Skocz do zawartości

Jaś Kapela - Stanowski | Hejt Park - jest orane


Rekomendowane odpowiedzi

Stano głupio gadał o wegetarianach. Głupie było to kiedy publicznie powiedział że "on se lubi z synem wpierdolić steka od szczęśliwych krówek". Facet prowadzi kanał sportowy więc mógł przynajmniej trochę przyznać rację gościowi że może wpierdalanie mięcha oporowe nie jest najzdrowsze a umiar w jedzeniu mięsa, jak każdy umiar  jest na wielu poziomach po prostu w porządku 
Głupie jest też to jego Januszowanie o tym że go nie interesuje sztuka. Marne to przekomarzanie że nic nie zna i nie chce znać. Oczywiście żadna to "sztuka" co robi ten Jasio czy jakaś inna ciotka rewolucji z KryPolu ale takie walcowanie i wrzucanie wszystkiego do jednego kotła jest mega słabe.
Reszta o podatkach, bogatych ludziach - bardzo w porządku wg mnie w jego wydaniu.
Jego rozmówca poniżej krytyki.  Stano z RiGCZEM tak samo jak w rozmowie z Mentzenem kiedy bronił homoseksualistów i osoby niepełnosprawne. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agrael napisał:

To jest straszne. Tacy ludzie jak on mogą dojść do władzy. Jak lewica dojdzie do władzy to wstawią teraz takiego w miejsce Ziobry, Sasina albo do MSWIA. 

Nie dojdą. Potkną się prędzej o własne nogi i wywrócą na prostej drodze. To taki sam rodzaj szajby i niemogęctwa  jak Pan Szczęść Boże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaś bardzo strzelił sobie w stopę (i całemu swojemu środowisku) gdy brał, dwa razy pęgę - (DWA, KURWA RAZY). Ja myśałem, że zaraz po pierwszym razie, padnie przeznaczę to na jakis tam cel... i się kurwa nie doczekałem. Stanowski prostym sposobem pokazał z kim gra, uwędził go tymi "srebrnikami". Złatwił go na amen, to bedzie klasyk internetowy, jacy to oni są pazerni na $$. Ktoś obserwuje profil Jasia? Zaraz może napisze, że kasa będzie na coś przeznaczona bo własne środowisko go wpierdoli żywcem (ktoś doradzi - oby, + hejt) - mimo, iż tam sami weganie. A jak nie napisze nic, no cóż, lewa strona ma lekką rekę do nie swoich pieniędzy.

15 minut temu, Personal Best napisał:

lcowanie i wrzucanie wszystkiego do jednego kotła jest mega słabe.

Taki jest Stano - ma "Zady i Walety".

PS. Czemu Stano nie poszedł za ciosem i trzeci raz mu pęgi nie dawał??? WTF

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotrwałem do końca i jestem sobą rozczarowany. Pierwsze to zmarnowałem ponad 2 godziny na coś co nie wniosło nic wartościowego do mojego życia. Może jedną rzecz - znowu się upewniłem, że ten świat jest strasznie spierd... Pomijam Jasia, dla mnie to osoba nie do końca zdrowa umysłowo, ale to kwestia właśnie wychowania w tym spierd... świecie. Oglądnąłem program, który jest tak naprawdę prostacki dzięki czemu ktoś przez to moje kliknięcie zarabia hajs i dalej rozszerza spierd... Jedynym pozytywem był telefon gościa, który powiedział ważną rzecz opierając się na muzyce lat 90, nawet i późniejszych. Wyławiało się tych najbardziej uzdolnionych (wiadomo, że jakieś plecy też robiły robotę), a teraz każdy może zrobić jakiś gniot i coraz bardziej spierd... społeczeństwo płaci za to pieniądze.

