Skocz do zawartości

Co te PIS-orki odpierdalają?


Rekomendowane odpowiedzi

EnemyOfTheState

Co do długu to się rozminąłeś prawdą, zerknij tu: https://twitter.com/mbank_research/status/777782896132296704/photo/1?ref_src=twsrc^tfw

Jeśli przez ostatnie 8 lat wyprzedali prawie wszystko co tu było, zadłużyli nas (wiesz co to jest kreatywna księgowość, dług ukryty?) a kasę zdefraudowali, to co ty oczekujesz od pis? Że po objęciu władzy wszystko nagle naprawią? W ciągu roku? Ty tak na serio? 

Co do afer - no nie widzę tutaj żadnych konkretów, wyroków (przynajmniej dla kaczorów), są domysły i insynuacje. Wiem co to było art-b, PC itp. 

 

Miałem znajomego w UK - super uczciwy gość, anglik, żona z Dani, dobry ojciec i mąż, miał firmę handlującą nieruchomościami, jego wspólnik wpadł z dragami - skończyło się aferą i złą prasą, mój znajomy miał zepsutą reputację, chociaż ciężko pracował i naprawdę był w porządku, pomógł mi finansowo chociaż byłem tam obcy. Smród się zanim ciągnął kilka lat.

 

Czy wiesz co się działo w PL na przełomie 80/90 jaki był wyścig po fanty ze skarbu państwa? Jaki tu był dziki zachód, plan Balcerowicza - wiesz co to było?

Słyszałem o tych aferach, ale jak to się ma do linku  http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow

Lubię konkrety, fakty, dane liczby, cyfry, emocje na bok, jak masz coś konkretniejszego to daj, chętnie się zapoznam...

 

I najważniejsze, w pl żądzą żydzi. Miedzy sobą są w stanie walczyć na śmierć i życie, mossad ma się u nas jak w domu. Cia to tylko fasada, jesteśmy skrawkiem ziemi, między dwoma mocarstwami, spenetrowanym, zinfiltrowanym. I ty chcesz odsunąć bandę czworga? czym? jak? możesz mi to wytłumaczyć bo nie kumam... Królem chcesz ich bić, to nie szachy, tu nie ma zasad...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lukas napisał:

EnemyOfTheState

Co do długu to się rozminąłeś prawdą, zerknij tu: https://twitter.com/mbank_research/status/777782896132296704/photo/1?ref_src=twsrc^tfw

Jeśli przez ostatnie 8 lat wyprzedali prawie wszystko co tu było, zadłużyli nas (wiesz co to jest kreatywna księgowość, dług ukryty?) a kasę zdefraudowali, to co ty oczekujesz od pis? Że po objęciu władzy wszystko nagle naprawią? W ciągu roku? Ty tak na serio? 

Co do afer - no nie widzę tutaj żadnych konkretów, wyroków (przynajmniej dla kaczorów), są domysły i insynuacje. Wiem co to było art-b, PC itp. 

 

Miałem znajomego w UK - super uczciwy gość, anglik, żona z Dani, dobry ojciec i mąż, miał firmę handlującą nieruchomościami, jego wspólnik wpadł z dragami - skończyło się aferą i złą prasą, mój znajomy miał zepsutą reputację, chociaż ciężko pracował i naprawdę był w porządku, pomógł mi finansowo chociaż byłem tam obcy. Smród się zanim ciągnął kilka lat.

 

Czy wiesz co się działo w PL na przełomie 80/90 jaki był wyścig po fanty ze skarbu państwa? Jaki tu był dziki zachód, plan Balcerowicza - wiesz co to było?

Słyszałem o tych aferach, ale jak to się ma do linku  http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow

Lubię konkrety, fakty, dane liczby, cyfry, emocje na bok, jak masz coś konkretniejszego to daj, chętnie się zapoznam...

 

I najważniejsze, w pl żądzą żydzi. Miedzy sobą są w stanie walczyć na śmierć i życie, mossad ma się u nas jak w domu. Cia to tylko fasada, jesteśmy skrawkiem ziemi, między dwoma mocarstwami, spenetrowanym, zinfiltrowanym. I ty chcesz odsunąć bandę czworga? czym? jak? możesz mi to wytłumaczyć bo nie kumam... Królem chcesz ich bić, to nie szachy, tu nie ma zasad...

