Skocz do zawartości

Blackpill - wątek główny


Chicco

Rekomendowane odpowiedzi

@Chicco Z prawej strony forum znajdziesz zasady, do których trzeba się stosować. Nie używaj słowa cytuje. "locha" jako określenie na kobiety. Wypowiadajmy się z szacunkiem bo kobiety czytają nasze forum i jesteśmy poprzez pisownie, wstawiane słowa oceniani przez nie i przedstawiani w internecie lub w realu w złym świetle. Niech przynajmniej mają świadomość, że chłopaki na BS potrafią ładnie pisać, mają szacunek i nie robią błędów. A to już dużo bo wtedy trudno będzie nas wysmiewac. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Chicco napisał:

To, że w PL brakuje około 300 tyś kobiet w wieku produkcyjnym to też projekcja?

Wiesz dlaczego tak się dzieje?

 

Dlatego bo łysiejący Azjata z odstającymi uszami, nie ma pojęcia o istnieniu blackpillowych teorii. On nie mierzy sobie szczęki tylko w sposób pozytywny podchodzi do życia.

 

Trzeba przyznać, że w całkiem ładną wyrwał witaminkę.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, דניאל napisał:

Trzeba przyznać, że w całkiem ładną wyrwał witaminkę.

 

Max 5-6 SMV nie więcej.

 

56 minut temu, דניאל napisał:

Wiesz dlaczego tak się dzieje?

 

 

Bo pani włącza aplikacje i tam ma stado kukoldow z całego świata? To internet popsuł rynek. 

 

Ten Azjata mógłby liczyć na jakiegoś karła w swoim przedziale SMV, bo ładnych kobiet jest tam mało. A tak ma średnia pOlke.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, smerf napisał:

Bo pani włącza aplikacje i tam ma stado kukoldow z całego świata? To internet popsuł rynek. 

Nie tylko internet, ale i prawo rodzinne.

Bo co z tego, że zadasz się z kobietą, jak zachodzi w ciążę, porywa dzieci a kurewski sąd nagradza tą degenerację alimentami...

 

Edytowane przez Gościu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Taboo napisał:

Zimne prysznice, medytacja, siłownia...

 

Bardzo dobre są afirmację pod zimnym prysznicem. Uczą działać pomimo odczuwanego dyskomfortu. 

 

Fajnie, że gromadzona jest wiedza o byciu atrakcyjną jednostką. Ale czemu wyznawcy czarnej pigułki nie użyją jej mocy by poprawić swoją sytuację. 

 

 https://demotywatory.pl/5072224/Jesli-dziewczyna-bedzie-chciala-zobaczyc-jak-wygladasz-to

 

 

Pomijając to, że jest to trudne to zazwyczaj sama zmiana fizis nie jest wystarczająca by cieszyć się efektem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smerf napisał:

Ten Azjata mógłby liczyć na jakiegoś karła w swoim przedziale SMV, bo ładnych kobiet jest tam mało. A tak ma średnia pOlke.

To tylko dowodzi magi geomaxxingu. To samo mają biali w południowej Azji. Tylko, że dla Azjatek biały to awans społeczny a polki są po prostu zakompleksionymi wieśniakami. Powiem szczerze miałem kompleksy na tym punkcie, ale jak przyjechałem do Warszawy i zobaczyłem tych erasmusów to zgniłem. Ewidentne część z nich przyjechała bo u siebie w kraju nie mogli zaruchać. 

 

Typowa Polka jest typową Polką i niestety te memy i żarty o Polkach są prawdziwe w chuj. Na Polaka plują, ale wystarczy jakiś przychlast z zagranicy i całkiem inne kobiety xD To co nieraz mówił Szarpanki. To jest smutne bo gdyby te erasmusy były chadami to jeszcze mógłbym zrozumieć. No ale o Polaku nie nagrasz filmiku na YT i nie pochwalisz się przed znajomymi. Czego erasmusy nie kumają to tego, że są dekoracją do wizji metropolitalnej, nowoczesnej Polki xD 

 

A i często na erasmusów lecą właśnie przeciętne laski tak jak ta z nagrania. Zadajcie sobie pytanie dlaczego, odpowiedź w sumie podałem wyżej :)

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chicco napisał:

Ten gościu to jakieś mocne 2-3/10. To tylko dowodzi jak magia bycia egzotycznym działa na polki. 

Wtedy nawet penis poniżej średniej europejskiej zupełnie nie przeszkadza...

 

7 minut temu, Chicco napisał:

jak przyjechałem do Warszawy i zobaczyłem tych erasmusów to zgniłem. Ewidentne część z nich przyjechała bo u siebie w kraju nie mogli zaruchać. 

Wychodzi na to, Że Polki to takie europejskie Filipinki i Tajki.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Wychodzi na to, Że Polki to takie europejskie Filipinki i Tajki.

Nie wychodzi, tylko tak jest, od dawna. Kiedyś było niby gorzej (albo lepiej) w zależności od punktu widzenia.

 

Tacy Hindusi, Arabowie i Azjaci to praktycznie najniższa kasta jeśli chodzi o facetów w USA oraz Europie zachodniej. Dlaczego? Bo są w większości brzydcy, niscy, a hindusi naprawdę jebią curry. Większość to też gołodupcy. Dlatego jest tak dużo par Polka hindus, Polka arab.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, sunhasntdie said:

No to nie wygodniej byloby kazdemu, kto narzeka na obecna sytuacje wziac grabki i pojechac sobie tam gdzie uwazacie, ze Was chca? 

