Jump to content

List od producenta rozpuszczalnika

Recommended Posts

Posted (edited)

Ja to skisłem juz na maksa. Jest tyle dowodów ze narkotyków używa a szczur wodny dalej ze to fiksja. 

Edited by Estranged

Przecież to fikcja jest. On cały czas w domu siedzi i na pewno nie ma czasu by zażywać.

O jak się znęcają ukrutni ludzie. Zazdroszczą.

3 godziny temu, cst9191 napisał:

O jak się znęcają ukrutni ludzie. Zazdroszczą.

Przecież to komputerowo przerobione. W ogóle ja nie będę o tym rozmawiał proszę mnie wymeldować i pierdole nie będę tu mieszkał

12 minut temu, Estranged napisał:

Przecież to komputerowo przerobione. W ogóle ja nie będę o tym rozmawiał proszę mnie wymeldować i pierdole nie będę tu mieszkał

Przepraszam bardzo! Ja jestem zameldowany na stałe i dopóki nie zabiorę komputera i kamer muszę tu mieszkać.

• Haha 1
5 godzin temu, cst9191 napisał:

czy to przypadkiem nie Major? 

Tyy kurła moze byc. Nogi mu sie nie zginaja i w ogole odurzenie level hard. A maz w Belwederze azlocha i wyczekuje powrotu

17 godzin temu, cst9191 napisał:

czy to przypadkiem nie Major? 

Szczęśliwie nowelizacja przepisów daje prawie bezwzględne pierwszeństwo na pasach dla jego, co powinno znacząco usprawnić przechodzenie przez pasy.

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Szczęśliwie nowelizacja przepisów daje prawie bezwzględne pierwszeństwo na pasach dla jego, co powinno znacząco usprawnić przechodzenie przez pasy.

Już od poniedziałku okazji do przechodzenia przez pasy będzie wiele, bo ksieka zamkną w choroszczy :D

W dniu 3.06.2021 o 18:35, Estranged napisał:

Tyy kurła moze byc. Nogi mu sie nie zginaja i w ogole odurzenie level hard. A maz w Belwederze azlocha i wyczekuje powrotu

O jak się znęca nad im.

Głupoty gada że jemu się nogi nie zginają. A na rower kto wsiadł?

5 godzin temu, cst9191 napisał:

Głupoty gada że jemu się nogi nie zginają. A na rower kto wsiadł?

Czyżby major nigdy na rowerze nie jeździł? Tak to trochu wygląda z boku. A może się mylę

3 godziny temu, Estranged napisał:

Czyżby major nigdy na rowerze nie jeździł? Tak to trochu wygląda z boku. A może się mylę

On przypadkiem znalazł rozpuszczalnik w reklamówce :D

2 godziny temu, cst9191 napisał:

On przypadkiem znalazł rozpuszczalnik w reklamówce :D

Okrutni ludzie podrzucają reklamówki na posesję i białe buteleczki z czerwonym korkiem do hoboka. 

19 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Okrutni ludzie podrzucają reklamówki na posesję i białe buteleczki z czerwonym korkiem do hoboka. 

Znęcają się nad im. Zazdroszczą popularności i suplucji.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.