nie są z nimi a pieniędzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lambert napisał:

Facetów powyżej 185 cm to jest jak na lekarstwo. Nie wiem dokładnie ile ich jest ale obstawiam że pewnie 5-10% to jest max. W zakresie wiekowym danej kobiety może to być odrobina więcej lub mniej.

 

Dla nas facetów nie powinno to mieć znaczenia. To jest shit test, którzy prawie wszyscy jak leci oblewają. 

Facetów powyżej 185 cm w młodym wieku jest około 15 %, a tych 180cm połowa, więc aż takiego dramatu te nasze poleczki nie mają jeśli chodzi o wybór.

 

Zgadzam się, że sprawa wzrostu to shittest i to wszystko w temacie.

No chyba, że bez kapci ona jest wyższa to ciężko na niej zrobić dobre pierwsze wrażenie. Ale to jest raczej mega rzadkość, błąd w matrixie.

Edytowane przez Pacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

że mężczyzna przystojny zaczyna się od 185 cm. 

Uzasadniały to tym, że nie chcą się wstydzić jak ubiorą szpilki i będą wyższe?

Bo tu nie chodzi o Ciebie ani nawet o tego nieszczęśnika co ma powyżej 185 cm - chodzi tylko o to, że u kobiet wszystko jest na pokaz.

 

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

To gdzie są maleństwa 160, 70 z kobietami 188 w szpilkach? Nie ma bo kobiety takimi gardzą.

(Miliarderów nie podawaj bo kobiety nie są z nimi a pieniędzmi.

Nie powiedziałem nigdzie, że jak bedziesz wyglądał jak quazimoto w wersji mini to z męska energią wszystkie będą twoje. Prezencję i tak trzeba miec ale tez bez przesady, nie popdajamy w skrajnosci ze 10% facetów tylko rucha, a reszta może popatrzeć bo tak nie jest. 

Średni wzrost 175-180, przyzwoita facjata i zdrowy mindset = bez problemu powinieneś coś wyrwać 

Średni wzrost 175-180, przyzwoita facjata i zły mindest z negatywnym nastawieniem do siebie = nic nie wyrwiesz

 

Pewność siebie nie jest najwazniejszym czynikiem.  Liczy się komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Analconda napisał:

Tylko, że charakter właściwie nie ma znaczenia. Liczy się kilka cech/ zachowań.

Dodatkowo charakter wynika z wyglądu więc im facet ma niższe smv tym więcej fobii i niepożądanych cech.

 

Po za tym kobiety odrzucą faceta właściwie zawsze jeśli ma niskie smv.

 

Wzrost jest tutaj decydujący ponieważ na to kobiety patrzą na początku. Poniżej 180 zaczyna się tragedia. 
 

O wartości mężczyzny decyduje jego powodzenie u kobiet. Którego nie ma jeśli facet ma niskie smv (dobór naturalny). Wyjątek to prywaciarze - wtedy wchodzi w grę dobór sztuczny.

Obudź się koleś. Skończ z tym dziecinnym tłumaczeniem swojego braku doświadczenia śmiesznym smv. Wyjdź codziennie z domu i zagadaj do 2 ładnych dziewczyn. Zapytaj o godzinę albo o drogę a później zrób taki lekki grymas "zażenowania" połączony z uśmiechem i powiedz że tak naprawdę zagadałeś bo bardzo Ci się spodobała i w tym momencie musisz rozpocząć normalna rozmowę o sobie trochę, o niej jakieś żarty i przełamywanie lodów - do randki lub numeru telefonu (jak dostaniesz numer to najlepiej umawiaj się jeszcze tego samego dnia/wieczoru). Nie ma co się zrażać shit testami rzucanymi jak kłody pod nogi, tak się nabiera doświadczenia i podnosi swoje smv - nie siedząc na forum i płacząc że laski mają takie wymagania. Usuń tindera, Badoo i wyjdź do sklepu, księgarni, parku, itp. Świata nie zmienisz ale siebie tak.

@Edit

Charakter nie ma znaczenia?

Jak masz charakter chłopca który wierzy w każde słowo kobiet. W każdej kobiecie szuka tej jedynej lub w każdej widzi szmatę to tak, taki charakter nie ma znaczenia ale jak masz charakter taki że Ci ktoś mówi że masz paskudne buty, a ty na to odpowiadasz "nooo, a żebyś wiedział jak śmierdzą", to taki charakter ma znaczenie.

Edytowane przez Jatezzx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ace of Spades napisał:

chodzi tylko o, że u kobiet wszystko jest na pokaz.

