Skocz do zawartości

Rozbierany tinder, nagie badoo, bezwstydna sympatia,


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

czyli rodaczki na portalach erotycznych i kamerkach internetowych.

 

Bujam się w internecie na tego typu miejscach od wielu, wielu lat, więc mogę opisać swoje wnioski z prowadzonych obserwacji, zasłyszanych rozmów, przeprowadzonych interakcji z różnego rodzaju użytkownikami. W tym wątku postaram się zawrzeć subiektywne odczucia dotyczące wyborów kobiet w swoim życiu seksualnym przedstawionym na erotycznych stronach dla amatorów. Dla niektórych nie jest to odpowiednie miejsce do wyciągnięcia wniosków na całość populacji, grupa też nie jest do końca reprezentatywna, ale uważam, że mają tam miejsce rzeczy, które się 'fizjonomom' nie śniły i warto jest przedstawić je na forum.

 

Wytatuowani - znak naszych czasów zaczerpnięty z ekranów telewizorów, czyli 'prawdziwy' badboy musi mieć tatuaż na wzór typów z MTV. Goście mający najlepsze panienki, często bzykający kilka jednocześnie, niezobowiązująco. Mam wrażenie, że tatuaż powoduje automatyczne zakwalifikowanie gości do szuflady niepokornych, złych, niedających się ujarzmić gości, prawdziwych samców alfa wywołujących skrajne emocje. Podsumowując: zaryzykowałbym stwierdzenie, iż posiadanie tatuażu zwiększa atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet, a na pewno wyróżnia z tłumu i zwilża, więc mając ogarniętą psychikę zrób sobie tattoo, a na pewno nie stracisz w oczach kobiet.

 

Murzyni/obcokrajowcy - bardzo popularni, mocno atrakcyjni w oczach rodaczek, sporo ruchający. Goście przeróżnej budowy ciała od wysportowanych i wysokich, przez grubych i zarośniętych niczym Yeti, a kończąc na niskich i cherlawych. Od wielkich 20 cm kutasów, przez średnie kuśki, a kończąc na siusiaczkach-pyzach (Kapitan Bomba się kłania:)). Polki w stosunku do Polaków bardzo wymagające, w oddzielnych tekstach wyśmiewające przeciętniaków, zwracające uwagę, iż liczy się wzrost i lubią wysokich, a to znaczy, że w szpilach mają być niższe (np. 185 cm), a wpuszczające do łóżka murzynów o wzroście 170 cm (informacje zawarte w profilach). Laski lubiące dopakowanych gości robiły wyjątki dla chudziutkich Jamajczyków albo szczypiorów z Hiszpanii. Dla obcokrajowców łamały założenia, które kierowały w stronę Polaków. Obcokrajowcy robili sobie trasę objazdową, byli zapraszani na imprezy, pokazywali się na kamerkach u panienek w domach. Mieli zapewnione jebanie, spanie i zwiedzanie. Dużo kobiet wykształconych, otwartych, składnie piszących i posługujących się płynną polszczyzną, dobrze się wysławiających, znających angielski w stopniu komunikatywnym i wyższym. Panienki szczupłe, średnie, zadbane, bardzo fajnie się prezentujące. Różnice wizualne w atrakcyjności zewnętrznej rzucały się w oczy, ale zapewne urzekli oni nasze rodaczki swoją szarmancją, intelektem oraz nienagannymi manierami, nie to co brzydkie polskie męskie mordy z brudem pod paznokciami.:) Aaaaa, bym zapomniał, na jednym zdjęciu ludzie wyłapali u murzyna kłykciny kończyste w okolicach genitaliów. :)Podsumowując: sporo ruchają dobrego towaru, który później jest posuwany przez naszych chłopaków, a którzy potem może się tym szczycą na naszym lub tego typu forach, także sam patrzę z ogromnym dystansem na przechwałki @niemlodyjoda @Bullitt czy @Messer, bo nie wiadomo po kim poprawiają. Błędem jest zakładanie, że bzykają tylko grube i zaniedbane, a zdrowe polskie witaminki przypadają tylko facetom z najwyższej polskiej ligi. Podryw łatwy, lekki i przyjemny. Baa, Polki same im się narzucają, a Polacy są zadowoleni, że poprawiają po Mokebe, który dostawał wszystko za frajer, a Polak musi się starać i spełniać wymagania.

