Skocz do zawartości

Euro 2020 (2021) - temat zbiorczy


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Anglia - wieczny faworyt, który nigdy nic wielkiego w ostatnich czasach nie osiągnął i tak pewnie zostanie.

Osobiście jak mówiłem, kandydat na mistrza moim zdaniem zostanie wyłoniony w starciu Włochów z Belgami.

A może jakaś romantyczna historia sie zdarzy i Czesi bądź Duńczycy sięgną po trofeum? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nowy00 napisał:

Zostaly cztery druzyny. Kolejne mecze we wtorek i srode. Final 11 lipca i obstawiam, ze zagra Hiszpania z Anglia.

Nie wydaje mi się 😀, makaroniarze z Anglią według mnie na 100%, Hiszpania jest bezpłciowa na tym euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlochy w finale. Dzisiaj sie rostrzygnie z kim zagra Italia albo Dania albo Anglia. Co obecnie obstawiam, kogo w finale? Wlochy - Anglia :)

Wczorajszy mecz Wlochow z Hiszpania rozstrzygl sie w rzutach karnych. Strzelanie bylo takie przyzwoite. Dla Hiszpani nie strzelil strzelec bramki na remis w karniakach...

Dzisiaj sobie zobacze mecz ligi mistrzow o 18.00 Legii Warszawy - nie dotyczy glownego tematu o Euro, ale jako ciekawostka jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nowy00 napisał:

 

Dzisiaj sobie zobacze mecz ligi mistrzow o 18.00 Legii Warszawy - nie dotyczy glownego tematu o Euro, ale jako ciekawostka jakby co.

Do Ligi mistrzów to jest jeszcze  bardzooooo daleka droga kolego .

Ta są eliminacje do kwalifikacji.

😅😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia niestety wypaczył wynik, nabrał się na nurkowanie Sterlinga ok, ale dlaczego do chuja w meczu takiej rangi nie podszedł nawet do monitora obejrzeć powtórkę i dlaczego var nawet go nie zawołał tego nie rozumiem. Duży niesmak po tym meczu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MG-42 napisał:

Białego człowieka z faulowali  nie odgwizdał karnego, czarny się przewrócił odgwizdał karny. Jaki efekt? Nożż qrrdee !!!

Hukacz rozjechal Federera i jest w polfinale Wimbledonu a wy sie szmacianka podniecacie i to jeszcze nie nasza 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosna pajacerka Sterlinga i jeszcze gorszy sędzia. Rzygać mi się chcę, jak widzę, że gość ma var i w tak ważnym momencie meczu, nawet dupska nie chce ruszyć, żeby sprawdzić co i jak. Odechciewa mi się oglądania takich już meczów powoli. Wlatują niektórzy w to pole karne i tak nurkują, że za takie coś to zawieszenia na x meczy powinno być. To ma być gra? Przewracanie się specjalnie? Żałośni angole, jak i ten sędzia. Oglądałem praktycznie każdy mecz na euro i najzabawniejsze jest to, że ci sędziowie, którzy sobie radzili bardzo dobrze, zostali odesłani do domu.

 

Cieszę się, że zrezygnowałem z piłki nożnej już dawno dla sw, bo tam przynajmniej takich ciot nie ma.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał w niedzielę Włochy - Anglia. Będzie się działo.

Śmieszna sytuacja po strzeleniu bramki przez Włocha - pani pracująca w ochronie pomyliła piłkarza z kibicem...

Mischa Von Jadczak na Twitterze: „Kwiczę! Bonucci chce wrócić na boisko, a jakaś kobita z ochrony myśli, iż jest losowym typem z trybun..🙃 https://t.co/ITQIKw83Wq” / Twitter

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 08:19, thyr napisał:

Hukacz rozjechal Federera i jest w polfinale Wimbledonu a wy sie szmacianka podniecacie i to jeszcze nie nasza 😂

Cieszę się z sukcesu Hurkacza, ale tenis mnie nigdy nie ciekawił. Mam teraz na fali sukcesu podniecać się odbijaniem piłeczki w jedną i w drugą przez dwie godziny, czymś co jest dla mnie kompletną nudą i chce mi się spać przy oglądaniu tego?

Edytowane przez Chcni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chcni

Dla mnie nie ma nic bardziej usypiającego niż Formuła 1 .

😄

 

Hubert dziś nie byl w stanie przeciwstawić się mocnemu serwisowi Włocha. 

Jednakże postawa naszego rodaka w najstarszym i najbardziej prestiżowym tenisowym turnieju na świecie. 

Daje powody do zadowolenia.

 

@thyr

O ile mi wiadomo.

Temat dotyczy piłkarskich mistrzostw Europy. 

Zatem wchodzenie tu tylko po to by wylać swe gorzkie żale. 

Wydaje się być słabe. 

 

Euro się kończy. 

Zaczną się Igrzyska .

(Szkoda że bez publiki).

 

W Tokio spektrum dyscyplin sportowych będzie olbrzymi.

Ps.

Będzie też tenis .

Liczę tu na "polski" medal.

 

Przyszlych malkontentów i pieniaczy z góry pozdrawiam .

 

Joł.

 

 

Aha .

Byłbym zapomniał.

 

Skład finału udało się przewidzieć. 

Kto wzniesie puchar ?

 

Życzyłbym sobie, aby uczynił to Giorgo Chiellini.

Mega szacunek dla gościa. 

Pozytywny w ch......uj.

💪

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.