Skocz do zawartości

Rozbierany tinder, nagie badoo, bezwstydna sympatia,


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, sunhasntdie napisał:

No to na cholere sie gapisz na innych facetow i to jeszcze pantoflarzy? Mam wrazenie, ze to taki mechanizm obronny. Ciagle narzekasz jacy Ci faceci sa mieccy, to wez sobie panne i ja tresuj jak psa, jesli uwazasz to za meskosc. 

Wiesz co, tak szczerze? Przez to się dzieje mamy dzietność jak w Japonii i przez innych facetów i inne kobiety będę musiał prawdopodobnie emigrować do innego kraju. Nie kumasz jednego, że wszystko jest ze sobą połączone. Decyzje jednego polaka nie mają znaczenia ale już miliona tak. Polacy nie robią dzieci, polacy głosują na PIS i tak dalej. Ja mogę mieć nawet 10 dzieci i głosować nie wiem na co w sumie bo nikogo u nas poważnego nie ma (na konfederacje w życiu nie zagłosuje przez to co braun gada o gejach), tak czy inaczej to nie ma znaczenia.

 

Ja przez decyzje innych polaków będę od przyszłego roku płacił prawie tysiąc złotych więcej podatku. Czy miałem na to wpływ? Nie. Bo ludzi którzy zarabiają tyle co ja to mniejszość i tak działa demokracja.

 

Podobnie jest z związkami, to nas wszystkich jebnie i to srogo. Tak srogo, że za 10-20 lat ludzie będą stąd uciekać. Pamiętajcie moje słowa.

 

Roczniki 80 i 90 miały szanse wyciągnąć polske na prostą ale ich kolektywne decyzje są tak chujowe, że moim zdaniem tylko pogorszyli sprawę. To co się stanie za 20 lat to będzie sytuacja bezprecedensowa w historii tego kraju.

 

No i nasza gospodarka to gospodarka postkolonialnego murzyna podwykonawcy. Całe te cudowne IT to tylko robienie gównozleceń dla zachodu. Innowacji brak.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sunhasntdie napisał:

No to na cholere sie gapisz na innych facetow i to jeszcze pantoflarzy?

Jak to na cholerę? Po to, żeby zrobiło się lepiej. Niesamowicie popularne rozwiązanie ale skuteczne tylko na krótką metę, zwyczaje równanie do dna. Myślę, że większość z nas kiedyś zaznała tej pułapki. Znowu padnie trywializm, ale co tam: trzeba równać do najlepszych, inspirować się działaniami tych, którzy widać że ogarniają a nie siedzą w koncie i narzekają. 

Edytowane przez Sugar Johnson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manygguh napisał:

Co się stanie?

Bomba demograficzna wybuchnie, pokolenia wyżu demograficznego roczniki 80 i 90 się zestarzeją. Na jednego pracującego będzie 2-3 emerytów. Zoomerzy i kolejne pokolenia są za małe by utrzymać systemy które zostały stworzone przez Bismarcka, który żył wczasach gdzie ludzie mieli więcej niż dwójkę dzieci.

 

I to nie tylko polska ale cały zachód. Będzie ostra walka o imigrantów bo ktoś będzie musiał pracować na armię staruchów.

 

Nowy ład to pokłosie tego co się stanie bo jego beneficjentami są głównie emeryci którzy już teraz są dużą grupą wyborczą. Połącz kropki i się pakuj. Masz 10 lat na decyzje by wybrać kraj.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, manygguh napisał:

Co się stanie?

 

25 minut temu, Chicco napisał:

Podobnie jest z związkami, to nas wszystkich jebnie i to srogo. Tak srogo, że za 10-20 lat ludzie będą stąd uciekać. Pamiętajcie moje słowa.

 

Ale Ty wiesz, ze takie same gadki sa na amerykanskim reddicie, niemieckim itd. To gdzie uciekac, na marsa? I kto jest w koncu winny, Ty, ja, kosmicy czy hipergamiczne Polki? Bo albo robisz wlasnie poteznego fikolka i zjezdzamy z tematu braku seksu czy tam zwiazku do kryzysu w Polsce i na swiecie, albo ja Cie zle odbieram. 

