Skocz do zawartości

Jak wycofać się z relacji z klasą?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia!

 Jakiś czas temu poznałem pewną Panią na imprezie, gadka szmatka, wymieniliśmy się kontaktami a następnie zaczęliśmy regularnie spotykać. Okazało się, że dziewczyna bierze psychotropy i ma ojca który się znęcał nad nią psychicznie. Mamy ze sobą dobry regularny kontakt i teraz pytanie jak zakończyć to w dobrym męskim stylu. Nie czuję się na siłach, żeby iść w to dalej, bo takie relacje są zwyczajnie trudne a ja sam jestem też po przejściach i czuje, że taki związek mógłby ponownie uruchomić we mnie to co już przepracowałem i ostatecznie zaprowadzić do regresu psychicznego.

 Ogólnie szkoda dziewczyny, ale ja nie chcę ryzykować kolejnym toksycznym związkiem.

 Spotkać się z nią i kawa na ławe czy lepiej telefonicznie, jak Panowie postępujecie zazwyczaj w takich sytuacjach?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem:

Po cholerę pakować się w kolejną babę ledwie skończyło się z jedną.

No ale tak to jest.

Generalnie trzeba spojrzeć wilkowi w oczy, to jest po męsku.

Fakt, że mężczyźni nie są do tego przyzwyczajeni, bo to kobiety zwykle rzucają.

Jest pewna opcja, którą czasami doradzam.

Zrób tak, żeby to ona ciebie rzuciła i będzie bez bólu.

Jak?

Wymyśl coś.

Poczytaj czemu kobiety rzucają i bądź taki, żeby cię rzuciła.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz że czujesz że to idzie zbyt szybko i czujesz się przez nią osaczony albo że nie czujesz do niej tego co kiedyś czułeś :D 

A tak na poważnie: Jestem zajętym człowiekiem i nie chcę wchodzić w żaden związek. Możemy się spotykać na ciziumiziu albo ciamcia-ramciam ( obierz to w piękne słowa) nic innego nie mogę ci zaoferować.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klasą? To Ty dobry chłopak jesteś. One często nie mają skrupułów, aby po randce przestać odpisywać bez wyjaśnienia albo rozstać się przez sms :)  

Zadzwoń i powiedz wprost, że tego nie widzisz dalej i nie czujesz nic do niej i z Twojej perspektywy to nie ma sensu, tego ciągnąć dalej i tyle, po co komplikować?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niedziel napisał:

Witajcie Bracia!

Okazało się, że dziewczyna bierze psychotropy i ma ojca który się znęcał nad nią psychicznie.

Rozumiem, że przedstawiła Ci wyrok karny oraz twarde weryfikowalne dowody?

 

Co do zrywania, należy postępować po kobiecemu, czyli ghosting, zablokowanie kontaktów, itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przestań się odzywać, ewentualnie daj do zrozumienia, że jesteś zajęty. Nie jesteście parą ani tym bardziej małżeństwem więc żadne przeprosiny czy wyjaśnienia się nie należą. Baby sobie takimi rzeczami wogole nie zawracają dupy, olewają od razu a czasami nawet kasują/blokują numer, na portalach itp. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście parą ani narzeczeństwem i nie ma potrzeby ogłaszania - proszę pani, nie chcę z tobą chodzić/brać ślubu.

 

Z tego co piszesz, niczego nie obiecywałeś, jedynie chcesz schłodzenia relacji/ zastopowania drogi prowadzącej do poważnych zobowiązań.

 

Po prostu mniej kontaktować się i nie dawać żadnych nadziei na związek. W razie pytań o przyszłość relacji ucinaj stwierdzeniem, ze wolisz być na koleżeńskiej stopie. Proste i szczere bez krętactw.

 

 

Edytowane przez Martius777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niedziel napisał:

Witajcie Bracia!

 Jakiś czas temu poznałem pewną Panią na imprezie, gadka szmatka, wymieniliśmy się kontaktami a następnie zaczęliśmy regularnie spotykać. Okazało się, że dziewczyna bierze psychotropy i ma ojca który się znęcał nad nią psychicznie. Mamy ze sobą dobry regularny kontakt i teraz pytanie jak zakończyć to w dobrym męskim stylu. Nie czuję się na siłach, żeby iść w to dalej, bo takie relacje są zwyczajnie trudne a ja sam jestem też po przejściach i czuje, że taki związek mógłby ponownie uruchomić we mnie to co już przepracowałem i ostatecznie zaprowadzić do regresu psychicznego.

 Ogólnie szkoda dziewczyny, ale ja nie chcę ryzykować kolejnym toksycznym związkiem.

 Spotkać się z nią i kawa na ławe czy lepiej telefonicznie, jak Panowie postępujecie zazwyczaj w takich sytuacjach?

Zostaw moją byłą w spokoju! 😂

 

A tak na poważnie - ile wy się znacie, byś coś pisał? Zapamiętaj, jeśli masz relacja z lasią miesiąc/dwa to nawet szkoda strzępić ryja. Dlaczego? Ty się będziesz spuszczał nad wiadomościami a ona jest na etapie, że Cię nie zna i Tobą gardzi. Ty napiszesz coś miłego/szczerego/normalnego ona popatrzy w ekran, parsknie i tyle z tego będzie.

