Skocz do zawartości

Blackpill - wątek główny


Chicco

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mac napisał:

Dlatego uważam, że najpoważniejsza walka z wielką wygraną to walka z samym sobą

O i to jest pieknie napisane, tak samo jak pozostale Twoje posty w tym temacie. Jesli serio ktos nie widzi nonsensu tych teorii i dalej klepie o czarnej pigulce, no to niestety, to nie kobiety ani zadne czasy nie sa winne, ale on sam. Na lenistwo i strach znajdzie sie milion teorii i wymowek.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu tutaj nie rozumie jednej rzeczy prostej. Blackpill nie powstał po to by gnębić brzydkich mężczyzn, został stworzony przez brzydkich gości, najczęściej eks puasów albo redpillowców którzy mimo szczerego wysiłku (i włożonej kasy) chuja osiągnęli. Cześć blackpillowców miało dziewczyny i tak dalej jak „first” na przykład. 

 

Blackpill tłumaczy dlaczego na przykład jedni puasi wychodzili z zajebistymi laskami a inni chuja osiągali i nie nie była to energia tylko wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dużo związków gdzie kobieta jest ładniejsza od faceta. On sredni, ona dobra dupa. Bo jak ktoś napisał. Poznali się w czasach szkolnych. W gimbazie lub lo. 10, 15 lat temu. W dzisiejszych czasach gdyby mieli się poznać na tinderze. Byłoby to niemożliwe. Bo tinder to super makret. Laska odrzuci typa bo brakuje mu 4 cm wzrostu. Szukacie w głównie to gówno macie. I tyle w temacie. 

Ostatnio w pracy, czy tam na mieście dziewczyny się uśmiechają, spoglądają dłużej jak idę. Trzeba wychodzić z domu. A nie klikać w telefon. Cichy, fryzura, ogólne zadbanie. 

A wy oceniacie kobiety przez pryzmat tego, że jakaś was zlała na tinderze. Mnie też kiedyś laska zlała na tinderze. A po zapoznaniu na żywo nie dawała mi spokoju wiadomościami. 

Maja kurwa wymagania 188 cm. Niech sobie kurwa wymagają. Nie ma jak mierzyć poczucie własnej wartości na podstawie tego, ze jakas roszczeniowa Julka z kotem z bogatego domu jest arogancką. Jak słoma z butów wystaje to już jej problem. 

Już nie pierdolcie o tym wzroście. 

Dzisiaj idę sobie, stoję na światłach. I widzę dobra dupe z tatuażem na udach. Pierwsza myśl. Kurwa jest na oko 4 cm niższa odemnie. A i tak patrzyła się i oblizała Górna wargę. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Montella26 napisał:

Ostatnio w pracy, czy tam na mieście dziewczyny się uśmiechają, spoglądają dłużej jak idę. Trzeba wychodzić z domu. A nie klikać w telefon. Cichy, fryzura, ogólne zadbanie. 

Tylko mi i większości facetom się to nie zdarza. Kumasz to? Czy tak ciężko jest zrozumieć? Czy wy jesteście jak kobiety i solipsyzm mocno? 

 

Na mnie kobiety patrzą neutralnie, czasami wrogo, na inceli najczęściej wrogo. Na chadów, chadlitów i high tier normików patrzą jak piszesz wyżej.

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chicco napisał:

Tylko mi i większości facetom się to nie zdarza. Kumasz to? Czy tak ciężko jest zrozumieć? Czy wy jesteście jak kobiety i solipsyzm mocno? 

 

No to spojrz w lustro i sie zastanow dlaczego, zamiast tu caly czas plakac. Wyjdz z piwnicy, wyjmij sobie z glowy te glupoty i idz poznawac ludzi. Jak cos Ci nie pasuje w sobie, to to popraw. Caly czas tylko widze mizanie sie nad soba, placz nad swiatem i w ramach dowodu jakies siksy, ktore z nudow nagrywaja jakies gowno. 

 

 A na kolege A juz chyba nie ma lekarstwa. No po prostu nie wierze, ze ten koles byl na psychoterapii, a naprawde by sie przydala.