Wiele osób nie może wyjechać przez względy rodzinne i / lub zawodowe. Nawet jak masz "fach" w ręku, to w najlepszych dla nas kierunkach Filipiny/Wietnam/Tajlandia nie dostaniesz pozwolenia na pracę/nie zatrudnią białego bo nie mogą. Tak samo nie wyobrażam sobie polecieć na drugi koniec świata mając rodziców w poszedłym wieku którzy wymagają opieki. Obecnie dochodzi jeszcze covid i cyrki z wizami i paszportami covidowymi. Osobiście znam kilka osób które czekają tylko aż sytuacja się wyklaruje i lecą z zamiarem poznania tam kobiety. Także w przyszłym roku o tej porze powinno być na forum trochę relacji z geomaxingu /travel pilla. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miraculo napisał:

Osobiście znam kilka osób które czekają tylko aż sytuacja się wyklaruje i lecą z zamiarem poznania tam kobiety. Także w przyszłym roku o tej porze powinno być na forum trochę relacji z geomaxingu /travel pilla. 

Ja tez będę próbował tam szczęścia. Plany miałem już na te wakacje ale ciężko powiedzieć… Generalnie z tego co słyszałem to geomaxxing jest popularny już od dobrych 20 lat i niektórzy mówią ze to powoli koniec wiec trzeba sie spieszyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Chicco said:

Ja tez będę próbował tam szczęścia. Plany miałem już na te wakacje ale ciężko powiedzieć… Generalnie z tego co słyszałem to geomaxxing jest popularny już od dobrych 20 lat i niektórzy mówią ze to powoli koniec wiec trzeba sie spieszyć. 

Nie, po prostu zmienią się miejsca docelowe. Jak jakimś cudem Filipiny/Wietnam się wypełnią białymi, to zostaną jakieś republiki post sowieckie, jakieś fragmenty Afryki, może AM płd. Geomaxing będzie istniał dopóki będą wyraźne różnice w zamożności społeczeństw i np mężczyźni z jednego kraju będą wyjeżdżali do innego za pieniędzmi. Zresztą, zakładając że nie będzie żadnej wojny/konfliktów które wymażą nadwyżkę mężczyzn. Może za kilka/kilkanaście lat Białoruś/Ukraina będą dobrymi kierunkami. Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Chicco napisał:

No ale o Polaku nie nagrasz filmiku na YT i nie pochwalisz się przed znajomymi. Czego erasmusy nie kumają to tego, że są dekoracją do wizji metropolitalnej, nowoczesnej Polki

 

Dokładnie, pOlnki wręcz się szczycą tym, że są z obcokrajowcem, byłem za granicą i się nagapiłem. Największe szony w europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chicco napisał:

Nie wychodzi, tylko tak jest, od dawna. Kiedyś było niby gorzej (albo lepiej) w zależności od punktu widzenia.

 

Tacy Hindusi, Arabowie i Azjaci to praktycznie najniższa kasta jeśli chodzi o facetów w USA oraz Europie zachodniej. Dlaczego? Bo są w większości brzydcy, niscy, a hindusi naprawdę jebią curry. Większość to też gołodupcy. Dlatego jest tak dużo par Polka hindus, Polka arab.  

Kiedyś przy dyskusji w rodzinnym gronie o Polkach i ich reputacji za granicą, moi 80 letni dziadkowie mówili, że dawno temu będąc w Turcji w czasach ich młodości już wtedy Turcy mawiali o naszych witaminkach "kurwy". Mina mojej kuzynki młodej Julki była bezcenna, bo chwilę wcześniej zaczęła bredzić jacy to Polscy mężczyźni są okropni, patriarchat i inne pierdolety.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SilentAssassin napisał:

Czy w gre zakladu wchodzi poznawanie lasek na żywo ? 

175cm 65kg wagi. Może być?😁

Nie. Bo poznać to każdy może.

Za badania które udowodnią, że nie mam racji płace 500 zeta. Tylko konkretnie a nie ktoś znajdzie jedną rzecz i wielki naukowiec.

 

Nikt nic nie udowodni bo to są fakty udowodnione ale nagroda jest, żeby redpillersi i bluepillersi nie mówili, że "pierdole głupoty bez pokrycia".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Nie. Bo poznać to każdy może.

Za badania które udowodnią, że nie mam racji płace 500 zeta. Tylko konkretnie a nie ktoś znajdzie jedną rzecz i wielki naukowiec.

 

Nikt nic nie udowodni bo to są fakty udowodnione ale nagroda jest, żeby redpillersi i bluepillersi nie mówili, że "pierdole głupoty bez pokrycia".

Czy Tobie czasem Wąski sufit na łeb sie nie spadł ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej dolozyc troche do tych pieciu stow i zainwestowac w karnet na silownie i napar z dziurawca albo dive i spuszczenie z krzyza, zeby sobie glowy nie psuc tresciami pod tytulem "Chuj, taki sie juz urodziles, nie ma szans, elo, zreszta spojrz sam, jakas malolata nakrecila tiktoka w ktorym jedzie po niskich kolesiach, no sam widzisz, zostaje tylko klepac swoja swieta prawde. A ten ma duza murzynska kutange, ten pol banki po tacie, a tamtego kosc policzkowa jest skierowana o 32° w strone poludniowegowschodu i jak on podchodzi do kobiety, to ta siada przed nim rozkrakiem. W ogole to wina tego, ze nie bylo dawno zadnych wojen". Tak to widze 🤪 

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Analconda napisał:

Za badania które udowodnią, że nie mam racji płace 500 zeta.

Poproszę o konkretne tezy, które mają zostać obalone tymi badaniami.

 

Mam nadzieję, że jeśli takie badania dostaniesz, to mimo, że może one nie wpłyną na Twoje subiektywne postrzeganie świata, będziesz umiał się zachować i kasę dasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.