Skocz do zawartości

Warny za obniżanie jakości forum chadami, sradami, mokebe itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu, ile można czytać w kółko tego samego?

 

Ktoś ma kompleksy i na ich podstawie wysnuwa jakieś chore wizje, które rzekomo odzwierciedlają faktyczną sytuację. Przez coś takiego obniża się reputacja forum, bo osoby na niego wchodzące po raz pierwszy widzą te poronione teksty i dochodzą do wniosku, że jest to forum inceli i przegrywów...

 

 

 

  • Like 14
  • Dzięki 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, cst9191 said:

Po prostu, ile można czytać w kółko tego samego?

Ktoś ma kompleksy i na ich podstawie wysnuwa jakieś chore wizje, które rzekomo odzwierciedlają faktyczną sytuację. Przez coś takiego obniża się reputacja forum, bo osoby na niego wchodzące po raz pierwszy widzą te poronione teksty i dochodzą do wniosku, że jest to forum inceli i przegrywów...

O obniżaniu jakości forum mówi osoba która spamuje filmikami o dwóch niepełnosprawnych umysłowo ludziach z których jeden chciał zostać prezydentem a drugi marzy o wąchaniu nitro w lesie. To jest ten top content który podnosi jakość forum? Jeśli tak, to przepraszam, pomyliłem fora.

  • Like 6
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ceranthir napisał:

Wystarczy dodać opcje ignorowania użytkowników.

Co z użytkownikami niezarejestrowanymi? Wchodzą na forum, widzą tematy o długości szczęki i myślą sobie, że nie warto się tu rejestrować.

 

 

 

8 minut temu, Miraculo napisał:

O obniżaniu jakości forum mówi osoba która spamuje filmikami o dwóch niepełnosprawnych umysłowo ludziach z których jeden chciał zostać prezydentem a drugi marzy o wąchaniu nitro w lesie. To jest ten top content który podnosi jakość forum? Jeśli tak, to przepraszam, pomyliłem fora.

No dobrze, ale przecież jest specjalnie wydzielony dział dla tego typu zawartości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Forum jest super miejscem, ale jesteśmy też trochę specyficzną grupą. Nie zmienia to faktu że nie powinno się puszczać płazem takiego pierdolenia w kółko o tym samym w sposób taki że tylko zbija się ambicję do działania młodym osobom.

Jakieś szczęki/wzrost/kutasy liczone na centymetry... kurwa... ile można. 

I to piszą jeszcze typy które potrafią poruszać się po necie i wyszukiwać wszelkiego rodzaju informacje. Mimo to nadal wałkują jakieś zjebane stereotypy.

 

 

Mam również i swoją mała pseudoteorię.

/Jest tutaj kilka osób ktore są wyspecjalizowanymi hejterami. W stopniu takim że jakieś "baniaki na ropę" to wciągają nosem. 

Co chwilę swoimi postami zbijają poziom tego forum mając przy tym zajebistą bekę. Niektorzy to nawet dotacje kładą.

A część użytkowników twierdzi że w sumie jest beczka i hyhy. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym macie problem ? 

Przecież Ci ze szczeną mają większe powodzenie u kobiet. 

Zwykli chłopaki też mają powodzenie ale mniejsze.   

 

Jak przeglądam forum i starsze tematy to  są one z sensem pisane. 

Teraz tu jakaś dzieciarnia przychodzi. 

Byli tu mądrzy użytkownicy którzy pisali z sensem to pouciekali albo pobanowali. 😂😂 

@Pikaczu, @Still, @leto@SSydney wracajcie chłopaki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że blackpill na przykład te 10 lat temu to była kompletna nisza, ja nie wiem czy to w ogóle istniało nawet. Sam wtedy byłem "PUA". Później długa przerwa redpill i teraz blackpill. Blackpill robi się coraz bardziej popularny w necie i rośnie w siłę tak jak kiedyś redpill. 

 

Ja się nie dziwię, że blackpill wkurza ludzi bo stawia bardziej na podejście ewolucyjno-biologiczne i statystyczne.