Edytowane przez sunhasntdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco a chciałbyś, żeby codziennie napadało cię stado pasztetów z prośbą o telefon, kontakt? 😆 Musiałbyś uruchomić w sobie pewien mechanizm obronny. Pomyśl sobie, że idziesz do chaty, bo srać się chce, a za tobą tabun panienek, wszystkie się uśmiechają, a ty krzywo odpowiadasz i sobie myślisz, że wszystkich chyba popierdoliło. Ty marzysz teraz o tym, żeby się wysrać, a nie ruchać, masz już dość 😆

 

Uważaj, czego sobie życzysz. Wrogo? Co ty sobie wkręcasz xD Wstawiałeś rozmowę z panienką swoją na tinderze i też jej pojechałeś wrogo. Co za kurwa hipokryzja 😆 Sam obrażasz i narzekasz, że na ciebie wrogo ktoś patrzy, litości. Czy to nie ty wstawiałeś linka do panny, z którą cię połączyło i jej pojechałeś przed wyjściem własnym na imprezę? Stary, jak nie widzisz w tym hipokryzji to nie wiem. Też panienkę olałeś tak, jak one ciebie xD No kurwa, zaraz nie wytrzymam. Powiedz. Tak, czy nie? Robisz dokładnie to, czym gardzisz i czego nienawidzisz. Jesteś hipokrytą, rozumiesz to?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, mac napisał:

Wstawiałeś rozmowę z panienką swoją na tinderze i też jej pojechałeś wrogo. 

Ty mówisz o tej punkowie z irokezem, 2/10? 😛 Gdzie ja sam jestem 5/10? :D Okej, nie branie każdej to jest hipokryzja, może. W takim może rzeczywiście będę incelem. 

 

Bo wymagam od dziewczyny żeby nie była gruba i/lub nie wyglądała jakby wyszła z jakiegoś śmietnika.

 

No ale racja ona w porównaniu z samotną matką to cud malina.

Edytowane przez Chicco
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, Chicco napisał:

 

Ty mówisz o tej punkowie z irokezem, 2/10? 😛 Gdzie ja sam jestem 5/10? :D Okej, nie branie każdej to jest hipokryzja, może. W takim może rzeczywiście będę incelem. 

 

Bo wymagam od dziewczyny żeby nie była gruba i/lub nie wyglądała jakby wyszła z jakiegoś śmietnika.

 

 

 

Za bardzo Ci te cyferki weszly do glowy. Moze bylaby fajna i mialbys fajna kolezanke, ktora moze mialaby niezle kolezanki. Ale no nie, przeciez Tobie trzeba modelki, ktora wyrwiesz jednym klikiem, a nie kogos, kto wlasnie "wyszedl ze smietnika". Czy to nie ta sama logika co tych zlych i podlych hipergamistycznych lasek, na ktore narzekasz? Sam sugerujesz, ze jak jest gruba to nie zasluguje na nikogo. Czy to nie jest ukryta nienawisc i frustracja, ze sam dostajesz odrzucenie, to one tez powinny, bo w Twoich oczach nie sa atrakcyjne?  Moze warto zrobic sobie rachunek sumienia i pomyslec co mozna poprawic, a nie walic gruche 5 razy dziennie i zwalac wszystko na pare brakujacych centymetrow.

 

Zwlaszcza, ze jest lato. Ludzie siedza nad woda, dobrze sie bawia i milo spedzaja czas. I tak, tam tez sa faceci nizsi, wyzsi, chudsi i grubsi, tak jak i laski. I oni jakos potrafia budowac relacje i sobie bzykac 20tki mimo tych "strasznych czasow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro da się w Europie zmanipulować aby laski robiły dobrze uchodźcom jako "dobry uczynek" to rozpropagujcie nowy czelendż:

"spotkaj się i zrób loda najbrzydszemu chłopakowi". :D

"Mieć brzydkiego chłopaka - jest piękne i modne".

