Skocz do zawartości

Sądny dzień się zbliża się dla jego. Czy będzie Choroszcz?


cst9191

Sądny dzień się zbliża. Czy zamkną jego w Choroszczy?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zamkną jego w Choroszczy?

    • Tak, najwyższy czas
    • Nie, przecież on jest zdrowy na umyśle


Rekomendowane odpowiedzi

Na 90% nigdzie go nie zamkną, najwyżej go postraszą i kurator czy policja będzie składać mu wizyty regularne, jak sobie radzi.

Już pod koniec zeszłego roku mówili, że nie dożyje 2021 itd. Jakoś wydaje mi się, że uda mu się prześlizgać jeszcze kilka lat w podobnym trybie życia, prędzej major się zajedzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Ja też mam w poniedziałek sprawę we Wrocławiu, tylko o 14-ej :)

Może się uda, że tego samego dnia pozamykają Was w Choroszczy haha

 

Nie powiem, wybrałbym się z Wami pozwiedzać trochę.

 

4 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Na 90% nigdzie go nie zamkną, najwyżej go postraszą i kurator czy policja będzie składać mu wizyty regularne, jak sobie radzi.

Już pod koniec zeszłego roku mówili, że nie dożyje 2021 itd. Jakoś wydaje mi się, że uda mu się prześlizgać jeszcze kilka lat w podobnym trybie życia, prędzej major się zajedzie.

Kuratorka kazała dla ich zrobić porządek w domku, więc Kśek wykosił nieco trawy i umył wannę, której nie dotykał pewnie odkąd umarła Leonarda.

 

Innymi słowy, nie chce aby jego przymykali. 

 

EDIT: majora wezwali na świadka. Już sobie wyobrażam jak mówi do sądu: czegoś takiego na pewno nie było, to wszystko fikcja jest :D

 

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Estranged napisał:

Oświadczam co następuje: Ktokolwiek podał Pana Prezydenta do sądu to jest oszust, łajdak, pijak, łotr i alkoholik. I w ogóle te sądy tez są bandyckie. Przepraszam że tak powiedziałem.

Trzeba głosować na kandydata Kononowicza. On ukróci bandyctwo, złodziejstwo, pijaństwo i narkomanię!

 

Sądny dzień dla jego już jutro o 8.10. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.