Skocz do zawartości

Apki płacą kobietom za odpisywanie frajerom na wiadomości


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To nic nowego.  Dwadzieścia lat temu znałem faceta, lat 50+.  Szukał partnerki przez biura matrymonialne.  Płacił sporą kasę za członkostwo.  Raz na parę tygodni dostawał telefon od potencjalnej chętnej.  Wszystko kończyło się zawsze po pierwszej randce.  Facet mi powiedział, że odniósł wrażenie, że te spotkania były częścią pracy tych kobiet.  Zadawały podobne pytania, od samego początku wiało od nich oficjalnym chłodem.  Członkostwa opłacał co miesiąc, sporo kosztowało.  Co ciekawe, niektóre biura matrymonialne oferowały zniżki opłat, gdy się płaciło za rok z góry.  Czyli, było raczej wiadomo, że niczego nie zaoferują zbyt szybko, bo wtedy straciły dochód.  

Potem facet zaczął używać Internet w celu znalezienia kobiety.  Również za opłatami.  Z tego co wiem, nikogo nie znalazł.  Ale zaprzyjaźnił się z koleżanką z pracy i to trwało przez dłuższy czas.
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.