Jump to content

Sądny dzień się zbliża się dla jego. Czy będzie Choroszcz?

Sądny dzień się zbliża. Czy zamkną jego w Choroszczy?  

11 members have voted

1. 1. Czy zamkną jego w Choroszczy?

• Tak, najwyższy czas
    • Nie, przecież on jest zdrowy na umyśle

Recommended Posts

Już już w poniedziałek o 8.10 sąd bandycki, oszukańczy będzie skazywał jego.

Cztery rozprawy pod rząd, czy jedna na której poruszą cztery wątki. Już sam nie wiem jak to będzie wyglądać.

Na 90% nigdzie go nie zamkną, najwyżej go postraszą i kurator czy policja będzie składać mu wizyty regularne, jak sobie radzi.

Już pod koniec zeszłego roku mówili, że nie dożyje 2021 itd. Jakoś wydaje mi się, że uda mu się prześlizgać jeszcze kilka lat w podobnym trybie życia, prędzej major się zajedzie.

• Like 1
Posted (edited)
10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Ja też mam w poniedziałek sprawę we Wrocławiu, tylko o 14-ej :)

Może się uda, że tego samego dnia pozamykają Was w Choroszczy haha

Nie powiem, wybrałbym się z Wami pozwiedzać trochę.

4 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Na 90% nigdzie go nie zamkną, najwyżej go postraszą i kurator czy policja będzie składać mu wizyty regularne, jak sobie radzi.

Już pod koniec zeszłego roku mówili, że nie dożyje 2021 itd. Jakoś wydaje mi się, że uda mu się prześlizgać jeszcze kilka lat w podobnym trybie życia, prędzej major się zajedzie.

Kuratorka kazała dla ich zrobić porządek w domku, więc Kśek wykosił nieco trawy i umył wannę, której nie dotykał pewnie odkąd umarła Leonarda.

Innymi słowy, nie chce aby jego przymykali. 

EDIT: majora wezwali na świadka. Już sobie wyobrażam jak mówi do sądu: czegoś takiego na pewno nie było, to wszystko fikcja jest :D

Edited by cst9191

Prezydent ma nowego adwokata:

Ciekawe czy pourywa te metki, czy jednak marynarka pójdzie do zwrotu po rozprawie :D

Oświadczam co następuje: Ktokolwiek podał Pana Prezydenta do sądu to jest oszust, łajdak, pijak, łotr i alkoholik. I w ogóle te sądy tez są bandyckie. Przepraszam że tak powiedziałem.

1 minutę temu, Estranged napisał:

Oświadczam co następuje: Ktokolwiek podał Pana Prezydenta do sądu to jest oszust, łajdak, pijak, łotr i alkoholik. I w ogóle te sądy tez są bandyckie. Przepraszam że tak powiedziałem.

Trzeba głosować na kandydata Kononowicza. On ukróci bandyctwo, złodziejstwo, pijaństwo i narkomanię!

Sądny dzień dla jego już jutro o 8.10. :D

56 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ciekawe.

Nie porównuj Prezydenta, który zna osobiście Łukaszenkę, kumplował się z Lechem Kaczyńskim i grał w filmach do jakiegoś kmiotka :D

Swoją drogą słusznie pogonił tego jełopa spod belwederu.

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Swoją drogą słusznie pogonił tego jełopa spod belwederu.

Oni się już znają ponad dekadę ogólnie:

comment_RkkZ8THjNFawSkiufxqntnnKNjg0AVCd

A koleś zrobił całkiem dobry trolling IMO. ☺️

Kto to widział żeby wnuk Piłsudskiego w DPSie siedział. Nie ma takiej opcji, poza tym pewnie sędzia ogląda Szkolną 17 i jak miałby zamknąć Pana Prezydenta i skończyć ten wspaniały szoł?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.