 

TEN ZALICZAŁ KILKA PANIENEK W TYDZIEŃ - NA ZDJĘCIACH DWIE POLKI

 

Polska modelka (mnóstwo spermiarstwa się wylewa z postów polskich simpów na jej kontach, gdyby tylko wiedzieli, co pani lubi :)) w objęciach trzech czarnych muszkieterów, zakolaków z ciążą spożywczą i kuśkami średnimi.

 

modelka.jpg.31f4c99de45bf20cf6916352a1b250c6.jpg

 

Grube, przytyte, zaniedbane kobiety - to mnie chyba najbardziej zdziwiło w tym całym kurwidołku. One mają ogrooooomnyy wybór, mogą brać gości z najwyższej ligi, Panienka 2-3/10 może mieć gościa 9/10, typa z pierwszych stron gazet. Wiadomo, że tylko na bzykanie, ale mimo wszystko może, a później takiej panience mózg się lasuje i wydaje jej się, że skoro chędożył ją model to ona może mieć takiego do związku, nie zdając sobie sprawy, że służyła jako narzędzie i taki gość nawet nie pokaże się z nią na mieście, bo ma panienki z topu, a jej potrzebował, by szybko spuścić z krzyża. Sam słyszałem teksty w stylu 'chciałabym się zakochać', a jak tłumaczyłem, że traci czas i energię na jebaków nie z jej ligi to się obraziła i poszła w pizdu, bo przecież ona się ceni i ma swoje kobiece potrzeby. Podsumowując: ogromna dysproporcja w wyglądzie, panienki niemalże z najniższej ligi mogą mieć seks od ręki z przystojnymi facetami. Żeby Wam uświadomić o czym piszę wkleję poglądowe zdjęcia takiej parki:

 

12452998-fat-woman-holding-apple.jpg

FlourishSurgicalArts_838430868_580.jpg

 

Swing parki - o tych nawet nie chce mi się pisać, bo powstanie potężny elaborat, więc pokrótce. Moim zdaniem goście dopuszczają swoje kobiety do innych facetów, by samym posuwać inne panienki. Kobiety zachwycone, buchające ekspresją, bo były brane przez dwóch, trzech, na łódce, w jeziorze, w apartamentowcu na 70 piętrze, zachowują się, jak dwunastolatek, który odkrył, że masturbacja to fajna rzecz. Dużo rotacji, pary ekstrawertyczne, w wypasionych furach, dobrze wyglądających wnętrzach, biorące udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Kobiety zadbane, jachty, dyskoteki, kluby, plaże, wyjazdy zagraniczne i puszczanie się lasek z egzotykami – Jamajczycy, Hiszpanie, murzyni w Cap d'Agde, laski polecają sobie chłopów. W opisach gardzące singlami i mające wysokie wymagania wobec tychże. Życie na pokaz, seks na pokaz, mentalność kobiet – obcokrajowcy wyższa liga, wiec my dając im dupy należymy do wyższej ligi, chwalimy się nimi, jesteśmy postępowe.

 

Babcie - 50-60 letnie bzykające się z 30 latkami. Zresztą był już tutaj wątek, w którym było pokazane, jak faceci zachwycali się rozklapiochą jakiejś babci. Mężczyzn na tego typu portalach jest nadreprezentacja, więc walczą o każdy kawałek mięska.

 

Laski na kamerkach - często spotkałem się z ich twierdzeniami, że nie były od miesięcy w łóżku z mężczyzną i ja im wierzę. Ego rozjebane od napływu atencji ze strony facetów. Znowu wątek egzotyczny, czyli młode Polki za granicą bzykane na kamerkach przez prawdziwą elitę, czyli Turków, murzynów, Wenezuelczyka, Kubańczyka, mulatów, Jamajczyków. Skąd one biorę tę elitę? :)

 

PODSUMOWANIE: Każda znajdzie coś dla siebie, mężczyźni stoją na przegranej pozycji. Żaden MGTOW czy Redpill nie powstrzymają procesów społecznych.

 

Skończyłem. Muszę to rozchodzić.

Edytowane przez Mapogo
  • Like 13
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi @Mapogo.

A pytam bo lubię czytać Twoje wpisy i płynące z nich spostrzeżenia.

 

Czy oczekujesz w miarę nowego, atrakcyjnego auta.

