Skocz do zawartości

Poj*by za kółkiem - kiedy się to skończy?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Luz, ja jeżdżę jak pizda tzn nie miałem nigdy stłuczki, wypadku. Jedynie mandaty za parkowanie. Nigdy za prędkość. 

Moj znajomy nie raz mi ciśnie ze jezdze jak pizda. Sam po miescie jezdzi 150 km/h.

Jego bycie nie pizdą skutkuje skasowaniem 3 aut, wypadkami i obecnie jeżdzenie komunikacja miejska. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wypadek u sąsiadów. Sprawcą oczywiście jest bananowe dziecię, taki ukropski Kruszwil:

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/16-latek-w-infinity-zabil-na-drodze-rozpedzam-auto-do-200-kmh/z8gqsmm

Przy jezdni jak w strefie wojny - nie można sobie pozwolić na brak czujności.

W dniu 27.10.2021 o 18:47, Zwykły Facet napisał:

Luz, ja jeżdżę jak pizda tzn nie miałem nigdy stłuczki, wypadku.

Niestety, coraz więcej naćpanych i debili. Możesz sobie stać na czerwonym i myśleć o weekendzie, a dosłownie znikąd właduje się w ciebie jakiś pojeb na sterydach.

 

Ogólnie aut jest za dużo. Rozbudować sieć komunikacji zbiorowej (oczywiście elektryków) i wypierdolić auta z miast. No i tiry na tory. Tak mi się marzy.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, zychu napisał:

Możesz sobie stać na czerwonym i myśleć o weekendzie, a dosłownie znikąd właduje się w ciebie jakiś pojeb na sterydach.

Podzielę się małą radą z dwóch dekad praktyki jazdy :)

Jak stajesz za kimś na światłach, szczególnie na skrzyżowaniach na drogach krajowych, gdzie rozwija się większą prędkość, nigdy nie podjeżdżaj za blisko samochodu przed Tobą. Zawsze zostaw sobie trochę miejsca na ew. błyskawiczny manewr. Czasami może na niego nie być miejsca (jezdnia z kilkoma pasami), ale czasem może być, chociażby pobocze czy pas zieleni. I zerkaj stale w lusterko. Właśnie z uwagi na ryzyko sytuacji, o których wspominasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.