Internet daje spore możliwości kreowania trendów, może warto to wykorzystać i pisze to całkiem poważnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chicco napisał:

Ty mówisz o tej punkowie z irokezem, 2/10? 😛 Gdzie ja sam jestem 5/10? :D

Czy rozumiesz poziom hipokryzji, jaki pokazujesz? Panienka do ciebie pisze pierwsza, polubiła cię tam, nie wiem, jak to działa, bo sam nie używam. Miała zdjęcie, jasno się pokazała ze wszystkich stron. Nie dość, że po niej pojechałeś w pierwszej wiadomości to jeszcze okazałeś hipokryzję potwierdzając polubienie, tak? Bo jeżeli byś ją odrzucił bezpośrednio to by nie musiała tego czytać, a jednak połączyło cię i jej dojebałeś całkowicie świadomie, czyli rozumiałeś to, że ją odrzucisz, czyli zachowujesz się sam, jak ludzki śmietnik. Ale twoja hipokryzja idzie dalej, bo teraz zgrywasz ofiarę, jakby na ciebie kobiety wrogo patrzyły, neutralnie, nie masz powodzenia, to wszystko cię tak boli, a sam napierdalasz dokładnie tym samym. Rozróżnijmy kurwa pewne kwestie, bo to nie jest piaskownica, tylko dyskutujesz z poważnymi ludźmi. Jest różnica pomiędzy tym, że nie mam żadnych kobiet, a tym, że nie mam kobiet, których pożądam, czadów damskich 10/10, do których mógłbym całymi dniami walić i się wykończyć psychofizycznie. Dla mnie to jest czystej klasy hipokryzja. Dostajesz dokładnie to, na co zasługujesz moim skromnym zdaniem. Najpierw zacznij wymagać od siebie minimalnej klasy. Nie zamierzam cię uczyć podstaw budowania pozytywnych relacji, ale idziesz w odwrotnym kierunku, i ta frustracja już wcale nie mnie dziwi. Moim zdaniem powinieneś po prostu sam się przed sobą przyznać i docenić, że ktoś ci wskazał hipokryzję. Ja takiego szczęścia w życiu nie miałem.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sunhasntdie napisał:

Moze bylaby fajna i mialbys fajna kolezanke, ktora moze mialaby niezle kolezanki. Ale no nie, przeciez Tobie trzeba modelki, ktora wyrwiesz jednym klikiem, a nie kogos, kto wlasnie "wyszedl ze smietnika".

No gnije, jeśli targetujecie się na takie laski to się nie dziwię, że macie super powodzenie. Luzik.

 

Ja nie szukam modelki, szukam laski która ma podobne SMV albo trochę niższe. Nie celuje w płodne julki i tak dalej. Z resztą przed Tinderem albo jeszcze w okolicach ~ 2012-2013 nie było tak źle.

 

Teraz się okaże, że jestem wielki hipokryta bo nie uderzam w samotne mamusie, grube albo w jakieś punkowy brudaski. Komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sunhasntdie napisał:

  

 

Ludzie siedza nad woda, dobrze sie bawia i milo spedzaja czas. I tak, tam tez sa faceci nizsi, wyzsi, chudsi i grubsi, tak jak i laski. I oni jakos potrafia budowac relacje i sobie bzykac 20tki mimo tych "strasznych czasow"

 

Właśnie wróciłem z dworu.. w parku co druga ławka siedzą 1-3 łanie pijące jakieś piwo.. Na oko 15 lat niektóre, więc nie bardzo. 

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie to mówiłem, ale powtórzę. Jeśli macie niskie smv to żadne gadanie o fryzurze itd nic nie zmieni. 

 

Na portalach randkowych jest oceniany wygląd i zasoby, średniak nie ma szans, za duża konkurencja.

 

Na żywo jest o wiele lepiej, ale i tak z relacjami D-M jest tylko coraz gorzej. Ludzie, i kobiety i mężczyźni są coraz bardziej popsuci i tyle. 

 

Jak ktoś jest bardzo atrakcyjny, to będzie miał wiele wybaczone, zaś brzydki choćby się zesrał nic nie działa - podświadomość jest blackpillowa.

Słaby wygląd = słabe geny, pewnych rzeczy nie przeskoczysz, chyba że jesteś baaaaaaaaardzo bogaty, ale wtedy będziesz beta a alfa może zapłodnić waszą lubą.

 

Każda skrajność jest zła, z obu linii można wybrać wartościowe rzeczy itd itp.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chicco napisał:

Teraz się okaże, że jestem wielki hipokryta bo nie uderzam w samotne mamusie, grube albo w jakieś punkowy brudaski. Komedia.

