Skocz do zawartości

Poznałem Panią przed ścianą - jak najszybciej chce się poznać, spotkać, pogadać przez tel - istny szał!


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

trafiła mi się Pani lat 31 przedścianowa. Kopalnia beki jak cholera ! :D

 

Zaczęliśmy pisać kilka dni temu:

- od razu wysłała numer telefonu;

- od razu zaproponowała spotkanie

- milion przeróżnych pytań jak na przesłuchaniu :D

 

Pyta mnie kiedy zadzwonie, ja się śmieje, że raptem co wysyłała numer i jak będę miał chwilę któregoś wieczoru to zadzwonie, a ona, że kobiecie czas płynie szybciej niestety, ja odpowiedziałem, że przykro mi, ale nic na to nie poradze.

 

Powiem Wam, ze dawno takiego schematu nie widziałem. Mozna by było się jakoś kryć chociaż :D

 

Moze sie z nią spotkam, moze nie, chociaż boję się ze to jakaś desperatka, co pozniej będzie nachodzić i pisać sprayem po drzwiach :D

Edytowane przez jankowalski1727
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ćma leci do ognia, no niby wie, że spłonie ale tylko tak na chwilę bliżej podfrunie :D

 

Takie kobiety odwalają taki ideał aby po ślubie zmienić się w szyszymorę :D

 

Wchodzisz na własne ryzyko, zadbaj o ogumienie i pilnuj aby połykała XD 

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baca1980 napisał:

Ruchać w "gumie" i nie próbować się zakochać :). Spotkania tylko na neutralnym gruncie. Knajpa, hotel. I na "podryw" lepiej mieć osobną kartę sim.

Dodajmy:

-kartę zakupioną w necie i zarejestrowaną na kogoś innego,

- mail też nowy, gg też

- można kombinować i podawać inne imie,

- nawet, kurde, lokalizacja inna/miejsce zamieszkania( uzasadni to hotel ),

- mistrzostwo to zmiana blach w samochodzie ;)

 

Mam czasem wrażenie, że one to wiedzą...udajemy agenta 007...a one mają tego świadomość

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co Wy wypisujecie. Damę trzeba ratować, zlitować się nad nią, ona albo zaraz w ścianę walnie albo już walnęła. Tu trzeba działać szybko i konkretnie. Ruchanie bez gumy, szybka ciąża, potem ślub oraz przepisanie majątku, aby pani czuła się wystarczająco bezpiecznie. Nie wiecie, że tak postępują prawdziwi "menszczyżni", bohaterowie swoich czasów. Tylko mi tu nie piszcie, że netkobiety.pl nie czytaliście;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 22
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj ile czasu trwał ostatni związek i ile mieszkała z facetem pod jednym dachem. Obstawiam wynik n(0<y<1), gdzie n to ilość "związków", a y czas ich trwania.

 

Jest też pełno witaminek, co w wieku 30+ lat nigdy z nikim nie mieszkały. To jest dopiero potem jazda, jak trzeba kwadrat ogarniać. Dantejskie sceny, włącznie z nauką obsługi odkurzacza (autentyk).

  • Like 4
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon Może my znamy tą samą osobę co uczyła się obsługi odkurzacza?

 

Na wycieczce jednej lasce spadły wafle na podłogę, poszła do hotelowej recepcji po odkurzacz, przychodzi, wsadza wtyczkę do gniazdka i baranieje.

 

*odkurzała jakieś 2-3 centymetry nad podłogą i zastanawiała się, czemu okruszki nie są wciągane do środka*

 

:D:D:D

 

Blondynka. Ze Śląska. Z górniczej rodziny.

 

  • Like 1
  • Haha 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baca1980 napisał:

Ruchać w "gumie" i nie próbować się zakochać :). Spotkania tylko na neutralnym gruncie. Knajpa, hotel. I na "podryw" lepiej mieć osobną kartę sim.

 

Mocno zakochanym Paniom opowiadam o swoich problemach. Po tygodniu narzekania same odchodzą :D

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Sam_Flynn said:

. Nie komplikuj sobie życia jakąś gówno wartą panią. 

A co, jeżeli to wartościowa kobieta, której po prostu w życiu nie wyszło? 

 

Trochę prześmiewczo, ale okolice 30-tki, to też dużo rozlatujących się co najmniej kilkuletnich związków. Fakt, że często dlatego, że ukochany nie chciał tyrać na bombelka. 

 

Niemniej przeszłość jest ważna i warto o nią pytać. Inną kwestią jest umiejętność oceny, czy pani konfabuluje, a jak tak, to jak bardzo. 🤔

 

Kiedyś mi np. laska naściemniała, że musiała przerwać studia prawnicze, bo jakiś tam wypadek miała. Potem się okazało, że nie prawnicze, tylko lansu i bansu i nie wypadek, tylko hajsu na zaoczne zabrakło. 

 

Jednak plus dla niej, bo szczerze wierzyła w to co mi mówiła. 

 

You'll never know. 🤔

 

Ufaj, ale sprawdzaj. Zawsze. 

Edytowane przez maroon
  • Like 5
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuurla panie to nie ma się co zastanawiać tylko brać szybko zabombelkowac i żyć długo, szczęśliwie z misiunia😄😆

Ja miałem dzisiaj sytuację w warzywniaku gdzie taka około 30 lat kobieta w ciąży do mnie cześć, co tam😁 Polskie witaminki są już tak zdesperowane, że nawet ten Polak jak to one mówią cutuje. "Z kartoflaną mordą" się nada😂🤣 Osobiście też zauważyłem masowe zainteresowanie kobiet 30+ przypadek? Nie sądzę skoro przez covid utrudniony dostęp do egzotyki i podróży mają. Jeżeli masz okazję korzystaj tylko pamiętaj ONS i co najwyżej FwB w tym wypadku  oczywiście się zabezpieczaj😉 Perełki dobijają do ściany i budzą się z ręką w nocniku gdzie taki widok i ich miny są bezcenne. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Ja miałem dzisiaj sytuację w warzywniaku gdzie taka około 30 lat kobieta w ciąży do mnie cześć, co tam😁 

Do mnie dzisiaj na badoo napisała jedna 28 z 145 cm wzrostu. I bardzo szybko chciała umówić się na spacer. No i oczywiście padło legendarne pytanie "czy mam samochód" 😆 Tak jakby myślała że będę specjalnie dla niej dymał 20 km.

 

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Polskie witaminki są już tak zdesperowane, że nawet ten Polak jak to one mówią cutuje. "Z kartoflaną mordą" się nada😂🤣 

Jeśli w ich oczach wyglądasz nieco lepiej niż przeciętny kartofel, to tak jest.

Edytowane przez Patton
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.