Skocz do zawartości

Blackpill - wątek główny


Chicco

Rekomendowane odpowiedzi

 

12 minut temu, Janosik napisał:

Mnie strasznie drażni jak dla atrakcyjnego gościa podryw idzie jak po maśle a ja mam pod górkę bo człowiek jak woda idzie po najniższej Lini oporu i by chciał szybko łatwo bezboleśnie.

No ale z nami jest tak samo, w sensie ładnej dziewczynie, którą pożądamy jesteśmy wstanie o wiele więcej wybaczyć i tak dalej. Tak niestety jest. Im jesteś brzydszy tym musisz mieć lepszą grę, aż do chodzisz do takiego poziomu nieatrakcyjności, że nie opłaca się iść „grać”. To boli ale tak jest i trzeba do zaakceptować dlatego lookmaxing jest najważniejszy, a później reszta. Gra też ważna jakby co ale nie aż tak 😛

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PrzemAss napisał:

Blackpill to dla mnie po prostu wymówka dla słabych i zbyt leniwych aby się postarać cokolwiek zmienić mogących się zasłonić tym że nie są atrakcyjni i to i tak by nic nie dało.

Bo nic nie da. I to nie jest wymówka.

Liczy się tylko i wyłącznie wygląd. A zarabianie pieniędzy to zwykła ściema. I co gość 20 letni np jest całkowicie zlewany przez kobiety potem 40 lat luksusowe samochody, siano i co myślisz, że nagle kobiety na niego polecą? Nie.

Biologii nie oszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Bo nic nie da. I to nie jest wymówka.

Liczy się tylko i wyłącznie wygląd. A zarabianie pieniędzy to zwykła ściema. I co gość 20 letni np jest całkowicie zlewany przez kobiety potem 40 lat luksusowe samochody, siano i co myślisz, że nagle kobiety na niego polecą? Nie.

Biologii nie oszukasz.

Pocieszku :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

Bo nic nie da. I to nie jest wymówka.

Liczy się tylko i wyłącznie wygląd. A zarabianie pieniędzy to zwykła ściema. I co gość 20 letni np jest całkowicie zlewany przez kobiety potem 40 lat luksusowe samochody, siano i co myślisz, że nagle kobiety na niego polecą? Nie.

Biologii nie oszukasz.

No spoko, ja nie mam zamiaru zmieniać Twojego zdania. To moje zdanie które buduję także na przykładach znajomych o których pisałem. Goście o gorszym od lasek wyglądzie ruchali i budowali z nimi związki a ja to widziałem więc jak mam wierzyć w rzeczy które wypisujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ksanti napisał:

@mac

Dzisiaj widziałem dyskusje na fb o tej ścianie to zarówno chłopy jak i kobiety z tego brechtały.

Jest sporo wielbicieli MILF'ów tych wymuszonych jak i nie wymuszonych.

Relacje z większą różnicą wieku są coraz mniej popularne i dostępne (podświadomie wiedzą to obydwie strony).

Kobieta woli być singielką niż z kimś poniżej własnych oczekiwań urodowych.

Wbrew temu co się mówi na forum znacznie lepiej znoszą samotność niż mężczyźni.

Coraz więcej ludzi nie chce mieć potomstwa i nawet statystyki bezczelnie o tym mówią.

Jeśli ktoś nie jest przystojny to może sobie wybrzydzać ze ścianami a i tak zostanie mu wymuszone MGTOW.

 

 

