Skocz do zawartości

Meble kuchenne modułowe


pioben

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam u siebie meble z Leroy Merlin, miały być matowe, ale w praktyce jest to taki pół mat. , jeszcze nie użytkuję, bo jeszcze się do budowanego domu nie wprowadziłem, ale wizualnie bardzo mi się podobają.  Jakość ok, zwłaszcza w stosunku do ceny. Były tańsze niż u stolarza, porównywaliśmy sobie w wielu firmach i ostatecznie zdecydowaliśmy się na gotowy komplet mebli. W sklepie były możliwości dokupienia dodatkowych elementów do zabudowy półwyspu czy lodówki wolnostojącej. W sklepie meble są projektowane pod wymiar: https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zestawach,a638.html Można umówić się na rozmowę z projektantem. Blat też można sobie dociąć. My wybraliśmy drewniany, ale jeśli chcesz zrobić sobie meble budżetowo to laminat (zresztą jakbym miał wynajmować komuś to jedynie laminat moim zdaniem wchodzi w grę bo drewno jest za delikatne). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.