Przecież jesteś blackpillowcem, nie powinieneś mieć żadnego powodzenia, bo przecież nawet brzydkie, jak to mówisz punkowe brudaski pragną czadów i stawiają wszystko na jedną kartę, a jednak jakaś ciebie tam polubiła xD (nie taką narrację wcześniej prowadziłeś/prowadzisz?). To poczekaj, czyli ty nie jesteś 5/10, tylko 10/10 czad? A to przepraszam xD

 

Ojej, to ty możesz mieć wymagania dotyczące wyglądu, ale już kobiety nie mogą tych wymagań mieć i musi się na tym opierać cała kultura przegrywu? Na jebanej hipokryzji czyli xD Aha, wszystko jasne xD Uwielbiam takie dyskusje.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Przecież jesteś blackpillowcem, nie powinieneś mieć żadnego powodzenia, bo przecież nawet brzydkie, jak to mówisz punkowe brudaski pragną czadów i stawiają wszystko na jedną kartę, a jednak jakaś ciebie tam polubiła xD

Mac stary, to że mnie zmatchowało to nie znaczy, że już by się magicznie ułożyło xD Ciężko powiedzieć jakby było, ciężko spekulować. A co do matcha to był przypadek, dawałem wszystko w prawo bo szybciej a na fb randki algorytm cię za nie każe. 

 

Ja nie szukam kobiecych chadów  czy alf, serio. A co do chamskiego komentarza to mam dość po prostu takich brudasek na tych appkach,  które albo wyglądają jak szmaty albo jak z jakiegoś śmietnika. Tu już weszło pewnie zgorzknienie związane z tymi aplikacjami.

 

Czy jako blackpillowiec nie powinienem mieć żadnego powodzenia? Blackpill to tylko zbiór teorii.

 

Tak naprawdę to wymagam laski max 28 lat (mam 29), która normalnie wygląda, nie jest gruba, z wyglądu może być przeciętna i która łapie żarty. I w sumie tyle. Poniżej tego nie schodzę i tyle bo opcja bycia samemu jest lepsza 😛

 

Jak miałem te 20-22 lata to leciały na mnie laski na moim poziomie i byłem nimi zainteresowany ale spierdolenie przeszkadzało, wtedy to było w 100% moja wina i pewnie teraz byłbym normikiem jakbym miał szczęście. Ale obecne czasy to jest kek.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco

Najpierw pytanie rzeczowe - badałeś poziom hormonów?

  

Quote

Od jakiegoś czasu staje się coraz większym lewakiem bo widzę co się odkurwia jak jebane grupy wpływu wykorzystują biednych i głupich ludzi. 

Jestem LGBT ale tym z poza układu który nie jest lewakiem i wymaka się konwenansom.

Na takich jak ja mówią zagranicą "samiec sigma"

Chciałbym być psychopatą i nie czuć empatii to by było proste. A tak czuję się jak gówno.

Zrozumiałem, że jestem wolny i kształtuję swoje otoczenie

Ja też jestem wkurwiony, i jak wybuchną zamieszki to chętnie się podłączę i razem z innymi spalimy ten jebany kurwidołek.

Wykopki mają ból dupy bo laski 4-6/10 lecą na chadów i nikt ich nie chce.

Tu działa zwykłe prawo popytu i podaży, a wielu z was tutaj to ma projekcje na poziomie feministek z jakieś komunistycznej partii. 

Tak naprawdę to wymagam laski max 28 lat (mam 29), która normalnie wygląda, nie jest gruba, z wyglądu może być przeciętna i która łapie żarty.

Ty mówisz o tej punkowie z irokezem, 2/10? 😛 Gdzie ja sam jestem 5/10? :D Okej, nie branie każdej to jest hipokryzja, może.
Teraz się okaże, że jestem wielki hipokryta bo nie uderzam w samotne mamusie, grube albo w jakieś punkowy brudaski. W takim może rzeczywiście będę incelem.

Komedia.

http://www.przedszkole-tiktak.pl/wp-content/uploads/2017/11/pobrane.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Chicco napisał:

Tu już weszło pewnie zgorzknienie związane z tymi aplikacjami.

