Skocz do zawartości

Skąd wy to bierzecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Chicco napisał:

To nie jesteś chadem, jesteś pewnie upper normie. Przechodzisz wstępną selekcję ale odpalasz później w teście na beciaka.

 

Chad jak było wielokrotnie udowadniane może być skazanym pedofilem a będzie ruchał. 

Gdzie jest potwierdzone, że ten typek ruchał? 

https://images.app.goo.gl/acPQyMfMNVCphVqN7

 

Od pisania kocopołow do ruchania daleka droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Montella26 napisał:

Od pisania kocopołow do ruchania daleka droga. 

Masz rację, dlatego ja mam dowody empiryczne od samych dziewczyn jak wyglądała ich relacja z chadami (chociaż one tak na nich nie mówią)

 

Przykład z życia; laska umawia się na spotkanie i typ na pierwszym spotkanie z bomby proponuje jej FWB. Ona się zgadza bez problemu i spotykają się tylko na jebanie. Gościu odzywa się raz na miesiąc, na kilka miesięcy i tylko na jebanie a ona się w nim zakochuje. I gada, że ktoś tak cudowny ją docenił. Jak tego kurwa słuchałem to byłem w szoku. Oczywiście ona była jedną z wielu, na pewno była jeszcze jedna, ale podejrzewam, że pewnie było jeszcze więcej.

 

Życie chada tak wygląda. Mnóstwo kobiet, łatwy seks, bardzo rzadko są monogamistami.

Edytowane przez Chicco
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Montella26 napisał:

To nie jesteś chadem, jesteś pewnie upper normie. Przechodzisz wstępną selekcję ale odpalasz później w teście na beciaka.

 

Chad jak było wielokrotnie udowadniane może być skazanym pedofilem a będzie ruchał. 

Uppernormie, jeszcze brakuje jakis badan i nie zapomnij pochwalic sie swoim IQ. Juz Wam totalnie odwalilo od siedzenia w domu xD 

Z mojej strony EOT, mam juz dosc czytania tego pierdolenia. Wezcie sie w koncu w garsc, ogarnijcie sobie ten syf w glowie, zacznijcie sie usmiechac, wrzuccie troche na luz, ogarnijcie sobie jakis znajomych a dopiero potem zabierajcie za panny. Inaczej dalej bedziecie tkwic w tych waszych tindera, chadach i twierdzic, ze trzeba siedziec w zarzadzie KGHM, zeby zaliczyc panne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chicco napisał:

Masz rację, dlatego ja mam dowody empiryczne od samych dziewczyn jak wyglądała ich relacja z chadami (chociaż one tak na nich nie mówią)

 

Przykład z życia; laska umawia się na spotkanie i typ na pierwszym spotkanie z bomby proponuje jej FWB. Ona się zgadza bez problemu i spotykają się tylko na jebanie. Gościu odzywa się raz na miesiąc, na kilka miesięcy i tylko na jebanie a ona się w nim zakochuje. I gada, że ktoś tak cudowny "ją" docenił. Jak tego kurwa słuchałem to byłem w szoku. Oczywiście ona była jedną z wielu, na pewno była jeszcze jedna, ale podejrzewam, że pewnie było jeszcze więcej.

 

Życie chada tak wygląda. Mnóstwo kobiet, łatwy seks, bardzo rzadko są monogamistami.

Poczytaj moje tematy. Jak to laska z tindera mnie zaprosiła do siebie pod pretekstem grania w karty. Najpierw piliśmy drinki w barze. Jej koleżanka wyszła z pokoju. A ta do mnie tekst, ze taki gwiazdor jestem. I wiele innych sytuacji. Jak to druga laska chciała mi zrobić ciasto i napisała, że skoro jestem takim kibicem realu i cieszę się z ich wygranej. To wpadnie do mnie z szampanem. Heh..... Nie musisz wierzyć. I takich sytuacji mógłbym wymieniać. Ale nie robię z tego nie wiadomo czego. Wiem, że za chwilę na tinderze znów będzie chętna dupa. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco Widzę, że znów konkretnie wyjaśniłeś.

