Skocz do zawartości

Czy mam podstawy się bać? - Szczepionka na Covid


Rekomendowane odpowiedzi

Szepionki stworzone w kilka tygodni/miesięcy nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Dodatkowo brak jakichkolwiek testów na ogóle społeczeństwa pod względem powiklan, chorób, reakcji. Osobiście nie mam zamiaru się szczepić bo ten cały wirus to pić na wodę propagandy medialnej gdzie przekaz leci z TV i plotek internetowych. Szczepienie to indywidualna sprawa każdego człowieka i większość szczepi się bo się przestraszyla i chce jeździć na wakacje. Skoro w Tajowie będzie Przymus a ty nie chcesz się szczepić to trzeba będzie się ewakuować tam gdzie jeszcze w miarę jest normalnie. Mówiłeś na ostatnim filmiku, że chcesz jechać do Japonii i zrobić seminarium karate może to dobry moment na przenosiny😉 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Boromir said:

 

dzięki za wstawki. Właśnie zaczynam oglądać.

 

6 minutes ago, Iceman84PL said:

Skoro w Tajowie będzie Przymus a ty nie chcesz się szczepić to trzeba będzie się ewakuować tam gdzie jeszcze w miarę jest normalnie. Mówiłeś na ostatnim filmiku, że chcesz jechać do Japonii i zrobić seminarium karate może to dobry moment na przenosiny😉 

 

Mam właśnie taki plan, żeby tam polecieć. Ale też muszę ogarnąć jaka sytuacja w Japonii, czy nie będą oczekiwali ode mnie szczepionki. 

Na razie się zarejestrowałem, żeby mieć spokój od szkoły, ale w każdej chwili mogę odstąpić od szczepionki. 

Na spokojnie wszystko.

Edytowane przez Tajski Wojownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tajski Wojownik napisał:

Ludzie więc czekają na tą Modernę.

No to Ty też czekaj. Jak przywiozą to powiedz że teraz czekasz na pfizera, bo brałeś kiedyś viagre i boisz się komplikacji, a pfizer jest kompadebilny :D

Potem coś nowego wymyślą, to znów będziesz czekał.

Edytowane przez Imiennik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, manygguh said:

Nie wypuszczają z Tajlandii bez szczepienia? Nawet jeśli drogą lądową pojedziesz do Kambodży lub innego sąsiedniego kraju?

 

Z tego co wiem, to wszędzie sprawdzają tą szczepionkę na lotniskach. Jeśli chodzi o drogę lądową to nie wiem.

Na przykład, jeśli chcesz wpaść do Tajlandii bez kwarantanny to do Phuket możesz, ale tylko jeśli jesteś po szczepionce.

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tajski Wojownik napisał:

Z tego co wiem, to wszędzie sprawdzają tą szczepionkę na lotniskach.

 

Ostatnio u mnie w korpo zatrudnił się mężczyzna, który często podróżował po świecie.

I opowiadał, że przez wylotem z danego kraju musiał co jedyne wykonać test covid dokładnie

na 3 dni przed i okazać wynik na lotnisku gdzie w był w wyznaczonej strefie, której nie mógł opuszczać.

Jak na razie nie słyszałem by sprawdzali czy osoba jest zaszczepiona co właśnie ten koleżka mi potwierdził.

Mało tego jeden z braci na forum, który jeździ tirem opowiadał ostatnio, że nawet na granicach zdarza się 

, że nikt nie sprawdza.

Także dopóki oficjalnie nie będzie egzekwowane posiadanie szczepienia to nie ma się czym przejmować.

 

1 godzinę temu, Chcni napisał:

Tok myślenia niektórych ludzi mnie rozpierdala.

 

Ludzie szczepią się w imię świętego spokoju.

To taki syndrom niewolnika, którego tresowano od lat propagandą medialną.

Doprowadziła do tego histeria ludzka i plotki powielane z niesprawdzonych źródeł.

Jak dla mnie ktoś kto dobrowolnie szczepi się trucizną i nie zważa na konsekwencje jest idiotą.

No cóż selekcja naturalna, zostaną silni, rozumni a słabi i spolegliwi odejdą w zapomnienie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://a.allegroimg.com/s512/11946f/09d14a834b23ac8ef71f8764e62d/FALSZYWA-PANDEMIA-2-KRYTYKA-NAUKOWCOW-I-LEKARZY

3 godziny temu, Chcni napisał:

Zaszczepie się, bym mógł podróżować i nie stracić pracy. Chuj tam najwyżej stracę zdrowie/życie poddając się eksperymentowi medycznemu.

Tok myślenia niektórych ludzi mnie rozpierdala.

http://images7.bibsy.pl/p9YnZttZ/kto-by-sie-przejmowal-jakimspozarem-gdy-gra-taka-zajmujaca.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Tajski Wojownik

Daj znać jak się sytuacja miewa. Ciekawi mnie czy byłeś już zmuszony podjąć decyzję.

 

Ja na Twoim miejscu próbowałbym chyba załatwić odpowiedni papier „nieoficjalnie”. Przyjąć zastrzyk bezobjawowy :)

Ale przyznam, że nie mam pojęcia jaka jest miejscowa kultura, jeśli chodzi o tego typu kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.