Skocz do zawartości

Bezrobotny, ale zapracowany


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

@Dworzanin.Herzoga biedna kosiarka.  Czy to ta sama, którą kilka lat temu przeciął przewód? :D

 

EDIT: te chaszcze można wyciąć wyłącznie maczetą :D

 

 

 

 

Zapatrzył się w partnera i się stało się.

 

 

Autentycznie, dawno się tak nie uśmiałem. Aż mnie szczęka rozbolała. 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Wtedy to jeszcze była kosiarka, teraz to jest glebogryzarka dla jego. ☺️

On był mechanikiem i wszystko umie naprawić. 

 

Gdyby kosiarka miała więcej mocy to by przeglebogryzował całe podwórko.

 

Kosiarko-glebogryzarka. W sumie, wymyślił spaniały wynalazek, ale jeszcze o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Estranged napisał:

Wy się śmiejecie a chłop taki zapracowany że od 25lat do uczciwej roboty nie ma czasu pójść :)

W domu zawsze dużo roboty jest. A to odśnieżyć chodnik trzeba, a to pomalować łazienkę, a to posprzątać łoże, a to ugotować obiad. Już o czyszczeniu pieca nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cst9191 napisał:

W domu zawsze dużo roboty jest. A to odśnieżyć chodnik trzeba, a to pomalować łazienkę, a to posprzątać łoże, a to ugotować obiad. Już o czyszczeniu pieca nie wspomnę.

Otóż to. Dodam jeszcze że jeśli ma się żonę która prowadzi firmę i podatki płaci to można dostać 5000zł z tarczy. Nawet jak jest się ćpunem  https://ibb.co/7jD5jMZ

 

 

 

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Estranged napisał:

Otóż to. Dodam jeszcze że jeśli ma się żonę która prowadzi firmę i podatki płaci to można dostać 5000zł z tarczy. Nawet jak jest się ćpunem  https://ibb.co/7jD5jMZ

 

 

 

Dzięki temu wsparciu będzie mógł kontynuować zamawianie taksówki by przywoziła im żarcie z zodiaka (kilkaset metrów od domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Estranged napisał:

Przepraszam bardzo, a to odrobina luksusu się nie należy się?

Do tego przecież to szlachcic.

 

Wczoraj z @Dworzanin.Herzoga rozmyślaliśmy czy nie wysłać dla mojora czegoś w stylu certefikatu potwierdzającego szlacheckie pochodzenie lub medalu za zasługi :D

 

knurzysko byłoby mega wkurwione. Jak to, ćpuna wyrózniają, a mnie nie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Estranged napisał:

Zaraz byłby filmik ze sprostowaniem że Major ludzi oszukał że to ćpun łajdak alkoholik leń i oszust uguem. 

Pamiętam gdy pojawiła się wzmianka, że major wybudował plac zabaw na szkolnej. Oj, knurzysko do dzisiaj to rozpamiętuje.

 

Nadanie orderu majorowi przyniosłoby 10x mocniejszą reakcję Jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cst9191 napisał:

Wczoraj z @Dworzanin.Herzoga rozmyślaliśmy czy nie wysłać dla mojora czegoś w stylu certefikatu potwierdzającego szlacheckie pochodzenie lub medalu za zasługi :D

 

knurzysko byłoby mega wkurwione. Jak to, ćpuna wyrózniają, a mnie nie?

 

Gdyby ktoś się zdecydował na wyrzucenie $ w błoto i kupił dla strusia taką replikę herbu Suchodolskich, to by był dobry trigger, jakby powiesił go sobie nad łóżkiem:

 

Suchodolski-I-Pob%C3%B3g-odmienny-1.jpg

 

Ew. gdyby ktoś go namówił do takiego zakupu heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.