Skocz do zawartości

Pamiętaj robaku, patrz w ziemię!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem narzekania, Nie chcą brzydkich mężczyzn a oni nie chcą brzydkich lasek, Po co marzyć i czekać na księcia/księżniczkę z bajki. Nie lepiej brać się za kogoś równemu sobie? 

Byłem ze znajomym (młodzik) na latynoskich baletach i dosłownie 70% lasek i to niezłych lasek a gości o wiele mniej. Chłopak zamiast rwać to chciał iść do polskiej speluny gdzie nie dość ze mniej lasek to wielu koczkodanów (jest inna też polska która ma mega klimat i przepych). 

A czemu nie chciał zostać? bo poczuł sie gorszy i że na nie, nie zasługuje, Ja wróciłem potem na tą imprezę i potem nie żałowałem tego ;))))) 

W sumie sie dziwię bo dziewczynki od niego same kiedyś brały numery Hehe taki słodziak dla nich. 

 

Prosty wybór jeśli uznajecie że się nie nadajecie to bierzcie równego sobie kaszalota i jazda. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięta baba nie pogardzi żadnym facetem. Bo jaki by nie był a nóż widelec może się w przyszłości przydać. Przesunąć szafę, jakąś fuchę jej zrobić, przy aucie zrobić w ogrodzie skopać. Są tak cwane stare wyrachowane wydry.

Młode jak to młode to pośmiać pożartować ale i one się szybko uczą bo i by się taki przydał co podwiezie dupę. 

Więc czasami trzeba mieć na to wywalone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda

Ja Cię człowieku nie rozumiem. Piszesz że kobiety są Ci potrzebne tylko do seksu. Będzie z tym problem, bo zawsze trzeba kilka słów zamienić, jakaś relację stworzyć, ale to nic, ja mam dla Ciebie plan:

 

Wykąp się i ogól tu i tam, wyprasuj koszulę, pisknij się bondem czy innym brutalem i burdello welcome to czy inne divodajki. Jeszcze się ucieszą że taki młody, spokojny i legancki chłopak przyszedł i może herbatki dostaniesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, samiecżeta napisał:

@Analconda, możesz napisać jak objawia się to bestialstwo kobiet? 

 

Chodzi mi o jakieś własne doświadczenia. 

Naśmiewanie się, chamskie odzywki, ignorowanie.

 

13 minut temu, Imiennik napisał:

Ja Cię człowieku nie rozumiem. Piszesz że kobiety są Ci potrzebne tylko do seksu. Będzie z tym problem, bo zawsze trzeba kilka słów zamienić, jakaś relację stworzyć

No to jest chyba oczywiste. Tylko jakby z Ciebie się śmiały kobiety na ulicy, w miejscach publicznych to byś inaczej śpiewał.

 

15 minut temu, Imiennik napisał:

burdello welcome

Na divy to se każdy może iść a relacji z innymi kobietami to już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Analconda napisał:

Przecież mam doświadczenie - bardzo duże. Zrozum, że nie każdy ma wysoką WGS więc nie każdy będzie miał takie samo doświadczenie.

 

Moje potwierdza badania - kobiety nawet nie to, że zlewają facetów z niską WGS to są chamskie, wulgarne…

 

Screen w temacie potwierdza to samo.

Oczywiście, że zlewają taa.. A normiki po mieście z dupami paradują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie. @Analconda boi sie normalnego życia, ma jakieś nieprzyjemne wspomnienia z kontaktów z chamskimi babami i wygodnie jest mu uznać, że świat jest zły, a on biedny nie ma szans w niczym, bo nie jest z natury wysoki, umięśniony i pewny siebie.

Doświadczenia ma jednak ubogie jak cholera i żeby utrzymać zjebaną strefę komfortu wyszukuje na siłę "dowody naukowe" na poparcie swojej własnej ideologii. Dlatego też jojczy na forum ciągle o chadach, badboyach i o tym jakie to życie niesprawidliwe. Robi to, żeby dostawać od Was atencję, ci pozwala mu siedzieć w swojej stangnacji i zrzucać z siebie odpowiedzialność za chujowe wybory jakich dokonuje każdego dnia. 

Bo wygodniej jest mu siedzieć w domu i walić gruchę niż wziąć się za siebie i coś ze swoim życiem zrobić. 

Tyle. 

 

I nie ma sensu wchodzić w polemikę, bo ten człowiek przeczy sam sobie. Na kobiety patrzy z  mieszanina pragnienia i pogardy i bardzo przedmiotowo, ale nie pójdzie za ruchać, bo kobiety na pewno są złe, a profesjonalistki robią to tylko dla kasy

 Albo sam się ogarnie, albo będzie pisać takie bzdury dla podbixia atencji- to może latami trwać. 