Na szrotowisku połączonym z autokomisem u Turka.

Gdzie dominują stare taksówki udające osobówki.

 

W tej mierze zgadzam się z pełni z wypowiedzią @Messer.

Na dole piramidy poluje się w necie.

Na Tinderach, badoo, zbiornikach i internetowych innych gó_nach.

 

Gdzie na jedną porcję pasztetu poluje 50 głodnych gęb.

To się nie kalkuluje.

Po co grać w grę gdzie z góry ma się minimalne szanse na wygraną.

A i sama wygrana syfna.

W tej grze opłaca się być pasztetem.

Nie opłaca się być głodnym konsumentem.

 

Poza tym w tych miejscach koncentrują się największe żeńskie i męskie spierdoliny.

I można później dojść do błędnego wniosku, że cały świat jest właśnie taki.

Nie jest.

Ty to wiesz, ja to wiem.

Tylko dzieci internetu nie wiedzą.

Bo dla nich net = rzeczywistość.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 15
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tinderze, badoo itd nie będę się rozpisywał po raz kolejny tak samo o naszych polskich witaminkach, nie szuka się perfumerii w szambie.

 

Zastanawiam się czy tylko polki mają taką łatkę typowej kurwy u obcokrajowców? obojętnie czy ci co do nas przyjadą czy ci co mieszkają za granicą.

Czy kobiety innych narodowości też walą się na potęgę z murzynami czy hiszpanami tak jak one? to jest dla mnie jakiś fenomen 🤣

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, bassfreak said:

Czy kobiety innych narodowości też walą się na potęgę z murzynami czy hiszpanami tak jak one? to jest dla mnie jakiś fenomen 🤣

Oczywiście.

Egzotyka to dreszczyk.

Murzynka w Warszawie woła 600 PLN za godzinę a z opisu nie wygląda na laskę ale typową murzyńską furę tłuszczu.

Faceci rzeczywiście są w kłopotach.

Są tak wyposzczeni, że z opisy z garso są w stylu:

"... ma 20 kg więcej, niż w ogłoszeniu, ale jest miła i da się z nią pogadać. Polecam".

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Europejki w krajach arabskich czy afrykańskich mają łatki puszczalskich i łatwych. Do tego często jeżdżą same za granicę nie zważając na swoje bezpieczeństwo. Za to szejkowie z Dubaju mówią wprost kobiety z Polski to szony przecież dla pieniędzy jadły ich kał. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w grupie na fb jakiejś pt.,, Tanie podróżowanie" czy coś takiego. Ostatnio wątek ze zdjęciami dodała taka niezła laska pod nazwa wycieczka do Egiptu. Opisała iż była na podróży z kilkoma koleżankami i nie było nic niebezpiecznego tam. Pisała jeszcze, że faceci potrafią coś zaczepiać jak w każdym kraju. Co najważniejsze podkreśliła iż jest blondynka... Fotki dodała na grupę ze swoimi walorami. Filmik z wycieczki dodała jak jadą te kilka dziewczyn z dość dobrze wyglądającym Egipcjaniniem w jakimś mini busie, który był kierowca. 

Wycieczka po części kobiet do Egiptu myślę, że jest w celu otrzymywania atencji. Mało która niewiasta nie lubi otrzymywać komplementów i płaszczenia się facetów. 

Tego kierowca opisała w dobrych słowach. Tych facetów co ja zaczepiali trochę gorzej ze względu czego? Wyglądu... 

Przecież jest tak u kobiet:

Przystojniak: Hej, zgrabne nogi. Idziemy na kawę? 

Dziewczyna: Dzięki. Oczywiście. Kiedy ta kawa? 

 

Zwykły facet (odwrotność przystojniaka): Hej, zgrabne nogi. Idziemy na kawę? 

Dziewczyna: Molestowanie. Z Tobą? Żarty robisz? 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ekskluzywność wyborów pań wynika po części z dostępu do takiego typowego Mokebe.

Jest on niewątpliwie na rynku matrymonialnym w naszym kraju towarem unikatowym.

Stąd też jego wysoka wartość - (obniżanie poprzeczniki co do wymagań) bo on taki inny, takiego jeszcze nie miałam, ciekawe czy to prawda że mają wielkie maczety, itd...