 

Niestety w "nowym świecie" to model blackpill staje się bardziej użyteczny niż redpill bo jakieś dziadki nawet tutaj piszą ci o energii czy charakterze gdzie nie masz go nawet jak pokazać. To są rodzaje problemów którzy redpillersi nie doświadczali. Tak samo kiedyś ghosting w ogóle nie był popularny, teraz to jest codzienność.

 

Przydałby się w sumie dział blackpillowy tylko i tak blackpill się rozleje na te forum prędzej czy później bo młodzi użytkownicy przychodzą (blackpill) a staży odchdzą (redpill)

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eknm2005 napisał:

Jęczenie o szczękach.

Jęczenie o jęczących o szczękach.

 

Quo vadis? :D

 

5bfhln.jpg

XD hehe no to nie do końca tak działa. Po prostu te normalne tematy giną w tłumie tematów które są po raz enty powielane. W ramach wolności słowa i czystości na forum proponuje, aby powstał jeden zbiorczy gdzie fanatycy chadów i mokebe będą mogli spuszczać się na siebie do woli i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Ceranthir napisał:

Wystarczy dodać opcje ignorowania użytkowników.

 Z własnego doświadczenia wiem, że nie wystarczy.

 

Jest to funkcja dość przydatna i bardzo potrzebna, ale do czasu gdy inni użytkownicy zaczną cytować owego igorowanego przez Ciebie gamonia.

 

Otóż, wchodzę sobie wczoraj w jeden z tematów założonych przez zwykłego forumowego użytkownika, do którego nic nie mam i uważam za w miarę fajnego oraz ogarniętego, na temat tego co laski sądzą o wzroście. Temat niby wałkowany wielokrotnie, ale znowu się pojawia i w pewnym momencie inni użytkownicy zaczynają cytować miejscowego gamonia od wzrostu, kwadratowych szczęk, przegrywizmu itp. Nagle temat schodzi na wiadome tory i zejść z niego nie może, a ja nadal widzę w cytatach te znajome "internetowe oraz jakże merytoryczne" wpisy.

 

Wchodzę w inny temat w Rezerwacie, a tam siostra Libertyn w całej antymęskiej, antyforumowej, broniącej w zapadłe kobiety retoryce, Krew się gotuję, ponieważ to donosi się do moich własnych wpisów. 

 

Także ignor owszem, ale to nie rozwiąże problemu. Szkodników z forum należy się pozbywać, tym bardziej tych niereformowalnych, nierozumiejących idei tego i nie tylko miejsc.

 

Tymczasem Chelsea prowadzi w finale LM, fantastyczne asysta:)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Generał Szrama said:

XD hehe no to nie do końca tak działa. Po prostu te normalne tematy giną w tłumie tematów które są po raz enty powielane. W ramach wolności słowa i czystości na forum proponuje, aby powstał jeden zbiorczy gdzie fanatycy chadów i mokebe będą mogli spuszczać się na siebie do woli i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. 

Niektórzy ludzie lubią oglądać filmy naukowe a niektórzy komedie - co kto lubi. 

Czasami dla odprężenia nawet osoba całkiem poważna może wejść na temat o szczękach by się pochichrać z wiadomych komentarzy. 

 

Co z tego, że powstałby jakiś nowy osobny dział, jak na "głównej" czy jak to nie nazwać pokazują się tematy najbardziej "rozchwytywane" przez użytkowników (rezerwat albo jęczenie). 

Sytuację rozwiązywałby jakiś skrypt, który sprawdzałby preferencje użytkowników i wyświetlał im na "głównej" tematy, które są dla tej osoby mogą być najbardziej odpowiednie.

Albo promował posty niektórych użytkowników/niektóre tematy, chociaż to też może być kłopotliwe z obecnym systemem lajków. 

 

Najprostsze do zrobienia byłoby dodanie opcji w preferencjach użytkownika, by pewne posty ukrywać/nie pokazywać na głównej, a inne tak. Chociażby po tagach czy jakiejś prostej analizie treści. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eknm2005 napisał:

5bfhln.jpg

Wyjaśnione.

Zamiast się denerwować nie lepiej po prostu pokazać badania pokazujące, że się mylę i mnie wyjaśnić?