Na pokaz czyli każdy chce mieć jak najwiecej. Zasobów jest ograniczona ilość czyli ilość mężczyzn. Ci którzy nie mogą znaleźć kobiety nie są wg kobiet nic warci.

Jak wiadomo wartość mężczyzny jest określana na podstawie powodzenia u kobiet… i tu się zaczyna tragedia jednostek.

 

14 minut temu, Lambert napisał:

10% facetów tylko rucha, a reszta może popatrzeć bo tak nie jest.

No bo nie jest - nie 10% a 20% rucha regularnie a trochę z pozostałych 80% rucha albo raz w życiu albo raz na X lat np.

Bo im żadna nie da chyba, że diva albo pijana albo tak zdesperowana, że to jest tak rzadkie, że nie ma sensu tego brać pod uwagę nawet.

 

11 minut temu, Jatezzx napisał:

Wyjdź codziennie z domu i zagadaj do 2 ładnych dziewczyn.

…i zostań opluty, zwyzywany albo w lepszym przypadku zignorowany.

 

11 minut temu, Jatezzx napisał:

Usuń tindera, Badoo i wyjdź do sklepu, księgarni, parku, itp.

Widzisz… przeprowadziłem pewien eksperyment w realu…

 

No całkiem przypadkowo zauważyłem, że kobiety są w parach albo z wysokimi gościami albo chociaż z dobrą mordą czy jakimiś badboyami…

 

https://imgur.com/a/oIuh7LH

 

Cały dzień spędzony na ulicy i w dużym parku gdzie pełno osób chodzi na spacery. I efekty jak na zdjęciu wyżej.

Całkiem przypadkowo goście z niskim smv chodzili sami.

Przypadkowo też sam chodziłem.

 

Wszystko to przypadek.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 175 cm, moja partnerka ma 168 cm.

 

I co?

 

I gówno, obie strony mają to gdzieś.

 

Na Tinderach, Badach, Sympatiach i innych portalach jak i w realu przed związkiem hurtem łaziłem na randki, kończące się happy endem dla mnie. Zmieńcie target. Czasami wystarczy spojrzeć na dwa zdjęcia laski- jak pozuje z kijem w dupie, to czego się spodziewacie? Że urzekniecie ich recytowaniem poezji czy wyglądem wymuskanego uczestnika Show dla gejów?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz własne doswiadcze

13 minut temu, Analconda napisał:

No całkiem przypadkowo zauważyłem, że kobiety są w parach albo z wysokimi gościami albo chociaż z dobrą mordą czy jakimiś badboyami…

 

https://imgur.com/a/oIuh7LH

 

Cały dzień spędzony na ulicy i w dużym parku gdzie pełno osób chodzi na spacery. I efekty jak na zdjęciu wyżej.

Całkiem przypadkowo goście z niskim smv chodzili sami.

Żaden eksperyment, wniosek jeden - większość kolesi to pizdzielce które nie umieją się przełamać i tyle. Boisz się bycia oplutym? O jej, jesteś jak kobieta. Chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko. Chcesz siedzieć przed kompem, nic nie robić i chcesz żeby mięśnie Ci same urosły, pewność siebie i obycie z kobietami samo przyszło, dziewczyny z dzielnicy same zaczęły pisać, a hobby samo się znalazło i samo uprawiało. Głupi byłem i też tkwiłem w kokonie bezpieczeństwa.

Kiedyś w barze podszedłem do dziewczyny 9/10 która stała z kolesiem i do niej zagadałem. Oczywiście koleś się wtrącał i próbował mnie zbyć ale odpowiadałem z humorem i dystansem na jego zaczepki. Przyjebał się że mam śmieszne sznurówki (błękitne), odpowiedziałem "troszkę gejowskie ale spoko, nie będę się do ciebie dobierał, nawet jak będziesz nalegać". Parę takich tekstów i dziewczyna sama przyznała że to tylko jej brat. Później jak ich zostawiłem sama podeszła i dała mi swój numer.

@edit dodam tylko że koleś był jak półtora mnie. 😉

Edytowane przez Jatezzx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wzrost jest istotny, ale w relacjach z kobietami ma znaczenie drugorzędne. Dodatkowo jest to kwestia stosunkowo łatwo korygowalna, więc jeśli kogoś te aspekty wielkościowe aż tak bolą, niech wyda te 5 stów czy tysiaka na porządne buty podwyższające i zweryfikuje swoje poglądy w tej materii. Jako kurdupel 173 cm posiadający kilka par butów podwyższających, z których najwyższe dodają mi realne 10 cm (aczkolwiek na co dzień najlepiej nosić takie do deklarowanych 10 cm, dodających rzeczywiście 8 cm), aczkolwiek na co dzień już niepodwyższający się, stwierdzam, że problem leży głównie w głowie.  Co innego, jeśli chodzi o kwestie dominacyjne pośród samców. Tutaj ma znaczenie dużo większe.