 

Teraz, Montella26 napisał:

Poczytaj moje tematy. Jak to laska z tindera mnie zaprosiła do siebie pod pretekstem grania w karty. Najpierw piliśmy drinki w barze. Jej koleżanka wyszła z pokoju. A ta do mnie tekst, ze taki gwiazdor jestem. I wiele innych sytuacji.

No i co z tego?

Ta i wiele innych sytuacji opisuje to, że jesteś gościem który jakoś minimalnie wszedł w próg akceptacji kobiet. Czyli z łaski się z Tobą umówią gdy w zasięgu nie ma Chada lub 9.

Mentalnie idealnie wpisujesz się w beciaka który jest tzw tamponem. xD

 

Do Chadów i w niektórych sytuacjach 9 - kobiety same proponują ruchanie a jeśli nie to można wprost o to pytać i się zgodzą. Samo umawianie się z kobietami to jak napisałem... zaledwie przekroczony próg dostępu do relacji DM.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Montella26 napisał:

Heh..... Nie musisz wierzyć. 

Mam neutralny stosunek. Generalnie ja nie jestem blackpillowcem który analizuje wygląd facetów i się na tym punkcie fiksuje. Wychodzę z prostego założenia;

 

- jak masz łatwy seks i to tak łatwy jak pisałem wyżej i zdarza ci się to często to jesteś chadem

- jeśli masz całkiem dużo okazji ale musisz mieć grę to jesteś 7-8/10

- jeśli masz całkiem dużo okazji ale u lasek 28+ i/lub interesują się twoim portfelem to jesteś upper tier normie czyli 6-7
- jeśli większość kobiet się tobą nie interesują ale zdarzają się wyjątki ze względu na charakter (albo portfel) to jesteś lower tier normie (5-6 -> ja kiedyś)
- jeśli laski mają cię w chuju i nawet nie chcą się z tobą spotykać a randka to wyjątek niż reguła to jesteś sub5 aka incel (ja zostałem przesunięty w tę strefę przez zmianę rynku).

 

Mam gdzieś analizy, zainteresowanie kobiet tobą jest wyznacznikiem twojej atrakcyjności.

 

@Montella26 i jakby to nie autystycznie nie brzmiało to uważam, że w ciągu ostatnich 10 lat, prawie wszyscy poza chadami spadli o 1-2 punkty. Stąd wysyp inceli bo największa grupa czyli normie i lower tier normie wpadła do koszyka "incel", który kiedyś był zarezerwowany dla najgorszych odpadków. 

 

A dlaczego to ciągle tutaj piszę wiec nie bede sie powtarzał

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:

@Chicco Widzę, że znów konkretnie wyjaśniłeś.

 

No i co z tego?

Ta i wiele innych sytuacji opisuje to, że jesteś gościem który jakoś minimalnie wszedł w próg akceptacji kobiet. Czyli z łaski się z Tobą umówią gdy w zasięgu nie ma Chada lub 9.

Mentalnie idealnie wpisujesz się w beciaka który jest tzw tamponem. xD

 

Do Chadów i w niektórych sytuacjach 9 - kobiety same proponują ruchanie a jeśli nie to można wprost o to pytać i się zgodzą. Samo umawianie się z kobietami to jak napisałem... zaledwie przekroczony próg dostępu do relacji DM.

Ty nawet do tego poziomu się nie zbliżyłeś. W poniedziałek randka. I w środę kolejna. Miłego walenia konia 😉 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Montella26 napisał:

Ty nawet do tego poziomu się nie zbliżyłeś. W poniedziałek randka. I w środę kolejna. Miłego walenia konia 😉 

Widzę, że zabolało...

Nawet nie poszedłbym na randkę gdybym z góry nie umówił się na ruchanko. Szkoda czasu na nabijanie kobiecie atencji po czym i tak wyrucha prawdziwy facet. xD

 

6 minut temu, Jatezzx napisał:

I tyle wystarczy. Dodajmy że większość tych naukowców to najzwyczajniej i najprawdopodobniej zwykłe stulejki.

