Skocz do zawartości

Jeden partner łóżkowy na całe życie w przypadku kobiety - dobrze, czy źle?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.07.2021 o 10:20, Januszek852 napisał:

Czyli są pewnie rówieśnikami. Mi by przeszkadzało posiadanie rówieśniczki partnerki do LTR. Facet koło 40-tki może być na luzie atrakcyjny, kobieta koło 40-tki to najczęściej już stare pudło. Moim zdaniem powinno być chociaż kilka lat różnicy, bo kobiety szybko i brzydko się zdarzeją, pomijając wybitne geny.

 

Według mnie (i tak też zwykle mam) optymalna różnica wieku to kobieta młodsza 10 lat.

6-8 to takie minimum. 2-3 lata to żadna różnica, prawie równieśniczka i jest to niedobre.

 

ps. Zresztą, skoro ja jestem już blisko 40stki, a każda ale to naprawdę każda kobieta mówi że wyglądam na 30, to dlaczego miałbym celować w kobiety 40-letnie? muszą być chociaż te 10 lat młodsze ;)

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja LTR jest młodsza ode mnie o trochę ponad 5 lat. Uważam, że to takie minimum, prawdę mówiąc. 10 lat różnicy jest idealnie (z grubsza równo będziecie się wtedy starzeć), ale przed 30-tką ciężko wyrwać dziewczynę 10 lat młodszą. 25-latek musiałby rwać 15-tkę, co wprawdzie jest legalne, ale wątpliwe - 15-tki raczej nie są zainteresowane facetem po studiach, a i studenci rzadko interesują się gimbuskami 😆

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Januszek852 napisał:

10 lat różnicy jest idealnie (z grubsza równo będziecie się wtedy starzeć), ale przed 30-tką ciężko wyrwać dziewczynę 10 lat młodszą.

 

Ja mając 28-30 lat miałem dziewczyny 18-19 letnie ;) ale takie pracowały w firmach powiązanych z moją, więc łatwo było mi nawiązać kontakt bo same mówiły mi "dzień dobry" ;) to potem tylko przejść na ty i zaprosić "na kawę" ;) Oczywiście to były wyłącznie krótkie znajomości, w sumie tylko łóżkowe, bo stały związek z tak młodymi dziewczynami to jednak mnie nie interesował.

 

Teraz jak pisałem zbliżam się do 40 i obecnie interesują mnie kobiety do lat 30, ale...

nadal w firmach powiązanych z moją pracują małolatki (rotacja ogromna), nadal mi mówią "dzień dobry" i nadal myślą że mam dużo mniej lat niż mam (młody wygląd) , więc nadal uważam że wyrwać taką młodą nie byłoby problemu... tylko po co? już mi się nie chce...

 

 

Edytowane przez Adrianos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zostaje w pamięci na zawsze. Dlatego jak Cię dobrze skojarzy z seksem, masz szansę (50 %) na LTR.

Tylko znowu, masz warunki do spełnienia, więc zdobędziesz fort, ale czy go utrzymasz przed hordami kuków, chadów, simpów itd ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.