 

 

Nie rób sobie jaj. Deficyt zaczął się zmniejszać jeszcze za PO, ale to efekt zabrania 150 mld z OFE + inne tego typu sztuczki omawiane w restauracji "Sowa i przyjaciele". Za nowych rządów tępo zadłużania się Polski przyspieszyło dwukrotnie:

http://nczas.com/wiadomosci/polska/za-pis-dlug-rosnie-szybciej-niz-za-po/

 

Od rządów PIS-u nie oczekuje niczego, bo nie spodziewam się od nich niczego dobrego. Ale jeśli bym coś miał im doradzić, to żeby zaczęli zmniejszać, a nie zwiększać wydatki publiczne.

 

Afer było co nie miara, mało kto został ukarany, bo wszyscy byli w to zamieszani, łącznie z PIS-iorami. Zacznijmy od tego, że spółka Telegraf finansująca PC brała pieniądze z FOZZ:

http://www.rmf24.pl/fakty/news-klemba-pc-bralo-pieniadze-od-szefa-fozz,nId,137938

 

A Gąsiorowskiego i Bagsika tuż przed aresztowanie ostrzegł nie kto inny jak Maciej Zalewski, współzałożyciel PC jak i spółki Telegraf:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Zalewski

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie po co ta nagonka na pis?

Żeby dzielić polaków, dzielić i rządzić nimi.

Spójrz na tą falę nienawiści na Kaczynskich i pis przed zamachem, samolot się rozjebał na brzózce? hehehe kiedyś za małolata skosiłem brzózkę maluchem.

Cała załoga zginęła bo wylądowali w błocie... bez komentarza. Zginęło 100 osób, poźniej następne 30-40 po katastrofie, nikt nie mrugnął okiem...

 

Teraz ja wam daję link do 2,5 tyś afer PO, a Enemy wyjeżdża z aferą Telegraf, człowieku czy ty wiesz co to jest skala wielkości? Uczepiłeś się tego, dawaj inne, coś jeszcze masz?

Dwa i pół tysiąca zdarzeń dowodzących działań antypolskich przez ugrupowania sprawujące władzę po bezprawnym przejęciu po smoleńsku. Ale wszystkiemu winny kaczor!

 

Gdzie te fakty? Dane? Nie ma? 

I nie będzie, bo tu tylko chodzi o to żeby pluć.

Czy słusznie czy nie, nie ważne, plujcie dalej! Dobra robota :D

 

Nie po to kapitał zagraniczny funduje:

KOD, trolle na forach, przekazy telewizyjne, internetowe, żeby teraz Polacy się zjednoczyli.

Będziemy się kłócić i pluć :D

Pis nie dobry, polacy nie dobrzy, niedobra zmiana, niedobre usa, wszystko źle, tylko rosja i niemcy takie dobre!

 

brawo-wygrales-wycieczke-na-sybir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem co to skala wielkości. Afera FOZZ i afera Art-B to matki wszystkich afer, praktyczne ustawienie całej sceny politycznej na lata. Widzę że masz krótką pamieć i już zapomniałeś że jeszcze w 2005 PIS i PO mieli działać razem jako PO-PIS i rządzić Polską. I to nie był pierwszy raz. Zdajesz sobie sprawę że Jarosław Kaczyński w czasie rządu Olszewskiego starał się namówić go na poszerzenie gabinetu o "małą koalicję" czyli UD i KLD?:

http://www.videofact.com/irytujaca_legenda.html

 

Że już nie wspomnę, że pierwotnie w ogóle premierem zamiast Olszewskiego miał być Bronisław Geremek xD. A kto był najlepszym przyjacielem Adama Michnika i Jacka Kuronia w KOR-ze? Ano, Antoni Macierewicz :). Dawni przyjaciele po prostu się skłócili:

 

6jhUjKD.jpg

 

635455417305183938.jpg

 

sUIY7gO.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu dajesz linki do jakichś legend! Z legend to ja dobrze pamiętam tę o smoku wawelskim - to też prawda? Ten smok istniał czy to tylko legenda?