 

Nie rób błędu, które popełniali bracia. Zobaczysz, że jak napisze Ci wiadomość i ani jej nie odczytasz ani nie odpiszesz, da Ci święty spokój. Ja tak miałem wiele razy, to najlepsza wiadomość jaką może im przekazać :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klasą? Czy ja mam problemy ze wzrokiem?

 

Ktoś widział kiedyś kobietę, która kończy relacje z klasą?

 

Baby to największe uje na świecie.

Gdyby to ona chciała kończyć relacje to by Cię najzwyczajniej zablokowała ale przestała się odzywać.

 

Krótko.

 

Misiowa, nie wiem co czuję, muszę pobyć sam, zastanowić się nad wszystkim.

 

Masz być pieprzonym chamem i myśleć tylko o sobie a nie zastanawiać się jak się wymiksować aby nie "urazić" słodkiej i niewinnej myszki.

 

Dziękuję. 🙂

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by odwrócić sytuację to dawno byś dostał kopa w dupę, takie są fakty. Trzeba brać przykład z kobiet. Powiedz tak żeby nic nie powiedzieć np. nie jesteś gotowy na coś więcej, potrzebujesz przestrzeni i więcej czasu dla siebie, zostańmy przyjaciółmi i pa pa. W razie problemów ze zrozumieniem blokujesz stalkerkę, żyjesz dalej.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niedziel napisał:

Witajcie Bracia!

 Jakiś czas temu poznałem pewną Panią na imprezie, gadka szmatka, wymieniliśmy się kontaktami a następnie zaczęliśmy regularnie spotykać. Okazało się, że dziewczyna bierze psychotropy i ma ojca który się znęcał nad nią psychicznie. Mamy ze sobą dobry regularny kontakt i teraz pytanie jak zakończyć to w dobrym męskim stylu. Nie czuję się na siłach, żeby iść w to dalej, bo takie relacje są zwyczajnie trudne a ja sam jestem też po przejściach i czuje, że taki związek mógłby ponownie uruchomić we mnie to co już przepracowałem i ostatecznie zaprowadzić do regresu psychicznego.

 Ogólnie szkoda dziewczyny, ale ja nie chcę ryzykować kolejnym toksycznym związkiem.

 Spotkać się z nią i kawa na ławe czy lepiej telefonicznie, jak Panowie postępujecie zazwyczaj w takich sytuacjach?

Jeśli z jakichś powodów nie chcesz napisać tego co nam powiedziałeś a co juz przytomnie zasugerowal Ci @slusa, to może napisz jej "sorry nie ma flow miedzy nami". Bądź "na czasie". A tak na serio - nie bądź chamem, nic Ci nie zrobiła żebyś ja blokował albo odpowiadal jej byle jak.


Widzę, ze tu niektórzy widza tylko opcje -miłego faceta (beciaka, cuckolda ) albo postawę obywatela państwa śródlądowego w środkowej Afryce, graniczacego od północy z Libią, od wschodu z Sudanem, od południa z Republiką Środkowoafrykańską, od południowego zachodu z Kamerunem i Nigerią, a od zachodu z Nigrem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Myślałem o tym i doszedłem do wniosku, że nie jestem szczęśliwy w tej relacji i to się nie zmieni, dlatego nie chcę się więcej spotykać."

 

Oczywiście możesz jej mówić, że nie wiesz co czujesz. Tylko, że to rozbudza apetyt jak wiesz i jest raczej słaba. Chcesz się tak bawić to powiedź jej, że jest dla ciebie jak siostra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakończyć taką relacje tak jak to robią kobiety czyli nie wiem co czuje muszę odpocząć, nie ma chemii, jesteś dla mnie za dobra i znajdziesz kogoś innego, nie zasługuje na ciebie. A najlepiej działa powiedzenie, że jesteś biedny, masz długi i czy by nie poratowała groszem do tego, że jesteś chory. Zobaczysz sukces murowany i kobieta będzie uciekać w podskokach aż będzie się kurzyło😁😆😂🤣

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że one przeważnie, ale nie zawsze kończą relacje tak jak kończą to nie znaczy że my faceci musimy zniżać się do ich poziomu. 

Najlepiej się spotkaj i powiedz, tylko nie pisz nic wcześniej że : "musimy się spotkać i pogadać" bo od razu wyczuje że coś jest nie halo i będzie ciężej.

Szybkie spotkanie, szczera rozmowa i dowidzenia. Tylko później żadnego pisania ani powrotów jak będzie ci zawracać tyłek swoimi smutkami. 

 

Ostatnio zostałem potraktowany w dość podobny sposób, najpierw był jakiś taki słabszy kontakt, później jakieś żale życiowe i na końcu była wiadomość "mam problem musimy pogadać" już wiedziałem co jest na rzeczy, spotkaliśmy się i dowidzenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do poniektórych którzy mówią teksty w stylu " po dwóch miesiącach znajomości to nic nie znaczy i wywalone".

 

No ja właśnie jestem po takiej znajomości i mam podobne odczucia jak po rozstaniu po dwóch latach poważnego związku. 

Więc tu nie ma żadnej reguły ile trwała znajomość, jak ktoś zdazyl się zaangażować to może mu nie być obojętne nawet po tak krótkim czasie. Niestety sam w to wcześniej nie wierzyłem ale cóż życie płata figle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak wycofać się z relacji z klasą?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.