Mówię jeszcze raz, że masz wiele poziomów podejmowania decyzji życiowych. Jakbym chciał dzieci to bym celował w możliwie najmłodszą partnerkę, a nie w milfa, przecież to zdrowe i naturalne podejście. Stara dzieci rodzić nie powinna, z czym prawdopodobnie zgodzi się każda kobieta nawet. Dla mnie to narzędzie do podejmowania decyzji. Ludzie brechtają ze wszystkiego i generalnie są idiotami, o czym ma mi to mówić? Jakbym słuchał ludzi to nigdy bym z gówna nie wyszedł. Nie zgadzam się na reaktywność, tylko wybieram, nawet w ograniczonych systemowo, czy społecznie widełkach, ale wybieram optymalnie na podstawie wiedzy i zebranych doświadczeń, bo wybrać i tak muszę, bo się uduszę 😆 Wyjebane na takie problemy, bo to nie są żadne problemy. Dla mnie to niepoważne, czymś takim się przejmować nawet. Nie ma kobiety to nie ma, płakać nie będę, co mnie to obchodzi? A ciebie, co to obchodzi, że ktoś rucha, albo nie rucha? 5 minut ruchania i często 18 lat alimentów 😆 Nie ma żadnego wymuszonego mgtow, tylko samotność jest wpisana w ludzkie życie, w ludzki umysł. Każdy jest sam z własnymi myślami i decyzjami. Każdy jest mgtow w fundamencie rzeczywistości umysłowej. Każdy jest sam, ale można przetransformować samotność w coś pozytywnego, w coś, co daje ogromną energię i moc, jak mówię. Przecież moje przemyślenia nie wzięły się z dupy, tylko praktyki życiowej. Ja chcę się dobrze czuć sam ze sobą, nie chcę dokładać sobie cierpienia i chcę podejmować optymalne decyzje w miarę, po to czytam, dyskutuję, ogarniam, pracuję i żyję sobie. Ty nie chcesz żyć w spełnieniu i szczęściu wewnętrznym? Nie chcesz udoskonalić codzienności? Jak takie farmazony mają w tym pomóc? Jak problematyka damsko-męska może pomóc, skoro jeden z drugim nie potrafi ze sobą wytrzymać, ani podjąć sensownych decyzji? Najpierw załatwić sprawy ze sobą, a później zobaczyć, czy jeszcze warto wchodzić w jakieś relacje, bo może się okazać, że pustka została wypełniona czymś nieoczekiwanym, sobą. Ściana, jak widać jest dla każdego, ale oznacza, co innego. Nie chcę żyć w zamkniętym paradygmacie.  I nie zaakceptuję żadnego gotowego modelu, bo nawet w ekonometrii występuje epsilon, składnik losowy, który może każdy model rozpierdolić.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miraculo

Raczej tak wnioskuje po tym co laski piszą w necie w opozycji do tego co chłopy. Myślę, że na to nie będzie jednoznacznych statystyk i pewnie dużo zależy od tego jakie ktoś miał powodzenie w życiu w tej sferze. Generalnie kobiety przeważnie piszą na wyjebaniu coś w rodzaju "nie szukam, bo wiem, że prędzej czy później się znajdzie" albo "pielęgnuje miłość do samej siebie, mężczyzna to tylko dodatek". Mężczyznom natomiast przeważnie jest źle, popadają w nerwice, depresje czy przygnębienie (z tego co opisują). Jednak ktoś kto ma powodzenie raczej nie będzie narzekał tylko ciężko powiedzieć o takim, że jest sam czy samotny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda @Chicco

Nie pomyśleliście by stworzyć związek homoseksualny? W końcu z kobietami szans ni ma.

 

Myslicie (jęczycie) podobnie, myślę, żebyście się dobrze dogadali.

I z 2 sfrustrowanych smutasów powstałaby piękna, kolorowa, ćwierkająca parka. 

Macie moje błogosławieństwo.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PrzemAss napisał:

Więc jak tu wierzyć w blackpilla jak życie wśród ludzi pokazuje coś zupełnie innego. 

Życie pokazuje wiele kiepskich związków, tak kiepskich, że w sumie lepiej być mgtowem i incelem. I życie pokazuje niestety wiele rozwodów. 

 

Co najgorsze mówimy o ludziach którzy mają podobne SMV, ja nawet nie chce wiedzieć jak wyglądają relacje gdy facet ma niższe SMV niż laska, ale to sytuacje typu facet ciągle pilnuje swojej baby i boi się, że go zdradzi albo baba go poniża i traktuje jak służącego (co jest częste też w związkach gdzie para ma podobne SMV).

 

Wyższe SMV daje ci jakby to redpillowiec powiedział ramę w związku a rama to podstawa.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PrzemAss napisał:

No spoko, ja nie mam zamiaru zmieniać Twojego zdania. To moje zdanie które buduję także na przykładach znajomych o których pisałem. Goście o gorszym od lasek wyglądzie ruchali i budowali z nimi związki a ja to widziałem więc jak mam wierzyć w rzeczy które wypisujesz. 

Przecież to nie jest moje zdanie tylko FAKTY.

Oczywiście, że facet z zerową WGS może być w związku z modelką - pod warunkiem, że ma hajs. Czyli kobieta jest z hajsem a nie z nim. Proste.

Oprócz tego badboye na których kobiety lecą, Murzyni - bo na nich jest moda itd...

Facet poniżej 7/10 nie może się podobać kobiecie ponieważ jest to uwarunkowane biologicznie.

 

2 minuty temu, eknm2005 napisał:

Nie pomyśleliście by stworzyć związek homoseksualny? W końcu z kobietami szans ni ma.

Nie jestem gejem. Mógłbym być w związku z facetem ale TYLKO dla pieniędzy.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Analconda said:

Nie jestem gejem. Mógłbym być w związku z facetem ale TYLKO dla pieniędzy.

