Jump to content

wybór adwokata - jak nie google to co?


Recommended Posts

no właśnie, jak zabrać sie za znalezienie godnego zaufania i odpornego na manipulacje prawnika (Warszawa), nie chcę być zdany tylko na google bo to po prostu loteria. Macie jakieś sugestie jak dotrzeć do odpowiedniej osoby?

Pozdrawiam

R

PS prosze nie wklejać tu nazwisk/linków do kancelarii, nie chcę tu robić worka na spam. Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Zacznij od popytania znajomych.  W dzisiejszych czasach wielu z nas ma do czynienia z prawnikami.  Chociaż nigdy nie ma gwarancji, że będą dobrze wspierali cię w twojej sprawie.  Oni mają układy i układziki między sobą.  To jest nie do ogarnięcia do osób z poza branży.

Link to post
Share on other sites

Sierżant, dotyczy ewakuowania się z małżeństwa, a właściwie takiego przygotowania się do walki żeby nie dać się dość utalentowanej manipulantce.

Ursus, zapewne cudów nie ma i tak jest jak piszesz. Znajomych nie chcę pytać bo po prostu nie chcę się bardzo chwalić co się dzieje, pewnie niedługo po prostu umówię się na parę spotkań i kogoś sensownego wybiorę.

Najważniejsze żebym nie trafił na ukrytego obrońcę zawsze biednych i uciśnionych żon.

 

 

Link to post
Share on other sites
On 6/7/2021 at 12:58 PM, rasputnik said:

Macie jakieś sugestie jak dotrzeć do odpowiedniej osoby?

Czytaj strony i FB prawników. Jak zobaczysz wpisy typu "zawsze uzyskujemy jak najwyższe alimenty" to skreślasz, bo nie kierują się dobrem obu stron. Generalnie mężczyźni są lepsi, ale trafiają się kobiety-prawniczki bardziej blackpillowe niż 95% Forum. Warto patrzeć na kancelarie mające na swoich usługach mediatora - umowa mediacyjna, ma po zatwierdzeniu moc wyroku sądowego, sądy lubią mniej pracy.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.