Przecież to co ja pisze to są fakty. Nikt nigdy nie dał rady podważyć moich tez.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni chcą żeby pisać o szczękach, chadach, inni nie chcą; jedni chcą by być za Korwinem, inni za lewicą, kolejni za prawicą; jedni chcą bym promował szczepienia, inni żebym przed nimi przestrzegał - i tak jest z każdym kontrowersyjnym tematem.

 

Jakiej decyzji bym nie podjął - zawsze będzie ktoś, kto powie że jestem zły, i zawsze będzie ktoś, kto powie że jestem spoko, oczywiście do czasu, gdy będę postępował tak, jak ta osoba by chciała.

 

Ciężki jest mój los 😆 ale trzeba żyć dalej :)

 

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Po prostu, ile można czytać w kółko tego samego?

 

Ktoś ma kompleksy i na ich podstawie wysnuwa jakieś chore wizje, które rzekomo odzwierciedlają faktyczną sytuację. Przez coś takiego obniża się reputacja forum, bo osoby na niego wchodzące po raz pierwszy widzą te poronione teksty i dochodzą do wniosku, że jest to forum inceli i przegrywów...

 

 

 

 

Tak może powiedzieć każdy, kto nie zgadza się z daną opinią - i tak się właśnie dzieje. Jak nie będzie tematów które Tobie się nie podobają, to przypieprzy się do mnie ktoś, kto te tematy lubi. To jak z tym, że wklejasz materiały o Szkolnej 17 - mi i wielu innym się to podoba, inni tym gardzą.

 

49 minut temu, Chicco napisał:

Od ojca założyciela...

 

Szkoda że nie dodałeś (może zapomniałeś?), że nagrałem ponad dwa tysiące audycji, a Ty podałeś jedną.

 

19 minut temu, mati248 napisał:

Byli tu mądrzy użytkownicy którzy pisali z sensem to pouciekali albo pobanowali. 😂😂 

@Pikaczu, @Still, @leto@SSydney wracajcie chłopaki 😀

 

To co napisałeś, jest kurewsko niemiłe, bo sugeruje że oto byli zajebiści ludzie, ale zniknęli - w domyśle że ja czy moderacja ich wywaliła. 

 

Jest to niemiłe z trzech powodów. Po pierwsze, chwilę temu prosiłeś o bana dla innego usera za niewielki grzeszek - o bana! Po drugie, jeden z "mędrców" którego tu przytoczyłeś, stworzył wątek za który publicznie sugerowano i wiązano forum z PEDOFILIĄ. Ile z tego powodu miałem przykrości i przejść, to nikt nie wie.

 

Po trzecie, na tym forum jest wielu zajebistych i mądrych ludzi, więc "kuurła, kiedyś to było" jest tylko i wyłącznie próbą dowalenia forum, jego userom i tym, którzy się poświęcają żeby coś tu dla ludzi było korzystnego.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

Przecież to co ja pisze to są fakty. Nikt nigdy nie dał rady podważyć moich tez.

 

To jak z popsutym autem. Stwierdzenie usterki to jedno, drugie to jej zlokalizowanie, a dopiero trzecie to naprawienie. Ty czujesz się lepszy bo umiesz stwierdzić "auto jest zepsute". Na forum są ludzie, którzy mentalnie zjadają Cię na śniadanie i potrafią funkcjonować w tym świecie na własnych zasadach. Od nich się uczymy. 

 

@cst9191 nie wiem jak miałaby wyglądać egzekucja tych wymagań. Kobiety lecą na pewien typ urody, pewne zachowania i to są fakty. Czy zbiór tych wypadkowych nazwiemy Chadem, Badboyem, skurwysynkiem czy ogarniaczem nie zmienia absolutnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Król Jarosław I napisał:

o samochodach nic!

Kobitki dobrze robią swap'a.

Jak się 'czad' zaczyna ulatniać to wrzucają w budę inny egzempaż.

.... I tak im się karoca toczy.

 

Gorzej jak rudy bude zżera, żaden swap nie chce się wpasować poza jazdą na chamowni.

SYNTAX EROR.

.....maszinu padoch.

 

 

...zadowolny?! Czy za mało curwa?Curwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.