Skocz do zawartości

Warny za obniżanie jakości forum chadami, sradami, mokebe itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie - dobry przykład to materiały Szkolna 17 - Kononowicz.

Osobiście tego nienawidzę, czasem tytuł jest ciekawy, wchodzę a tam Kononowicz.

Są osoby którym się to podoba, ja tego czytać nie muszę i nie czytam.

 

Ktoś nie chce czytać o Moke - niech nie wchodzi w temat.

 

Argument - wchodzą nowi userzy i widzą tematy o BBC.

No i co?

Na to co pisze... podaje dowody, kwity, badania.

Jest temat o Polsce co chce iść z Moke na ONSa - no temat i trochę bekowy i na poważnie bo merytorycznie przedstawia fakty.

 

Są tematy o Chadach - udokumentowane. Zresztą czy potrzeba dowodu na to, że kobiety lecą na przystojnych gości?

 

Temat o wzroście - ja bym serio chciał żeby kobietom podobali się faceci 160, 170, 180.

Ale nie podobają się...

Tak - są wyjątki np badboye, prywaciarze. Wyjaśnione dlaczego są wyjątkami.

 

Dobra.

 

500 zeta nagrody dla osoby która obali moje tezy.

Udokumentuje, poda badania a nie "a ja znam gościa co..."

I od razu mówie, że siano dam osobiście, odpadają przelewy z wiadomych przyczyn.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Jakiej decyzji bym nie podjął - zawsze będzie ktoś, kto powie że jestem zły, i zawsze będzie ktoś, kto powie że jestem spoko,

Przestań wyważać otwarte drzwi.

Wybieraj zawsze te zaryglowane.

.... ot takie continuum metafor pod popite i kalafior.

 

Kichnij, prychnij, w szklanej kuli widok cacy.

Tacy rosną nam rodacy.

 

Kończąc bezsens białej karty i wewnętrzne spory, kup se wytrych do drzwi od o...y.

 

 

 

.... za oborą, moi mili wszyscy w błotku się bawili.

Skaczą. Się turlają. 

Se bajeczki powiadają.

A to było tak.

..... kiedyś na spotkanie przyszedł 'czad'.....jaki z tego morał mamy?

....same trupy gdy o wętylacje nie zadbamy!!!

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wam to streszczę: rządzi nami podświadomość. Na portalach randkowych pierwsze skrzypce gra wygląd (jeśli się nie spodobasz, nie dostaniesz matcha i tyle). Rynek kobiet w krótkim czasie zmienił się, i zmienia się nadal. Bogaty i atrakcyjny będzie lepszy od bogatego, bogaty i średni będzie lepszy od średniego biednego. Osoby na mniej więcej równym poziomie będą brane pod uwagę pod kątem tzw charakteru.

Black i Red pill nie wykluczają się a wzajemnie uzupełniają. Zamożny człowiek 2/10 będzie miał gorzej niż przeciętnie zarabiający 9/10 tzw górny chad. Natomiast zamożny 2/10 może być wykorzystany jako beta provider i tyle. Rynek kobiet się zmienił, mężczyźni też się zmienili. W zależności od okoliczności różne będą działania. W wy jako biali 5-6/10 zrobicie w Azji furorę, co tylko potwierdza że liczy się dobre wrażenie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Analconda napisał:

Udokumentuje, poda badania a nie "a ja znam gościa co..."

...A ja znam gościa, co przeczy twoim tezom.

Popatrz w lustro

 

....z analizy 'bio robociej' nawet twoi dziadkowie nie byli za wysocy.

....jakby dobrze zdjęcia przylifować to jesteś podobny do jednego dziadka i babci z drugiej strony.

 

Co jest wyjaśnieniem(założeniem), że rodzicom się za bardzo nie chciało.

...pierdolić każdy może, jedni lepiej drudzy gorzej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Jeden temat zbiorczy pt. Chady i wszelkie spuszczanie się nad kwadratowymi szczękami tylko tam wrzucać. Podobnie wzrost, Mokabe. 

 

Teorie przegrywu i te mocno biologiczne zawsze mają poklask o swoich zwolenników bo zdejmują z nich odpowiedzialności za własne życie. W sensie - zobacz mam 170 cm i jestem chudy - to przez to nie mam dziewczyny i nie mogę nic z tym zrobić bo przecież nie urosnę. Wszystkie teorie oparte tylko i wyłącznie na biologii są niebezpieczne i prowadzą do degradacji osob je wyznających. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, DOHC napisał:

Black i Red pill nie wykluczają się a wzajemnie uzupełniają. Zamożny człowiek 2/10 będzie miał gorzej niż przeciętnie zarabiający 9/10 tzw górny chad. Natomiast zamożny 2/10 może być wykorzystany jako beta provider i tyle. Rynek kobiet się zmienił, mężczyźni też się zmienili. W zależności od okoliczności różne będą działania. W wy jako biali 5-6/10 zrobicie w Azji furorę, co tylko potwierdza że liczy się dobre wrażenie. 

