Skocz do zawartości

Euro 2020 (2021) - temat zbiorczy


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RabarbaR napisał:

Mecz będzie wznowiony.

 

Na moje nie powinni wznawiać.

Wiadomo idzie duża kasa i pewne osoby decydują by jednak ten mecz się odbył.

Najważniejsze, że Eriksen jest przytomny, rozmawia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może po odzyskaniu świadomości. Erikssen poprosił kolegów z drużyny by walczyli dalej.

 

Nie wiemy tego .

 

Co do przyczyn to może być ich wiele .

 

Nie będę spekulował.

Lekarze wyjaśnią.

 

Jeszcze się okaże ,że pan piłkarz przyjął w ostatnim czasie dawkę pewnego specyfiku.

Zwanego vacinne.

🤗

 

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RabarbaR napisał:

Jeszcze się okaże ,że pan piłkarz przyjął w ostatnim czasie dawkę pewnego specyfiku.

Zwanego vacinne.

 

Wiesz co o tym samym pomyślałem.

Przecież przed Euro piłkarze byli szczepieni.

 

22 minuty temu, radeq napisał:

Ile zagrał minut w tym sezonie?

 

Z tego co wyszukałem w necie to 26 meczy w lidze, 4 w pucharze Włoch, 4 liga mistrzów.

Łącznie 1693 minuty na boisku.

Dodatkowo w sezonie 2020/21 to 13 meczy w reprezentacji z czego 999 minut na boisku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie Eriksen akurat nie grał tak dużo, natomiast takie natężenie meczów może spowodować, że w przyszłości któryś z zawodników się w końcu przekręci na boisku.

9 minut temu, RabarbaR napisał:

Jeszcze się okaże ,że pan piłkarz przyjął w ostatnim czasie dawkę pewnego specyfiku.

Zwanego vacinne.

🤗

 

Bardzo możliwe, też o tym pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie

Kilku naszych zawodników robi się weteranami. Patrz Lewy, Glik, Krycha itd. Pomimo dość dobrej dyspozycji, należy sie liczyć z tym, iż mogą być to dla nich jedne z ostatnich imprez. 
Mam taką cichą, niespełnioną najdzieje młodego kibica, iż Lewy - pomimo sukcesów w Niemczech,  jako lider Polskich orłów udowodni nam z druzyną na boisku coś więcej niż wyjście z grupy. Pozdrawiam tych, którzy bedą kibicować!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Miejmy nadzieje, że z Eriksenem będzie dobrze najważniejsze, że chłop żyje.

Niestety sezon jest przeładowany meczami i organizm mógł po prostu nie wytrzymać.

 

 

Ciężko jednoznacznie będzie odpowiedziecieć dlaczego jego organizm tak zareagował. Imo niekoniecznie od minut bo miewał sezony w których grywał dwa razy więcej niż w tym sezonie. Np. w Toottenhamie. 

Specyficzne, że głównie w sportach zespołowych zdarzają się takie przypadki, a nie u biegaczy czy pływaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

No proszę, na papierze najsłabsza na EURO Finlandia wygrywa z Danią. Sercem byłem za nimi, ale rozum... Spodziewałem się raczej wyniku 3-0 dla Danii.

 

 

U mnie w firmie zrobiliśmy sobie mały konkursik. 100 wpisowe, typowanie wyników - trafisz 3 punkty, idziesz w dobrym kierunku 1. Zwycięzca bierze wszystko, a gra jakieś 70 osób. 

 

Tak jak Ty, obstawiłem 3:0 dla Danii. Dlatego piłka nożna jest taką piękną dyscypliną, gdyż niespodzianki są dużo częściej niż w innych dyscyplinach. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem faworytem jest Francja, a potem trudno powiedzieć.

Najważniejsze, żeby Polska wyszła z grupy.

Pod wodzą nowego trenera. Paulo Sousy,

możemy mieć szansę. 

Prawda jest taka, że nie wiemy jako kibice

czy drużyna narodowa jest już poukładana i zgrana

czy może jesteśmy na etapie wiecznego budowania.?

Mecze towarzyskie wyglądały dziwnie i mało przekonywująco

jak dla mnie.

Ćwierćfinał Euro 2016 Polska-Portugalia.

Tak graliśmy za Adama Nawałki, w szczycie formy naszej kadry. 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Legionista napisał:

Moim zdaniem faworytem jest Francja, a potem trudno powiedzieć.

Najważniejsze, żeby Polska wyszła z grupy.

Pod wodzą nowego trenera. Paulo Sousy,

możemy mieć szansę. 

Prawda jest taka, że nie wiemy jako kibice

czy drużyna narodowa jest już poukładana i zgrana

czy może jesteśmy na etapie wiecznego budowania.?

Mecze towarzyskie wyglądały dziwnie i mało przekonywująco

jak dla mnie.

Ćwierćfinał Euro 2016 Polska-Portugalia.

Tak graliśmy za Adama Nawałki, w szczycie formy naszej kadry. 

 

 

 

 

 

Jesteśmy na 15. miejscu na 24 jeśli chodzi o łączną wartość zawodników.

https://www.transfermarkt.com/euro-2020/teilnehmer/pokalwettbewerb/EM20

Wyjście z grupy - tak, ale na tym raczej poprzestaniemy.

 

Pozytyw jest taki, że mamy kilku dobrze zapowiadających się młodych zawodników.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro zdecydowanie na plus, dużo się dzieje, najważniejsze, że wczorajsza sytuacja zakończyła się szczęśliwie, natomiast jeśli chodzi o naszą reprezentację, to jak zwykle jest pompowanie balonika, który z wielkim hukiem pierdyknie... Ja jestem realistą i dla mnie jako kibica sukcesem będzie wyjście z grupy, którą mamy na prawdę mocną. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BeyondInfinity Dzisiaj przed meczem Anglia -Chorwacja pokazali w studiu wypowiedź kardiologa, który był sam zdziwiony nietypowa reakcja ataku serca u Eriksena i przypuszczał, że mogła być to chwilowa niewydolnosc, brak elektrolitów, przemęczenie, bunt organizmu lub zaburzenia w funkcjonowaniu. Lekarz Totenchamu przez 9 lat badając Eriksena nigdy nie wykrył u niego rzadnych nieprawidłowości dlatego stawia tezę, że może być to wada wrodzona i właśnie akurat się uaktywnila. Kto wie czy nie jest to również efektem szczepień na covid gdzie piłkarze przed Euro byli szczepieni? 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

@BeyondInfinity Dzisiaj przed meczem Anglia -Chorwacja pokazali w studiu wypowiedź kardiologa, który był sam zdziwiony nietypowa reakcja ataku serca u Eriksena i przypuszczał, że mogła być to chwilowa niewydolnosc, brak elektrolitów, przemęczenie, bunt organizmu lub zaburzenia w funkcjonowaniu. Lekarz Totenchamu przez 9 lat badając Eriksena nigdy nie wykrył u niego rzadnych nieprawidłowości dlatego stawia tezę, że może być to wada wrodzona i właśnie akurat się uaktywnila. Kto wie czy nie jest to również efektem szczepień na covid gdzie piłkarze przed Euro byli szczepieni? 

Z oficjalnego komunikatu wynika, że Eriksen nie był szczepiony ani w klubie, ani w reprezentacji. Podobno nie chorował też na Covid. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.