Nie mogę się nie zgodzić. Fakt - "inteligenci" to najczęściej są zera genetyczne, simpy.

Ale takich badań nie można spieprzyć.

 

Zaczyna się robić niezły syf gdy ja cytuje badania a inni nieudolnie próbują mi dojechać. xD

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Widzę, że zabolało...

Nawet nie poszedłbym na randkę gdybym z góry nie umówił się na ruchanko. Szkoda czasu na nabijanie kobiecie atencji po czym i tak wyrucha prawdziwy facet. xD

Śmieszne. Skazany na trzepanie kapucyna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Analconda napisał:

Widzę, że zabolało...

Nawet nie poszedłbym na randkę gdybym z góry nie umówił się na ruchanko. Szkoda czasu na nabijanie kobiecie atencji po czym i tak wyrucha prawdziwy facet. xD

 

Nie mogę się nie zgodzić. Fakt - "inteligenci" to najczęściej są zera genetyczne, simpy.

Ale takich badań nie można spieprzyć.

 

Zaczyna się robić niezły syf gdy ja cytuje badania a inni nieudolnie próbują mi dojechać. xD

 

Masz 25 lat i powazne zaburzenia psychiczne, jesli piszesz to na serio - a niestety wszystko na to wskazuje. Ludzie wyciagneli wyzej juz do Ciebie dlon i napisali Ci co moglbys zrobic. Za 10 lat bedzie Ci przykro, ze przepieprzyles swoja mlodosc na takie idiotyzmy. 

 

Co innego przeczytac kobietopedie ze zrozumieniem, a co innego pierdolic takie kocopoly. Przeciez z tego bije nienawisc i syndrom oblezonej twierdzy.

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krugerrand napisał:

Wszystko dziś kręci się wokół waginy. Stąd biorą się wszelkie problemy. Jeśli ktoś tak jak ja zajmuje się wszystkim innym, to nagle jakby tego ciężaru było mniej, od razu człowiek czuje się o wiele lżejszy. Świat wygląda zupelnie inaczej z perspektywy całkowitego zrezygnowania z kobiet. Po co one komu, do czego one?

 

Coś w tym jest. Wstałem z samego rana. Tradycyjnie jak to w sobotę posprzątałem chałupę, ścieranie kurzy, odkurzanie itd. Później poczytałem sobie książkę, zrobiłem pranie. Zjadłem pyszne śniadanie i poszedłem na spacer z psami. Na spacerze na łonie natury dziękowałem Bogu za taki piękny dzień i wspaniałe życie. Następnie poszedłem na działkę zajadać się truskawkami. Wróciłem do domu, siadam przed kompem, patrzę na zegarek a tam godzina 9 rano. I taka myśl mnie naszła, że gdybym miał żonę to pewnie do 9 to bym nawet nie mógł się ruszyć z łóżka bo gdybym ją obudził to by się działo :D 

Jednak wolność to najwspanialsza rzecz w życiu. Wypłata wpłynęła na konto (w tym miesiącu wyjątkowo dużo). Mogę sobie szperać po jakichś sklepach z elektronikom i nikt mi nie będzie rządził na co mam wydawać kasę. Zaraz pogram sobie na konsoli, wieczorem finał Ligi Mistrzów.

No i rozbawiła mnie ostatnio jedna rzecz. Spotkałem u fryzjera moją dawną wychowawczynię ze szkoły. Kobieta jest wykończona po covidzie. Chyba z 10 lat się nie widzieliśmy podczas których skończyłem dobre studia i zrobiłem jako taką karierę. I mając te 10 sekund na rozmowę ona spytała się "x a Ty kiedy bierzesz ślub" :D Tak te kobiety mają wbite w głowę szczęście=małżeństwo. 

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jatezzx napisał:

I tyle wystarczy. Dodajmy że większość tych naukowców to najzwyczajniej i najprawdopodobniej zwykłe stulejki.

