Skocz do zawartości

Pomimo względnie dobrej sytuacji życiowej lecą na mnie tylko grube i samotne matki. Autorefleksja


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, czas na pewne obserwacje. 

 

Pomimo 32 lat na karku i:

 

- własnego mieszkania (500k wartość, bez kredytów, pełna własność)

- sensownego zawodu z kręgu wolnych zawodów

- wzrostu 193 cm

- wysportowanej sylwetki (siłownia i biegnaie 4 x tydzien)

 

na wszelakich portalach i w realu zwracają na mnie uwagę tylko puszyste, samotne matki etc.

 

Ja wiem, że czasy są jakie są? Ale kur.... serio????

 

Mam te zalety powyżej, jedyna wada, że łysieję, aczkolwiek golę się na 3 mm regularnie (nie mam z tym problemu), mam - z wielu opinii przystojną gębę, ciemne oczy etc., więc nie wiem.

 

 

Kur** aż tak skoczyły wymagania?

 

Czasem widzę gorszych gości ode mnie z fajną laską i zachodzę w głowę o co chodzi?

 

 

Taka tam refleksja przy wieczorze. 

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jankowalski1727 napisał:

na wszelakich portalach i w realu zwracają na mnie uwagę tylko puszyste, samotne matki etc.

 

Ja wiem, że czasy są jakie są? Ale kur.... serio????

 

 

W dobie wolności seksualnej kobiety na portalach społecznościowych mają darmową atencję, propozycje seksualne od masy napalonych na nie samców.

I tak nawet gruba czy wyeksploatowana kobieta 30+ po karuzeli kutangów ma 100 wiadomości dziennie i tyle samo like, komentarzy pod zdjęciami w stylu

jakaś ty piękna😆🤣😂

Przez simpów i kukoldów rynek matrymonialny został popsuty do tego stopnia, że jak na załączonych obrazkach dla kobiet nawet brzydkich mężczyzna zaczyna się

od 7/10 SMV.

Kobiety są przeświadczone o swojej zajebistości i wyjątkowości, utwierdzane w tym każdego dnia dlatego mężczyźni poniżej 7 SMV obecnie walczą o resztki z pańskiego

stołu i kości rzucone do obgryzania.

Dlatego nie dziw się, że lecą na ciebie odpadki bo dla tych lepszych po prostu nie istniejesz, jesteś niewidoczny a kobiety wybrzydzają bo mogą sobie na to pozwolić.

 

 

hypergamy-in-a-picWeb

  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Kur** aż tak skoczyły wymagania?

Wymagania co rok skaczą i nie żartuje.

Ty sobie jeszcze poradzisz ale ja i mi podobni to równia pochyła równi pochyłej.😁

38 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Czasem widzę gorszych gości ode mnie z fajną laską i zachodzę w głowę o co chodzi?

Może się nie pierdolą z nimi w tańcu. Bad boye czy inne zwyrole.

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Dlatego nie dziw się, że lecą na ciebie odpadki bo dla tych lepszych po prostu nie istniejesz

No ale kurde przeczytałeś jego starter pack. Z opisu maluje się przynajmniej 7 albo i więcej choć dziwnie ocenia mi się facetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jankowalski1727 napisał:

- własnego mieszkania (500k wartość, bez kredytów, pełna własność)

- sensownego zawodu z kręgu wolnych zawodów

- wzrostu 193 cm

- wysportowanej sylwetki (siłownia i biegnaie 4 x tydzien)

 

Dzisiaj to dla kobiet minimum by być przez nie akceptowalnym.

Coraz częściej słyszysz od nowo poznanych kobiet teksty w stylu ile zarabiasz, czym jeździsz, czy masz własne mieszkanie,

jak spędzasz wakacje, ile masz oszczędności.

Doszliśmy do takich absurdów, że kobieta, która poza własnym ciałem i słabej jakości seksu

oczekuję od mężczyzny absurdalnych wymagań i uważa, że jest to normalne?

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie.

Jeśli gość z podanymi parametrami jest niewidoczny to nikt nie jest.

 

Do autora:

Ja bym obstawiał coś innego.

Projekcję.

W realnym życiu bym obstawiał, że to mina, postawa czy inny sygnał podświadomości, który odpycha, zniechęca lub blokuje lale.

Możesz nawet być celem, który uznają za nieosiągalny, tak jak to bywa, że super laska siedzi sama, bo goście od razu zakładają, że jest dla nich za wysoko.

W mediach to co innego.

Do końca tego nie wiem, ale równie dobrze mogą myśleć, że picujesz.

Po cholerę z takimi parametrami siedzieć w necie?

Rozejrzyj się dookoła ile jest towaru.

Kiedy ostatni raz zaczepiłeś jakąś lalę na ulicy czy gdziekolwiek?

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 17
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BlacKnight napisał:

Z opisu maluje się przynajmniej 7 albo i więcej choć dziwnie ocenia mi się facetów.

 

Jeden z braci w innym temacie już wyjaśnił, że sami oceniamy się wyżej niż w rzeczywistości.