Podobnie jak Polaków interesują Latynoski lub Japonki.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 16:17, nowy00 napisał:

Na fotka jeszcze by ktoś zaglądał... :)

 

Jakieś 11 lat temu ten portal o tyle był dobry, że praktycznie wstawiane tam zdjęcia były ocenianie przez kobiety.

Wtedy dowiedziałem się co to jest SMV a moje zdjęcia średnio były ocenione na 6.

Oczywiście polskie witaminki nawet te naprawdę brzydkie czy grube miały oceny wyższe niż nie jeden przeciętny mężczyzna.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 21:42, Mapogo napisał:

Murzyni/obcokrajowcy - bardzo popularni, mocno atrakcyjni w oczach rodaczek, sporo ruchający. Goście przeróżnej budowy ciała od wysportowanych i wysokich, przez grubych i zarośniętych niczym Yeti, a kończąc na niskich i cherlawych. Od wielkich 20 cm kutasów, przez średnie kuśki, a kończąc na siusiaczkach-pyzach (Kapitan Bomba się kłania:)). Polki w stosunku do Polaków bardzo wymagające, w oddzielnych tekstach wyśmiewające przeciętniaków, zwracające uwagę, iż liczy się wzrost i lubią wysokich, a to znaczy, że w szpilach mają być niższe (np. 185 cm), a wpuszczające do łóżka murzynów o wzroście 170 cm (informacje zawarte w profilach). Laski lubiące dopakowanych gości robiły wyjątki dla chudziutkich Jamajczyków albo szczypiorów z Hiszpanii. Dla obcokrajowców łamały założenia, które kierowały w stronę Polaków. Obcokrajowcy robili sobie trasę objazdową, byli zapraszani na imprezy, pokazywali się na kamerkach u panienek w domach. Mieli zapewnione jebanie, spanie i zwiedzanie. Dużo kobiet wykształconych, otwartych, składnie piszących i posługujących się płynną polszczyzną, dobrze się wysławiających, znających angielski w stopniu komunikatywnym i wyższym. Panienki szczupłe, średnie, zadbane, bardzo fajnie się prezentujące. Różnice wizualne w atrakcyjności zewnętrznej rzucały się w oczy, ale zapewne urzekli oni nasze rodaczki swoją szarmancją, intelektem oraz nienagannymi manierami, nie to co brzydkie polskie męskie mordy z brudem pod paznokciami.:) Aaaaa, bym zapomniał, na jednym zdjęciu ludzie wyłapali u murzyna kłykciny kończyste w okolicach genitaliów. :)Podsumowując: sporo ruchają dobrego towaru, który później jest posuwany przez naszych chłopaków, a którzy potem może się tym szczycą na naszym lub tego typu forach, także sam patrzę z ogromnym dystansem na przechwałki @niemlodyjoda @Bullitt czy @Messer, bo nie wiadomo po kim poprawiają. Błędem jest zakładanie, że bzykają tylko grube i zaniedbane, a zdrowe polskie witaminki przypadają tylko facetom z najwyższej polskiej ligi. Podryw łatwy, lekki i przyjemny. Baa, Polki same im się narzucają, a Polacy są zadowoleni, że poprawiają po Mokebe, który dostawał wszystko za frajer, a Polak musi się starać i spełniać wymagania.

 

TEN ZALICZAŁ KILKA PANIENEK W TYDZIEŃ - NA ZDJĘCIACH DWIE POLKI

 

Polska modelka (mnóstwo spermiarstwa się wylewa z postów polskich simpów na jej kontach, gdyby tylko wiedzieli, co pani lubi :)) w objęciach trzech czarnych muszkieterów, zakolaków z ciążą spożywczą i kuśkami średnimi.

 

modelka.jpg.31f4c99de45bf20cf6916352a1b250c6.jpg

 

 

Nic nowego. O tym są nawet kawałki. W Budce Suflera np. "z autobusem Arabów zdradziła go". 

 

Polki muszą mieć naprawdę potężne kompleksy.

 

Albo ten klasyk:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stosunków międzynarodowych - nie uogólniałbym aż tak bardzo, choć rzeczywiście bawi mnie gdy widzę śniadego, chudego chłopaczka, do którego ślini się jakaś witaminka. Proponuję podbijać do Turczynek - są ładne (bo witaminki często nie są nawet ładne, a tylko wylaszczone) i mają inny charakter. U nas nie ma społeczeństwa, nie ma kultury, nie ma wychowania - zatem nie dziwcie się, że pozornie ułożona pani aplikant daje sobie dupę wyłomotać przez jakiegoś afrykańskiego buhaja. To są tylko symptomy choroby, która żre ten kraj.

