Skocz do zawartości

Blackpill - wątek główny


Chicco

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Pacman napisał:

Dopiero jak się poznamy, mam okazję się zareklamować, pokazać kim jestem, na co ciężko pracuję, zrobić dobre wrażenie, przyjemną atmosferę, trochę się razem pośmiać i wyluzować. Bywa, że słyszę: 'nie wiedziałam że jesteś taki fajny'.

Tak z moich obserwacji wygląda większość relacji normików. I to by było okej ale niestety jako normik ciężko jest utrzymać relacje bo musisz pajacować zwyczajnie, udowadniać coś komuś chociaż nie powinineś. Stąd masz tych gości, podnóżków, bez godności. Oni muszą prawie cały czas stymulować kobiety, dowartościowywać je. A jak przestają albo się znudzi to koniec. To jest straszny los beciaka. Jest naprawdę straszny.

 

Z drugiej strony masz odwrotną sytuację laski orbitują wokół przystojnych gości a ci traktuje je jak worek na spermę. I później płacz, że faceci tacy źli.

 

Nie wiem może natura jak Schopenhauer mówił nie stworzyła nas do szczęścia bo to tak wygląda. 

 

Chujowych relacji jest zatrważająco dużo.

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnalcondaDobra pobieżnie przebrnąłem przez badania  i wszystko prócz wzrostu wskazuje że jestem chadem albo i nie jestem, które badanie jest najważniejsze😂

Ale czekaj gdzie te laski? 
Za chajs nie liczę.

 

edit. Nie wiem po kij tu płakać że nie stworzycie szczęśliwych LTR, że będą was zdradzać i kantować jak nie będziecie jak z okładki.

 

Będą, to oczywiste po lekturze forum, historii tutaj zebranych i obserwacji własnej.

Edytowane przez BlacKnight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Chicco napisał:

To jest też kwestia osobowości, mac. Jestem INTJ czyli najbardziej uzdolniony strategicznie typ osobowości. Wszystko postrzegam w kategorii planu i realizowania swojej woli. Nie jestem yolo i nigdy nie będę. Moim talentem jest umiejętność krytycznej oceny rzeczywistości, stworzenie strategii i realizacja.

 

Obecnie jestem w pewnej formie rozpaczy bo nie do końca czuje swój plan. Może te forum to forma autoterapii. 

Możesz zdobyć więcej schematów działania i zmienić układ osobowości, możesz się przeramować. Umieszczając się w gotowych ramach dajesz sobie sygnał, że to twoja jedyna droga, predefiniowana, jak jakiś produkt w sklepie. Też nie jestem yolo, ale jak mówię, nie ma sensu na siebie krzyża zarzucać, tylko więcej luzu w siebie włożyć. W tym momencie, np. latasz po ekstremum. Krytyczna ocena rzeczywistości zbliża się do obiektywizmu, podejścia bez wielkich emocji, a w tobie widzę jednak duże, rozproszone emocje, w tym częściowo na własne życzenie spierdolony mental, ale to pobieżna na razie obserwacja. O takich, jak ty w szkole mówiło się, że wie, gdzie bije dzwon. Masz potencjał, moim zdaniem duży na wygraną ze sobą, dlatego chcę ci pomóc, bo widzę w tobie starego mnie, jeszcze z tych lat, gdzie dominowała we mnie agresja i wkurwienie na cały świat. Dobrze ci życzę, dlatego doceń i zacznij myśleć w kilku wymiarach, otwórz się na nowe paradygmaty, poczytaj również tematy starej gwardii. Możesz świadomie zaaplikować sobie dawkę pozytywnego myślenia, poczucia humoru i po prostu tęsknotę za potęgą, melancholijne uczucie męskiego spełnienia w przygodzie. Wyobraźnia stary, wdzięczność, to jest potęga. Otwórz się na pozytywne emocje. Wszyscy tutaj jesteśmy skrzywieni, ale próbujemy się naprawiać.

 

Ciągnie cię niestety do popierdolonych strategii, do negatywnych postaw 😆 Niektórych strategii nie warto realizować, tylko pozostawić w wymiarze hipotetycznym, tyko tyle powiem. Kończę na dzisiaj.