Albo nie sorki, dymanie mają na każdym krokum

 

12 minut temu, Jatezzx napisał:

Śmieszne. Skazany na trzepanie kapucyna.

Odkładając emocje na bok, to sytuacja każdego jest inna. Ktoś jest na przykład zapuszczony ale przystojny wtedy siłka, "wyjście do ludzi" i bycie sobą pomaga. Tylko z tym jest coraz gorzej bo kobiety mają coraz wyższe wymagania i coraz mniej facetów wpada to kategorii "przystojny".

 

Masz też gości jak FaceAndLMS który był zawsze brzydki i redpill ani pua mu nie pomogło. Po prostu. 

 

Masz też gości jak ja którzy w wyniku zmian demograficznych i światopoglądowych zostali wepchnięci do koszyka "incel".

 

Ja sobie regularnie robię reality checka, wychodzę na miasto, zakładam znowu profil na tinderze, próbuje podrywać i patrzę czy coś się nie zmieniło. Z tego co widzę to jest tylko gorzej.

 

Nie wiem jak w polskim redpillu ale w amerykańskim bardzo wielu typów jest żonatych/w długich związkach albo już nawet po rozwodach i są oderwani od rynku i też nigdy nie mieli super lasek.

 

To jest jak z pomocą psychologiczną po to są indywidualne psychoterapie bo każdego sytuacja jest trochę inna i każdy żyje w swoim świecie urojeń większych bądź mniejszych ale też masz inne współczynniki jak wygląd, inteligencja i tak dalej.

 

To że tobie pomogło wyjście do ludzi nie oznacza, że komuś innemu pomoże ba nie wiadomo czy tobie by mogło w tych czasach bo wszystko się zmienia i jest kontekstowe.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chicco napisał:

 

Odkładając emocje na bok, to sytuacja każdego jest inna. Ktoś jest na przykład zapuszczony ale przystojny wtedy siłka, "wyjście do ludzi" i bycie sobą pomaga. Tylko z tym jest coraz gorzej bo kobiety mają coraz wyższe wymagania i coraz mniej facetów wpada to kategorii "przystojny".

 

Masz też gości jak FaceAndLMS który był zawsze brzydki i redpill ani pua mu nie pomogło. Po prostu. 

 

Masz też gości jak ja którzy w wyniku zmian demograficznych i światopoglądowych zostali wepchnięci do koszyka "incel".

 

Ja sobie regularnie robię reality checka, wychodzę na miasto, zakładam znowu profil na tinderze, próbuje podrywać i patrzę czy coś się nie zmieniło. Z tego co widzę to jest tylko gorzej.

 

Nie wiem jak w polskim redpillu ale w amerykańskim bardzo wielu typów jest żonatych/w długich związkach albo już nawet po rozwodach i są oderwani od rynku i też nigdy nie mieli super lasek.

 

To jest jak z pomocą psychologiczną po to są indywidualne psychoterapie bo każdego sytuacja jest trochę inna i każdy żyje w swoim świecie urojeń większych bądź mniejszych ale też masz inne współczynniki jak wygląd, inteligencja i tak dalej.

 

To że tobie pomogło wyjście do ludzi nie oznacza, że komuś innemu pomoże ba nie wiadomo czy tobie by mogło w tych czasach bo wszystko się zmienia i jest kontekstowe.

Weź bo się posikam. Mój kuzyn, typowy domator. Brzuch duży, ulaniec, finansowo nie odstawał od reszty. Jak to jest że wokoło niego zawsze się kręciło dużo dziewczyn? Ma poczucie humoru i jest pewny siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Chicco napisał:

Masz też gości jak ja którzy w wyniku zmian demograficznych i światopoglądowych zostali wepchnięci do koszyka "incel".