 

Mądre korzystanie z internetu jest bardzo rozwijające i ułatwiające życie, ale niestety coraz częściej służy do karmienia się bzdetami, które nie dość, że nic nie wnoszą, to jeszcze robią nam sieczkę z mózgu i zabierają tak cenny czas, który moglibyśmy poświęcić na samorozwój czy też czas np dla rodziny. Jeśli już ktoś chce pobierać opłatę ze sprzedaży sprzętu elektronicznego, to niech bierze, ale nie płaci "artystą", a komuś, kto będzie już od przedszkola uczył dzieci, że życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie, by smartphona używać tylko do tępych rozrywek. 

 

Może się mylę i ktoś może mieć inne zdanie, ale trudne sytuacje życiowe sprawiają (a raczej mogą sprawić), że otwierają się oczy na to co ważne, a co nie. Ze mną tak się stało i zacząłem od usunięcia FB, który wciągał mnie jak narkotyk między innymi głupimi filmikami czy też zdjęciami. Niestety jeszcze mam słabsze momenty i trafiam na tego typu treści zamieszczone np tutaj na forum. 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HeadBolt napisał:

Stanowski chce robić show jako taki polski Joe Rogan i mu to wychodzi.

To gówno za przeproszeniem porównujesz do materiałów Joe? xD Litości. Wywiady Rogana to w niektórych obszarach rzeczywista edukacja widza, przedstawienie najnowszych osiągnięć branżowych. Joe, jak równy z równym gadał z Muskiem i go w pewnym sensie otworzył. Praktycznie wszystkie materiały obejrzałem, niektóre po 2-3 razy, a ze wskazówek dwóch trenerów korzystam do tej pory w odniesieniu do treningu dzielonego. Ty to porównujesz do czegoś takiego? Nie, po prostu nie xD Rogan to szansa zmiany paradygmatu, Stanowski to szansa na pusty śmiech. Rzadko bronię, albo się odzywam w takich sprawach, ale to mnie akurat wkurwiło 😆 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu

Doskonale Cię rozumiem, ale kiedyś wielcy filozofowie, poeci i fizycy nie potrzebowali podatku od smartfona żeby móc myśleć i tworzyć. Jak ktoś chce żryć za darmo, to niech mi nie pierdoli o sztuce. Dobra sztuka sama się utrzyma, zobacz po ile stoją płyty TOOLa, a to tylko ambitniejsze brzdękanie na gitarze, cięższe brzmienie skłaniające do refleksji. I wiesz co? Nikt nie płacze że się nie sprzedają, ale nie śpiewają o "byciu idiotą blablabla".

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Matthew88 napisał:

 

 

Mądre korzystanie z internetu jest bardzo rozwijające i ułatwiające życie, ale niestety coraz częściej służy do karmienia się bzdetami, które nie dość, że nic nie wnoszą, to jeszcze robią nam sieczkę z mózgu i zabierają tak cenny czas, który moglibyśmy poświęcić na samorozwój czy też czas np dla rodziny. Jeśli już ktoś chce pobierać opłatę ze sprzedaży sprzętu elektronicznego, to niech bierze, ale nie płaci "artystą", a komuś, kto będzie już od przedszkola uczył dzieci, że życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie, by smartphona używać tylko do tępych rozrywek. 

 

 

Bardzo dobry kometarz. Dodałbym, że gdyby Stanowskiemu zależało na poważnej rozmowie zaprosiłby  Ikonowicza ale przypuszczam że mógłby mieć respekt tak jak przy profesorze Gwiazdowskim.
CZuję, że jednak by udźwignął i to mogłaby być bardzo dobra rozmowa. Tak wyszło jednostronne kopanie misia o malym rozumku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinniśmy wystawić swoja kandydature do hejt parku i próbowąć kogoś tam wkręcić z naszego środowiska. Bo inaczej trafi ktoś tam z podrywaj.org albo inne pua i zrobią z męskich środowisk świrów jak wczoraj z lewicy.