 

Tu wrzucam mój ulubiony klasyk - kwiatków cytować nie będę:

http://rcin.org.pl/Content/61295/WA308_80386_P368_Polish-African-Love_I.pdf;Show

 

edit: albo wrzucę jeden:

Cytat

Women admit that black men appeal to them with physical appearance, strength, masculinity, elegance, eloquence, and finally their agility and natural gift for dancing (podkreślenie moje - zychu). The stereotypes about Africans’ stupidity, lack of cleanliness and an unpleasant odour that sometimes appear in Poland in other contexts, are not present here at all:

“Blacks are more cultured, and more charming towards women. Apart from that they are clean. They pay special attention to personal hygiene, smell nice, and seem to be able to impress a girl not only with their appearance, but also with their intelligence” (a female student from Warsaw University).

“Blacks look very elegant. Clean and fragrant, and also highly cultured” (a female student from the Warsaw University of Technology).

Many 17–18 year-old girls seem so enchanted that, according to some slightly older young  women  observing  them  at  discos,  they  behave  ‘in  a  teasing  and  provocative  way’, ready to do anything to pick up an African. They also hang about outside the hostels where students from Africa live, and even at the gates of some refugee centres, especially those located in a town.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 21:42, Mapogo napisał:

Babcie - 50-60 letnie bzykające się z 30 latkami. Zresztą był już tutaj wątek, w którym było pokazane, jak faceci zachwycali się rozklapiochą jakiejś babci. Mężczyzn na tego typu portalach jest nadreprezentacja, więc walczą o każdy kawałek mięska.

 

W to nie jestem wstanie uwierzyć. Znaczy na pewno takie rzeczy się zdarzają bo są różni fetyszyści ale to raczej nisza. Oby xD

Godzinę temu, zychu napisał:

Tu wrzucam mój ulubiony klasyk - kwiatków cytować nie będę:

 

O kur.... Nie wiedziałem, że ktoś napisał o zjawisku "p0lka" quazinaukowy artykuł. Zgniłem.

 

Generalnie to co się teraz dzieje czyli online dating, clubbing, julki i tak dalej to mega ciekawy socjologiczny temat tylko, że też kontrowersyjny. Szczerze mówiąc bałbym się o na swoją karierę naukową (jeśli byłbym naukowcem) gdybym chciał wejść naukowo w hipergamię i tym co się dzieje.

 

Cytat

With women it is easier to establish contact. They are usually more open than men. With a man you can immediately sense a distance, women are more open

Ja to potwierdzam w sensie u nas ludzie są do siebie wrogo nastawi, w dodatku jak jesteś biały i polak to polki też są wrogie. Erasmusy są dużo bardziej przyjaźni niż polacy, erasmus podejdzie zapyta się co u ciebie czy się fajnie bawisz i tak dalej. Po prostu z życzliwości. U polaków to się w ogóle nie zdarza, wyjątkiem są czasami chady, chady potrafią być przyjaźni.

 

Ba to samo zauważył kolega białorusin, to znaczy, że z polakami ciężko nawiązać jakiś kontakt. Że czuje się wyalienowany, ja jestem polakiem i w sumie tak samo się często czuje xD

 

Ale polki moim zdaniem to wilki w owczej skórze z czego erasmusi nie zdają sobie sprawę. I na ONS/FWB to nie ma znaczenia, ale relacja taka dłuższa moim zdaniem zdejmuje maskę polki jako fajnej, uległej dziewczęcej dziewczyny.  Tą maskę to widziałem nieraz. Raz byłem w biedrze gdzie pracował murzyn, przeciętny, polka klientka super miła i w ogóle. Ja się zamyśliłem przy lodówce z kanapkami i ta sama przyjemna polka do mnie buchnęła wręcz.

Edytowane przez Chicco
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

“Polish men are stupid. Dumber than Polish women. I never know what I can talk to them about. They are funny. I was teaching English to a Pole. He was in love with me and wanted to invite me to a museum? I just didn’t know how to react. Africans always know what they want and go about getting it. Maybe the Poles have more respect for women, but they are soft, shy. Our men are not like that. They are very proud. They don’t talk to girls about their own problems” (a female Tanzanian teacher of English, aged 26).

