Skocz do zawartości

Te baby na punkcie wzrostu są jakieś POWALONE


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Trzeba przyznać sobie wprost prawdę absolutną - większość kolesi to ZJEBY z charakteru i pipy.

No co Ty, przecież Analconda nie ma powodzenia bo jest za niski! Jaki charakter?? To przecież nie możliwe że jakaś dziewczyna pomyśli że jest creepy ;)

 

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Podajcie badania a nie przykłady. Chyba, że macie je udokumentowane.

Ja mam Ci moje życie dokumentować? Mam Ci moich znajomych życie dokumentować? W sumie to nie chce, bo szybko zakwalifikujesz mój dokument jako mit, bo to by było niemożliwe jak na gościa z 171 cm wzrostu 😅 wg Twojego światopoglądu.

 

Zresztą po uj ja z nim piszę...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny siedzi na omegle?

Brać na poważnie kogokolwiek z tej kałuży to glupota ze ja pierdole...

 

80% lasek zwraca uwage na wzrost ale dobrze zbajerowane i tak tworza normalne zwiazki z facetami poniżej 180.

 

 

 

Wyjdzcie kurwa na zewnatrz w końcu 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, horseman napisał:

Mój opis na tinderze zaczyna się od "190 cm wzrostu". Później mam jakieś emocjonalne brednie, że jestem swój chłop i wrażliwa dusza. Efekt? Rekordzistka, miała 154 cm wzrostu. Serio. 36 cm wzrostu różnicy nie było dla niej przeszkodą.

 

 

Stałaby akurat na wysokości zadania 😆

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu takie gdybanie o wzroście, dam tylko przykład z życia bez filozofowania bo na kobietach się nie znam.

 

W pracy mam dziewczynę lat 24 , wzrost gdzieś około 175 cm, blond włosy, fajna dupa uśredniając 8/10

 

Owa dziewczyna ma chłopaka: lat 43 , pół głowy niższy od niej, pracuje na budowie , po pracy lubi wypić, bez szczęki " Chada" 🤣 dodam że zarabia mniej od niej 

 

On ją" najprawdopodobniej " rucha  i gdzie tu logika ? 

 

Pewnie jakby ten gość się zastanawiał nad swoim podłym wzrostem, słabym statusem materialny i chuj wie jeszcze czym, to by na ręcznym jeździł jak ja 🤣

Może więc tutaj chodzi o coś innego, odpowiednią energię , pewność siebie? a nie szukanie kolejnych powodów jak sobie dojebać tym samym obniżać swoją męska energię a takie tematy tylko temu pomagają 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Medyk napisał:

Bez sensu takie gdybanie o wzroście, dam tylko przykład z życia bez filozofowania bo na kobietach się nie znam.

 

W pracy mam dziewczynę lat 24 , wzrost gdzieś około 175 cm, blond włosy, fajna dupa uśredniając 8/10

 

Owa dziewczyna ma chłopaka: lat 43 , pół głowy niższy od niej, pracuje na budowie , po pracy lubi wypić, bez szczęki " Chada" 🤣 dodam że zarabia mniej od niej 

 

On ją" najprawdopodobniej " rucha  i gdzie tu logika ? 

 

Pewnie jakby ten gość się zastanawiał nad swoim podłym wzrostem, słabym statusem materialny i chuj wie jeszcze czym, to by na ręcznym jeździł jak ja 🤣

Może więc tutaj chodzi o coś innego, odpowiednią energię , pewność siebie? a nie szukanie kolejnych powodów jak sobie dojebać tym samym obniżać swoją męska energię a takie tematy tylko temu pomagają 

 

 

serio są jeszcze teraz takie młode dziewczyny ,które lecą na o tyle starszych  ? Przecież ja mam 26 lat a takie już. np. 18 latki mają mnie gdzieś  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Everson napisał:

 

 

serio są jeszcze teraz takie młode dziewczyny ,które lecą na o tyle starszych  ? Przecież ja mam 26 lat a takie już. np. 18 latki mają mnie gdzieś  

 

Nie wiem, może wyjątek potwierdza regułę ? Dodam że jak go poznała miała 18 lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Medyk napisał:

 

Nie wiem, może wyjątek potwierdza regułę ? Dodam że jak go poznała miała 18 lat 

 

Tak z ciekawości zapytam. Ona wygląda na starszą niż jest i czy jest dojrzalsza niż inne 24 latki  ?  A jak miała te 18 lat to z wyglądu to była taka typowa julka czy inaczej ? Pytam się tak głupio ,bo mam swoje spostrzeżenia 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Everson napisał:

 

Tak z ciekawości zapytam. Ona wygląda na starszą niż jest i czy jest dojrzalsza niż inne 24 latki  ?  A jak miała te 18 lat to z wyglądu to była taka typowa julka czy inaczej ? Pytam się tak głupio ,bo mam swoje spostrzeżenia 

Wygląda na swój wiek , mentalnie z mojej perspektywy gościa przed trzydziestką jest dość " dziecinna" .