Edytowane przez Covidianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

No bo nie jest - nie 10% a 20% rucha regularnie a trochę z pozostałych 80% rucha albo raz w życiu albo raz na X lat np.

Chcesz mi powiedzieć że 20% top facetów w Polsce jest odpowiedzialnych za cały przyrost naturalny i jeszcze w międzyczasie ruchają dla przyjemności? Bo przecież reszta rucha raz, albo tylko pijane laski...

Idąc twoim tokiem myślenia nie powieniem się nigdy do dziewczyny nawet zbliżyć bo mam tylko 177 cm wzrostu i blizny po bójkach na twarzy. Dobrze że o tym nie wiedziałem bo w życiu bym nie poderwał swojej obecnej partnerki (165cm), swojej poprzedniej partnerki (171), i jeszcze 4 poprzednich (przedział na oko między 160 a 170). 

Żeby nie było rozumiem Twóje argumenty i przyznaję Ci częściową rację. Ale wedlug mnie popdasz w skrajność i to staram Ci się wyjaśnić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Analconda napisał:

To gdzie są maleństwa 160, 70 z kobietami 188 w szpilkach?

Nie każdy mężczyzna gustuje w wyższych kobietach.

 

48 minut temu, Analconda napisał:

Przecież to nie ja mówię, że to problem tylko kobiety!

 

To Ty cały czas o tym piszesz 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost nie ma znaczenia jak masz > 10cm niż dziewczyna. Wtedy nie ma znaczenia, a że teraz julki mają po 170-175cm nawet wzrostu to sobie policzcie dlaczego 180 cm to się robi przeciętny wzrost a 185 cm dopiero wysoki.

 

Wzrost z automatu odcina cię od jakieś puli kobiet im jesteś niższy tym gorzej. Dla gości < 170 cm moim zdaniem pozostaje emigracja do azji gdzie tam wzrost dalej nie jest wysoki, albo uderzanie do lasek w tej samej grupie wiekowej albo starszej. Młodsze laski jak i goście są coraz wyżsi, a średnia jest zaniżania właśnie przez ludzi 30+

 

Mój wzrost czyli 175 cm to jest granica poniżej której ktoś imo niski. Ja jestem wyższy od większości lasek, ale niższy od większości młodych facetów co widzę na ulicy jak chodzę. Za 10-20 lat  granica się przesunie do 180 cm-185cm a średnia pewnie będzie ~ 190 cm u młodych facetów.

 

Pytanie jest takie dlaczego młodzi są aż tak wyrośnięci, mam na to foliarską teorię ale nie o tym wątek :)

 

Jak ktoś sobie myśli, że w okolicach 40 będzie rwał 20 to się zdziwi bo się okaże, że dla większości młodych lasek będziesz karłem i same będą miały podobny wzrost co ty albo nawet wyższy. 

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek jak dla mnie to odbił bym piłeczkę w następujący sposób. 

 

Weź płaskie buty bo mam niskie sportowe auto i się nie wygramolisz w obcasach xD 

 

Przychodzisz na randkę w umówionym miejscu bez auta, poprostu zaparkowałem dalej bo nie było miejsca.

 

Później sytuację możesz różnie obrócić. Spotkaj się i ustał czy masz o czym z nią gadać. 

 

Większość shit testow zlewam zaskakując zmianą tematu. 

 

Laska pyta ile zarabiam (Red alert) a ja odpowiadam pytaniem:

A ile uważasz że trzeba by wygodnie żyć. 

 

Zamiast się kurwa tłumaczyć to odwracasz rozmowę tak by to ona musiała kombinować. 

Zamiast pozwolić by ona Cię wprowadziła w zakłopotanie to ona się rumieni że śmiała tak głupio zacząć rozmowę. 

Edytowane przez Gixer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chicco napisał:

Wzrost nie ma znaczenia jak masz > 10cm niż dziewczyna. Wtedy nie ma znaczenia, a że teraz julki mają po 170-175cm nawet wzrostu to sobie policzcie dlaczego 180 cm to się robi przeciętny wzrosty a 185 cm dopiero wysoki.