To tylko potwierdza moje słowa, że najpierw warto rozwiązać problemy ze sobą, żeby móc cieszyć się pozytywnymi relacjami z innymi i to na różnych poziomach, nie tylko związkowych. Przyjaciół, kolegów, koleżanki też warto posiadać, bo budują okazje samą obecnością i własnymi sieciami kontaktów. Masz zaburzony mental, dlatego ci tłumaczę, co z tego wynika. Masz tutaj pomoc to ogarnij i weź się za jaja. Nie bądź taką cipą, którą można pojechać za hipokryzję. Jesteś nie dość, że męczennikiem to jeszcze swoje negatywne emocje przelewasz na innych ludzi xD Przecież to brzmi, jak jakiś pojebany scenariusz. Ty napierdalasz w prawo, bo szybciej, a laski odrzucają, bo też szybciej, a kolesie zbudowali na tym całą ideologię przegrywu 😆 Przecież to, co piszesz to krzywe zwierciadło, o którym napierdalam w kółko. Wykaż się inteligencją i ogarnij, bo już się zaczynam wkurwiać, a rzadko mam w zwyczaju 😆

 

Druga sprawa, jak coś takiego można brać na poważnie? Mnie czasami ze śmiechu rozpierdala. Kwiczę przed kompem. Dobrze jednak, że sam mieszkam, bo bym wszystkich obudził.

Edytowane przez mac
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mac napisał:

Przecież to brzmi, jak jakiś pojebany scenariusz. Ty napierdalasz w prawo, bo szybciej, a laski odrzucają, bo też szybciej, a kolesie zbudowali na tym całą ideologię przegrywu 😆

To nie jest pojebany scenariusz Mac. To jest optymalizacja bo facet ma około 5% skuteczność jeśli chodzi o matche. Szybciej jest brać w prawo i z tego co wpadło selekcjonować niż się zastanawiać skoro i tak na 95% dostaniesz rejecta. Tak wielu facetów robiło na tinderze i dalej robi, ale algorytm cię za to każe (i słusznie). Swipowanie jest w chuj czasochłonne. To jest też źle zaprojektowane bo to kobiety powinny swipować a faceci powinni odpowiadać bo faceci według badań odpowiadają na 30-40% „lików”.

 

18 minut temu, mac napisał:

Przecież to, co piszesz to krzywe zwierciadło, o którym napierdalam w kółko.

Krzywe zwierciadło, że musisz schodzić coraz niżej? Może, ale wątpię. To jest blackpill w sumie.

 

Ja też nigdzie nie pisałem, że nie miałem dziewczyny i jestem typowym incelem. Nie jestem. Ale to nie znaczy, że blackpill się nie sprawdza. Pisałem jedno, jestem lower tier normikiem i kiedyś miałem normalne zainteresowanie a teraz jest fatalnie. I tyle i to prawda.

 

A co mojej osobowości to nie ukrywam, że nie jestem w 100% normalny, ale mam też to trochę gdzieś. W sensie etap dostosowywania się do innych albo robienia tak jak oni chcą mam za sobą. To że jestem na przykład Bi nie znaczy, że jestem jakimś podczłowiekiem, albo nie wiem, że się walę i uprawiam jakieś orgie jakby to niektórzy chcieli widzieć „pederastów”. Jestem dupkiem, który nie jest święty ale też nie jest złym człowiekiem i generalnie staram się jakoś przetrwać.

 

Co do biseksualizmu to mówiłem to każdej kobiecie z którą byłem i będę. Jeśli mnie z tego powodu odrzuci to trudno. Ma prawo. I to akurat nie jest „pojebane”. Ale obecne wymagania są już trochę. I nie mówię o Julkach ale właśnie o te normalne laski. Ale cóż takie życie. Co można powiedzieć.

 

Ja się nie puszczam, nie robię onsów/fwb i oczekuje tego od innych. Staram się normalnie wyglądać i tego też oczekuje od innych. Ćwiczę, trochę dbam o siebie, chodzę na spacery, że nie być grubym i też tego oczekuje tego od innych. Tyle.

 

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chicco napisał:

Krzywe zwierciadło, że musisz schodzić coraz niżej? Może, ale wątpię.