 

Jesteś tutaj, żeby też pomagać innym, pamiętaj o tym. Wróć do credo forum. Zastanów się, czy nie chcesz być właśnie takim mężczyzną dla siebie i dla innych.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco i @mac mają po połowie racji mówiąc tak bardzo prosto po chłopsku.

Kobiety mogą i mają wymagania co do facetów wręcz absurdalne ale jak facet ma nawet minimalne czyli jak pisał @Chicco aby nie była gruba i nie wyglądała jak by wyszła ze śmietnika to kobiety są gotowe zagryźć  takiego gościa bo jak to on śmie obrażać majestat  powinieneś wielbić kochać kobietę w myśl zasady "jeśli nie akceptujesz mnie gdy jestem gruba i nocuje w śmietniku to nie zasługujesz na mnie gdy mam talie osy i mieszkam w apartamencie.

Trzeba mieć jakieś swoje standardy i ja szanuje zdanie @Chicco i tak faceci mocno zeszli z wymagań ostatnimi laty oj naprawdę mocno.

Dają się sponiewierać słuchają tych bajek i uczestniczą w tym całym szajsie żeby za ruchać dobrze że im jestem straszy to bardziej widzę granicę kiedy mój wkład  własny doczynek przerasta profity i koniec końców narobię się jak głupi a gówno z tego będzie.

Z drugiej strony żeby mieć powodzenie u kobiet to trzeba mieć z nimi obycie czyli przebywać z nimi nabrać takiego luzu w interakcjach z nimi na takim poziomie jak byś z ziomkami z osiedla pił browar na ławce poważne gadki przeplatane złośliwymi żartami dojebaniem do pieca kończąc przybitą piątką z hukiem na pól osiedla.

Ja za późno się połapałem że będąc przeciętnym gościem ratuje mnie przemiał czyli ilość poznanych lasek i odbytych interakcji.

 

Jak masz do wyboru stolik z grupą ładnych dziewczyn i mniej ładnych dosiadaj się do mniej ładnych jest duża szansa że będziesz dobrze się bawił z nimi tego wieczoru będą cię słuchać dostaniesz atencje od nich bo dla nich będziesz fajny gość pomimo że laski mają wybujał wymagania to też nie są głupie umieją kalkulować siły na zamiary.Takie interakcje dodają skrzydeł dla faceta pewność siebie rośnie w siłę i w końcu będziesz nie do wyjebania.

Jak dziewczyny będą z Tobą dobrze się bawić to jest duża szansa że zaproszą Cie na imprezę czy tam piwo za tydzień/miesiąc a wtedy może poznasz jakaś laskę która ci odpowiada smv.

Szanowny @mac o tym pisał w wielu postach na forum i to jest dobre zdrowe podejście działać kombinować się nie zrażać ważne aby siły na zamiary mierzyć szczególnie jak się jest przeciętnym gościem i dopiero wchodzi się w tę całą spierdoline o szumnej nazwie relacje damsko - męskie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Janosik napisał:

tak faceci mocno zeszli z wymagań ostatnimi laty oj naprawdę mocno.

Dają się sponiewierać słuchają tych bajek i uczestniczą w tym całym szajsie żeby za ruchać dobrze że im jestem straszy to bardziej widzę granicę kiedy mój wkład  własny doczynek przerasta profity i koniec końców narobię się jak głupi a gówno z tego będzie.

Moim zdaniem wielu facetów wciąż nie łapie zasad gry bo "z piczki robią kapliczki" -  @GriTo ) i nie mają wiedzy jak system działa,
Druga strona to Ci którzy znają zasady gry ale wpadają tutaj w pułapkę - że o kur... baby patrzą tylko na szczękę i zasoby ...  Serio ?? 
 

6 godzin temu, Janosik napisał:

Z drugiej strony żeby mieć powodzenie u kobiet to trzeba mieć z nimi obycie czyli przebywać z nimi nabrać takiego luzu w interakcjach z nimi na takim poziomie jak byś z ziomkami z osiedla pił browar na ławce poważne gadki przeplatane złośliwymi żartami dojebaniem do pieca kończąc przybitą piątką z hukiem na pól osiedla.

