Skocz do zawartości

Euro 2020 (2021) - temat zbiorczy


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.06.2021 o 23:43, BlacKnight napisał:

Francja potwór jeżeli chodzi o kadrę i to co przekłada na boisko.

 

*Finowie gdyby wyciągnęli punkcik z Rosją może wyjdą z grupy, niespodzianka zaraz po przegranej naszych z Słowacją. 

To nie francja to Afryka a jak to mówią że mniejszy z większym ciezko wygrać. Wez jeden kraj europejski i cały kontynent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Hiszpania jest do klepnięcia - grają gorzej niż ze Szwecją. Ale jeśli my nie potrafimy wykonać 2-3 podań, spokojnie wyprowadzić piłkę ze swojej połowy to o czym tu piszemy. Brakuje nam zwykłych rzemieślników do prostej gry. 

 

Łamaga Morata, wyśmiewany w całej Hiszpanii ładuje nam bramkę.

 

Lewy przegrywa każdy pojedynek. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wstydu nie przynoszą. 

Ambitni i zdeterminowani. 

Ale to ich psi obowiązek. 

 

Moim zdaniem faul na Zielu w pierwszym fragmencie spotkania .

Realizator zbytnio się nie skupił na tej sytuacji.

Ale mogło być "wapno".

 

Jeszcze 45 minut nadzieii.

Remis biorę w ciemno .

Walczyć!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra Polaków po pierwszej połowie to chaos, brak pomysłu na akcje, desperacja. Hiszpanie praktycznie chodzą po boisku i bawią się z nami natomiast nasi biegają bez pomysłu presingiem, wykopują do przodu piłkę bez sensu. Z taką gra nie mamy co liczyć na zwycięstwo. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

Dla mnie gra Polaków po pierwszej połowie to chaos, brak pomysłu na akcje, desperacja. Hiszpanie praktycznie chodzą po boisku i bawią się z nami natomiast nasi biegają bez pomysłu presingiem. Z taką gra nie mamy co liczyć na zwycięstwo. 

Według mnie w dużym stopniu to wina taktyki, nie wiem po co gramy trzema środkowymi obrońcami i wahadłowymi, skoro to u nas nie działa...

 

Wrócić do 4-4-2 i będzie lepiej. Trenera bym nie zwalniał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cst9191 napisał:

Wow.

 

Teraz mi trochę głupio, że się z nich nabijałem.

 

Nie ma co tez przesadzac w druga strone, Hiszpania byla strasznie cienka i mielismy tez duzo szczescia, a z przodu Frankowski i Swiderski po prostu nie nadazaja za Lewandowskim. Ale przynajmniej dali z siebie wszystko, jak Wegrzy z Francja, a nie truchtali jak ze Slowacja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni i drudzy mogli wygrać, u nas jakieś głupie faule robimy, dajemy się prowokować lewy też głupią kartkę zebrał. Gdzieś słabe porozumienia między bramkarzem a obrońcami. 

Jest powiedzenie że jak nie wiesz co z piłką zrobić to ją lepiej wyjeb na aut. 

Sam lewy to za mało. Tam niema zgrania. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwy remis do tego gra naszego zespołu parodia to już chłopaki na podwórkach lepiej grają.

Obrona to dziurawe sito i gdyby grała prawdziwa reprezentacja Hiszpanii to mogło być ze 6:0 dla nich.

Pomocnicy praktycznie niewidoczni, Lewandowski sam nie jest wstanie niczego zrobić.

Desperackie bronienie się na własnej połowie i wypieprzanie piłki na oślep do przodu totalny chaos.

Jebłem jak komentator powiedział, że zagraliśmy dobry mecz😆🤣😂.

 

 

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Według mnie w dużym stopniu to wina taktyki

 

Taktyka na ten mecz była taka by się bronić do upadłego a jak nadarzy się okazja to próbować zdobyć gola.

Iście skopiowana gra od Szwedów chyba najbardziej brzydko grających i obrzydzających ten sport piłkarzy.

Do tego brak jakiegokolwiek zgrania, wymiany podań, pomysłu na rozegranie akcji, masa błędów, dawanie się podpuszczać

co powodowało groźne sytuacje, faule czyli z głowami nasi mają problem.

Atmosfery w zespole również nie widać.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz tragedia. Polska obrona niesamowicie dziurawa. Wybijali tylko piłkę, zamiast po przejęciu podawać do swoich i rozgrywać akcję.

Gdyby nie niesamowite szczęście, było by już 3:1 dla Hiszpanii. 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuj tam z tym remisem, druga połowa to wykopywanie piłki pod nogi Hiszpanów all the time i patrzenie na zegarek, great success. Wielcy Wikingowie, potomkowie Ragnara Lothbroka i tak nas rozjadą.

 

Mnie rozjebała sytuacja w drugiej połowie, jak jakiś Polak wjebał się wślizgiem w nogi jednego Hiszpana, a za dwie sekundy w nogi drugiego, a sędzia podyktował wolny dla Polaków.

 

WTF? xD

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Morfeusz napisał:

Wybijali tylko piłkę, zamiast po przejęciu podawać do swoich i rozgrywać akcję.

 

Brakuje nam zawodników - rzemieślników a nie gwiazdeczek. To jest jak z kobietą - zawiodła, dała tyłka innemu, ale grzecznie przeprosiła zrobiła dobrze beciakowi a ten z niecierpliwością czeka na środę..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.