Patrząc na jej fotki to jak miała 18 lat to była typową " sweet" dupeczkom 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Medyk napisał:

Wygląda na swój wiek , mentalnie z mojej perspektywy gościa przed trzydziestką jest dość " dziecinna" .

Patrząc na jej fotki to jak miała 18 lat to była typową " sweet" dupeczkom 🤣

 

To mi się to kompletnie nie zgadza z moimi spostrzeżeniami.  Skąd wiesz ,że ten koleś ma ponad 40 lat ? Może tylko na tyle wygląda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Medyk napisał:

W pracy mam dziewczynę lat 24 , wzrost gdzieś około 175 cm, blond włosy, fajna dupa uśredniając 8/10

 

Owa dziewczyna ma chłopaka: lat 43 , pół głowy niższy od niej, pracuje na budowie , po pracy lubi wypić, bez szczęki " Chada" 🤣 dodam że zarabia mniej od niej 

Bo jej stary jest patusem, od rana dawał w baniak i poniewierał matkę? Czyli dziewczyna ma syndrom DDA, wiec wybiera facetów według klucza: "to wszystko moja wina, nie zasługuję na udany związek/fajnego faceta". W relacjach zawodowych jest ok, prywatnie-uczuciowo leży i wiąże się z kimś na siłę.

Takie pierwsze z brzegu wyjaśnienie.

 

Trynkieiwcz też się ożenił, a listy, do pudła, przysyła mu cały fanklub wielbicielek. Facetowi który jest obleśnym z wyglądu, seryjnym mordercą-pedofilem, o ciągotach do małych chłopców. Myślisz, że te kobiety są normalne?

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BumTrarara napisał:

Trynkieiwcz też się ożenił, a listy, do pudła, przysyła mu cały fanklub wielbicielek. Facetowi który jest obleśnym z wyglądu, seryjnym mordercą-pedofilem, o ciągotach do małych chłopców. Myślisz, że te kobiety są normalne?

 

Ja tylko dodam, że laska Trymkiewicza została zgwałcona w młodości. To taka wisienka to torcie :)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Analconda napisał:

W realu to taka kobieta nawet nie spojrzy na gościa z którym w internecie pogada

 

Specjalnie dla ciebie brachu😁

 

Blackpill - najlepsze znaleziska i wpisy o #blackpill w Wykop.pl

9 godzin temu, BlacKnight napisał:

Trochę popłynąłeś z tym jaki jest minimum 7 smv

 

Niestety w dobie wolności seksualnej mężczyzna dla kobiet zaczyna się od 7 SMV.

Możesz to sam sprawdzić zakładając profil na portalu społecznościowym lub w realu praktykując.

 

Co 4 Polak singlem. Czy nadciąga epidemia samotności? Fatalna przyszłość  dla mężczyzn - strona 2 - Społeczeństwo - BraciaSamcy.pl

7 godzin temu, Ace of Spades napisał:

chodzi tylko o to, że u kobiet wszystko jest na pokaz.

 

Dokładnie tak kobiety mają kompleksy i chcą się pokazać przed społeczeństwem w dobrym świetle.

Dodatkowo koleżanki muszą kipieć z zazdrości jakie to kobieta ciacho sobie przygruchała.

Kobiety nie chcą się wstydzić i brać odpowiedzialności za potencjalne tłumaczenie się.

6 godzin temu, mati248 napisał:

Ja tam szukam kobiety która spełnia następujące wymagania :

 

Brawo brachu tak trzymaj👍

A co trzeba od nich też wymagać😁

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Niestety w dobie wolności seksualnej mężczyzna dla kobiet zaczyna się od 7 SMV.

To ja wiem i się zgadzam z tobą ale cechy które tam wymieniłeś to gość 8 jak nie 9 w skali smv.