Dlatego przeszacowujemy wygląd a obiektywnie może nas tylko ocenić obca osoba lub kobieta.

W przypadku autora tematu nie jestem w stanie po opisie tego stwierdzić.

 

Tutaj jeszcze taka ciekawostka co składa się na SMV😉

 

Męska Atrakcyjność - co na nią wpływa (SMV) - David Durden

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jankowalski1727 napisał:

zachodzę w głowę o co chodzi

O pieniądze chodzi, a co by innego. W tym przypadku najpewniej utrzymanka, sponsoring.

 

Niestety w dzisiejszych czasach panie nie pierdolą się w tańcu jak kiedyś i dają jasny i bez skrupółów sygnał, że chodzi im o zabezpieczenie finansowe i wygodne życie z dobroczyńcą, który będzie łożył na te wszystkie buciki, zakupy, shoppingi, wypady na mazury, niemazury itd. Takie czasy Panie.

 

Być może na tych portalach po prostu masz zwyczajne zdjęcia, tzn nie pokazujące Twojego statusu majątkowego?

 

Jest też druga opcja. Szukasz skromnej, konserwatywnej dziewczyny, która chce mieć normalną rodzinę, harmonijne normalne życie itd. Takie w dzisiejszych czasach to może jedna na 500 czyli tutaj kłania się prawo statystyki. Im więcej podchodzisz, zagadujesz, zapoznajesz tym większa szansa, że na taką trafisz, bez brute force szanse maleją diametralnie - przeważająca większość tych widocznych to szony i pustaki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

Jeden z braci w innym temacie już wyjaśnił, że sami oceniamy się wyżej niż w rzeczywistości.

Dlatego przeszacowujemy wygląd a obiektywnie może nas tylko ocenić obca osoba lub kobieta.

 

O, to to! Ja siebie też przeszacowywałem, jeśli idzie o wygląd. Do obiektywnej oceny polecam, oprócz koleżanek, PhotoFeelera i wrzucanie standardowych zdjęć z telefonu i typowych sytuacji życiowych, bez PSa i bez obróbki studyjnej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obietywnie oceniam siebie 6 - 6,5/10. Gdyby nie łysienie dałbym 7.

 

Ale kij z tym.

 

Może kwestia farta, może aury którą się wokół siebie wytwarza. Chociaż cholera, jestem normalny, umiem pożartować, umiem pójść w dobry melanż, nie jestem jakimś grzecznisiem A ZARAZEM umiem odnaleźć się w kulturalnym towarzystwie, jeżeli chodzi o wiedzę o świecie.

 

Mam ćwieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Do obiektywnej oceny polecam, oprócz koleżanek, PhotoFeelera i wrzucanie standardowych zdjęć z telefonu i typowych sytuacji życiowych

 

Swego czasu był popularny portal fotka.pl nie wiem czy jeszcze istnieje?

Wstawiało się tam zdjęcia i zarówno kobiety jak i mężczyźni je oceniali.

Ocena moich zdjęć wyszła średnio 5-6 SMV. 

 

 

1 minutę temu, jankowalski1727 napisał:

Gdyby nie łysienie

 

Niestety łysienie obniża SMV no chyba, że z twarzy jesteś Jeremy Meks to nie😁

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

Swego czasu był popularny portal fotka.pl nie wiem czy jeszcze istnieje?

Wstawiało się tam zdjęcia i zarówno kobiety jak i mężczyźni je oceniali.

Ocena moich zdjęć wyszła średnio 5-6 SMV. 

 

Widzę, że teraz jest fotka.com, ale trzeba się rejestrować, więc być może inaczej już to działa. Ja na Photofeelerze dostaję podobne oceny: 5-6 SMV, z tym że większość zdjęć miała jednak bliżej 5 SMV, jedno mi się trafiło na 6. Sam myślałem, że jest trochę lepiej - oceniałem siebie na jakieś 6.5/10, PhotoFeeler wyleczył mnie z mojego nadmiernego entuzjazmu i był jednym z przełomowych czynników w podjęciu decyzji o porzuceniu tej całej głupiej walki ewolucyjnej o kobietę, która jedyne co w dzisiejszych czasach ma do zaoferowania to brzoskwinka i to jeszcze na dodatek nie zawsze wygolona i chętna na igraszki 🤷‍♂️😂

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SamiecGamma napisał:

brzoskwinka i to jeszcze na dodatek nie zawsze wygolona i chętna na igraszki

A tam żeby tylko.. często zgniłą i śmierdzącą.

Na wyleczenie i przy chwilach zwątpienia polecam zaglądać do niedawnego tematu 'zamieszkał z dwiema koleżankami' czy jakoś tak - efekt terapeutyczny 100%. ;) :D

 

 

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sunhasntdie napisał:

Z takimi statami to na zewnatrz wyjdz, a nie w internetach szukasz.  Teraz jestes zawiedzony, zaraz przeczytasz 100 postow o tym, ze tragedia teraz jest i innych mniej lub bardziej glupich grafik i sobie tylko zepsujesz glowe.