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sunhasntdie napisał:

Bo albo robisz wlasnie poteznego fikolka i zjezdzamy z tematu braku seksu czy tam zwiazku do kryzysu w Polsce i na swiecie, albo ja Cie zle odbieram. 

To że ty nie widzisz związków między różnymi rzeczami to nie znaczy, że one nie istnieją. Julki i ich mentalność mają gigantyczny wpływ na przyszłość tego kraju bo będą robić 0-1 dzieci, pantofle którzy pozwalają na to wszystko też mają wpływ ale bierny.

 

Kiedyś miałeś albo próbowano mieć elitę intelektualna która myśli o takich rzeczach, przejmuje się przyszłością i tworzy plany 10-20-30 letnie. Teraz nie masz tej elity, masz demokrację i partie które działają na zasadzie co będzie za maks 4 lata. 

 

Ludzie, kiedyś nazywane pospólstwem, zawsze było takie samo; tylko ruchanie i przyjemność im w głowie więc elita stworzyła boga i prawa by trzymać ten pierdolnik w ryzach.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chicco napisał:

systemy które zostały stworzone przez Bismarcka

W systemie Bismarcka prócz większej dzietności były jeszcze trzy rzeczy których już nie ma,

 

1.Ludzie żyli krócej więc emerytów miałeś mniej.

 

2.Występowały wojny/konflikty na dużą skale więc były resety liczby mieszkańców.

 

3.Nie było feminazizmu i spierdolenia w innych formach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlacKnight napisał:

1.Ludzie żyli krócej więc emerytów miałeś mniej.

 

Jep dlatego te systemy Bismarcka były defacto tylko nowym podatkiem, ale wszystko się wyjebało. Teraz będziesz miał starych ludzi którzy będą chorować na cukrzyce, raki, będą mieli zawały i których leczenie będzie kosztować miliardy złotych. Do tego właśnie emeryci.

 

Katastrofa to jest mało powiedziane. Każdy scenariusz jest trochę chujowy, ale najlepszy byłby taki gdyby udało się ściągnąć te 5 milionów młodych białorusinów i ukraińców do polski, to mało prawdopodobne.

 

Dlatego serio ludzie, uciekajcie stąd. Radzę wam to bo nie życzę wam złego które nadejdzie a które jest spowodowane przez kolektywny debilizm polaków.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak w Gotham City. Każdy kto oglądał nowego Jockera doskonale widział przyszłość. Totalny upadek administracji publicznej, szkolnictwa, służby zdrowia. Marazm, syf, smród, beznadzieja. Paradoksalnie socjalizm który obecnie jest nam fundowany w konsekwencji doprowadzi to sytuacji w której kto ma więcej zasobów żyje a kto ma pecha to zdycha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Agrael napisał:

Będzie jak w Gotham City. Każdy kto oglądał nowego Jockera doskonale widział przyszłość. Totalny upadek administracji publicznej, szkolnictwa, służby zdrowia. Marazm, syf, smród, beznadzieja. Paradoksalnie socjalizm który obecnie jest nam fundowany w konsekwencji doprowadzi to sytuacji w której kto ma więcej zasobów żyje a kto ma pecha to zdycha.

Jep, myślę, że tak będzie. Będzie się stopniowo pogarszać co widać już teraz ale po 2030 a bliżej w okolicach 2040 będzie ostra jazda.

 

PIS tę sprawę przyspieszył ale nie aż tak bardzo. Oni starają się desperacko ratować demografię stąd 500+ a później te dodatkowe socjale dla par z dziećmi w nowym ładzie. Nie uda im się bo oni są starzy i nie rozumieją mentalności Julek. Myślą, że tu chodzi o kasę.

