Skocz do zawartości

Euro 2020 (2021) - temat zbiorczy


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, gman98 napisał:

Zamiast "wuja" mógł być ten Włoch co wprowadził Albanię na Euro 2016. 

https://sport.se.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/lars-lagerback-mial-byc-selekcjonerem-polski-dzisiaj-jest-bohaterem-islandii-aa-5yZo-3CDG-XgUS.html

 

To co zrobił z Islandią...

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, icman napisał:

zero radości i luzu.

Strzelać nam nie kazano.

 

Nie ma atmosfery i nie ma kultu pracy - jedynie Lewandowski czy Fabiański - ale oni introwertycy, na uboczu. Jedynie disco polo, wóda, zabawy, WAGSy. 

 

Moim zdaniem w kadrze powinni być młodzi, którzy jeszcze nic nie osiągnęli, a takie turnieje by ich wypromowały. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Perun82 napisał:

 

A no, baraże przegrał do mundialu w 2014 roku i awans do euro 2016. Ale u nas nie wiem czy by go nie wywalili po roku. Nasz naród wymaga, że gdy przychodzi trener z zagranicy to my w ciągu miesiąca gramy jak Brazylia... ale tak się nie da. 

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gman98 napisał:

baraże przegrał do mundialu w 2014 roku.

Ale kim grał? Z kraju drewnem i lawą płynącą zrobił drużyną wywalająca Anglię z ME.

 

I z jaka ekipą przegrał baraż o MŚ 2014?

 

Kogo pokonał w grupie el. ME?

 

Gość z takim ograniczonym zasobem ludzkim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Perun82 napisał:

Ale kim grał? Z kraju drewnem i lawą płynącą zrobił drużyną wywalająca Anglię z ME.

 

I z jaka ekipą przegrał baraż o MŚ 2014?

 

Kogo pokonał w grupie el. ME?

 

Gość z takim ograniczonym zasobem ludzkim.

Nie neguje go, ale u nas by go "rozliczali" już po miesiącu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ntech napisał:

Mam pytanie. 

Po huj katujecie się oglądając sport gdzie ponosimy same porażki ? I wciąż liczycie na cud ?!

Zainteresujcie się takim gdzie mamy jakieś osiągnięcia.

Nie jestem kibicem sukcesu. Jaki jest sens oglądania np siatkówki, która we mnie nie wzbudza emocji? Fajnie, że mamy sukcesy zawsze się cieszę jak jakiś Polak osiągnie sukces, ale nie wywołuje to we mnie takich emocji jak piłka, właśnie dlatego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na dzisiejszy mecz polskiej reprezentacji przypomniał mi się jeden filmik z kanału "Szarpanki z zyciem", w którym to doktor szarpanki mówił o tym jak to były premier Marcinkiewicz wypierdolił się na ryj potykając się o kosz na śmieci. Tak jakoś mi się skojarzyło...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ntech napisał:

Mam pytanie. 

Po huj katujecie się oglądając sport gdzie ponosimy same porażki ? I wciąż liczycie na cud ?!

Zainteresujcie się takim gdzie mamy jakieś osiągnięcia.

Dokładnie tak. Ten Pan powinien być wzorcem, a nie te piłkarzyki za grosz xD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz sluchalem przez internetowe radio w robocie niestety po reakcjach komentujących muszę przyznać, że nasi wogole nic nie grali. Przegrać z najsłabsza drużyna w grupie to blamaż. Jak zwykle nasza drużyna pokazała słabość na wielkiej imprezie, brak zdecydowania bo podobno nie wiedzieli co mają robić jak byli przy piłce? Pewna era zawodników powinna była się zakończyć po mistrzostwach świata a Lewandowski nie powinien być kapitanem bo nie potrafi zmotywować drużyny. 

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perun82 napisał:

To co zrobił z Islandią

To co Nawałka z Polską reprezentacją.

 

4 z tyłu skrzydłowi obrońcy wchodzą raz na jakiś czas, nie ma "wahadła" jest dwóch rasowych skrzydłowych pomocników którzy mają nakaz na tym skrzydle grać a nie cofać się tak że dochodzi do sytuacji że skrzydłowy pomocnik gra rolę stopera jak w tym pięknym meczu.

Nie mam pojęcia czym kieruje się sousa ale w takiej formacji Polacy zawsze dawali dupy i zawsze będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no... Ja szczerze mam to w dupie. Nie oglądam piłki nożnej, kiedyś się interesowałem. Jednak byłem dzisiaj wpaść na chwilę do roboty, bo miałem wolne. Spotkałem się z znajomymi z pracy, akurat byli na stołówce i mieli przerwę śniadaniową. Jeden gościu, taki gruby rolnik sprawdzał wynik, zobaczył 2:1 dla Słowaków. Zaczął się śmiać, przygryzając jednocześnie 2 kiełbasy zgrzane w mikrofali 😂. Myślałem, że jebnę że śmiechu, brakowało jeszcze tylko taniego piwska z Biedronki i cebuli do kiełbasy 🤣

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chłodno moje przemyślenia po meczu są takie, że Lewandowski wcale nie ciągnie tej drużyny w górę i nie potrafi liderować. Po raz kolejny zawiódł w ważnym meczu, tak jak na mundialu. Ja wiem, że był podwajany czy potrajany w kryciu, ale nawet gdy miał dzisiaj trochę miejsca to nic mu nie wychodziło. Wszystko ustawione pod Lewego, a przy nieudanych zagraniach innych zawodników jest machanie łapami i pretensje, które mogą deprymować reszte drużyny. Casus Ibrahimovicia w reprezentacji Szwecji, która odżyła po odejściu Ibry z reprezentacji i stanowi kolektyw, a o to przede wszystkim chodzi. Co do reszty szkoda gadać, dzisiaj jedynie plus dla młodego Puchacza, który po wejściu nie obsrał gaci, brał na siebie odpowiedzialność i wniósł trochę ożywienia do gry. Trener też nie pomógł moim zdaniem ciągłymi eksperymentami i rotowaniem, gdzie każdy mecz gramy w innym ustawieniu to nic dziwnego, że później zawodnicy są na boisku zagubieni i brak jakichkolwiek automatyzmów.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.