Ja nie patrze na rzeczywistość w biało czarnych barwach, widzę wiele odcieni szarości...

Jedno wiem na pewno - dorzynanie watahy miało i ma miejsce w Polsce.

I to my jesteśmy tą watahą, wałęsającą się po ich polu watahą, do której można walić z grubej rury.

 

A ty nie miałeś w młodości kolegów co wylądowali gdzieś w kryminale? To czyni z ciebie kryminalistę? Przecież jesteście na zdjęciach klasowych.

Stoicie obok siebie, może nawet się obejmujecie, razem graliście do jednej bramki, pamiętasz?

Świat się zmienia, wszystko płynie, ludzie się zmieniają.

 

Jedno mnie zastanawia - dlaczego pomimo to nie ma topicu na forum:

CO TE PLATFUSY ODPIERDALAJĄ?

No dlaczego? A ja wiem dlaczego! Bo nie ma na to popytu. A tam gdzie popyt tam zawsze jest i podaż.

 

Wracam do pytania o sens tej nagonki na pis? Próba udowodnienia że jedni są lepsi od drugich?

Że przy złym pisie to ta platforma wcale tak blado nie wypada?

Nie rozumiem? Ktoś wyjaśni? Przecież to nie jest forum polityczne!

 

Ładne zdjęcia, czarnobiałe, same żydki, fajne mają uszy jak patefony, te twarze jakieś takie mało słowiańskie, mongoidalne oczy.

Ale to tylko wygląd, pochodzenie, patrzcie bardziej na ręce.

W końcu po czynach ich poznacie!!!

e1ffdeb5e5f923b6c2b2381cde860378,641,0,0

 

To zdjęcie powinno przewrócić polską scenę polityczną do góry nogami.

No ale przecież ... nic się nie stało... tylko te pisory naodpierdalały! Nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukas napisał:

Spójrz na tą falę nienawiści na Kaczynskich i pis przed zamachem, samolot się rozjebał na brzózce? hehehe kiedyś za małolata skosiłem brzózkę maluchem.

Cała załoga zginęła bo wylądowali w błocie... bez komentarza. Zginęło 100 osób, poźniej następne 30-40 po katastrofie, nikt nie mrugnął okiem...

 

i-ce8f3dbfd291f601192bea6bfc01ce2b-vultu

Chętnie zobaczyłbym te samochody w kontakcie z drzewami, szczególnie aluminiowe i lekkie, które przy dużej prędkości uderzają w drzewa. Zresztą wystarczy zobaczyć co się dzieje ze stalowymi. 

A wylądowali do góry nogami z tego co mi wiadomo, więc jak wyobrażasz sobie przetrwanie w takim wypadku?

 

No i ciekawostka, rozpędź się na rowerze do 40 km/h, wyciągnij rękę w bok i zapierdol nią w jakieś cienkie drzewko.

 

https://sciencebasedlife.wordpress.com/2013/03/22/why-can-hitting-a-bird-delay-a-plane-for-hours/

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten typ samolotu Radeq. I nie ten typ drzewa. Czubek brzozy jest miękki jak guma.

Dałeś zdjęcia jakiegoś małego samolotu, ptak się wbił w tylne skrzydło na stateczniku, porównałeś teraz Goliata z Dawidem. 

Skrzydło nośne o ogromnej wytrzymałości porównałeś do zwykłego statecznika...

Tu masz podobny typ samolotu do tutki, w podobnym zdarzeniu, z podobną załogą.

Tylko efekty się bardzo nie zgadzają.

 

A tu masz zdjęcie brzozy żebyś sobie obejrzał:

 

www.wikipedia.pl

Drewno brzozy jest niezbyt twarde, mocne, elastyczne, ciągliwe i giętkie, na co dowodów dostarczają między innymi zdjęcia z Ojcowskiego Parku Narodowego po sławetnej śnieżycy październikowej z 2009 roku, kiedy to wiele drzew zostało powalonych, a liczne brzozy powyginały się w łuk.Brzoza

 

Kumasz czacze?