Dokładnie, luz na spotkaniu czy randce rozbraja system kobiet. One same wyczuwają potrzebujących gości ;) 

Blackpillowcy to marudy i zamiast zrobić coś z sobą i swoim życiem to będą zrzędzić i marudzić. Za 5 lat dla nich będzie tylko większa frustracja i kastracja na poziomie umysłu. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właśnie gdzie jest opcja ignorowania takich użytkowników

 

14 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Najeżdżając na awatar użytkownika na samym środku masz opcje ignoruj😉

 

Niestety nie filtruje to wiadomości na czacie, a tam też czasem zdarzy się zerknąć i można się załamać. Na szczęście jest i na to sposób:

 

 Zainstalować wtyczkę "uBlock Origin" (prawdopodobnie w innych do blokowania reklam też jest taka opcja), następnie wejść w jej opcje, dalej zakładka "Moje filtry", wkleić to:

braciasamcy.pl##.chat_row:has(a[data-member="Analconda"])

i kliknąć zastosuj zmiany.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco ma sporo racji Bracie @mac, dlaczego wy tak popadacie w skrajności? Jeden płacze że jak jest średni to nie osiągnie nic, a inny że średni może mieć laskę 10/10, obie wersje są nieprawdziwe.

 

Analogicznie: ktoś wam mówi, ktoś mający bogatych rodziców że w Polsce można wszystko, jest łatwo tylko trzeba chcieć. A ktoś inny mówi, że Polsce to gówno i nie wybijesz się ponad 2.5k na rękę. Kto ma rację? I oboje, i żaden!

 

Z perspektywy syna bogatych rodziców jest łatwo, bo jemu jest łatwo. Pieniądze, znajomości i podziw od małego wykształciły pewność siebie, ponadto rodzina która obraca pieniędzmi, zna się na nich i nie rzuca na nie jak szczerbaty na suchary wykształci takiego człowieka.

Ale takie życie ma malutki procent ludzi.

 

Tak samo z przystojnymi: dla nich jest łatwo, ponadto za Chiny nie przyznają, że to nie zasługuja wygranej w loterii genowej tylko ich "ja". Ktoś kto dostał mieszkanie od rodziców nie powie "starzy mi kupili" tylko "mam mieszkanie kuhwo robakhu!", gdyż nie przyzna że gdyby nie rodzice, to by miał przejebane.

 

...

 

Z perspektywy biednego chłopaka, który miał przejebane od małego, żył na granicy ubóstwa, popadł w złe towarzystwo, długi, jak zarobił pieniądze to stracił to faktycznie jest przejebane zmienić swoje myślenie, przestać zazdrościć i wziąć się za siebie. Taka osoba powie wam, że pieniądze to wszystko. Ma rację? I tak i nie, należy cieszyć się życiem, no ale kurwa: żyjąc w patologicznej rodzinie bez pieniędzy, w biednym regionie co to za życie?

Biedak nie wie co to życie, ktoś zaprzeczy?

 

Jednocześnie niektórzy popadają właśnie w skrajność, że pieniądze to wszystko. Można mieć auto za 30 tysi i być szczęśliwym, a można mieć auto za 300 i mieć przejebane, wszak milionerzy też popełniają samobójstwa.

 

Należy więc wziąć z obu po trochu, jak z black i red po trochu, trochę pieniędzy - trochę wyglądu. Nie będę się rozpisywał, przecież to proste i da się zrozumieć, a kto mur beton ten będzie mówił że w biedzie, chorobie i problemach będziesz szczęśliwy otóż nie, nie będziesz. A pieniądze dają OGROMNE możliwości i tak, są drugą najważniejszą rzeczą po zdrowiu! Ale nawet one nie pomogą jeśli nie umiecie się nimi obchodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DOHC napisał:

@Chicco ma sporo racji Bracie @mac, dlaczego wy tak popadacie w skrajności? Jeden płacze że jak jest średni to nie osiągnie nic, a inny że średni może mieć laskę 10/10, obie wersje są nieprawdziwe.