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Możesz to sam sprawdzić zakładając profil na portalu społecznościowym lub w realu praktykując.

Żadnych portali nie mam w tym społecznościowych.

W sumie ludzie śmiesznie zdziwieni są że nie ma mnie w social mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się i tak tych 190 to jest jakieś 5% zatem karuzela będzie się kręcić a starsze i to z bombelkiem będą z niej wypadać po 30 stce. Faceci się edukują i nie chcą takiego balastu zatem o ile miały z 14 lat życia w niebie to reszta życia to będzie trauma, a kobiety gorzej znoszą samotność niż mężczyźni.  Więc cieszcie się im bardziej was dyskwalifikują tym bardziej je zaboli później, bo chady się nie ustatkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baca1980 napisał:

Joe Rogan ma 171 cm wzrostu.

Co jest całkowicie okej dla 53 latka.

 

Czego wiele osób nie kuma tutaj z wzrostem to fakt jak bardzo urośli ludzie wciągu 20 lat :) Problem z wzrostem poniżej 180 to problem ludzi < 30 lat którzy są wolni na rynku i celują w julki 20-29. 

 

Generalnie też nie ma się co oszukiwać rynek matrymonialny jest po prostu niekorzystny dla facetów; jest nas więcej (mówię o młodych ludziach) i media społecznościowe + aplikacje randkowe jeszcze bardziej pogorszyły sytuacje. 

 

Na grupach facebookowych głównie sami faceci, którzy się podlizują laskom, na aplikacjach randkowych 80% albo i więcej to faceci, w klubach to faceci stoją przy ścianie i obserwują parkiet i też jest więcej facetów niż kobiet. Ja będę jeszcze próbował tańców i teatru improwizowanego (nie dlatego żeby strikte szukać laski ale też spróbować nowych rzeczy). 

 

Laski stawiają wymagania bo mogą, bo przebierają w facetach. Laski walczą o top 10-20% facetów a faceci walczą o to, żeby nie zostać zghostowanym i umówić się na randkę.

 

Każdego sytuacja będzie wyglądać inaczej, ktoś będzie miał lepiej lub gorzej ale tak zaczyna wyglądać średnia.

 

Pytanie co z tym zrobić; część użytkowników na tym forum żyje w jakiś urojeniach grubych (mam coraz większe wątpliwości czy oni mają kontakt z obecnym rynkiem).

 

Teraz w trakcie COVIDu niestety rynek przeniósł na online więc sytuacja jest tragiczna i blackpill działa. Mam nadzieję, że to się skończy i trend się cofnie bo jeśli podryw będzie się opierał na profilu na insta i fajnych zdjęciach to mamy przejebane.

 

Z resztą rynek matrymonialny bardzo się zmienił. Nawet te 10 lat temu wzięcie numeru to był wyznacznik sukcesu w grze, teraz numerem to sobie możesz podetrzeć tyłek. 

Twoja energia i osobowość jest spoko jak jesteś przystojny i wysoki. Inaczej nawet nie masz okazji tego pokazać bo dostajesz rejecta ze względu na cechy fizyczne. Ciężko mieć pozytywną energię gdy dostajesz rejecta za rejectem, siostra mówi, że dużo typów jest zgorzkniałych co nie dziwi.

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spacemarine napisał:

Nie martwcie się i tak tych 190 to jest jakieś 5% zatem karuzela będzie się kręcić a starsze i to z bombelkiem będą z niej wypadać po 30 stce. 

Powtarzam, że nawet wysoki ma przejebane z takimi panienkami, bo to tylko jeden punkt na nieskończonej liście wymagań psychola. Klasyczne "uproduktowienie" mężczyzny. Koleś zamieniony w towar o określonych cechach. Jak one szukają towaru, produktu w sklepie to podziękował i tyle. 