Ja bym tam widział szarpanki z życiem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Personal Best napisał:

Bardzo dobry kometarz. Dodałbym, że gdyby Stanowskiemu zależało na poważnej rozmowie zaprosiłby  Ikonowicza ale przypuszczam że mógłby mieć respekt tak jak przy profesorze Gwiazdowskim.
CZuję, że jednak by udźwignął i to mogłaby być bardzo dobra rozmowa. Tak wyszło jednostronne kopanie misia o malym rozumku.

Zgadzam się, ale Stanowskiemu bardziej chodzi o zrobienie show i taki Jasiu Kapela doskonale się do tego nadaje, bo... Jego poglądy są niewyobrażalnie głupie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cst9191 napisał:

Zgadzam się, ale Stanowskiemu bardziej chodzi o zrobienie show i taki Jasiu Kapela doskonale się do tego nadaje, bo... Jego poglądy są niewyobrażalnie głupie.

Tylko właśnie to robienie show jest puste i nikomu niepotrzebne. Nikt po takich rozmowach nic nie dostaje, tylko pan Stanowski hajs. Pamiętajcie, że wszystkie te treści zamieszczone w YT będą oglądały Nasze dzieci itd. Oglądając to, sprawiamy, że ktoś ma sens to robić i będzie dodawał coraz więcej debilnego materiału do tego serwisu. Oczywiście 1 osoba nie sprawi i nie zbawi całego świata, ale nie ma co patrzeć na kogoś z boku tylko zacząć od siebie. Z tymi treściami jest jak z bajkami Disneya. Były księżniczki, książęta, żyli długo i szczęśliwie. W prawdziwych realiach "książęcych" nie było sielankowych miłości tylko brutalne wyliczenia korzyści. Mało tego, ta księżniczka nie miała nic do powiedzenia. Od wielu lat bajki nauczyły kobiety, że wszystko się należy, a facetów, że trzeba służyć tymże księżniczką tylko za to że są. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, cst9191 napisał:

Zgadzam się, ale większość odbiorców woli właśnie umysłową prostotę.

 

Ile wyświetleń mają "mądre" kanały YT?

Do tego właśnie dążę. Klikając w to, przyczyniamy się do rozwijania tego badziewia. Nie kliknie jeden, potem drugi, 15 czy też 10-cio tysięczny i popularność spadnie. Wiem, że to puste myślenie życzeniowe, ale zawsze od kogoś trzeba zacząć, a najlepiej zaczyna się od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Matthew88 napisał:

Może się mylę i ktoś może mieć inne zdanie, ale trudne sytuacje życiowe sprawiają (a raczej mogą sprawić), że otwierają się oczy na to co ważne, a co nie. Ze mną tak się stało i zacząłem od usunięcia FB, który wciągał mnie jak narkotyk między innymi głupimi filmikami czy też zdjęciami. Niestety jeszcze mam słabsze momenty i trafiam na tego typu treści zamieszczone np tutaj na forum. 

 

Internet nie jest zły. Hejt park miał też wartościowe odcinki jak ten z prof. Gwiazdowskim, który mistrzowsko potrafi wyczuć rozmówcę i dostosować argument opierając się na jego doświadczeniu (czego Mentzem nie umie, a wręcz stawia oponenta w pozycji gorszego). Były też odcinki lekkie, ale wciąż wartościowe jak ten z Krzysztofem Rutkowskim.

 

Od jakiś 10-12 lat internet jest przestrzenią do sprzedaży, a nie wymiany myśli. Niestety na SEO nie ma rady i trudno znaleźć dziś artykuł, który nie byłby contentmarketingową papką zoptymalizowaną pod przeglądarki. Podobno wyjściem jest deep web, ale jeszcze mnie tam nie było. Póki co przy wyszukiwaniach omijam Google, posiłkując się Yandexem i DuckDuckGO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Imiennik napisał:

@zychu

wielcy filozofowie, poeci i fizycy nie potrzebowali podatku od smartfona żeby móc myśleć i tworzyć.