 

Obecnie ściąga się głównie imigrantów facetów bo firmy lobbują za taką imigracją bo już rąk do pracy zaczyna brakować. To powoduje u nas jeszcze większą nierównowagę płciową w kraju. Jak już nie chcesz ściągać samych kobiet to lepiej ściągać całe rodziny, ściąganie samych facetów to jest w chuj duży błąd, ale firmy mają w to wyjebane bo jak partie nie myślą długofalową. 

 

Ale rządzą nami debile a przeciętny polak też jest debilem (dlatego rządzą nami debile w sumie). Ale tak zawsze było dlatego demokracja jest nietrafionym pomysłem który działa w czasach bogactwa bo jak jesteś bogaty to możesz przepierdalać zasoby i podejmować złe decyzje. Demokracja ateńska miała w ogóle mało wspólnego z tym co jest teraz.

 

Polityka jest trudna bo przypomina sianie, trzeba czasami dziesiątek lat by widzieć efekty swoich decyzji. Demokracja to myślenie w kategoriach 4 letnich co jest aberracją umysłową. 

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Chicco said:

Bomba demograficzna wybuchnie,

Nasprowadzają Ukraińców, Białorusinów, Hindusów, Filipińczyków, Gruzinów, Mołdawian czy Afrykańczyków i oni zapełnią lukę. Nie wszyscy wyjadą na zachód. Zobacz Niemcy otworzyły swój rynek dla Ukraińców. I nie ma exodusu z Polski do Niemiec. 

 

2 hours ago, Chicco said:

Masz 10 lat na decyzje by wybrać kraj.

Jakie kraje rozważasz? 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chicco napisał:

Bomba demograficzna wybuchnie, pokolenia wyżu demograficznego roczniki 80 i 90 się zestarzeją. Na jednego pracującego będzie 2-3 emerytów. Zoomerzy i kolejne pokolenia są za małe by utrzymać systemy które zostały stworzone przez Bismarcka, który żył wczasach gdzie ludzie mieli więcej niż dwójkę dzieci.

 

I to nie tylko polska ale cały zachód. Będzie ostra walka o imigrantów bo ktoś będzie musiał pracować na armię staruchów.

Zlikwidować państwowe emerytury i po problemie. Niech każdy okłada na własną rękę.

 

Zlikwidować dla przyszłych roczników, bo prawo nie działa wstecz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cst9191 napisał:

Zlikwidować państwowe emerytury i po problemie. Niech każdy okłada na własną rękę.

 

 Nie da się, bo jest masa ludzi, cały ten wyż, który odkłada sobie w ZUS od ~30 lat który na to nie pójdzie. Bo mu się to nie opłaca. 

43 minuty temu, xander99 napisał:

Opie przecież automatyzacja zajmie miejsce człowieka

Zajmie, już zajmuje. Powoli, ale nieubłaganie. I to jest problem z którym trzeba się zmierzyć.. Czy idziemy w kierunku technokratycznego NWO z redukcją populacji do pułapu który jest niezbędny, dążymy do komunizmu gdzie na wszystkich zaiwaniają maszyny i komputery. Czy może w jeszcze innym kierunku. 

Oczywiście powstają nowe branże, choćby IT, robotyka, cybernetyka.. Ale nie są one w stanie zagospodarowywać masy ludzi zbędnych, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedią jest, pOlkę sobą zainteresować, ale wystarczy, że nas zobaczy (na żywo) i "czar pryska", dziesiątki razy się o tym przekonałem. Sam mam już 35 wiosen za sobą, fotki z pupy, na ścieku badoo lub tinder jestem odpadem, ale przy realnym spotkaniu te "grzeczne" panie rwą się do fiuta.

Dostajesz dysonansu poznawczego, laska która z tobą gada ma cie totalnie w dupie, 20sta z kolei się skusi, ch..a nie dziwy, żeby przekonać, a jak już się spotkasz, to laska rwie się do fiuta, mam chyba ch..owe zdjęcia, swoja drogą:)

Do czego zmierzam..., walczysz z tym badoo, czy tinderem, gadasz, odpowiadasz wierszem, czy inna fraszką, spotykasz się, a laska może ci jedynie laskę zrobić, bo nawet ty, zamoczyć nie chcesz, albo pustak, albo samotna maka, która ciągnie na atencji spermiarzy, z ego wyjebanym w kosmos.