 


A nie pomyslales o tym, ze po prostu za bardzo sobie to wszystko wkreciles do glowy? Laskom w spolecznosciowkach odpierdala, ale tak bylo zawsze. To zreszta tez jest stare jak swiat, ze malolacie wcisniesz kazde gowno, w ktore ona uwierzy i za ktorym skoczy w ogien, jesli masz wystarczajaco charyzmy - stad te wszystkie pojebane tiktoki, czysty konsumpcjonizm. Po co mam tracic czas na Ciebie skoro byc moze trafi sie ktos lepszy? Ona ma tego, to ja chce miec lepszego. Zawsze tak bylo, tylko swiat byl mniej globalny. Zreszta mlode kobiety same od spolecznosciowek dostaja kompleksow. Jedna z moich randek sie poryczala jak wspomnialem, ze nie wyglada jak na zdjeciach.

Tylko zamiast tak pierdolic jak baba, to wypadaloby pomyslec o siebie i wziac sie za siebie. Tydzien temu bylem u znajomego na grillu - nie uwierzysz - jeden facet 170cm bez kwadratowej szczeki byl ze swoja panna - 8/10. Dobrze, ze nie slyszal o tinderze ani nowych czasach, bo inaczej to pewnie chuja by wyszlo. Ale nie chwalil sie swoim IQ ani nie prezentowal nam badan amerykanskich uczonych, tylko po prostu rozruszal impreze.

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, yrl napisał:

Jednak wolność to najwspanialsza rzecz w życiu. Wypłata wpłynęła na konto (w tym miesiącu wyjątkowo dużo). Mogę sobie szperać po jakichś sklepach z elektronikom i nikt mi nie będzie rządził na co mam wydawać kasę. Zaraz pogram sobie na konsoli, wieczorem finał Ligi Mistrzów.

Młodzi coraz częściej wolą gry czy inną aktywność niż ruchanie czemu cały matrixowy świat się cholernie dziwi. Widzę to po synu.

Ale to jest właśnie pewnego rodzaju wolność.

Panie wyśrubowują wymagania, a panowie mają to daleko gdzieś zajmując się innymi przyjemnościami.

Takie czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jatezzx napisał:

Brzuch duży, ulaniec, finansowo nie odstawał od reszty. Jak to jest że wokoło niego zawsze się kręciło dużo dziewczyn? Ma poczucie humoru i jest pewny siebie.

Sorry ale ja w męskie przechwałki nie wierzę, faceci strasznie kłamią jeśli chodzi o kobiety. Nie mówię, że ty kłamiesz ale jak właśnie byłem przegrywem to bardziej wierzyłem w bajki, im mam więcej doświadczenia życiowego tym jestem coraz bardziej sceptyczny.

 

Kobiety kłamią, że mają mniej a faceci, że mają więcej.

 

Jak pisałem w innym poście, jeśli ktoś uważa że ma dobrą grę i jest średni z wyglądu i jest z wawy to mogę z nim iść na daygame albo nightgame, popatrzę. Mogę postawić jedzenie i alkochol i jeśli rzeczywiście jest dobry to możemy się później dogadać.

 

Mogę też pomóc w grze jako wingman, na przykład izolować brzydsze koleżanki, jestem bez cienia ironii otwarty na realną konstruktywną współpracę a nie pierdolenie i przechwałki.

 

Chciałbym nie mieć racji i chętnie poznam kogoś kto mnie wyprowadzi z błędu. 

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Chicco napisał:

Sorry ale ja w męskie przechwałki nie wierzę, faceci strasznie kłamią jeśli chodzi o kobiety. Nie mówię, że ty kłamiesz ale jak właśnie byłem przegrywem to bardziej wierzyłem w bajki, im mam więcej doświadczenia życiowego tym jestem coraz bardziej sceptyczny.

🤣😂 Więc twierdzisz że ja się "przechwalam" swoim kuzynem?

Sorry ale ja opisuję co widziałem. Zawsze chętnie z nim rozmawiały i zawsze chętnie się z nim umawiały, mimo że jestem od niego znacznie przystojniejszych, to jednak on zgarniał najwięcej najładniejszych dziewczyn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jatezzx napisał:

. Zawsze chętnie z nim rozmawiały i zawsze chętnie się z nim umawiały, mimo że jestem od niego znacznie przystojniejszych, to jednak on zgarniał najwięcej najładniejszych dziewczyn.

