Skocz do zawartości

Opowieść o zadowolonym rogaczu i trójkątach


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając dziś Der Onet natrafiłem na ultra rak content:

 

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/zwiazek-otwarty-wiecej-niz-dwoje-rozmowy-bez-tabu-o-seksie-relacjach-i-zwiazkach/m8lkc8x,2b83378a
 

W skrócie, najpierw Pańcia zaproponowała trójkącik z koleżanką po akcji od razu rzucając, że teraz czas na trójkąt MMF. Pańci się spodobało, seks z kobietami już jest fuj. Obecnie chłop patrzy jak ktoś sunie mu laskę i jeszcze go to kręci. 
Taki otwarty związek tylko w jedną stronę ;) 

 

Reasumując, nic nowego, kolejny artykuł potwierdzający jak są zaprogramowane kobiety. 


 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całości ciężko to ocenić.

Ale ogólnie to wydaje mi się jeden z dwóch scenariuszy tej historyjki. Ona osiądzie w końcu na nowym kutangu ale o dziwo, raczej według mnie bardziej prawdopodobne to on ją rzuci w końcu i osiądzie na innej cipce. Z tej historyjki nie wynika to żeby gościu był jakąś stuleją, to brzmi jak eksperyment/doświadczenie dla niego. Miałem takiego kolegę, spotykał się ze swoją lubą "na poważnie" właśnie dla swingu. Ostatecznie zgodnie z tym co mówił - i tak ja rzucił. 😉

Edytowane przez Jatezzx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy Karol przemyślał sprawę, spełnił moją fantazję.

I potem zdecydowanie częściej spotykaliśmy się na trójkąty z samymi mężczyznami niż z parami czy kobietami.

 

Wychodzi na to, że kobieta sprawdziła czy mąż zgodzi się na takie zabawy uprzednio dając mu pierwszy i podejrzewam ostatni raz zabawy z drugą kobietą.

Gdzie żonka i tak była zazdrosna nawet jak konar męża nie chciał zapłonąć przy innej i ona musiała brać sprawy w swoje ręce.

Rzuciła przynętę, sprawdzała czy ryba nadzieje się na haczyk i złapię co w tym przypadku zadziałało bez zarzutu.

Później to już tylko formalność wyjścia z propozycją innych mężczyzn do zabawy.

Dał się podejść chłopina a wiedział wcześniej, że kobieta ma zakusy na obce kiełbasy😁

 

Chyba wyszło samo. Był taki czas, że z różnych powodów nie mogliśmy uprawiać seksu.

Zdrowie było w tym czasie najważniejsze, więc też nie naciskałam na męża. Ale zdradziłam go ze dwa razy.

 

Czyli wychodzi na to, że kobiecie się spodobało, mąż nie był chyba w te klocki tak dobry jak pozostali dodatkowo pokazał słabość

zgadzając się w ogóle by dopuścić do żony obcych facetów i patrzeć jak ją dymają.

Wiedząc, że go żona zdradza był wkurzony, ale nic konkretnego nie zrobił.

Jak dla mnie zachowanie totalnego beciaka.

 

Czyli trójkąty miewacie tylko z innymi mężczyznami?

Tylko.

A czy on sam spotyka się z innymi kobietami?

Nie. W ogóle beze mnie się nie spotyka. Tak ustaliliśmy.

A jak jest z tobą?

Spotykam się z mężczyznami. Sama lub na trójkąty z mężem.

 

A to jest bracia kwintesencja całego artykułu.

Kobieta pod płaszczykiem zazdrości wybiła z głowy mężowi spotykanie się na trójkąty z kobietami

natomiast nie ma problemu gdy chodzi o spotykanie się już z innymi mężczyznami.

Hipokryzja kobiety level hard😆

Tak czy inaczej mężczyzna dał się podejść sprytnej kobiecie a teraz żona mu się puszcza z innymi

a on sam ma zakaz na inne kobiety totalna parodia🤣 

 

 

 

  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaraz zwymiotuje po przeczytaniu tego artykułu.

Czyżby promowanie tego typu postaw u Kobiet miało

już charakter także medialny. ?

Jakie będziemy mieć przyszłe pokolenia

jak będą się odżywiać takim ściekiem. ?

Normalnie patologia hard Level.

Edytowane przez Legionista
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty bełkot, jak i najczystszej próby wymysł Pani Patrycji Ceglińskiej-Włodarczyk, wystarczy sobie przeczytać czym się ta pani zajmuje: "Redaktorka treści rozrywkowych w Wirtualnej Polsce." Bardziej produktywne będzie pierdzenie do wanny niż czytanie tego rodzaju ścieków. Pozdrawiam. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 23:38, Iceman84PL napisał:

 

 

Czyli trójkąty miewacie tylko z innymi mężczyznami?

Tylko.

A czy on sam spotyka się z innymi kobietami?

Nie. W ogóle beze mnie się nie spotyka. Tak ustaliliśmy.

A jak jest z tobą?

Spotykam się z mężczyznami. Sama lub na trójkąty z mężem.

 

 

Uf. Juz się bałem, że jest tłamszona przez patriarchat....

