Skocz do zawartości

Te baby na punkcie wzrostu są jakieś POWALONE


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Ta centymetromania u kobiet to taka sama choroba jak u mężczyzn Chadaczka i Mokembioza czyli kompleksy😁

 

Czekam az WHO to wpisze na oficjalna liste chorob, zakaznosc wyzsza niz w przypadku Covid-19. Tylko dzieki bogu choroba niepandemiczna, wystepujaca poki co tylko w serwisach randkowych.

Edytowane przez sunhasntdie
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio, widzicie w czymś problem? Bo ja to tak nie za bardzo.

Zastanówmy się na spokojnie:

1. To, że się czegoś chce, to jedno, czy to się dostanie to drugie.

2. Facetów powyżej 185 cm to jest jak na lekarstwo. Nie wiem dokładnie ile ich jest ale obstawiam że pewnie 5-10% to jest max. W zakresie wiekowym danej kobiety może to być odrobina wiecej lub mniej.

3. Gadać to sobie można o wszystkim, ale albo w pewnym momencie trzeba się zmierzyć z rzeczywistością albo dalej żyć w nibylandii i nigdy nic nie zbudować trwałego tylko bujać się na KK.

 

Dla nas facetów nie powinno to mieć znaczenia. To jest shit test, którzy prawie wszyscy jak leci oblewają. Odpowiedź powinna być: "a dziewczyna kończy się na 165, później kształty są już zaburzone, węższe biodra, brak wcięcia w talii, z reguły brzydki i płaski tyłek". Im szybciej zaczniecie to olewać tym lepiej dla was.

 

Baba zawsze znajdzie coś co jej nie będzie pasować i zrobi z tego wielki problem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

W chwili obecnej tylko z samego wyglądu to według kobiet mężczyzna musi być minimum 7/10 SMV, szczęka chada, 185cm wzrostu, 20 cm kiełbasy w spodniach😆😂🤣

True i gnije, że przychodzą na forum jakieś "samce alfa" co mówią ci, że energia jest najważniejsza, no jestem ciekawy jak masz pokazać tę energię skoro dostajesz rejecta za cechy na które nie masz wpływu i nawet nie masz okazji powiedzieć "siema" xD

 

I też bym sobie dał spokój po takim tekście. 

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chicco napisał:
Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

True i gnije, że przychodzą na forum jakieś "samce alfa" co mówią ci, że energia jest najważniejsza, no jestem ciekawy jak masz pokazać tę energię skoro dostajesz rejecta za cechy na które nie masz wpływu i nawet nie masz okazji powiedzieć "siema" xD

Zgodzę się z tym, jest pare asów takich, niczym kołcze od zarabiania.😂
 

@Iceman84PLTrochę popłynąłeś z tym jaki jest minimum 7 smv.

 

Dziwne bo w rezerwacie same himalajki podobno a też tylko wysokich mają. Żadna się nie zlitowała nad niziołkiem.

 

Aaa bym zapomniał, do mnie na wakacjach laska 155cm że malutki jestem(173cm).

Wtedy wyzbyłem się złudzeń co do tego że <160 dla niskich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby laski narzekały, że faceci chcą tylko biuściaste laski.

Faktycznie wielu ma bzika na tym punkcie, no ale powiedzmy sobie szczerze-nie wszyscy.

Po co w ogóle się tym przejmować ?

Jeśli pyta przez czat, to spokojnie możesz z 5-7cm dodać, przecież nie będzie ganiać z metrówką, żeby Cię zmierzyć 😆

Co najwyżej powiesz, że skurczyłeś się w praniu 😁

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bernevek napisał:

Rozmowa z ome.

ONA: 176 cm,

ON: Ok, to jaki ma być Twój facet?

ONA: Brunet, wysoki,

ON: Wysoki, czyli ile?

ONA: 185cm conajmniej,

ON: A 180? 

ONA: No może...

ON: A 179 to już nie?

ONA: No tylko 3 cm?! 

Serio, gdyby to był mem tobym nawet nie skisł tylko poszedł dalej, bo pomyślałbym że to fake. 

 

Nie wiem jak Wy, ale czuję niesmak związany z tą centymetromanią. Nieważne jak chłop wygląda, jakie ma ambicje WAŻNE ŻEBY BYŁ WYSOKI.

 

 

Kolejny argument żeby poznawać ludzi w realu a nie na komunikatorach społecznościowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa beka niż z tych typiar to z gości, którzy biorą na poważnie te babskie pierdolety. Kojarzycie taki dowcip o sklepie z mężami i co piętro to lepszy model? I tak kurwa żadnej babie nie dogodzisz, więc czym wy się przejmujecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Personal Best napisał:

Kolejny argument żeby poznawać ludzi w realu a nie na komunikatorach społecznościowych.

W realu to taka kobieta nawet nie spojrzy na gościa z którym w internecie pogada…

 

15 minut temu, Leniwiec napisał:

Faktycznie wielu ma bzika na tym punkcie, no ale powiedzmy sobie szczerze-nie wszyscy.

Po co w ogóle się tym przejmować ?

Po to, że niski facet nie jest męski.

 

20 minut temu, BlacKnight napisał:

Aaa bym zapomniał, do mnie na wakacjach laska 155cm że malutki jestem(173cm).

Sama jest niska wręcz karłowata i było jej to powiedzieć. Jak ma 155 to na więcej niż 180 nie powinna liczyć.