Edytowane przez Lukas
dodałem fotki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiu a wiesz że pomyślałem, ale obawiam się że nie ma popytu na taki temat.

BTW Beton wymaga pielęgnacji żeby stwardniał jak skała, trzeba go często polewać wodą.

Przynajmniej na początku, później jak już chwyci to tylko młot pneumatyczny go skruszy.

Kupa roboty i pary w gwizdek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lukas napisał:

Kumasz czacze?

 

Nie kumam, bo pokazujesz jakąś cieniutką gałązkę.

Z drugiej strony nawet jak coś jest giętkie, to przy dużej prędkości dany przedmiot nie zachowuje się tak samo, jak w momencie złapania go i powolnego wyginania. 

 

A sama odzywka i emocje dyskwalifikują Cię z dyskusji. Zawsze mnie zadziwia ta pogarda osób mających monopol na "prawdę". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dobrze, nie będę się wypowiadał w tym temacie założę swój :D

Możecie tutaj się poklepywać po plecach i nikt tu nie będzie nic kwestionował... 

Przecież wszyscy wiemy co tam się wydarzyło. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. ;)

Właściwie to nie było żadnych wątpliwości od samego początku.

Sytuacja była przejrzysta jak szkło, jak kryształowa łza. Prosta jak konstrukcja cepa.

 

Emocje nie są złe, są naturalne, nie wykluczają z dyskusji. A odzywkę zawsze można odbić! Trening czyni mistrza :D

Oj Panowie, widzę Matrix ciągle mocny...

 

512_4885602ff42c97485050e0e552d2kim_kl.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Londynie był Morawiecki, na spotkaniu z polonią, by namawiać do powrotu do kraju i inwestowania w Polsce.

Nie wiem, jak dużo ludzi zdecyduje się na powrót , gdy:

Zus to opłata 250 Funtów na miesiąc w Polsce, w UK tyle jest opłaty za rok.

Kwota wolna od podatku w Polsce to kilka tysięcy, w UK to będzie prawie 55 tysięcy, wiem, że posłowie mają podobną do tej angielskiej.

 

Jak mawiał ŚP Kisielewski:

To, że jesteśmy w dupie to już wiemy. Najgorsze, że zaczęliśmy się w niej urządzać…

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pany, po cholerę te nerwy i napinki, jeśli ktoś chce dojść do tego, dlaczego jest jak jest to powinien rozpocząć przynajmniej od roku 1917/18, a najlepiej od 1772 i troche wcześniej.

Ze szczególną uwagą od 1939.

To całe barachło które pląta sie dziś po sejmie to zwykłe pionki i menty, jedynie różnie ukierunkowane, i na różne  opcje nastawione,a często tylko figuranci.

 

Dziś światowa polityka to naczynia połączone, a my cóż, a właściwie bywalcy wiejskiej mogą grać jak przeciwnik pozwala, i o co im naprawdę chodzi.

Nie da się na dzień dzisiejszy robić jak sie chce,prowadzić niezależnej polityki zawsze sa zależności i podległości.

I nigdy sie wszystkim nie dogodzi, 

Peło to zwykła złodziejska banda, pisiory nie wiem... zobaczymy, choć przyznam że kilka rzeczy mi sie podoba, jak będzie dalej .....uwidiom.

 

Co do Smoleńska to uważam osobiście że ustawiona sprawa,UB/WSI/ z sowietami i kimś jeszcze na tylnym fotelu, samolot  rozpadł sie przynajmniej na 60 tyś elementów , no bez jaj z wiaduktem się zderzył? Utajniony raport polskich archeologów, i tyś innych detali dotyczacych sprawy, to nie sa zbiegi okolicznosci.

Ale przekonywać nikogo nie będę to Moje zdanie.

 

Polska jest dziś jak ....

 

Znalezione obrazy dla zapytania durszlak obrazy

I są tylko dwie możliwości....czy komuś bardziej zależy na zatykaniu dziurek czy otwieraniu nowych.