To prawda. Jasiu to taki aktywista-performer, żaden z niego artysta. Nie obejrzałem jeszcze całości, ale już po pierwszych trzydziestu minutach musiałem przyznać, że nie zawsze gada głupoty. Tylko niepotrzebnie się spinał.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos samego programu Hejt Park, to obejrzyjcie sobie odcinek z Abelardem Gizą. Gość ogólnie mega pozytywny i do tego inteligentny i zupełnie nie dał się Stanowskiemu a nawet czuć było że gdyby chciał to by go dojechał (Giza Stanowskiego).

Edytowane przez darktemplar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cst9191 napisał:

Zgadzam się, ale większość odbiorców woli właśnie umysłową prostotę.

 

Ile wyświetleń mają "mądre" kanały YT?

Ostatnio trafiłem na kanał jakiegoś gościa z tematyką właściwie mega trudną dla przeciętnego człowieka. Jakaś sztuczna inteligencja, algorytmy, architektury kognitywne, sieci neuronowe, koewolucyjna teoria gier, i tego typu rzeczy. Obejrzałem jeden, który mnie interesował. Wartościowa wiedza, ale też dość trudna. Filmy, które wiszą kilka miesięcy mają po 300 wyświetleń. Wchodzę na YT na wyczyszczonych ciasteczkach i wywala mi na główną stronę film jakiejś Julki, która w tytule ma dlaczego nie jest już z Mateuszem. I po dwóch dniach 300k wyświetleń. No to o czym my rozmawiamy? Zobaczcie ile Marek ma wyświetleń na swoim kanale, a jaki popyt jest na szum informacyjny, gówno, które nic nie wnosi do niczego. Plug and play systemu dopaminowego. 

 

Też obejrzałem prawie całe. Traktuję gościa jako ofiarę choroby popromiennej po Czarnobylu. Nie da się tego skomentować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Piątek, więc obejrzałem ten dwugodzinny wysryw intelektualny prawie do końca. O samym Jaśku słyszałem w przebłyskach medialnych, wiedziałem mniej więcej z jakimi środowiskami go identyfikować. Nie wiedziałem, że jest aż tak światopoglądowo odklejonym od rzeczywistości typem, ale o tym nie będę pisał, bo wszystko zostało powiedziane powyżej.

 

Co mnie uderzyło obserwując tego człowieka, jest to, że trochę się go boję. Nie w sensie bezpośrednio fizycznym, bo jak wygląda, ile ma w sobie pewności siebie - każdy widzi. Bardziej chodzi mi o ten przyklejony sztuczny uśmiech, raczej grymas, którym próbuje wmówić światu, że ma do niego pozytywny stosunek. W przestraszonych oczach, nerwowych ruchach, chwilowych odpływach myślowych, widać, że nie jest to człowiek do końca stabilny psychicznie, noszący w sobie wiele pogardy. Że ma masę traum, których nie przepracował i obwinia za nie otoczenie. Wszystkie złe emocje, którymi u Stanowskiego był bombardowany nie znalazły nawet na moment ujścia. Przynajmniej nie w formie bezpośredniej. To jest, kurwa straszne! Z takich ludzi, prędzej czy później wychodzi Joker, który strzela do przypadkowych przechodniów.

 

Czy mi go żal? Nie. Bo jest za słaby, żeby zrozumieć, że jest słaby. Zamiast tego woli uskuteczniać komunistyczne kocopoły, bo tak mu wygodnie.

 

Czy chciałbym go spotkać na drodze? Też nie, i nie dlatego, że jest po prostu idiotą. Nie ufam zaszczutym idiotom, bo takim lont może skończyć się w każdym momencie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski generalnie dobrze gadał, ale mógł sobie darować te prostackie teksty o szczęśliwych krowach i przyznać, że faktycznie jemy więcej mięsa niż potrzebujemy, co ma bardzo zły wpływ na środowisko (ogromne zużycie wody i nie tylko). 

Tak samo z tym przeludnieniem i konsumpcjonizmem też racja. Generalnie ten Jaś też niekiedy mówił dobrze ale był za głupi by sensownie za argumentować to Stanowskiemu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.