Skocz do zawartości

"Kochaj mnie, ja potrzebuję dużo Twojej miłości"...


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

I teraz wyobraź sobie od lat młodzieńczych brzydkiego chłopaka, który od własnej matki nie dostaje miłości,

ciocie, kobiety w rodzinie czy poza nią są agresywne ,wulgarne w stosunku do niego tylko dlatego, że jest brzydki.

Tak, to prawda. Dzieci najbardziej atrakcyjne fizycznie dostają znacznie więcej czułości od matki, aniżeli dzieci brzydkie. Taka to bezinteresowna, ta natura 🙂

3 godziny temu, ntech napisał:

Brak ojca. Czarna dziura emocjonalna.

Powiem tak : Ja mam ojca alkoholika, który nie poświęcał mi czasu, nie rozmawiał ze mną, prawie w ogóle. Jak jest ojciec, ale bez żadnej więzi z synem, to tak, jakby był wychowywany przez samotną matkę. Praktycznie, nie ma żadnej różnicy.

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Kobiety często mylą to pojęcie z pożądaniem czyli sławnym hajem hormonalnym.

Tak naprawdę kobiety potrzebują zasobów, dobrych genów i pieniędzy mężczyzn

by zapewnić sobie byt i bezpieczeństwo😉

Niestety wielu mężczyzn, też uważa, że pożądanie=miłość. Facet chcę mieć młode, jędrne ciałko. Kobieta natomiast wysokiego, bogatego przystojniaka. Oboje tak na prawdę, walczą przeciwko sobię, bo któż nie chce przyciągnąć interesu na swoją stronę? Czy nie ma tam lęku o stratę? Rzekomo, w miłości nie ma lęku. Więc, cóż to za miłość? Ano żadna. Facet też myśli : Wezmę kobitę trochę brzydszą, toż to prawdziwa miłość. Kolejna bzdura. Robi to po to bo odczuwa mniejszy lęk przed stratą ukochanej. A więc robi to dla siebie, dla zmniejszenia napięcia. Kobieta czasami też bierze biednego chłopa, bo wie, że żadna go nie zechce, bez zasobów i nigdzie nie ucieknie. A ona j tak wyciągnie wkrótce od niego szmal, prędzej czy później. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Jorgen Svensson said:

Tak, że raz: 

 

- gruba masz dupę,

 

Raz: 

 

- wyglądasz jak modelka, 

 

Co pół roku wychodzisz z domu z workiem na śmieci i przychodzisz pojutrze, raz na dwa tygodnie podnosisz głos, raz w miesiącu większa kłótnia.

 

Co kwartał przychodzisz najebany nad ranem, robiąc mała awanturę.

 

I będzie Cię kochać, aż po grób... 😊

 

Obawiam się że to wszystko prawda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci najbardziej atrakcyjne fizycznie są bardziej kochane przez matkę? 😆 Chyba dawno większych bzdur nie czytałem i oczywiście na swoim przykładzie mogę obalić ten głupi mit.

Niektórzy z was widzę są naprawdę bardziej pokurwieni na punkcie wyglądu niż niejedna babeczka 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.