A My możemy jedynie dążyć do prawdy i ją głosić i jakoś pływać w tym ogólnoświatowym  szambie.

 

A i jeszcze jedno nie jestem filosemitą, a raczej anty....

Ale wśród nich też było wielu polskich patriotów...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas

 

Jest przecież wątek na forum o KOD:

 

Siłą rzeczy stał się uniwersalnym tematem o PO, Petru, salonowcach, elitach RP etc. Tak samo jest osobny wątek o Balcerowiczu, Wałęsie, Petru, Korwinie, Kukizie i kim tam chcesz. Przejrzałeś w ogóle działa "polityka" i inne działy pokrewne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam swoje własne zdanie na temat polityki.

 

Prawdziwym polskim rządem będę mógł nazwać ten, który umożliwi dostęp do broni palnej prawie każdemu normalnemu, uczciwemu obywatelowi.

 

Jeśli nie masz prawa bronić siebie i swojej rodziny, to tak naprawdę nie masz żadnych praw.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2016 o 14:07, Lukas napisał:

Teraz ja wam daję link do 2,5 tyś afer PO, a Enemy wyjeżdża z aferą Telegraf, człowieku czy ty wiesz co to jest skala wielkości? Uczepiłeś się tego, dawaj inne, coś jeszcze masz?

 

Ujmę to obrazowo: Niemcy zabili (czysty przykład nie informacje ze źródeł historycznych!) powiedzmy 2 miliony polaków. Ruscy zabili (powiedzmy) 1 milion 900 tysięcy polaków. Polacy potem pomagali ruskim zwalczyć niemców bo są "gorsi" od sowietów. Logiczne?

 

Analogiczny przykład: PO ukradło 100mln. PIS ukradł 99mln. Po to zło!

 

Jeżeli nadal ktoś nie rozumie... Wasza ex nr jeden dawała dwóm facetom a jednemu ciągnęła. Wasza ex nr 2 tylko jednemu dała. Ta pierwsza to kurwa

 

 

 

Nie potrafię zrozumieć czemu jesteśmy takim narodem, kościół rucha was (ja nie katolik mimo że mnie ochrzczono do jednej z ponad 3 000 religii jako nieświadome niemowlę w imieniu żyda zabitego przez innych żydów 2 000 lat temu tysiące km stąd gdzieś w Azji...) a wy mówicie "jak się ksiądz pedofil nie podoba i opłaty kilka tysi za ślub/pogrzeb/inne bajki to poczekajcie aż przyjdzie islam!!! I modlimy się za was skurwysyny!!!". Ja się pyta CZY TO JEST KURR NORMALNE?

 

Jak ktoś wam podbije oko to go lubicie, dlatego że inny wybił wam żęba? Ja nie idę takim tokiem rozumowania> Idioci? Owszem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Program 500 zł na dziecko:

Na pierwsze: kryterium dochodowe 800 zł na osobę

Na drugie: brak kryterium dochodowego

 

Czyli np. samotna matka z jednym dzieckiem zarabiająca 1700 zł na rękę nie dostaje nic. 

Osoba zarabiająca 100 tys. miesięcznie mająca pięcioro dzieci dostanie 4 X 500 = 2000 zł. Za nic, za sam fakt posiadania bachorków, dodatkowe 2 tys. miesięcznie. Jakaś redystrybucja z biednych do bogatych, czy co?

 

Po pierwsze: mamy rodzinę mama zarabia 1500 zł, tata 2500 zł - razem mają 4 tys. czyli po ok. 1350 na sztukę przy rodzinie 3 osobowej i 1000 zł przy rodzinie 4-osobowej.  Logika dwóm dorosłym jest łatwiej utrzymać jedno dziecko niż 2.

 

Samotna matka - po pierwsze to jest z większości jej wina że zaszła w ciąże z facetem który ma gdzieś to dziecko ( sytuację typu zaszła w ciąże a w międzyczasie mąż umarł to rzadka  rzadkość). Umówmy się w większości pewien typ dziewczyn zostaję samotnymi matkami ( - 10 %).