Ostatnio pani, atrakcyjna 40, bo ja już tez mam swoje lata, ma mnie w dupie na jakimś ścieku randkowym, jakaś rozmowa, przypadek, że w ogóle się zainteresowała. Natomiast spotkanie to takie ciągoty, że myślałem, że wyssie mi duszę. Najśmieszniejsze jest to, że ja nie miałem ochoty jej dotknąć. Więc świat wirtualny różni się od świata materialnego, o czym nasze "witaminki" zapomniały, ale nie ma akcji, bez reakcji, im też się z czasem dostanie, więc spokojne, ale to może się nie pojawić za naszego nieszczęsnego żywota, ale dostaną czego same chcą, doprowadzi to do "edenu" jak na zachodzie, ja już mam w dupie te "siły", na mnie już nie robią wrażenia, ale spokojnie, jeszcze za wami zatęsknią

Edytowane przez andrev2222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

 Nie da się, bo jest masa ludzi, cały ten wyż, który odkłada sobie w ZUS od ~30 lat który na to nie pójdzie. Bo mu się to nie opłaca. 

Bingo i też się nie dziwię. Ludzie płacą po 1.5 tyś miesięcznie i co powiesz im, no sorry, ale nie dostaniecie emerytury a ubezpieczenie państwowe to likwidujemy. Szczerze mówiąc nie wiem jak ten problem rozwiązać i chyba nikt nie wie.

 

Tak samo zachodni rząd nie jest wstanie naprawić demografii mimo dość zaawansowanej polityki prorodzinnej w niektórych krajach. 

 

Co jest bardzo dziwne cała popkultura jest antyrodzinna, propaganda i to skutecznie mówi, że faceci są źli a rodziny be. Z drugiej strony rządy jednak naprawdę starają się nieudolnie zachęcać ludzi do posiada dzieci.

 

Najgorsza możliwa wizja przyszłości to właśnie wprowadzenie CBDC i wprowadzenie doktryny shared economy. Wtedy nikt się nie uchowa. Niestety technologia daje realne narzędzia do stworzenia totalitaryzmu absolutnego. Kiedyś fizycznie nie dało się śledzić każdego człowieka i nie dało się w 100% kontrolować obiegu pieniądza. Teraz się da, to jest technicznie już teraz realne, tylko potrzebne są zmiany społeczne. Najczęściej takie zmiany przeprowadza się wywołując kryzys bo wtedy ludzie się boją i oddają wolność. W przypadku wojny z terroryzmem rząd USA zastosował tę technikę, strasząc ludzi, że ekstremiści islamscy mają atoma.

 

 

Edytowane przez Chicco
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sunhasntdie napisał:

 

Mam rozumiec, ze Ty tak powiedziales do jakiejs kobiety i dokladnie taka sama odpowiedz otrzymales? Czy sobie po prostu pierdolisz co akurat podpasuje do tematu, bo kobiety znasz tylko z internetu?

Raz w pracy zapraszam jakaś znajoma z zespołu na herbatę, a ona odpowiada nie - później jej już nie zapraszał em ani razu. Później się dowiaduje od kogoś jak mówi iż ja nagabuje... Sam jednak widziałem jak z jakimś liderem albo menagerem po zaproszeniu wychodzi na herbe. Jednak tak, myśl sobie Ty iz z Internetu i dlatego takie wnioski mam. 

molestujatylkobrzydcy.jpg

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chicco napisał:

Szczerze mówiąc nie wiem jak ten problem rozwiązać i chyba nikt nie wie.

Ja wiem. Ale będzie bolało jak cholera. 

 

Bykowe, dla wszystkich singli i dinksów których brak dzieci wynika z wyboru, nie zrządzenia losu. Wprowadzenie poziomu maksymalnych opłat za wynajem mieszkania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.