 

48 minut temu, Lambert napisał:

Odpowiedź powinna być: "a dziewczyna kończy się na 165, później kształty są już zaburzone

Nie są zaburzone. Kobieta 150 i 180 może mieć identyczne proporcje. Wymówka gości którzy do kobiet 170, 180 nie mają podejścia.

 

 

Osobiście staram się unikać kobiet +170, wstyd mi za mój wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lambert said:

2. Facetów powyżej 185 cm to jest jak na lekarstwo. Nie wiem dokładnie ile ich jest ale obstawiam że pewnie 5-10% to jest max. W zakresie wiekowym danej kobiety może to być odrobina wiecej lub mniej.

No właśnie. Pukać będzie te 10-20% a pozostali będą incelami. Ewentualnie kobiety będą obniżać wymagania odnośnie zamążpójścia, ale będą one przechodzone po cock carousel i będą skakać na bok z tymi top 20%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Mam 169 cm.

Żona ma 165 cm.

 

Od początku jak ubierała szpilki, była wyższa ode mnie o pół głowy.

 

I co? I nic. Wyjebane, jak mówi młodzież i jak mówię ja : )

No bo Ty wtedy nie wiedziałeś że to problem bo Analconda Cię nie uświadomił.

 

Teraz to byś nie poruchał, ni chuja... 

 

😅

 

Bekę mam z tych wszystich którzy się tym przejmują ;)

Edytowane przez Taboo
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te teksty lasek to jeden wielki gigantyczny shit-test, który ma sprawdzić czy wbita przez nie szpileczka wywoła u nas nic nie powiedzenie albo spuszczenie wzroku.

I o to się wszystko rozbija w tych kompletnie z dupy wbijanych szpileczkach odnośnie naszego wzrostu przez laski.

Sam mam 180cm.

Nikt się jeszcze w przeciągu mojego życia nie dopieprzył do wzrostu, ale jeżeli jakaś laska miałaby poniżej mojego i walnęła takim tekstem nie bałbym się jej powiedzieć: 

- Spójrz na Siebie

"Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zmieniało w czasie. Jak ponad 20 lat temu robiłem pierwszy dowód to mi wpisali wzrost: wysoki (wtedy jeszcze się wpisywało, bo to była taka książeczka). A mam 183 cm. Kilka lat później, gdy zacząłem "randkowanie" na Sympatii, dużo dziewczyn wpisywało sobie, że szukają faceta o wzroście min. 180 cm. Nawet te 162-163 cm myszki 🙊 Dziś standardem na Tinderze, czy innym tego typu kurewniku, jest tekst: "facet zaczyna się od 185 cm". Ja tam to pierdolę i nie mam zamiaru się nawet nad tym zastanawiać, czego chcą nasze myszki 😂

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Leniwiec napisał:

To tylko jeden z elementów męskości.

Czyli ANALogicznie baba bez cycków nie jest kobieca ?

 

Jest. Ale to opinia kobiet jest decydująca. Bo to kobieta decyduje o wyborze partnera.

 

6 minut temu, Taboo napisał:

No bo Ty wtedy nie wiedziałeś że to problem bo Analconda Cię nie uświadomił.

 

Teraz to byś nie poruchał, ni chuja... 

Dziwne…

Przecież to nie ja mówię, że to problem tylko kobiety!

A on jest ode mnie z 10 lat starszy a kiedyś inaczej było - oczywiście nadal kobiety wolały wysokich ale dzisiaj stały się bardziej bezczelne i agresywne.

 

11 minut temu, Martius777 napisał:

Nie masz wpływu na wzrost. Miej wyjebane na to. Masz wpływ na inne rzeczy :)

Nie mam wpływu ale przeprosić za to mogę.

 

12 minut temu, Martius777 napisał:

Zawsze jest wyjście. Tak żartem.

 

gallery13618adidasy3cushionwedgeyohjiyam

Najlepsze, że to nie żart…

…w takich butach należy mierzyć wzrost kobiety. Bo w takich będzie chodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stulejarze, otwórzcie oczy i zejdźcie na ziemię. To tylko w waszych głowach siedzi blokada i w waszym podejściu do życia. Jak chcecie żeby dziewczyny was brały pod uwagę jak macie nastawienie że każda to kurwa, która oczekuje że gościu będzie miał 190cm, twarz Michała Anioła i zarobki prezesa Apple to od was z kilometra bije nastawienie "stuleja, ten koleś to sfrustrowana pierdoła - nie brać pod uwagę, omijać szerokim łukiem".

Mając 20 lat, 179cm wzrostu, 64kg wagi, dziurawą jedynkę i krzywy nos po wypadku potrafiłem wyrwać dziewczyny 6/10. (Nie jestem chadem ale stawiałem na charakter i poczucie humoru bo kompleksy miałem).

Panowie czytajcie książki, zacznijcie uprawiać jakieś sporty. Btw. Polecam zapisać się na kurs tańca użytkowego żeby złapać podstawy. Pomoże to nauczyć się bawić w tańcu i prowadzić partnerką od tego prosty krok by nabrać pewności siebie w towarzystwie kobiety i względnie usunąć kompleksy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Leniwiec napisał:

To tak jakby laski narzekały, że faceci chcą tylko biuściaste laski.

 

 

Z mojego otoczenia 1/4, 3 kumpli może mieć prawie dechy a ja musze mieć cycolinę.

57 minut temu, yrl napisał:

Tak już mam zakodowane i nie poradzę. 

Ja tak mam że dechy od razu out xD na swój wzrost (175cm) mam małe dłonie ale cyc musi być taki że mogę na nim łapy położyć całe haha.

 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.