No nie jesteś i to w porządku.

Ale skoro już nam wyjaśniłeś, że z kobietami szans nie ma, to po co się męczyć takim życiem (jęczeniem). 

Biologia nakazuje nam by się adoptować do niesprzyjających warunków życia. 

 

"Nam polędwica oraz schab nie smakuje tak jak szczaw"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chicco napisał:

Życie pokazuje wiele kiepskich związków, tak kiepskich, że w sumie lepiej być mgtowem i incelem. I życie pokazuje niestety wiele rozwodów. 

 

Co najgorsze mówimy o ludziach którzy mają podobne SMV, ja nawet nie chce wiedzieć jak wyglądają relacje gdy facet ma niższe SMV niż laska, ale to sytuacje typu facet ciągle pilnuje swojej baby i boi się, że go zdradzi albo baba go poniża i traktuje jak służącego (co jest częste też w związkach gdzie para ma podobne SMV).

 

Wyższe SMV daje ci jakby to redpillowiec powiedział ramę w związku a rama to podstawa.

Zgadzam się z tym że większość związków to tragedia, ale bardziej chodziło mi o to że nie trzeba być mega atrakcyjnym aby mieć kontakty z dziewczynami nawet tymi lepszymi od facetów pod względem smv. Nie trzeba żyć w wiecznym celibacie i się zamartwiać jak to wynika z blackpilla. 

 

3 minuty temu, Analconda napisał:

Przecież to nie jest moje zdanie tylko FAKTY.

Oczywiście, że facet z zerową WGS może być w związku z modelką - pod warunkiem, że ma hajs. Czyli kobieta jest z hajsem a nie z nim. Proste.

Oprócz tego badboye na których kobiety lecą, Murzyni - bo na nich jest moda itd...

Facet poniżej 7/10 nie może się podobać kobiecie ponieważ jest to uwarunkowane biologicznie.

 

Nie jestem gejem. Mógłbym być w związku z facetem ale TYLKO dla pieniędzy.

No spoko, Ty masz swoje badania i fakty a ja znam przykłady które mówią co innego. Związki gdzie facet 6/10 jest z laską 7/10 i nie chodzi o $ bo są ze sobą od czasów szkolnych gdzie oboje nie mieli nic a on szczególnie nie rokował na dobrego sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PrzemAss napisał:

Zgadzam się z tym że większość związków to tragedia, ale bardziej chodziło mi o to że nie trzeba być mega atrakcyjnym aby mieć kontakty z dziewczynami nawet tymi lepszymi od facetów pod względem smv. Nie trzeba żyć w wiecznym celibacie i się zamartwiać jak to wynika z blackpilla. 

Blackpill nie polega na tym, że jesteś incelem bo na ładną divę można iść zawsze, Blackpill tak jak redpill próbuje wyjaśnić jak stworzyć relacje opartą na pożądaniu w której dostajesz walidacje (to czego każdy potrzebuje).

 

redpill w skrócie wierzy w:

gra > status > pieniądze > wygląd

 

blackpill:

wygląd > status > gra > pieniądze

 

I tyle. Taka jest różnica między tymi pigułkami. 

 

Ale inaczej położone akcenty naprawdę robią różnice. Jak widać w tym wątku.

 

Ale blackpill oczywiście dopuszcza możliwość relacji brzydkiego faceta z ładną kobietą tylko że blackpillowiec powie, że taka laska nie kocha typa tylko jest z nim z jakiś innych powodów. Redpill natomiast będzie mówił a może typ ma świetną grę i tak dalej.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, PrzemAss said:

No spoko, Ty masz swoje badania i fakty a ja znam przykłady które mówią co innego. Związki gdzie facet 6/10 jest z laską 7/10 i nie chodzi o $ bo są ze sobą od czasów szkolnych gdzie oboje nie mieli nic a on szczególnie nie rokował na dobrego sponsora.

No to już @Chicco wyjaśnił, że nawet jak kobieta jest z mężczyzną o niższym SMV od niej - teoria blackpillerska dalej obowiązuje. 

 

"Mistrzu, ale Twoja teoria nie zgadza się z faktami"

"Tym gorzej dla faktów!" 

(+ dla osób/osoby, która wie kto z kim miał taką rozmowę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PrzemAss napisał:

ja znam przykłady które mówią co innego. Związki gdzie facet 6/10 jest z laską 7/10 i nie chodzi o $ bo są ze sobą od czasów szkolnych gdzie oboje nie mieli nic a on szczególnie nie rokował na dobrego sponsora.

No to są np patusy/badboye do których kobiety ciągną.