Masz rację, tylko raz ze pewność siebie i charyzma lekko kuleje, a dwa ze mieszkam w duzym mieście, gdzie panny są naprawdę zmanierowane, więc tu jest ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Masz rację, tylko raz ze pewność siebie i charyzma lekko kuleje,

I to jest pewnie problem. Faceci lataja kurwa jak pieski, robia tinderowy konkurs na zrobienie z siebie blazna, a laska sobie wybiera jak komisja tego najnajnaj. Tymczasem w rzeczywistosci jak zagadasz i nic nie spierdolisz, to ona ma zupelnie inne emocje, niz wybierajac sobie mozolnie jednego ze stu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sunhasntdie napisał:

I to jest pewnie problem. Faceci lataja kurwa jak pieski, robia tinderowy konkurs na zrobienie z siebie blazna, a laska sobie wybiera jak komisja tego najnajnaj. Tymczasem w rzeczywistosci jak zagadasz i nic nie spierdolisz, to ona ma zupelnie inne emocje, niz wybierajac sobie mozolnie jednego ze stu.

Święta prawda.

 

Upewniacie mnie w tym, żeby w długi weekend uderzyć w końcu na miasto.

 

Zresztą, sprzed kilku lat pamiętam akcje jak zagadywałem w klubach, na ulicy, w autobusie i było po prostu łatwiej w sensie, ze dziewucha dała numer i temat szedł dalej.

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie. Daj se spokój z tymi tinderami. Ja za małolata (w świecie bez fb, tindera czy nawet gg) byłem nie bójmy się tego słowa chadem. Wziąłem się za siebie i wyglądam na prawdę nieźle  wieku 35 lat.  Mieszkam obecnie za granicą i po wyfiltrowaniu wyłącznie użytkowniczek mówiących po polsku, na fb-tinderze udało mi się ogarnąć 33 letnią matkę dwójki dzieci taty patusa, szczupłą co prawda, ale ze skórą na brzuchu którą można obracać jak naleśnika i  z żółtymi od szlugów zębami. W skrócie- mocne 1,5/10. I to wszystko co udało mi się ogarnąć. Postanowiłem ją puknąć, bo mam ciśnienie a na spotkaniu, w rozmowie wyszło, że lubi otro tak jak ja. Więc postanowiłem dosłownie- flaga na łeb i za ojczyznę. I co? Ta jedna jedyna muszka, która wpadła w moją pajęczynkę zrobiła mi ghosting w przeddzień godziny zero. Ale gdy jestem w kraju, z racji swojego, pewnego hobby często przymuszone są do interakcji ze mną młode dziewczyny, obiektywnie bardzo atrakcyjne (7-10/10) i regularnie lądują w moim łóżku młodsze nieraz o kilkanaście lat aniołki. Ten sam człowiek a jaka zmiana. Serio szkoda czasu i nerwów na te tindery. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał działać jedynie na tinderach i podobnych portalach, to nadal byłbym prawiczkiem. Serio, nie wiem ile czasu trzeba się tam przekopywać, nie mam do tego nerwów. Jak dla mnie pisanie działa gdy już się z daną kobietą trochę znamy, chociażby z widzenia, wspólni znajomi etc. Na żywo reakcje są też inne. Jeszcze żadna nie odpowiedziała mi "aha" :D

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, jankowalski1727 said:

Niestety, czas na pewne obserwacje. 

Poczekaj jeszcze dziesięc lat, teraz jesteś za młody wedługo @Mosze Red  (SMV będzie Ci rosło) a @Imiennik wytłumaczy Ci, że się nie starasz, bo jego kolega 155 cm ma żonę i dzieci a Ty nie potrafisz? 

 

Jeśli natomiast chcesz poznać moje zdanie.  Odłóż na przeszczep. Jeśli masz nieforemną czaszkę to brak włosów może odjąć Ci 1-2 punkty na skali. Włosy to życie. Jeśli nie jesteś przekonany to wrzuć swoje foty na photofeelera sprzed tego jak zaczęłeś łysieć i z dzisiaj i porównaj jakie dostajesz wyniki. Opcja numer dwa to relokacja w kraju. Patrzysz po miejscach i miastach które mają największą nadwyżkę kobiet w wieku który Cię interesuje. Możesz sobie przetestować różne miejscowości zmieniając lokację na portalach randkowych. Natomiast jak pisałem w innym wątku. Tinder i innne badoo mają złą konotację. Kojarzą się z apkami tylko pod ruchanie, odbiór społeczny jest gorszy niż kiedyś. Myślisz o grze przez Internet? Włóż pracę w swojego Instagrama. Fotki z podróży, fotki z wyjazdów służbowych, na łonie natury. Jeśli masz jakieś ładne koleżanki to też mogą się tam z Tobą znaleźć. Fotki jak uprawiasz sport. Nie gwarantuje sukcesu tą drogą ale jest to opcja.  Jeśli naprawdę chcesz wykorzystać swój potencjał wzrostu i koloru skóra to kierunek Azja, przy 190cm będziesz tam freakiem i spora częśc damskiej populacji będzie chciała przez te czynniki być Twoją małą lalą. Powodzenia.

Edytowane przez Miraculo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.