że co? Gdzie cokolwiek zbliżonego napisałem? Nie wiem, z czym do mnie wyskakujesz w tym momencie. Nie odnoszę się do tego nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz Bracie @mac

 

Widzę że są dwie tendencje, część ludzi mówi o samorozwoju itd, część o chadach itp. To i to częściowo prawda, a częściowo nieprawda. 

 

Jeśli jesteś 2/10 to żadne rady nie pomogą, genetyka, podświadomość, gadzi mózg i te klimaty. Czyż to nie prawdziwy blackpill?

 

Jak jesteś 6/10 to masz przejebane, ale nie płacz że nie możesz zrobić nic, iść na siłownię, poprawić wygląd itd. Zawsze da się, choć do pewnej granicy. Tu samorozwój jak najbardziej pomoże. Toż to prawdziwy redpill.

 

A jeśli ktoś jest 8/10, to praktycznie nie musi się starać, będzie miał wianuszek chętnych kobiet. I znów mamy blackpill w praktyce. Niech każdy wierzy w co chce i tyle. 

 

Analogicznie: możecie się spierać kto był większym złodziejem, po czy pis. Niezależnie od opinii i argumentów ja napiszę: przecież wszyscy macie rację więc oboje są złodziejami. A że ktoś ukradł milion w tę czy w tę, to już nie czyni drugiego "lepszym".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Jeśli jesteś 2/10 to żadne rady nie pomogą, genetyka, podświadomość, gadzi mózg i te klimaty.

 

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Jak jesteś 6/10 to masz przejebane, ale nie płacz że nie możesz zrobić nic, iść na siłownię, poprawić wygląd itd. Zawsze da się, choć do pewnej granicy. Tu samorozwój jak najbardziej pomoże. Toż to prawdziwy redpill.

 

1 godzinę temu, DOHC napisał:

A jeśli ktoś jest 8/10, to praktycznie nie musi się starać, będzie miał wianuszek chętnych kobiet. I znów mamy blackpill w praktyce. Niech każdy wierzy w co chce i tyle. 

Witam kolejnego Blackpillowca na forum.

 

Redpillowiec powie takiemu 2-3/10 spokojnie kup mój kurs online i będziesz wyrywał laski. Blackpillowiec będzie mówił to samo co ty. Doda tylko, że dla 6/10 robi się trudniej przez online dating i tak dalej. Tyle.

 

I po co tyle emocji? 😛

 

W blackpillu coraz częściej dzieli się facetów na 3 grupy, sub5, normie i chad/chadlite. Jako sub5 kobiety traktują cię wrogo, jako normie neutralnie/wrogo a jako chad/chadlite (7+/10) pozytywnie. W którą grupę wpadniesz będzie miało gigantyczny wpływ na to jak wygląda twoje życie.

 

Według badań okcupida kobiety oceniają około 80% wszystkich facetów jako nieatrakcyjnych. Dlaczego? Bo te 80% wpada w kategorię normie i sub5.

 

image.jpeg.582e6e804fcd581d46702463b3099b84.jpeg

 

Blackpill jest niestety poparty danymi big data bo portale randkowe umożliwiły chyba pierwszy raz w historii ludzkości wiarygodne badania kobiecych preferencji seksualnych.

 

Dane kompletnie zaprzeczają temu jak kobiety się postrzegają i jak faceci postrzegają kobiety. One są tak kontrowersyjne, że szybko tego typu artykuły jak analiza big data okcupida znikają z neta. Niestety wszystko jest zgodne z prawem pareto, które też widać jeśli mówimy o bogactwie ludzi.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chicco napisał:

Blackpillowiec będzie mówił to samo co ty.

Ja się odcinam od wszelkich skrajności, jeśli jestem w tej grupie to ok, jeśli w innej też ok. Mówię to co widzę, mówię to co wiem po przeczytaniu książek Marka które mówią o tym, czym jest podświadomość i jak za nas decyduje. A podświadomość wybierze dobre geny (sami wiecie jakie).

Wszystko biorę z psychologi ewolucyjnej i interpretacji otaczającego świata który w ciągu 10-15 lat zmienił się nie do poznania.

