Skocz do zawartości

Euro 2020 (2021) - temat zbiorczy


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

I pierwsza połowa mieszane uczucia ale z lekką przewagą tych pozytywnych.

Oby nam Zielu nie zniknął po tej niezłej dla niego połowie, naprawdę, teraz widać jak bardzo brakuje Milika, to był duet najlepszy z możliwych.

Świerczok jako tako, no sam nie wiem, może Sousa wymusi na naszych grę jak w pierwszych 20m i coś wpadnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? niby to sparing i wynik to sprawa drugorzędna, ale... Remisujemy do przerwy z zespołem złożonym z bardzo przeciętnych piłkarzy. Najlepsze kluby w jakich grają to Broendby, AZ Alkmaar czy Brescia Calcio.

 

Choć przyznaję, że pierwszej połowy obejrzałem 10 minut, może coś ciekawego mnie ominęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam i mam następujące wnioski co do indywidualności:

Lewy w formie, Zielu w formie, Kozłowski ładnie się pokazał, Glik nadal ostoją naszej defensywy.

 

Niestety, tak jak w poprzednich meczach, to co robi defensywa ogółem sprawia, że ofensywni gracze muszą pracować 2x ciężej.

 

Podsumowując, jak ograją Słowaków, to myślę, że wyjdą z 2 miejsca, jak nie to może być dupa i tylko przy jakimś farcie wyjdą z 3 miejsca..

 

Dla mnie podstawowa jedenastka to nadal zagadka, chociaż po tych kilku meczach już widać mniej więcej co chce grać Sousa.

 

Osobiście typuję na Słowaków:

Szczęsny, Bereszyński, Glik, Bednarek, Helik, Kędziora, Krychowiak, Zieliński, Klich, Lewy, Świerczok.

Jóźwiak z ławki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie .

Czekamy na poniedzialek .

 

Dostali w nogi na zgrupowaniu bez wątpienia.

Kto liznął futbolu poza orlikiem ,ten wie z czym to się je.

 

Czekamy na inaugurację.

 

Jeśli mam się bawić w spekulację.

 

Oto mój skład na Słowację :

 

                      Nieszczęsny 

 

           Piątkowski Glik  Bednarek 

 

Bereszynski                                  Rybus 

 

               Krychowiak   Klich   

 

Jóźwiak                                Zieliński 

 

                    Lewandowski 

 

 

Kibic robi różnicę wtedy gdy nie idzie.

Pamiętajcie o tym .

(Przykro mi się patrzy na ówczesną widownię reprezentacji Polski)

Ale do Rosji pojadą łobuzy.

 

Ufamy.

👍

 

 

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zaniepokojony po dzisiejszym sparingu, niektórych decyzji Sousy nie rozumiem, ale rozliczać będzie można dopiero po pierwszym meczu ze Słowakami. Jedno jest pewne ta reprezentacja będzie na Euro nieobliczalna i nikt nie wie czego się możemy spodziewać.

@RabarbaR Publiczność na meczach kadry od długiego czasu to jest porażka. Teraz mamy nowoczesne stadiony, ale atmosferą nie mają podjazdu do dawnego Śląskiego w Chorzowie.

Edytowane przez Chcni
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy kibice to jakiś dramat. Pamiętam mecz z Senegalem w Rosji, gdzie na trybunach zagłuszało naszych kilkuset kibiców z Senegalu z bębnami, a Polaków było z 30 tysięcy. Niech mecze wracają do Wawki lub na Śląsk, bo tam przynajmniej coś się dzieje na trybunach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapogo

Rozumiem że byłeś w Moskwie na trybunach?

Dlatego raczysz nas takimi bzdurami.

😏

 

Akurat jeszcze na meczach poza granicami kraju to jako tako wygląda. 

Parę ogarniętych osób śmiga na wojaże.

 

Z perspektywy telewizora nie ma sensu oceniać dopingu.

Bo realizator może z fonią zrobić dosłownie wszystko.

Ustawienie mikrofonów,przyciszanie itd.

 

Na meczach w Polsce nie ma na trybunach kibiców!

Są widzowie .

Którzy łaskawie podniosą dupy tylko gdy wynik zadowalający. 

A nie o to w tej zabawie chodzi .

Na miano "dwunastego" zawodnika trzeba sobie zasłużyć. 

 

W każdym razie czasy się zmieniają. 

Piłkarze to już też często ludzie bez charakteru.

Grzeczne pizdeczki.

 

No ale nic to .

 

Do boju Polacy.

💪🇵🇱

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu z kibicami na trybunach? Bo kopania w kompletnej ciszy nie znoszę i przyznaje rację sąsiadce dla której debilizmem jest  żeby 20 chłopa uganiało się za piłką, co innego jakby to była goła baba :)

Ja jestem za Białorusią. (szkoda, że ich nie ma, kto pamięta Hleba, albo jak naszym wtukli 4:0 w 2001, ten wie o co chodzi) Niech żyje Aleksanderm Ł. Hurra!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to od czasów euro 2012 i wojny tuska z kibicami na domowych meczach reprezentacji jest padaka. Na wyjazdy jeżdżą ci "niedobrzy" kibole, którzy potrafią zrobić klimat, odpalić piro i poprowadzić zorganizowany doping.

A mecze w kompletnej ciszy nie da się oglądać, przez koronacyrk odpuscilem wiele spotkań, bo to wygląda jak trening.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po 1 połowie powiem, że Turcja to za wiele do gadania w tym meczu nie ma :D

Na razie niemal całkowita dominacja Włochów, ich gra może się podobać, zwłaszcza jak się już rozpędzili.

 

@smerf Ale żeby tak mecz Polaków Rodaków obstawiać? Zły to pomysł :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Chcni napisał:

Zaczęło się :) Turcy bezradni jak my w ostatnim meczu z Włochami za Brzęczka

 

Włosi zagrali kapitalnie 3-0 z Turcją na otwarcie jest moc.

Do tego obrona Włochów fantastyczna👍

Oby kolejne mecze dostarczyły tyle emocji😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Wincenty napisał:

Podziwiam was Panowie, mi po czasie jakoś piła spowszedniała, te rozgrywki i ta ich ciągła powtarzalność... 

Dawno nic nie oglądałem chociaż lubiłem obejrzec meczyk jak i pograć na boisku za łepka. :)

Dla mnie też to natężenie meczów, modern football, cukierkowe stadiony i komercjalizacja rozgrywek zabiła magię tego sportu. Nie ma już we mnie takiej pasji jak kiedyś, zwłaszcza gdy jeszcze grałem amatorsko i jeździłem na mecze mojego lokalnego klubu. Na niektóre spotkania czekało się z niecierpliwością, a mundial to było coś pięknego. Jednak piłka reprezentacyjna, a zwłaszcza mecze Polaków wzbudzają we mnie jeszcze emocje, ale to już nie to samo. Kurła panie kiedyś to było, łezka się w oku kręci bo piłka mi dała wiele pięknych wspomnień i wokół niej kręciły się moje najlepsze lata młodości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.