Pewnie to było ze 20 lat temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jatezzx napisał:

Sorry ale ja opisuję co widziałem. Zawsze chętnie z nim rozmawiały i zawsze chętnie się z nim umawiały, mimo że jestem od niego znacznie przystojniejszych, to jednak on zgarniał najwięcej najładniejszych dziewczyn.

Bez obrazy, ale to co opisujesz nikomu nie pomaga. Co mi to daje? Możesz mówić prawdę, kłamać to ma zerowe znaczenie.

 

Ja opisuje swoją rzeczywistość ty swoją i co z tego? W sensie chłopaki z podrywaj.org chociaż naprawdę się spotykali i próbowali sobie pomóc, a tutaj? Tutaj masz ludzi którzy wyzywają innych od przegrywów bo oni ruchają a inni nie. Żenada tyle można powiedzieć. Chcecie pomóc analowi zaproście go na daygame/imprezki/nightgame i pokażcie że się myli. Jeśli wam zależy i macie dobre intencje, w dobre intencje szczerze mówiąc wątpię.

 

Jeśli ktoś brzydki będzie rwał super dupy na moich oczach i anala to wyjmiecie nam wszystkie argumenty z ręki a pewnie skończyłoby się to jakąś synergią bo wingmeni są potrzebni. Ba jakbym poznał dobrego gracza to myślę, że spokojnie bym mu zapłacił za pomoc. Bo to nie jest tak, że ja chce być ghostowany i nie mieć opcji.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chicco napisał:

Bez obrazy, ale to co opisujesz nikomu nie pomaga. Co mi to daje? Możesz mówić prawdę, kłamać to ma zerowe znaczenie.

 

Ja opisuje swoją rzeczywistość ty swoją i co z tego? W sensie chłopaki z podrywaj.org chociaż naprawdę się spotykali i próbowali sobie pomóc, a tutaj? Tutaj masz ludzi którzy wyzywają innych od przegrywów bo oni ruchają a inni nie. Żenada tyle można powiedzieć. Chcecie pomóc analowi zaproście go na daygame/imprezki/nightgame i pokażcie że się myli. Jeśli wam zależy i macie dobre intencje, w dobre intencje szczerze mówiąc wątpię.

 

Jeśli ktoś brzydki będzie rwał super dupy na moich oczach i anala to wyjmiecie nam wszystkie argumenty z ręki a pewnie skończyłoby się to jakąś synergią bo wingmeni są potrzebni. Ba jakbym poznał dobrego gracza to myślę, że spokojnie bym mu zapłacił za pomoc. Bo to nie jest tak, że ja chce być ghostowany i nie mieć opcji.

Nie wyzywają Cię od przegrywów bo ruchają a ty nie, tylko dlatego że winę za swoją ułomność, zwalasz na niesprawiedliwość płynącą ze świata i tłumaczycie to "badaniami" ludzi, którzy zamiast zacząć pracować na sobą to właśnie tworzą takie śmieszne, powierzchowne badania by tłumaczyć swoją pierdołowatość.

Rozumiesz? To właśnie głównie ludzie tacy jak ty tworzą takie badziewie, żeby wytłumaczyć swój brak pracy nad sobą.