Nigdy nikomu nie powiem, ani nie napiszę, żeby schodził niżej, tylko szedł wyżej i brał ze sobą innych w drodze na szczyt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

1VMoL8k.jpg

Zapewne one to dziewice😁

@Krugerrand Koniecznie trzeba jak najszybciej poinformować WHO bo nowa odmiana wirusa zwana analcondyzm zaraża w tępię błyskawicznym. Objawy występujące w tej chorobie obsesyjne skupianie się na wyglądzie i usprawiedliwianie lenistwa by tylko nie pracować nad sobą. Wiem, że kilku braci jest na kwarantannie bo główne źródło jest na forum😁

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mac napisał:

Nigdy nikomu nie powiem, ani nie napiszę, żeby schodził niżej, tylko szedł wyżej i brał ze sobą innych w drodze na szczyt.

To jest też kwestia osobowości, mac. Jestem INTJ czyli najbardziej uzdolniony strategicznie typ osobowości. Wszystko postrzegam w kategorii planu i realizowania swojej woli. Nie jestem yolo i nigdy nie będę. Moim talentem jest umiejętność krytycznej oceny rzeczywistości, stworzenie strategii i realizacja.

 

Obecnie jestem w pewnej formie rozpaczy bo nie do końca czuje swój plan. Może te forum to forma autoterapii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał blackpillowy na youtube ryje czachę ale to nie żadne fejki tylko real. Więc pośmiałem się i też trochę zapłakałem haha chlip. 

 

Jest szkodliwy, jest przerażający, nie mobilizuje do działania, jest depresyjny, jest przejaskrawiony - blackpill. Proszę zapoznać się z treścią ulotki lub skonsultować z lekarzem przed zażyciem.

 

Sama podstawa teoretyczna blackpillu jest jak najbardziej prawdziwa. I nie trzeba do tego żadnych badań tylko wystarczy skończyć szkołę podstawową i już masz tyle doświadczeń, żeby spokojnie potwierdzić tę teorię. Rzeczywiście nieatrakcyjni goście mają mega przejebane w relacjach z kobietami lub czasem nawet w ogóle w relacjach z ludźmi. Sam jestem przeciętniakiem z wyglądu. Idę ulicą, wpatruję się w ludzi, mijam dziewczyny. Wchodzimy do pubu z chłopakami, przysiadamy się do pierwszych lepszych panien. Nie jedna popatrzyła z dezaprobatą, jak to nazwać lepiej? z niesmakiem, a nawet z pogardą, Wiem co to za wzrok, wiem co to za wyraz twarzy, rozpoznaje go od razu, nie pierwszy raz to widzę, nie robi to na mnie już dawno żadnego wrażenia. Nie zawsze tak jest ale się to zdarza. Dopiero jak się poznamy, mam okazję się zareklamować, pokazać kim jestem, na co ciężko pracuję, zrobić dobre wrażenie, przyjemną atmosferę, trochę się razem pośmiać i wyluzować. Bywa, że słyszę: 'nie wiedziałam że jesteś taki fajny'.

 

Randkwanie online to strasznie krzywe zwierciadło, bo problem jest zmaksymalizowany do ekstremum. Każdemu odradzam to wyłączyć, nawet Czadom. Nic dobrego z tego nie będzie. Przestraszony chłopak zakłada konto na Tinderze, jest podekscytowany jak to łatwo, wystarczy coś tam poklikać na telefonie, w końcu tak jak lubi, bez żadnego wysiłku. Efekty? zero. Idzie w blackpill i już ciężko go wyciągnąć a wystarczyło wyjść z domu, rozszerzyć kontakty i w końcu może coś by się trafiło. Rozumiem @Chicco i każdego blackpillowca. Genetyka to jest jedna wielka niesprawiedliwość. Niesprawiedliwość rodzi frustrację. Przykro mi że tak jest. Ubolewam. Niestety nie ma na to rady ani rozwiązania. Trzeba to zaakceptować i robić dalej swoje.

 

Hipergamia to fakt, który potwierdzają statystyki i widać gołym okiem co się dzieje. Nawet ślepy dojrzy. Wszystkie odstępstwa potwierdzają regułę lub są po prostu tymczasowe aż nie trafi się nic lepszego. Czadów nie słuchajcie co mają do powiedzenia i jakie rady lubią dawać. Normi+ to samo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.