 

Redystrybucja : Z BOGATYCH NA BIEDNYCH :

 

nie mówiąc o innych podatkach:

 

70 % przychodu to podatki : dochodowy, ZUS,podatek w paliwie, żarciu, prądzie - który idzie do budżetu.

Czyli : samotna matka płaci tego podatku 1200 zł i  dostaję 500 zł za friko i zasiłek od państwa lub alimenty = 500 zł - łączna kasa płacona przez nią na utrzymanie państwowych instutucji np. zusy, szkoły, policja, posady w interesach rodzinnych.

Ojciec z 4 dzieci zarabiający 100 tysięcy, jak wydaje z tego połowę to płaci ponad 40 tys. złotych miesięcznie na "utrzymanie państwa" dostaję 2 tys. czyli jest dalej wyruchany na 38 tys!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2016 o 13:07, Lukas napisał:

Wiecie po co ta nagonka na pis?

Żeby dzielić polaków, dzielić i rządzić nimi.

Spójrz na tą falę nienawiści na Kaczynskich i pis przed zamachem, samolot się rozjebał na brzózce? hehehe kiedyś za małolata skosiłem brzózkę maluchem.

Cała załoga zginęła bo wylądowali w błocie... bez komentarza. Zginęło 100 osób, poźniej następne 30-40 po katastrofie, nikt nie mrugnął okiem...

 

Teraz ja wam daję link do 2,5 tyś afer PO, a Enemy wyjeżdża z aferą Telegraf, człowieku czy ty wiesz co to jest skala wielkości? Uczepiłeś się tego, dawaj inne, coś jeszcze masz?

Dwa i pół tysiąca zdarzeń dowodzących działań antypolskich przez ugrupowania sprawujące władzę po bezprawnym przejęciu po smoleńsku. Ale wszystkiemu winny kaczor!

 

Gdzie te fakty? Dane? Nie ma? 

I nie będzie, bo tu tylko chodzi o to żeby pluć.

Czy słusznie czy nie, nie ważne, plujcie dalej! Dobra robota :D

 

Nie po to kapitał zagraniczny funduje:

KOD, trolle na forach, przekazy telewizyjne, internetowe, żeby teraz Polacy się zjednoczyli.

Będziemy się kłócić i pluć :D

Pis nie dobry, polacy nie dobrzy, niedobra zmiana, niedobre usa, wszystko źle, tylko rosja i niemcy takie dobre!

 

brawo-wygrales-wycieczke-na-sybir.jpg


Masz i juz nie wkurwiaj tym bronieniem pisu.

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=250965&t=250965

Nic mnie tak nie wkurwia jak skamlanie PISu gdy PO byla u wladzy (wladza - wstretny wyraz), ze tu afera, ze tam afera, ze to, ze sro. Kurwa ludzie - jakby chcieli to by rozkurwili PO w trymiga. Nie rozumiecie, ze ci ludzie sie kluca w telewizji a poza kamerami razem wodeczke sobie pija i smieja sie z polakow - baranow.Gdzie byl pis jak stonoga publikowal akta afer pzu, colloseum itp? Druga najwieksza partia w sejmie. Jedni na drugich maja kwity i siedza z zamknietymi mordami.

Edytowane przez greturt
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Minister Krzysztof Tchórzewski z uporem godnym lepszej sprawy forsuje pomysł zwiększenia wartości nominalnej akcji kontrolowanych przez siebie spółek energetycznych. Gdy w Sejmie rzucił kwotą 50 miliardów złotych „na przestrzeni kilku lat”, zdołował wartość „własnych” spółek energetycznych.

 

Cytat

Po jego dzisiejszej wypowiedzi (22.09.2016) wartość akcji PGE na giełdzie spadła o ponad 6%, do 10,13 zł… czyli do najniższego poziomu w historii. „Osiągnięciem” ministra jest zrównanie wartości rynkowej z wartością nominalną, na czym Skarb Państwa tylko od początku roku stracił 2,44 zł na akcję, czyli łącznie 2,6 miliarda złotych.

 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Panie-ministrze-wystarczy-tych-sukcesow-7478214.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.