Skocz do zawartości

Co byś zrobił gdybyś wiedział, że wkrótce umrzesz?


Johny_B

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ntech napisał:

A dlaczego czekasz z tym aż do śmierci?

 

Nie czekam, jestem ochrzczony (z własnej woli), zbawiony przez wiarę. Mam też świadomość, że pewne rzeczy mogłem zrobić lepiej lub ich nie robić...

40 minut temu, Jonash napisał:

Odchodzi więc to całe pierdololo o straszeniu piekłem.

 

Z tego cos się orientuje Biblia mówi, że piekło jest przeznaczone dla upadłych aniołów, a dla ludzi niezbawionych jest coś w rodzaju drugiej śmierci (unicestwienie duszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 22:08, Analconda napisał:

Zemściłbym się na społeczeństwie za swoje krzywdy.

I to tak żeby mówili o mnie w mediach.

Jeśli byłby to mord, na przypadkowych niewinnych osobach to jesteś pieprzonym psychopatą. 

Ale... Jeśli byłoby to przeciw opresyjnemu systemowi, to "rozsądny człowiek czasem jest zmuszony zrobić nie rozsądną rzecz" - Marvin Heemeyer. 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marvin_Heemeyer

 

 

Gdybym wiedział że niedługo umrę, pojechał bym na panienki, pojeździł swoimi maszynami po drodze i poza nią, a na koniec chciałbym aby nieunikniony koniec nie poszedł na marne.

 

Nie mogę teraz znaleźć, ale umierający Polak podczas 2 wojny światowej wszedł do knajpy pełnej niemców i zastrzelił co najmniej jednego dowódcę, niemcy byli w szoku. Zamordowało go gestapo podczas przesłuchania bodajże, może ktoś zna tą historię?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nie warto się nad tym zastanawiać. 

 

Na każdego z nas przyjdzie kiedyś czas, życie płynie, więc warto przeżyć je w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami ;) Ja staram się jak najwięcej czasu poświęcać temu co daje mi dużo radości, a więc rozwijaniu samego siebie i tematyce rowerowej ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.