15 minut temu, Chicco napisał:

Jako sub5 kobiety traktują cię wrogo, jako normie neutralnie/wrogo a jako chad/chadlite (7+/10) pozytywnie. W którą grupę wpadniesz będzie miało gigantyczny wpływ na to jak wygląda twoje życie.

Nie wiem, domyślam się że sub 5 to coś nie do przyjęcia dla kobiet, ale co w tym dziwnego. Pojedzie do niej słabo atrakcyjny facet i ona poczuje obrzydzenie przez gadzi mózg i tyle, książki Marka są za tanie jak na wiedzę którą przekazują. 

18 minut temu, Chicco napisał:

Według badań okcupida kobiety oceniają około 80% wszystkich facetów jako nieatrakcyjnych. Dlaczego? Bo te 80% wpada w kategorię normie i sub5.

80 na 20 bardzo często występuje. Kiedyś zajmowałem się taką powiedzmy sprzedażą i miałem procent od obrotu, kokosów nie zbiłem, ale... Dzięki Forum, książkom i właśnie szkoleniom płatnym z tejże branży, dostałem po troszku wszystkiego, poskładałem w całość i moja samoocena i pewność siebie wzrosła myślę że o 300 procent śmiało. Teraz jest trochę inaczej, ale w przeciągu roku podwoiłem zarobki, nauczyłem się języka, jeszcze mi brakuje sporo do ideału ale po angielsku się dogadam bez problemu, nabrałem doświadczeń, wielokrotnie poddawałem siebie próbom i wyszedłem obronną ręką. 

Jestem przykładem, że gość jak ja, 5 czy 6 może być szczęśliwy, nie płakać że chad to ja nie mam szans na nic itd.

 

A wracając do 80 na 20 to jest wiele takich przykładów. Chodzimy w 20 procentach naszych ubrań, itd itp, już nie pamiętam wszystkiego, ale te propozycje były często podawane na warsztatach szkoleniowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DOHC napisał:

e te propozycje były często podawane na warsztatach szkoleniowych.

Bo te proporcje są jakimś nie do końca poznanym mechanizmem natury, która jak się okazuje promuje skrajności. Albo jesteś wygrany albo przegrany, tylko w zależności od kontekstu to ma inne znaczenia.

 

Na przykład w krajach pierwszego świata przegrany ma pracę, kredyt na 30 lat i ma co jeść. W krajach trzeciego świata przegrany umiera z głodu.

 

Porównując to do rynku matrymonialnego. Przegrany jest incelem a w patriarchacie przegrany ma rodzinę i dwójkę dzieci (zamiast haremu).

 

Jak się konstruuje system albo ocenia jego jakość nie patrzysz na top 20% bo on zawsze będzie miał dobrze. Patrzysz na 80% przegranych, jak wygląda ich życie.

 

Ciekawa sprawa o której myślałem jest taka; dlaczego feministki tak źle oceniają patriarchat i mówią że to ciemiężenie kobiety. Blackpill odpowiada na te pytanie bo 80% kobiet jest seksualnie zainteresowana tylko 20% facetów. A patriarchat i monogamia to sztuczna redystrybucja seksu która z pragmatycznego punktu widzenia okazała się czynnikiem kluczowym do budowania silnych cywilizacji.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 14:42, דניאל napisał:

Wiesz dlaczego tak się dzieje?

 

Dlatego bo łysiejący Azjata z odstającymi uszami, nie ma pojęcia o istnieniu blackpillowych teorii. On nie mierzy sobie szczęki tylko w sposób pozytywny podchodzi do życia.

 

Trzeba przyznać, że w całkiem ładną wyrwał witaminkę.

 

 

EEEe popisana, żadnej szanujący się BS by nie tknął. Szczególnie na LTR, więc poratowała się Azjatą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicco

 

Panie profesorze przegrywizmu, poproszę o wyjaśnienie tego fragmentu z eksperymentu z OKcupida:

Quote

PL: Co dziwne, randka z lepiej wyglądającym gościem sprawiła że kobiety były mniej zadowolone - moja hipoteza jest taka, że chady są częściej dupkami. 