To powiedz to starym mędrcom z forum którzy z rynkiem to mieli chyba do czynienia z 20 lat temu a prawią morały z taką pewnością jakby świat stanął w miejscu. Widzę, że tutaj wielu gości nie ma kontaktu z podrywem i kobietami bo nawet nie zauważyli jak COVID zmienił rynek matrymonialny (ostatnie dwa lata). Zmiany są gigantyczne i po tym rozpoznaje czy ktoś jest tutaj mitomanem, większość jest.

 

Część ludzi gada tutaj rzeczy które były w miarę aktualne w okolicach 2010 roku (zmierzch PUA) i ewidentnie nie ma pojęcia jak teraz ludzie się poznają.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Analconda said:

Zresztą czy potrzeba dowodu na to, że kobiety lecą na przystojnych gości?

 

Anal, masz rację to jest naturalne i nie trzeba na to dowodu. Tak samo jak to że nam podobają się ładne kobiety. Pomimo tego,że sam napisałeś że nie trzeba dowodu to z uporem maniaka takie dowody dajesz. Po co? 

 

U ciebie jest to choroba przegrywu, którą chcesz zainfekować innych forumowiczów. Chcesz ich pociągnąć ze sobą na dno. Myślę, że ty odczuwasz satysfakcję z tego, że ktoś zwątpi w siebie, że się podda przegrywowi. 

 

Dodatkowo twoje posty często są pełne nienawiści do kobiet. Za samo to powinneś dostać bana dawno temu. 

 

Pisałem to już wiele razy. Jestes chorobą tego forum, z nieznanych mi przyczyn tolerowaną przez Marka. Wielu wartościowych userow było banowanych za literówki a ty nadal tu jesteś i próbujesz szerzyć swoją ideologię przegrywu. 

 

Uważam, że jestes również niebezpieczny. Nie jestes zrównoważony psychicznie, jesteś bardzo skrajny. Idealny materiał na oszołoma incela, który kogoś skrzywdzi w realu. Gdybym byl właścicielem forum, usunąłbym cię z niego bo z tobą mogą być kłopoty. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

To co napisałeś, jest kurewsko niemiłe, bo sugeruje że oto byli zajebiści ludzie, ale zniknęli - w domyśle że ja czy moderacja ich wywaliła. 

 

Jest to niemiłe z trzech powodów. Po pierwsze, chwilę temu prosiłeś o bana dla innego usera za niewielki grzeszek - o bana! Po drugie, jeden z "mędrców" którego tu przytoczyłeś, stworzył wątek za który publicznie sugerowano i wiązano forum z PEDOFILIĄ. Ile z tego powodu miałem przykrości i przejść, to nikt nie wie.

 

Po trzecie, na tym forum jest wielu zajebistych i mądrych ludzi, więc "kuurła, kiedyś to było" jest tylko i wyłącznie próbą dowalenia forum, jego userom i tym, którzy się poświęcają żeby coś tu dla ludzi było korzystnego.

 

Z tym tematem od użytkownika to nie wiedziałem, nie w temacie jestem. 

 

Nie mówię że użytkownicy są źli. Każdy na tym forum robi dobrą robotę. 

No wiadomo nikomu nie dogodzisz, zawsze ktoś się znajdzie co będzie miał zawsze jakieś "ale".  

Ci użytkownicy których wymieniłem ale jest też dużo więcej innych braci którzy nie owijają w bawełnę. Tylko konkretnie napiszą co i jak.  

Fajnie się ich czyta, i tyle. 

Edytowane przez mati248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RealLife napisał:

Pomimo tego,że sam napisałeś że nie trzeba dowodu to z uporem maniaka takie dowody dajesz. Po co? 

Bo inaczej mówią, że "pie*le głupoty".

 

4 minuty temu, RealLife napisał:

Chcesz ich pociągnąć ze sobą na dno. Myślę, że ty odczuwasz satysfakcję z tego, że ktoś zwątpi w siebie, że się podda przegrywowi. 

Absolutnie nie. Ja staram się tłumaczyć i motywować. Uważam, że na forum są pewne niedopowiedzenia które ja poruszam. Wchodzi ktoś kto nie ma relacji DM i mu mówią żeby zarabiał kase - i prawidłowo. Ale nikt nie powie takiej osobie, że mając miliardy na koncie to jeśli za młodu był pogardzany przez kobiety to nadal tak będzie. W sensie pod względem biologicznym.

