Skocz do zawartości

Wysyp "puszystych" po lockdownie


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wrócę na siłownię, nakupiłem sprzętu, drążki, obciążenia, gumy oporowe, hantle itd. Mogę ćwiczyć tak samo, ale w domu. Oszczędzam czas na dojazdy, pakowanie się. 

Ciekaw jestem swoją drogą, jak sobie teraz poradzą kluby fitness i siłownie, gdy będzie mniej klientów, z różnych powodów (wyposażenie się w sprzęt do ćwiczeń, droższe karnety, utrata nawyków)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zamierzam wracać na siłownię z jeśli już to pomyślę o sztukach walki raz, max dwa razy w tygodniu. Mam poręcze do dipów, pas do obciążenia, hantle, drążek, worek bokserski, ławeczkę no i ostatnio zakupiłem Kettle. W ogóle nie myslalem że 10 min ćwiczenia samymi ketlami może być tak intensywne. Polecam ćwiczenia ketlami !

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ramzes napisał:

Co masz? Co potrzebujesz do kompletnego treningu? 

- dwie takie same gumy oporowe, jedna taśma oporowa

- dwa drążki do framugi, jeden na stałe, drugi montuję na czas treniungu żeby zrobić np. australijskie podciąganie, unoszenie tułowia z opadu

- krzesła, taborety, deska z szafy - mozna szybko poskładać ławeczkę do wyciskania (pozioma, skośna) albo poręcze do pompek

- obciążenie 80 kg i rozkręcane hantle, twardy kij (żeby zrobić sztangę)

 

Wszystko powyższe trzymam pod łóżkiem (poza krzesłami oczywiście, które użytkuję) - także nie zagracam mieszkania siłownią.

Jest to dla mnie w pełni wystarczalne, no może nie na nogi - przysiad lub martwy ciąg to trochę mało ciężaru, ale robię inne wariacje - przysiad bułgarski, martwy ciąg jednonóż itp. Nogi i tak mam za bardzo rozbudowane w stosunku do góry

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasionymi bym to tak nie ujął. Przyznam jednak, że wśród naszych kochanych rodaczek można zauważyć powszechnie szersze, dodatkowo nieujędrnione tyłki. Nie ma tutaj niestety kompletnie porównania do atrakcyjnej talii osy, bardziej opisuje to sylwetka typu jabłko (określenie zapożyczone z damskich magazynów). Szczególnie widoczne jest to wśród obecnych dziewczyn lat 16+. Modne są jak widuję - jeansy damskie w formie takich luźniejszy worków z wysokim stanem. Dostrzec można, że skutecznie zakrywają one nadmiarowe kg osiadłe na dolnych partiach kobiecego ciała.

Pamiętam jak parę lat temu byłem w odwiedzinach na Ukrainie. Tam to był normalnie wysyp szczupłych kobiet. Wąska talia; szczupły tyłek i nogi, do tego połowa dziewczyn ubrana w letnie, podkreślające kobiecość sukienki. A u nas: jeansy, oversized biały t-shirt i trampki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BRK275 napisał:

amiętam jak parę lat temu byłem w odwiedzinach na Ukrainie

hahah jak parę lat temu byłem tam na zorganizowanej wycieczce, to zszokowało mnie, jak ubogie porcje jedzenia dostajemy

Śniadanie - omlet z 2 jajek i kromka chleba xd xd Podczas gdy potrafię zjeść jajecznice z 8 jaj

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek Nie wiem jak się do tego odnieść, ponieważ miałem odczucie w drugą stronę.

Zaszokowało mnie jak w przeliczeniu na polskie złotówki, człowiek jest się w stanie tam sowicie najeść. Trafiłem do jednej z lepszych restauracji w mieście i za kwotę (nie pamiętam dokładnie) około 40 zł otrzymałem obiad składający się z 3 dań oraz do tego 150ml czystej wódki z zagryzką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 08:09, Fury King napisał:

W szkołach tragedia z dzieciakami, te które nie miały nawyku aktywności sportowej wróciły dużo większe. Ale najważniejsze , że wirusa nie roznosiły :) 

Podobnie może być w miejscach pracy co wysłali pracowników na tzw. home office. Praca biurowa i bierny tryb życia powoduje także dodatkowe kilogramy tłuszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 08:32, Szczery Człowiek napisał:

Ale to już dłuższy temat na inną dyskusję

Podnoś Ziomisław rękawicę.

Właśnie nadszedł czas.

Długość jest względną w stosunku do wieczności.