Krótko, ludzie są na tyle powierzchowni na ile im pozwala technologia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment o hodowli koni - koński blackpilll xd 

 

Cytat

Ogiery są kastrowane często dla wyciszenia i lepszej kontroli nad koniem. Kastracja usuwa też słabsze jednostki z puli genowej[3]. Hodowcy zostawiają tylko najlepsze konie jako ogiery, słabsze okazy są kastrowane dla utrzymania czy polepszenia ogólnej jakości rasy. Głównymi powodami do kastracji są w tym przypadku przede wszystkim niepożądane cechy dziedziczne np. wadliwa postawa lub wnętrostwo[4].

Do wyhodowania najlepszych zwierząt, zachowując przy tym odpowiednie zróżnicowanie genetyczne, zalecane jest aby jedynie mała część wszystkich koni zawierała egzemplarze niewykastrowane. Niektóre źródła podają, że 90% wszystkich ogierów nie nadaje się do dalszej hodowli[5], najbardziej radykalne opinie podają że tylko 0,5% koni powinno być reproduktorami[6]. W dzikich stadach, 10-procentowy próg przeważnie jest zachowany, choć przez inny mechanizm. W naturze ogier zwykle płodzi i chroni do 10-12 młodych, lecz może pozwolić mniej dominującemu ogierowi żyć na skraju stada[7].

Farmerzy preferują wałachy ponad ogiery przy pracach w gospodarstwie; są one spokojniejsze i bardziej posłuszne[8]. Wałachy są również ulubieńcami początkujących jeźdźców. Ze względu na niebezpieczeństwa związane z dosiadaniem ogierów, na wielu pokazach jazdy konnej nie wolno wystawiać ogiera małoletnim, natomiast z koniem wykastrowanym ryzyko jest znacznie ograniczone[9]. Wałachy są bardziej użyteczne nawet od klaczy, które bywają kapryśne i nerwowe np. gdy jest im gorąco lub 'grzeją się' (mają ruję). Poza tym, eksploatacja klaczy jest ograniczona w późniejszych miesiącach ciąży i w czasie opieki nad młodymi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.06.2021 o 13:36, mac napisał:

Blackpill mnie brzydzi, jak feminizm.

Trafne słowa

W dniu 10.06.2021 o 14:36, mac napisał:

zwiększyli swoje szanse w puli

Coś w tym jest, nawet jak przyjeżdża do Polski jakiś murzyn to jednak jest to koleś któremu udało się urwać z Afryki a miliony innych zostali. W swojej wiosce on jest wymiataczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, podzielę się refleksją co do blackpill'a i looksmax'ing.

 

Proponuję Wam: Nie oceniajcie estetyki swojej twarzy, zanim nie dokonacie rozbudowy muskulatury i jednoczesnego zejścia z tkanką tłuszczową mocno w dół.

Teraz jestem na wakacjach i mam dobrą formę. Ćwiczę regularnie, zredukowałem tłuszcz. Serio, twarz wygląda w takim stanie zupełnie inaczej. Gdy ćwiczycie, to jednocześnie rosną tez mięśnie szyi i okołotwarzowe (żwacze itd), szyję ja też ćwiczę bezpośrednimi do tego ćwiczeniami. To poprawia wygląd i atrakcyjność (polecam wyguglować "neck pill"). A gdy zredukujecie tłuszcz (mi też na wakacjach schodzi retencja z twarzy przez obniżenie kortyzolu), to dużo wyrażniejsze są kości policzkowe, ogółem cała struktura twarzy (robią się "silne rysy"). To w połączeniu z rozbudowanymi mięśniami szyi, żwaczy i ogólnie całego ciała, znacznie zwiększa atrakcyjność. Jestem przekonany, że ludzie idący za mocno w blackpill + zrezygnowanie, w większości oceniają swoje szanse, gdy są zaniedbani - zatłuszczeni, ulana twarz i z małą masą mięśniową. Złe podejście, sprawdźcie najpierw, jaki jest Wasz faktyczny genetyczny potencjał, potem sobie rezygnujcie.

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.