Skocz do zawartości

Apki płacą kobietom za odpisywanie frajerom na wiadomości


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Po onlyfans, gdzie bezceremonialnie sprzedają zdjęcia p$py przyszły kolejne mutacje, poniższą zachwala jej użytkowniczka, że jest lepsza niż sugar dadies.com bo płaci za odpisywanie facetom na wiadomości. Jak jest popyt ze strony frajerówto w sumie co się dziwić, od 1.28:

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winni temu są faceci, bo się nie szanują. Bo marnują czas na takich portalach, lądują takim atencjuszkom akumulatory i na dodatek portfele. 

Pogłębianie tych debilnych zjawisk ma źródło w decyzjaxh i wyborach mężczyzn

 Nigdzie indziej. 

Gdyby nje byli takimi frajerami- zjawisko zdechłoby śmiercią naturalną zanim informacja o nim by di nas dotarła. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chadernest napisał:

Ja ostatnio spotkałem klienta który mi pokazywał na messengerze z jakimi to on dupami nie pisze, odrazu było widać że to rozmowa z botem... A on zajarany, myślę masakra jak można być takim debilem. 

Klient 45 lat przed rozwodem. 

Widać w jego czaszce zamiast płynu mózgowo-rdzeniowego płynie sperma która zmieniła go nieodwracalnie w spermiarza. Gość jest na poziomie tych Hindusów co piszą do p0lek. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest popyt jest podaż. Kobiety zwietrzyły niezły biznes na naiwnych dodatkowo wiedzą, że większość mężczyzn nie ma dostępu do kobiet i są zdesperowani, więc zrobią wszystko by osiągnąć cel. Kukoldy i simpy sami do tego doprowadzili poprzez darmową atencje nie rozumiejąc, że jeszcze bardziej napędzają i zachęcają kobiety do działania przy czym będąc obiektem kpin i pogardy z ich strony. Nie ma co takimi zawracać sobie głowy oni już się nie zmieniają i dalej będą pogłębiać upadek relacji damsko-męskich, które są już dzisiaj tylko biznesem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom desperacji mężczyzn urósł do takiego stopnia, że są oni gotowi zapłacić za chwilę atencji względem jego osoby. 

 

Nieważne, że ta atencja jest przedmiotowa i często pusta i wyjałowiona. Co by pomyśleć, jakby laska była zajarana kimś z tych spermiarzy faktycznie. 

 

Wtedy zamiast za płacenie za only fans trzeba by pokryć szkody żyrandola strąconego cum shotem. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na otrzymanie atencji od pań jest bardzo prosty i darmowy. Miej je w (_I_) :) Żyj swoim życiem i spraw żeby było najlepsze jakie może być. 

Koleżanki z pracy mimo kilku simpów którzy im nadskakują zaczepiają mnie: "a może zrobić Ci kawy"? "chodź na ciasto, wczoraj upiekłam" itd.

Przeszedłem długom drogę od wkładu w znajomość  proporcji 90% - 10% do 10% z mojej strony. I mam takie chwilę że czasami mi bywa z tym źle bo widzę jak ktoś inny się stara a ja nie mam dla niej czasu. 

A tu widzę że te apki powoli zamieniają się w sextelefony. Niedługo będą zatrudniać facetów żeby odpisywali jako dziewczyny. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jest popyt jest podaż. Kobiety zwietrzyły niezły biznes na naiwnych

Po 1 za większością kobiet stoi jakiś mężczyzna, który jej to ogarnia, promuje, robi foty.

 

Po 2 nie tylko kobiety:

https://policja.pl/pol/aktualnosci/203794,Uwodzil-mezczyzn-na-portalu-randkowym-potem-szantazowal.html

 

"Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali 19-lat ka ze Śląska, który podając się za kobietę, nawiązywał znajomości na portalu randkowym (i wyłudzał intymne zdjęcia). Potem mężczyzna zmuszał pokrzywdzonych do zapłaty pieniędzy, grożąc, że opublikuje ich kompromitujące zdjęcia."

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć co się dzieje na rodzimym szołapie - są tam laski co za 3 godzinną transmisję wyciągają ok 300 pln dziennie . Czyli takie juleczki siedząc sobie w ciepłym domku i machając d*pą czy cyckami wyciągają miesięcznie więcej niż 80% naszego społeczeństwa xD.

 

comment_162225684381MX9kpf4EvIBYqGREThwI

:) 

Edytowane przez Kiroviets
błąd
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.