Albo zwykły koleś, normik ma problemy z żoną, zdradzała czy coś a niby rodzina normalna, dom dziecko itd. Trzeba wyjaśnić, że to normalne, że kobieta kim byś nie był to się puści z Chadem.

 

8 minut temu, RealLife napisał:

Dodatkowo twoje posty często są pełne nienawiści do kobiet.

Pokaż te posty.

 

8 minut temu, RealLife napisał:

Wielu wartościowych userow było banowanych za literówki a ty nadal tu jesteś i próbujesz szerzyć swoją ideologię przegrywu. 

To nie jest żadna ideologia przegrywu.

Rozróżnij dwie rzeczy.

  • Mój osobisty przegrywizm.
  • Moja wiedza na temat relacji DM.

Jak piszę o relacjach DM to ludzie odnoszą się do mojej tragicznej sytuacji. - To właściwie jest głównym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilku użytkowników w ignorowanych  - 6 czy 7 osób. Treści tworzone przez te osoby kompletnie mi nie odpowiadają ale taka jest cena za wolność słowa. Nie kłócę się, nie wdaję z nimi w dysputy - tyle.

 

Mam natomiast uwagę co do kilkunastu osób, głównie tych młodszych przed 30stką - pisanie o innych mężczyznach per "odpady", "manlet", "zakolak" etc. uwłacza temu miejscu jak i nam wszystkim.

Jak ktokolwiek ma szanować mężczyznę w 2021 roku, kiedy my nie szanujemy nas samych?

 

Stuknijcie się naprawdę niektórzy w głowę pisząc takie rzeczy, tym bardziej, że jest tu trochę młodziutkich chłopaków, z problemami, i możecie tych ludzi wpędzić w jeszcze większy dół i otchłań.

 

Ja mam 36 lat i swoje od kobiet usłyszałem - a krytyka mojego ciała była częsta - natomiast uważam, iż jawnym k*restwem jest dołowanie młodych chłopaków, po 18-25 lat, którzy dostają przekopkę od kobiet, a potem wchodzą na forum i czytają takie gówno.

 

Sam wygrzebałeś się z gówna - przypakowałeś, schudłeś, nabrałeś masy, naprawiłeś głowę - pokaż jaja i pomóż innym, a nie ich dołuj.

 

Ja czuję się Red Pillersem / Purple i zgadzam się, niestety, po części z Black Pillem ale - litości - wbijanie młotkiem do głowy komuś kolejnych kompleksów, tym bardziej w miejscu stworzonym do pomocy mężczyznom, jest chamstwem.

 

Szanujmy się bo inaczej nikt nas szanować nie będzie.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Nie fair jest też to, że nie pierwszy raz, któryś z moderatorów wspomina o tym, że jeden z userów drugiego zgłosił. Mówienie o tym też raczej super nie jest. Później dochodzi do niemiłych spięć i wojenek między sobą, jak ktoś dostanie bana. Zgłoszenia są anonimowe czy trzeba wyciągać takie rzeczy przy innych użytkownikach? I teraz każdy ma mówić, jaki to on zły bo zgłosił kogoś? Jeszcze o nic praktycznie?  Przecież dowiemy się tylko tego, że zgłosił, nawet nie wiemy co zgłosił, bo to już tajemnica, ale to, że zgłosił już nie. Lol 

Nawet jedna osoba dostała bana a uzasadnienie, że jakieś tam grupowe zgłoszenie czy jakoś tak a dokładnie to brzmiało tak: ,, za stosunek do męskiej części forum, NA WNIOSEK INNYCH UŻYTKOWNICZEK Z REZERWATU. Noi osoba która dostała bana, dobrze wie przez kogo. 

I to już nie pierwszy raz, skoro zgłoszenia są anonimowe i widzi je tylko moderacja to po co to wyciągać? Napewno już taka sytuacja raz miała miejsce i nie rozumiem po co takie coś. W jakim celu to służy? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Analconda said:

Rozróżnij dwie rzeczy.

  • Mój osobisty przegrywizm.
  • Moja wiedza na temat relacji DM.

Jak piszę o relacjach DM to ludzie odnoszą się do mojej tragicznej sytuacji. - To właściwie jest głównym problemem.

 

 

To nie jest problem. Nie da się tego rozróżnić ani oddzielić. Ty chcesz żeby tak było, ale to jest tylko twoje życzenie. 

 

 

Patrzysz na relacje D-M poprzez swoje życie. Każdy tak robi. Zadowolony mąż będzie chwalił małżeństwo. Rozwodnik powie - nigdy więcej ślubu. Przystojny PUA powie, że umawianie się z kobietami na seks to nic prostszego a dla piwniczka podejście do dziewczyny będzie nie możliwe do zrobienia i taki też będzie jego pogląd. 