Edytowane przez Jatezzx
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

 

Nawet nie poszedłbym na randkę gdybym z góry nie umówił się na ruchanko. Szkoda czasu na nabijanie kobiecie atencji po czym i tak wyrucha prawdziwy facet. xD

 

Zdecydowana większość lasek nie powie Ci nigdy wprost, że chce seksu choćbyś był chadem-sradem , musisz się z nią spotkać i wtedy wszystko wychodzi w praniu. 
Poza tym jestem pewien, że skoro nigdy przez 25 lat nie ruchałeś to byś obsrał zbroję nawet gdyby laska się zgodziła, po prostu rzeczywistość rozjechałaby jak walec twoje latami budowane na temat seksu przekonania oparte na pornolach. Mógłbyś mieć "opanowane" 450 technik penetracji w oparciu o filmy z Sashą Grey, a gdyby laska się przed tobą rozebrała to albo by Ci nie stanął albo byś rozładował swój karabin w niecałe 2 minuty mimo, że dawałeś radę dłużej balsamować mumina przed kąkuterem. Po prostu nie wiesz co pierdolisz, polecam Ci odstawić pornusy i rozpocząć jakąkolwiek relacje z kobietą, a wtedy zobaczysz jak ma się teoria do rzeczywistości... W teorii to nam kiedyś obiecywano, że będziemy drugą Japonią a później drugą Irlandią.. W teorii to naziści mieli rozjechać Polskę w parę dni.. I w teorii to polska reprezentacja w piłce nożnej zawsze wychodzi z grupy ;)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Generał Szrama napisał:

Zdecydowana większość lasek nie powie Ci nigdy wprost, że chce seksu choćbyś był chadem-sradem , musisz się z nią spotkać i wtedy wszystko wychodzi w praniu. 

Projekt "Klaudiusz" dowiódł, że przystojny facet może być chamski i wyzywać kobietę a ta nadal będzie kontynuować rozmowę byle by móc mu dać dupy.

 

 

comment_UErDaFUyPIuKQGcLeV9mdq00XvrFZHh0comment_1615627986SIHMHNKnW2fhoWLo95B4H5

 

4 minuty temu, Generał Szrama napisał:

Poza tym jestem pewien, że skoro nigdy przez 25 lat nie ruchałeś

Nie wiem skąd masz o mnie takie informacje. xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, Generał Szrama napisał:

W teorii to nam kiedyś obiecywano, że będziemy drugą Japonią a później drugą Irlandią.. W teorii to naziści mieli rozjechać Polskę w parę dni.. I w teorii to polska reprezentacja w piłce nożnej zawsze wychodzi z grupy ;)

Szkoda, że tu tak wielu trzyma się właśnie teorii. W teorii energia wystarczy i wystarczy być męski, a w praktyce? W praktyce moja siostra przebiera facetami jak rękawiczkami. A laska do której podbijałem teraz jest na wakacjach i wali się z południowcem (w trakcie callu typek wyszedł a ona miała spanikowaną minę).

 

W teorii faceci sobie dobrze radzą, w praktyce faceci sobie chujowo radzą. W teorii kobiety będą przegranymi w praktyce to faceci są przegranymi.

 

Faceci uciekają w gierki, porno czy siedzą tutaj i dyskutują. Każdy sobie jakoś radzi, coping.

 

Kobiety podróżują, walą się z chadziorami, imprezują do upadłego, zagranicą spienieżają swoją atrakcyjność (twitch, onyfans) a później nawet jak zaciążą to zawsze jakiś beciak wpadnie.

 

A chady walą laski. Po ludzku, nie chwalą się tym, nie opisują swoich podbojów bo reputacja ruchacza jest odstraszaczem na cipki. Po prostu walą :)

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Projekt "Klaudiusz" dowiódł, że przystojny facet może być chamski i wyzywać kobietę a ta nadal będzie kontynuować rozmowę byle by móc mu dać dupy.

 

 

comment_UErDaFUyPIuKQGcLeV9mdq00XvrFZHh0comment_1615627986SIHMHNKnW2fhoWLo95B4H5

 

Nie wiem skąd masz o mnie takie informacje. xD

 

no kurwa typ 9/10 napisał do tysiąca lasek i kilka wprost zgodziła się na seks xD no dziwne. Poza tym po twoich wpisach widać, że jesteś prawiczek. 

Mam pomysł może zostaniesz gejem i będziesz się ciupćiał z Chadami skoro tak ich ubustwiasz? Zaraz dojdziemy do wykopowej pasty, że seks nie istnieje 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.