 

....na YT BRACIA Rodzeń tłumaczą efekt życia wedle keto.

Czemu ludzi zamykali w booonkrach(domach)?

Witamina D, ze słońca rozpuszczalna w wodzie.

Czemu tłuszcze(nie są)be?

Bo rozpuszczają witaminę D suntetyczną.

...zresztą na wsi sam widziałem jak jeździł radiowóz i szczekał aby siedzieć w domu po pandemia.

 

KKK....też nosili maski.

  

  

9 godzin temu, zordon napisał:

Czeka nas wysyp różnego rodzaju chorób

ŻUR zaciera rączki, więcej grubasków mniej potencjalnych emerytur do wypłacenia.

W dniu 9.06.2021 o 08:50, Imiennik napisał:

czarna magia

Proszę mi nie brukać synonimów potęgi ciemnej strony mocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/9/2021 at 1:00 PM, BrandyRiver said:

Tylko się cieszyć. Więcej obywatela w państwie. 

To jest myśl: co roku ważenie i podatek od dodatkowych kilogramów. Cięższy obywatel bardziej niszczy chodniki, autobusy miejskie więcej palą, większy tłok.   

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, masculum said:

- Co tak schudłeś?

No nie jak schudnie to też podatek tyle że za ubytek dobra narodowego - obywateli. Dla chudych obywateli trzeba robić paski z większą ilością dziurek, chudy bardziej zimą marznie więc bardziej ogrzewaniem grzeje i wytwarza więcej CO2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn (uczy w ogólniaku) ostatnio podzielił się odkryciem, że praktycznie wszystkie dziewczyny, wróciły po "zdalnym" do szkoły z paroma kilogramami na plusie. Jak stwierdził, jedna z uczennic, wcześniej normalna i zgrabna, wręcz zamieniła się w walec.

Po czym rzucił żarcik, jak dziś rozpoznać czarownicę. Chudnie w lockdownie.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 08:32, Szczery Człowiek napisał:

Sami sobie sprawdźcie ile artykułów ma w sobie cukier, nawet takie które wcale nie są słodkie. 
Mami się nas, że np. cukrzyca jest nieuleczalna i trzeba brać prochy do końca życia podczas gdy ludzie na keto całkowicie się z niej wyleczyli. W Polsce poziomy laboratoryjne witaminy D3 są od 20 do 50, max 70 (nie pamiętam jednostki) w zależności od labu podczas gdy nawet w Austrii poziom 70 już jest niedoborem a zalecany poziom to 100-200. Jesteśmy na wielu płaszczyznach robieni w wała,  nauczanie jest też takie, żeby człowiek był ciemną masą i zwyczajnie głupi, nieporadny.

W całości Twój wpis jest zajebisty. Lepiej bym tego nie ujął. Dzięki !
Nie wiem jak Wy ale ja ograniczyłem się do chodzenia do Żabki pod domem tylko po produkty typu masło, kawa, woda,  czasami kiedy wzięło mnie to pop-corn i muszę przyznać że chyba zawsze kiedy schodziłem do tego sklepu przede mną albo za mną stały panie które zaopatrywały się w alko i cukier, z pełnym rozmachem a czasami na rauszu jakby rozkręcały imprezę sylwestrową albo własnie uzupełniały na nią zapasy. Oczywiście żule też bo to Praga ale widok "normalnych" kobiet w pandemii z flachami kolorowych wódek, piwa, wina i czipsów to jest chyba coś co na długo zapamiętam z tej pandemii. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati248 napisał:

Typowo. Niedawno siedziałem parę dni na basenach termalnych, i tylu spaśonych bab dawno nie widziałem.  

Są grube w chuj, idzie im w dupę, uda i brzuch. Mało jest takich co mają szczupła sylwetkę. 

 

Chyba w tym roku nie odważę się wyjść na publiczną plażę.

 Będzie gęsto od rozebranych wielorybów to można jakiejś traumy dostać.:D

W dniu 9.06.2021 o 08:32, Szczery Człowiek napisał:

ile artykułów ma w sobie cukier, nawet takie które wcale nie są słodkie. 

Potwierdzam, wędliny na przykład.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Orybazy said:

To jest myśl: co roku ważenie i podatek od dodatkowych kilogramów. Cięższy obywatel bardziej niszczy chodniki, autobusy miejskie więcej palą, większy tłok.   

Tak jest. I podatek klimatyczny można pod to podciągnąć, bo grubszy obywatel więcej sapie, więc więcej tlenu zużywa i produkuje więcej gazów cieplarnianych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.