 

Ty jesteś przegrywem i tak widzisz relacje D-M, a te linki co wklejasz służą twojej wizji. Szukając artykułów po necie, sam siebie jeszcze mocniej przekonujesz o słuszności swojego myślenia i utwierdzasz w swoim przegrywie. 

 

Swoją wiedzę soczewkujesz tak aby pasowała to twojej wizji świata. Znajdziesz jakieś artykuły, statystyki które mówią, że przystojni mężczyźni są chętniej wybierani na partnerów niż ci mniej przystoini. Ameryki tym nie odkryjesz. 

 

Nie wiem, w tych twoich postach jest coś dziwnego, pomijam już samą treść ale styl pisania. Dla mnie drugi Brevik.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Ja czuję się Red Pillersem / Purple i zgadzam się, niestety, po części z Black Pillem ale - litości - wbijanie młotkiem do głowy komuś kolejnych kompleksów, tym bardziej w miejscu stworzonym do pomocy mężczyznom, jest chamstwem.

Ja tylko dodam jedno blackpill nie został stworzony przez przystojnych typów żeby poniżać brzydkich a został stworzony przez brzydkich typów którzy byli ignorowani przez kobiety a próbowali wszystkiego.

 

Blackpill nie jest spojny ale jedna rzecz łączy wszystkich "nie chcemy ci niczego sprzedać"

 

Nie ma kursów z blackpilla, książek i tak dalej.

 

Idzie ci chujowo, probowałeś wszystkiego? Masz dość tego że coachowie naciągają cię na hajs? To nie jest twoja wina, daj sobie spokój. Znajdź swój "cope". -> to jest blackpill.

 

Ja czerpię z blackpilla ale wierzę, że jednak jest nadzieja. Cześć blackpilla mówi o geomaxxingu i rzeczywiście staje się od coraz bardziej popularny od 2000 roku ale to też się skończy więc czas jest twoim wrogiem.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, $Szarak$ napisał:

Nawet jedna osoba dostała bana a uzasadnienie, że jakieś tam grupowe zgłoszenie czy jakoś tak a dokładnie to brzmiało tak: ,, za stosunek do męskiej części forum, NA WNIOSEK INNYCH UŻYTKOWNICZEK Z REZERWATU. No i osoba która dostała bana, dobrze wie przez kogo.

Nie wiesz wszystkiego o tej sprawie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, $Szarak$ napisał:

@Marek Kotoński Nie fair jest też to, że nie pierwszy raz, któryś z moderatorów wspomina o tym, że jeden z userów drugiego zgłosił. Mówienie o tym też raczej super nie jest. Później dochodzi do niemiłych spięć i wojenek między sobą, jak ktoś dostanie bana. Zgłoszenia są anonimowe czy trzeba wyciągać takie rzeczy przy innych użytkownikach? I teraz każdy ma mówić, jaki to on zły bo zgłosił kogoś? Jeszcze o nic praktycznie?  Przecież dowiemy się tylko tego, że zgłosił, nawet nie wiemy co zgłosił, bo to już tajemnica, ale to, że zgłosił już nie. Lol 

Nawet jedna osoba dostała bana a uzasadnienie, że jakieś tam grupowe zgłoszenie czy jakoś tak a dokładnie to brzmiało tak: ,, za stosunek do męskiej części forum, NA WNIOSEK INNYCH UŻYTKOWNICZEK Z REZERWATU. Noi osoba która dostała bana, dobrze wie przez kogo. 

I to już nie pierwszy raz, skoro zgłoszenia są anonimowe i widzi je tylko moderacja to po co to wyciągać? Napewno już taka sytuacja raz miała miejsce i nie rozumiem po co takie coś. W jakim celu to służy? 

 

Za duży gnój się robi na forum, a wyciąganie takich rzeczy niczemu nie służy. Jakaś poufność powinna być, to jakby lekarz powiedział mojemu sąsiadowi, że mam covida bo wyszły mi testy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

Nie wiesz wszystkiego o tej sprawie.

Nie chodzi mi o samą winę, może ban był słuszny  albo i nie, moderacja pilnuje porządku w takich sytujach, ale mi chodzi o sam przekaz. Ludzie to interpretują w taki sposób, że ktoś wyleciał przez konkretną osobę/osoby i robi się gnój między ludźmi. Nagle na priv koledzy/znajomi tej osoby dociekają przez kogo to, no a często wychodzi przez kogo. Tak samo w tym przypadku co napisałem wyżej. Zaraz będzie dociekanie i osoba zwyczajnie będzie wykluczona z towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.