 

Wzrost z automatu odcina cię od jakieś puli kobiet im jesteś niższy tym gorzej. Dla gości < 170 cm moim zdaniem pozostaje emigracja do azji gdzie ten wzrost dalej nie jest wysoki, albo uderzanie do lasek w tej samej grupie wiekowej albo starszej. Młodsze laski jak i goście są coraz wyżsi, a średnia jest zaniżania właśnie przez ludzi 30+

Spotykałem się chwilowo z dwoma koleżankami po fachu (odstępy czasowe) ja 179 wzrostu, jedna koleżanka 177 (tak twierdziła) druga 185 do tego trzeba dodać znajomą z nastoletnich imprez około mój wzrost.

Powtórzę każdemu to samo, zejdź na ziemię, usuń kompleksy i przestań rozmyślać nad tym że jesteś za niski, za biedny, za młody, za stary, za chudy, za gruby. Zacznij myśleć w sumie fajny ze mnie gość, zabawny, inteligentny, odrobinę przystojny, uśmiechnięty - ciekawe czy ta dziewczyna ma coś ciekawego do zaoferowania, czy jest miła, gdzie pracuje, jakie są jej myśli i odczucia na jakiś temat/rzecz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jatezzx napisał:

Spotykałem się chwilowo z dwoma koleżankami po fachu

No i co z tego że się spotkałeś?

 

Kobiety wolą wyższych facetów bo to czysta psychologia ewolucyjna. My też postrzegamy wyższych facetów jako bardziej poważnych ludzi. Jak widzę przypakowanych karzełków 150-160 cm to mi się śmiać chce. No niestety tak to wygląda. To nie są kompleksy tak działa natura, są wyjątki ale to wyjątki.

 

175 cm to nie jest jeszcze taka porażka bo lasek 160-165 nie brakuje ale one też są brane przez wyższych gości, a kobieta z racji hipergamii zawsze będzie chciała najlepszą opcję dla siebie.

 

No ale facet z wzrostem > 185 ma przewagę i to sporą bo może rwać laski  < 175 cm bez problemu gdzie u mnie jest problem. Jak laska pisze, że ma 17x cm to nawet nie daje jej lajka bo wiem co to znaczy xD

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chicco napisał:

No i co z tego że się spotkałeś?

 

Kobiety wolą wyższych facetów bo to czysta psychologia ewolucyjna. My też postrzegamy wyższych facetów jako bardziej poważnych ludzi.

Biada wam stulejarze.

Chyba jestem jakimś wykolejeńcem  albo "źle" wychowany, ponieważ nigdy mi nie przeszło przez myśl coś w ten deseń. BYĆ MOŻE takie wrażenie było przez pierwsze kilka sekund ale weryfikacja następuje po otwarciu ust.

Kiedyś usłyszałem taki prawdziwy tekst od kolegi, który się sprawdza. "Facet może mieć mordę jak pizza ale jak ma gadane, to wyrwie nawet najlepszą sztukę". Oczywiście zaraz zacznie się ból dupy że no tak ale jak ma 190  cm wzrostu. To kurcze, widziałem niejednokrotnie niższych kolesi z fajnymi dziewczynami. Jak to się dzieje że jedni płaczą że nie ruchają bo nie wyglądają i pieniędzy nie mają i inni pieniędzy nie mają, nie wyglądają i ruchają? Dobra, olać wasze płacze. Czas zacząć czytać ból dupy i się śmiać. Idealna lektura w czasie pracy i jedzenia kanapek.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jatezzx napisał:

To kurcze, widziałem niejednokrotnie niższych kolesi z fajnymi dziewczynami.

No ja widzę takich par na ulicy może 1/20 może nawet rzadziej xD Ale jasne można posiłkować się wyjątkami i na nich budować całą hipotezę.

 

Można też stawać na chuju dla laski, która na ciebie seksualnie nie leci, kupować jej rzeczy, być jej sponsorem a później ona łaskawie da ci dostęp do swojej cipki. Ale tu chodzi o godność i nie wpierdalanie się tam gdzie cię nie chcą. Jak laska mówi, że chce wyższych albo wali jakimiś głupimi tekstami to beciak właśnie traktuje to jako "shittest" i będzie jej udowadniał, że "on to jest wyjątkowy". Alfa, sigma czy po prostu człowiek z godnością powie jej, że ma wypierdalać i będzie się pozycjonował tam gdzie będą go chcieli dlatego goście robią geomaxxing a nie walą głową w ścianę by udowodnić że potrafią.

 

"gugugaga ja mieć dużo banana i głośno krzyczeć bo samice to lubić" 

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.