Skocz do zawartości

Ból po wytrysku


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie  mam trochę  intymnego problemu. Kluje mnie w benku . Zrobiłem  badania moczu również posiew wszystko dobrze. Przestałem  bić niemca po kasku na dwa tygodnie i przestało. Jednak ostatnio znowu zacząłem  i znowu zaczęło mnie kluc  w końcowym  odcinku cewki moczowej. 

Edytowane przez xander99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, xander99 napisał:

Jednak ostatnio znowu zacząłem  i znowu zaczęło mnie kluc  w końcowym  odcinku cewki moczowej

 

Przestań trzepać kapucyna.

Po prostu od walenia kobyły podrażniasz napleta i cewkę moczową dodatkowo może to być stan zapalny.

Ach te młode chłopy nigdy się nie nauczą😁

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 w posiewie czego? Moczu ? Nic nie musi, może nie wyjść a w nasieniu tak wtedy antybiotyk. Ale dlaczego miałbyś z tym nic nie robić? Idź do urologa i zrób wcześniej badanie skrócisz sobie ścieżkę, zaoszczędzisz kasę.

Był niezobowiązujący seks? Jak tak to już wiesz skąd to i nie możesz tego zostawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś powiedziała nasza złota @deomi razem ze świętej pamięci @bruxa jak boli cię dłoń odetnij rękę, więc można by rzecz: jak boli Cię Beniek odetnij całego Benona...

(Oczywiście żartuję)

 

A tak na serio, warto może przejść się jajologa/urologa i zobaczyć co powie?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Analconda napisał:

Za często walisz konia.

Mnie po 4, 5 razach w dniu zaczyna mocno boleć już podczas walenia. Orgazm jest bolesny a potem jakiś czas jeszcze boli.

A głowa Cię nie boli po tych 4,5 razach? Sądząc po twoich postach obstawiam, że tak.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chcni napisał:

A głowa Cię nie boli po tych 4,5 razach? Sądząc po twoich postach obstawiam, że tak.

Benek tylko boli - ścisk ręki(?) to powoduje a po za tym brak spermy w jajach przez co „pompują na sucho” i też bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

 

Bozia Ci palcem pokazuje - idź na nofap ;) 

Polecam.

Ty raczej sam nie jestes osobą  zbyt religijna.  Po twoich postach można  mieć wrażenie że  walisz na prawo i lewo

 

2 godziny temu, MaxMen napisał:

@xander99 w posiewie czego? Moczu ? Nic nie musi, może nie wyjść a w nasieniu tak wtedy antybiotyk. Ale dlaczego miałbyś z tym nic nie robić? Idź do urologa i zrób wcześniej badanie skrócisz sobie ścieżkę, zaoszczędzisz kasę.

Był niezobowiązujący seks? Jak tak to już wiesz skąd to i nie możesz tego zostawić. 

nie było  jestem prawikiem.  Robiłem  posiew moczu

@Analconda po co wchodzisz i rozwalasz temat. Po wytrysku przez tydzień  mnie piecze przy sikaniu. Ale po tygodniu przestaje  coś  dziwnego gdy jestem na nofapie 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, xander99 napisał:

nie było  jestem prawikiem.  Robiłem  posiew moczu

To tyle łatwiej, że nie jakiś typowy syf choć jakiś stan zapalny zawsze mógł się zrobić. Skoro to się dzieje po wytrysku to właśnie dlatego polecam Ci zrobić posiew nasienia i do lekarza. 

26 minut temu, xander99 napisał:

Po wytrysku przez tydzień  mnie piecze przy sikaniu

To nad czym ty się chłopaku w ogóle zastanawiasz? Już dawno powinieneś być u urologa, jeśli masz u siebie szybkie terminy na NFZ to możesz iść z marszu jak długo czekać czy prywatnie to zrób ten posiew (możesz i moczu i nasienia i badanie ogólne)  pomożesz lekarzowi w diagnozie, przyspieszysz docelowe leczenie lub  zaoszczędzisz na dodatkowej na wizycie. 

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że nie ma co zakładać nowego tematu bo i po co.

 

Czy ktoś z szanownych Panów z forum miał zabieg obrzezania?

 

Jeżeli tak to niech coś napisze mi tutaj o tym a raczej wszystko co przeżył włączając w to po jakim czasie wrócił do sprawności. 
 

Z góry dzięki.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.