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Tomek9494 said:

No i co z tego z tym wzrostem? Ja mam 185 cm, 27 lat i ilość związków na koncie:  0

😑

Jaką masz twarz? Tylko szczerze. Bo jeśli lepszą niż 6/10 to problemy nie leżą w tym, że jesteś nieatrakcyjny, tylko bardziej w sferze mentalnej.  Są incele którzy mają po 190cm wzrostu. Tylko, że mają słabą/bardzo słabą twarz i problemty typu autyzm np. Ewentualnie jesteś antysocjalny/antyspołeczny.  Nie znam Cię więc ciężko powiedzieć po jednym zdaniu. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Byłem na siłce w tamtym roku. Rozglądam się do okoła. I patrze. Młode typy. Gdzieś około 20 lat. I wszystko powyżej +185 cm wzrostu. Pokrzywione i max 55 kg wagi. JULKI też wysokie. +170. I chuj z tego pytam się? Coś kurwa nie pasuje? Za niski jestem? To spierdalaj i next wyjebane jajca. Będę się przejmował babskim pierdole niem, które za 5 lat i tak będzie miało ścianę. Straci pomału urodę a ja dalej będę atrakcyjny bo jestem facetem. Wszystko wina tego spierdolonego internetu. Ludzie dobierają sobie do łba chujowiny.

Jak byłem młodym chłopakiem. Poszedłem na 18 urodziny do mojej dziewczyny. Miałem wtedy 172. A ona 168. No i usłyszałem od niej, ze jej mama powiedziała żeby nie ubierała szpilek bo będzie wyższa. Chyba ją to zabolało. I kilka razy od niej usłyszałem "aleś Ty niski" i to kilka razy jak staliśmy na przystanku. 

Teraz z perspektywy czasu. Jedynym rozsądnym zachowaniem z mojej strony powinno być. "i chuj z tego? Masz krzywe nogi, zero dupy i cyckow i nawet nie mam za co złapać" odwrócić się na pięcie i zająć się sobą. Pójść na siłkę na rower i nie przejmować się jje pierdoleniem. Niech szuka takiego 190+

 

P.s do ślubu i tak poszła na płaskich butach. Takze

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26

No ja też mam takie podejście - jak się nie podoba to wypierdalać.

Już mam.

Bo wcześniej nie miałem. 

W ogóle, nie wiem skąd to sztywne przekonanie że tak ma być i koniec. Takie słowa niszczą relacje, więc albo laski o tym nie wiedzą, albo im na tych relacjach nie zależy. Która normalna, troskliwa laska niszczyłaby samoocenę swojemu facetowi? To się nazywa chyba kastrowanie. Więc pytanie - która chciałaby mieć kastrata? 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Miraculo napisał:

Jaką masz twarz? Tylko szczerze. Bo jeśli lepszą niż 6/10 to problemy nie leżą w tym, że jesteś nieatrakcyjny, tylko bardziej w sferze mentalnej.  Są incele którzy mają po 190cm wzrostu. Tylko, że mają słabą/bardzo słabą twarz i problemty typu autyzm np. Ewentualnie jesteś antysocjalny/antyspołeczny.  Nie znam Cię więc ciężko powiedzieć po jednym zdaniu. 

Bingo.

 

Wygląd po prostu stwarza ci możliwości, i w skład wyglądu nie wchodzi tylko sam wzrost tylko twarz, wzrost i budowa. Jeśli jesteś brzydki i wysoki to będziesz miał lepiej niż jakbyś był niski i brzydki ale i tak twarz jest bardzo ważna. Jeśli ktoś jest wysoki, ma dobrą twarz i jest dobrze zbudowany to wtedy jest tym mitycznym chadem :)

 

Osobowość, wy to nazywacie energią, jest ważna gdy już laska jest tobą zainteresowana i chodzi o to by nie zjebać. Ale im jesteś mniej atrakcyjny tym musisz mieć lepszą grę, w niektórych sytuacjach ilość wkładanej energii nie jest warta rezultatów na przykład u większości dawnych PUAsów.

 

Mówię o sytuacji gdzie nie chcesz być beta prowiderem, moim zdaniem w tych czasach to jedyna metoda  w sensie bardziej na "alfę" niż na beciaka. Gra na beciaka jest niebezpieczna po prostu, zwłaszcza jeśli myślisz o stworzeniu rodziny.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Nie widziałem prawie nikogo kto założył temat " Daygame, wyrywanie lasek z dzień, porady, sytuacje" tylko ciągłe biadolenie że a to za biedni, a to na niscy..

 

No właśnie! Dlatego rzadziej tu zaglądam ostatnio. 

 

 Kurcze a jak czytałem sobie posty sprzed kilku lat to więcej było takich tematów i chłopaki dawali dobre rady. Jakiś czas temu spróbowałem reaktywować temat o rozdawaniu laskom wizytówek ze swoim numerem (pomysł @Bullitt) ale zostało to odebrane jako podryw na creepa i nic z tego nie wyszło xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.