A zwykli goście których jest większość…

Kobietą robi się niedobrze przy około 80% mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PrzemAss napisał:

Nie trzeba żyć w wiecznym celibacie i się zamartwiać jak to wynika z blackpilla.

Jakby kolesie żyli w celibacie z pełną kontrolą popędu i jakościowymi aktywnościami to by nie narzekali, tylko rozpierdalali wszystko i wszystkich. A o zmartwieniach zapomnieliby po około 2-3 miesiącach. Mózg można przeprogramować, wymusić fizyczne zmiany dosłownie. Podejrzewam również, że większości skończyłyby się też problemy z kobietami, bo mężczyznę na bombie testosteronowej to wręcz czuć. Ale po chuj o tym piszę :) Narzekacze pójdą narzekać, bo taki mają nawyk, a ja pójdę robić swoje, bo też mam taki nawyk 😆

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chicco napisał:

redpill w skrócie wierzy w:

gra > status > pieniądze > wygląd

 

blackpill:

wygląd > status > gra > pieniądze

 

I tyle. Taka jest różnica między tymi pigułkami. 

Dlatego redpill i blackpill to kłamstwo.

Bo liczy się tylko wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 20:14, sunhasntdie napisał:

W ogole to wina tego, ze nie bylo dawno zadnych wojen". Tak to widze

Ke?

Co zatem teraz mamy?

....poczemu nie ogłaszają stanu W?

 

Swołocz by rozniosła tyn kartonowa curwidołek.

 

Czy węgiel ratyfikowany ZALICZAMY do 'czarnopigooołowych' tematów?

 

Bo po tym o sraczkę trudniej, i trzeba się spinać aby  popuścić. 

....se oftopłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

No to są np patusy/badboye do których kobiety ciągną.

A zwykli goście których jest większość…

Kobietą robi się niedobrze przy około 80% mężczyzn.

Ani jedno ani drugie, ona i on z normalnych pełnych rodzin, jemu raczej daleko do rozrabiaki badboya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Ale ten popęd to energia i ty wybierasz, co zrobisz. Pomyśl sobie, że jak opanujesz popęd to masz tytanową siłę woli. A to jest prawda. Takiego gościa nic już nie powstrzyma. Masz to na wyciągnięcie ręki (pierwsze zmiany i to znaczące zobaczysz w ciągu 3 tygodni mniej więcej). Walczysz ze sobą, wygrywasz i nikt już nie jest większym wrogiem. Wygrałeś. Kontrolujesz popęd, kontrolujesz siebie, kontrolujesz, tworzysz rzeczywistość, bo masz tyle energii, że cię rozpierdala po prostu,

Dokładnie Bracie. 👊
A trzeba dodać że Kobiety to potrafią lepiej kontrolować od nas, bo nas wzywa testosteron do tego szczególnie w wieku 15-30. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

o co taki blackpiller jest w stanie zaoferować? Trucie dupy? 

Blackpillowcy, przynajmniej za granicą to w 99% bluepill odrzucany przez kobiety albo redpill odrzucany przez kobiety (jak jeden z guru blackpilla faceandlms)

 

Więc blackpillowiec ma wyjebane w oferowanie coś kobiecie bo i tak nie miał powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spitfire napisał:

Dokładnie Bracie. 👊
A trzeba dodać że Kobiety to potrafią lepiej kontrolować od nas, bo nas wzywa testosteron do tego szczególnie w wieku 15-30. 

Dlatego uważam, że najpoważniejsza walka z wielką wygraną to walka z samym sobą, a reszta to kwestie poboczne. Mogą być, ale nie muszą. Testo to nagroda sama w sobie, dlatego cieszę się, że jestem mężczyzną. Takie paliwo zmarnować, ja pierdolę, no nie, po prostu nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eknm2005 napisał:

Nie jestem gejem. Mógłbym być w związku z facetem ale TYLKO dla pieniędzy.

:lol::lol::lol::lol:

 

Coż za osobliwy coming out. Forumowy specjalista od związków co to w żadnym nie był nie dość, że się przyznał do bycia gejem, to w dodatku do bycia prostytutką.

 

Będę postępowo tolerancyjny.

 

 

  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PrzemAss napisał:

Ani jedno ani drugie, ona i on z normalnych pełnych rodzin, jemu raczej daleko do rozrabiaki badboya. 

To lepiej powiedz ile mają wzrostu.

 

4 minuty temu, Chicco napisał:

Więc blackpillowiec ma wyjebane w oferowanie coś kobiecie bo i tak nie miał powodzenia.

Ta ale pozostaje ból bycia człowiekiem(?) drugiej kategorii…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.