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to fikcja literacka, jak wszystkie tego typu artykuły, ale kobiety to czytają i wierzą, że to prawda, że tak można, że to normalne. I potem mają takie pomysły...

 

ps.

A zauważyliście jak to jest z artykułami w internecie?

 

Portal dla facetów: artykuły o tym jaki sprzęt wybrać, jaki samochód wybrać, jak się rozwijać fizycznie, zawodowo, itd to są najczęstsze tematy na portalach dla facetów.

 

Portale dla kobiet: artykuły o tym jaka kobieta jest wyzwolona, jak zdradziła i nie czuje wyrzutów sumienia, jak przeżyła "przygodę" na wakacjach w egipcie, jak Polka wyszła za mąż za Turka czy innego tam, jak namówić męża na trójkąt z innym facetem, jak być wolną i mieć wielu partnerów seksualnych, jak się rozwieźć, jak to jest z młodszymi kochankami, jak to jest mieć kochanka, jak to jest mieć romans w pracy, itd itd.

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/wakacje-singla-milosc-czy-jednorazowa-przygoda/cmj3zkv

 

Gówno z dzisiaj: "Jak byłam młodsza i chciałam seksu, to go miałam, a teraz zastanawiam się, co w zamian mam dać. Moi adoratorzy są przeciętnie 10 lat młodsi, ale płacenie za seks, tym bardziej na wakacjach, nie leży w mojej naturze" - mówi Karolina. 

 

Czytają to dzieciaki i mężatki, codziennie w teń deseń walą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fury King napisał:

"Jak byłam młodsza i chciałam seksu, to go miałam, a teraz zastanawiam się, co w zamian mam dać. Moi adoratorzy są przeciętnie 10 lat młodsi, ale płacenie za seks, tym bardziej na wakacjach, nie leży w mojej naturze" - mówi Karolina. 

 - mówi Karolina, 42 lata.

 

:).

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Templariusz napisał:

Czysty bełkot, jak i najczystszej próby wymysł Pani Patrycji Ceglińskiej-Włodarczyk, wystarczy sobie przeczytać czym się ta pani zajmuje: "Redaktorka treści rozrywkowych w Wirtualnej Polsce."

Uwielbiam te zmyślanie historyjki produkowane w różnych podłych jakościowo internetowych portalikach.

Oczywiście kropla drąży skałę i wraz z całą "zachodnią" otoczką kulturową także ten bełkot zmienia (i w znacznym stopniu już zmienił) klimat obyczajowy w PL.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Normik'78 napisał:

Uwielbiam te zmyślanie historyjki produkowane w różnych podłych jakościowo internetowych portalikach.

Oczywiście kropla drąży skałę i wraz z całą "zachodnią" otoczką kulturową także ten bełkot zmienia (i w znacznym stopniu już zmienił) klimat obyczajowy w PL.

To jest sedno sprawy. Niestety przynęta została połknięta o czym świadczy ten watek. Zamiast dyskutować o niszczeniu mężczyzn przez ideologię, która wciska niemiecki portal dla Polaków, na forum rozwija się dyskusja o rzekomym rogaczu i rzekomych trójkątach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adameo napisał:

To jest sedno sprawy. Niestety przynęta została połknięta o czym świadczy ten watek. Zamiast dyskutować o niszczeniu mężczyzn przez ideologię, która wciska niemiecki portal dla Polaków, na forum rozwija się dyskusja o rzekomym rogaczu i rzekomych trójkątach.

Na tym polega majstersztyk tego typu portali, Netflixów, Hollywoodu itd. Widzisz i się emocjonujesz nie łapiąc kontekstu ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie zabraniałbym żonie pieprzyć się z innymi.

Ale siedzenie i gapienie się to już przesada. Jak kogoś to jara to to jest właśnie cuckold.

 

Kiedyś widziałem znacznie mocniejszy artykuł tego typu. Gość nie mógł walić konia, musiał słuchać jak kobieta pieprzy się z innymi haha.

 

Powiem tak - ruchać czyjąś partnerkę to super - to bym chciał. Kundelek mógłby popatrzeć a na koniec zlizać moją spermę z jej twarzy.

I tylko tak jak ja myśli zdrowy facet. Upokarzać a nie być upokarzanym.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Ja na pewno nie zabraniałbym żonie pieprzyć się z innymi.

Ale siedzenie i gapienie się to już przesada. Jak kogoś to jara to to jest właśnie cuckold.

 

Kiedyś widziałem znacznie mocniejszy artykuł tego typu. Gość nie mógł walić konia, musiał słuchać jak kobieta pieprzy się z innymi haha.

 

Powiem tak - ruchać czyjąś partnerkę to super - to bym chciał. Kundelek mógłby popatrzeć a na koniec zlizać moją spermę z jej twarzy.

I tyko tak jak ja myśli zdrowy facet. Upokarzać a nie być upokarzanym.

Ty jesteś nienormalny delikatnie mówiąc. Lecz się człowieku. 

 

A co do artykułu to pewnie jakiś wymysł feministycznych fantazji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.