Skocz do zawartości

Mój ulubiony film z uniwersum


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tomek9494 napisał:

 

 

 

 

Ziomek, ale tam klimacik jest, że sam bym kaszaneczkę ze szkolnej ojebał xD

 

Aż mi smaka na konserwę zrobili xD

2 godziny temu, yrl napisał:

Czytam tytuł "Mój ulubiony film z uniwersum", myślę sobie: ostatnio dzień w dzień oglądam "Do choroszczy". A tu taka miła niespodzianka i autor też go wyróżnił.  

 

Ej, też tak mam. Wyświetla mi się na głównej i nie mam siły woli żeby sobie odmówić kliknąć xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy ludzie sa, jakie baby sa, jaki ten Kononowicz jest.. to moj ulubiony 

 

Swietne czasy, slowa lepiej składały sie dla jego, nogi zginali sie dla jego i uguem chyba to byly czasy świetności szkolnej dopoki nie wjechała patologia na maksa.

 

 

 

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Estranged napisał:

Swietne czasy, slowa lepiej składały sie dla jego, nogi zginali sie dla jego i uguem chyba to byly czasy świetności szkolnej dopoki nie wjechała patologia na maksa.

Coraz gorzej wącha, coraz gorzej wyrabia. Ale nogi się dla jego zginają, bo ostatnio nawet przysiady robił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze drugi film, 2h jazd majora, az sie siurek podnosi na sama mysl, a to nie wstyd!

 

https://youtu.be/hSQnQWjqIWE 

 

PS: Znam jedna parę ktora poszla na to do kina, chlop sie oświadczył w trakcie seansu a ona bez wahania powiedziala Tak!

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.