Jakby chciał pomocy i coś zmienić to by już dawno nad tym pracował. Najwyraźniej nie chce, więc nie karmcie tego co nim kieruje. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Montella26 napisał:

Oczywiście, że zlewają taa.. A normiki po mieście z dupami paradują 

Normiki tak ale większość z nich to dalej „opcja B” czyli nieświadomi Rogacze…

 

4 minuty temu, Esmeron napisał:

boi sie normalnego życia, ma jakieś nieprzyjemne wspomnienia z kontaktów z chamskimi babami

Przecież to ten temat pokazał, że same kobiety chwalą się swoim bestialskim zachowaniem w stosunku do mężczyzn.

 

Ja se wymyśliłem, że facet 170 to odpad i trzeba go odizolować od kobiet? Same to wymyśliły same o tym mówią masz screena w temacie. Widziałeś to?

 

6 minut temu, Esmeron napisał:

Doświadczenia ma jednak ubogie jak cholera i żeby utrzymać zjebaną strefę komfortu wyszukuje na siłę "dowody naukowe" na poparcie swojej własnej ideologii.

To nie ja stworzyłem ten temat spójrz przecież to jest fakt ja tego sam nie wymyśliłem. Przecież tak nie powinno być.

 

Ubogie doświadczenia? Ja myślę, że bogate…

…w naśmiewanie się i chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Analconda napisał:

Na divy to se każdy może iść a relacji z innymi kobietami to już nie.

No ale Ty regularnie piszesz że chodzi Tobie o relacje czysto seksualne. Diva się nie zakocha/nie zajdzie w ciążę. A że kosztuje? Spotykanie się też kosztuje, czas, jedzenie, ciuchy, perfumy, paliwo i inne atrakcje - nawet jeśli jest 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak luźno w związku z tematem.

Trzeciego czerwca wybrałem się z rodziną na długi spacer.

Po Łazienkach w Wwie.

Dzień piękny. Ludzi multum.

Zaparkowałem, psia krew, dopiero na Gagarina.

A byłem pewien, że będzie luźniej :)

 

I chodzący po tych Łazienkach.

Będąc Obserwatorem.

Nie byłbym sobą gdybym przy okazji bacznie się nie przyglądał.

SMV par.

Mitycznym szczękom.

Dopalonym steroidami bicepsom.

I markowym ciuchom z wielkim logiem.

Oraz towarzyszący pannom.

Popełnię na ten temat oddzielny wpis.

Wolną chwilą.

 

A chodząc to momentami nie wiedziałem.

Czy jestem w Warszawie, czy w Kijowie.

Bo osób wschodniojęzycznych, szczególnie panien, było mnóstwo.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

No ale Ty regularnie piszesz że chodzi Tobie o relacje czysto seksualne. Diva się nie zakocha/nie zajdzie w ciążę. A że kosztuje? Spotykanie się też kosztuje, czas, jedzenie, ciuchy, perfumy, paliwo i inne atrakcje - nawet jeśli jest 50/50.

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imiennik napisał:

No ale Ty regularnie piszesz że chodzi Tobie o relacje czysto seksualne.

I pisze też, że jakbym miał poruchać tylko w związku to mógłbym być w związku.

Ale to ja.

A kobiety?
A kobiety to chamstwo i śmiech.

 

6 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Mitycznym szczękom.

Dopalonym steroidami bicepsom.

I markowym ciuchom z wielkim logiem.

Oraz towarzyszący pannom.

No co Ty? Przecież wystarczy zagadać…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Analconda napisał:

śmiały kobiety na ulicy

No ale jak? 

Idziesz sobie ulicą i się przypadkowe kobiety z ciebie śmieją? 

Czy śmieją się tylko te do których podbijasz? 

No i z czego się śmieją? 

Z nosa, uszu, warg? 

A może z tego co mówisz? Albo jak mówisz? Bo jak podbijasz i od pierwszych słów jedziesz że ciebie interesuje anal albo głębokie gardło, to nie przejdzie tak o!

Nawet u czad-omena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, samiecżeta napisał:

No ale jak? 

Idziesz sobie ulicą i się przypadkowe kobiety z ciebie śmieją? 

Dokładnie tak - jedna do drugiej na ucho i hahahahaha i takie wyszydzanie zza pleców. Na ulicy czy w sklepie. I w szkole było to samo - śmiech albo dosiadania się i trollrozmowa o czym nie będę pisał w ogóle. Wystarczy mi to co teraz się dzieje. Stanąć gdzieś z tylu z koleżanką, wyszydzić - tyle potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.