O chuj. Ostry pocisk, ale jest w tym prawda niestety. Przeciętna polska rodzina jak patrzę po swojej w chuj dużej rodzinie to pizdowaty facet i dominująca żona xD

Edytowane przez Chicco
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Under these circumstances, informal relationships with foreigners from Africa are quite frequent in Poland, although stable marriages occur much less frequently. In spite of their mutual fascination, each party keeps a certain distance. Africans notice that women’s interest in them as men is often limited to curiosity about the exotic or, at best, to short-lived fascination. It shocks them that the women do not treat the contact they had with them at a disco as obligating them in any way, even when they have given them their phone numbers

Ten artykuł to rzeczywiście złoto. Polki po prostu zaliczają a później porzucają erasmusów. No gnije bum, bum ciao xD

 

Co zauważyłem to że przez feminizm role płciowe się trochę odwracają. Kobiety są bardziej męskie a faceci zniewieściali. Dobry przykład to ta moja historia z klubu gdzie laski wjebały się do męskiej toalety i patrzyły na fiutki typów i miały bekę a faceci stali w długiej kolejce bo nie mogli się odlać xD Wczoraj znowu to samo było, ale tym razem tym matronom kazałem wypierdalać.

 

Cytat

I would like to have a Polish wife, but it is very difficult for a black to get to know a white girl. The girls who get close to us are mostly those with little education, the kind of girls who are not very popular and look for just anyone. I would like to have a woman with higher education, it would be best if she had her own business, if she was clever and obviously very pretty... Even if a girl gets interested in me, it’s just because I’m exotic...

XDDDDDDDDD brutalny racepill ale to jest dokładnie to co widzę, to szare myszki uprawiają głównie ten blackcockmaxing xD

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

 Proponuję podbijać do Turczynek

 

 

Miałem Turczynki (?) na Erasmusie czy tam Orgasmusie jak tu piszą, w Rimini (Włochy). Mi, blondynowi z niebieskimi oczami i jasną cerą miło wspominam te 2 tygodnie, nie dostałem takiej "atencji" w Polsce jakiej tam od Włoszek czy owych Turczynek czy może Bułgarek. Ale byłem dla nich pewnie "egzotyką" dlatego. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patton napisał:

Chodzi o średnią z wszystkich ocen?

Tak to średnia ocena zdjęć. Co ciekawe od brzydkich kobiet dostawałem najgorsze oceny i do tego wyzwiska. Natomiast ładne i przecietne dawały mi oceny w zależności jak, której się podobałem. Do tego miałem kilka znajomosci z nimi a z jedną byłem rok czasu. Miałem też sporo koleżanek i atencji od nich także akurat ten portal wspominam dobrze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

“I think that a Polish wife would have a difficult life with me. I would expect more than a Pole would” (a Kenyan man, aged 27).

“With me, the [wife’s] dress should be long. I wouldn’t tolerate a mini. No question about it. This part of the woman, from the waist down, is private. The legs are private. When they are exposed, it’s the same as if I had a hole in my trousers” (a Tanzanian man, aged 29).

To jest dychotomia większości facetów (moja też). Lubimy szmaty ale nie chcielibyśmy takiej za dziewczynę.

 

Cytat

“My uncle has a white wife from England. Such a wife costs a lot of money. She can’t take a normal bus but must have her own car, she can’t buy food in town because it would put her husband in a bad light, people would think he was poor” (a Kenyan man, aged 23).

Redpill od mokebe xD

 

Ten artykuł zasługuje chyba na oddzielny temat.

 

Cytat

“We have different customs, we think differently. That is why there are no mixed marriages in Poland that could last longer than five years. I would never marry a Pole again, because the situation is too complicated. With the Poles it’s sometimes easy when we don’t want anything from them. !!!!! Polish men are so undemanding !!!!!. With us, the woman must always cook and take care of the home. I couldn’t stand it if my boyfriend didn’t demand this of me because that’s what I was taught at home” (a Tan- zanian woman, aged 28).

To jest co widzę od dawna, polki są w chuj rozpieszczone i to rozpieszczone przez facetów, polaków, cipeczki. A najsmutniejsze jest to, że polki (generalizując) gardzą polakami.

 

 

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.